PDA

View Full Version : Какво чувства???



ОбърканУ
05-26-2007, 20:33
Трудно ми е да ви разкажа всичко,но ще дам накратко.Влюбих се в едно момче,с което после станахме много добри приятели.Адски много го харесвам,а дори незнам какво чувства.Странно....винаги ме гледа необикновенно,ревнува МНОГО - гледа ме гадно като съм с друго момче,разпитва ме защо съм клипнала на някой и се държи много резервирано и странно понякога.Всички приятелки,които са били свидетели на някой признак казват,че е луд по мен,но той казва друго.Каза ми,че не съм негов тип....Какво мислите?Казва го,за да ревнувам,да ме е яд,да страдам,да ме нарани?Или наистина е така...Може би се бори със себе си? :cry:

efito_f
05-26-2007, 20:38
Еми може би изпитва нещо, но явно и той не е наясно със себе си.Най- добре признай какво чустваш и го питай той харесва ли те.. Щото ние не сме някви гадатели и не можем да му четем мислите.

Presley
05-26-2007, 20:40
Понякога хората ревнуват и приятелите си.Според мен в случая е точно така.Надали те харесва,ако те харесваше може би щеше да ти каже...приятелска ревност.

sladko_f
05-26-2007, 20:43
Ние не можем да знаем какво чувства той,но след като ти е казал,че не си негов тип няма какво да направиш освен да се примириш и да чакаш или пък да поговориш с него и да му кажеш,че така се измъчваш и искаш да знаеш със сигурност какво изпитва към теб.Късмет!

fantasigirl
05-26-2007, 21:07
Mi nie ne mojem da znaem kakvo 4uvsta toi no ti opredeleno ne si mu bezrazli4na-no vuprosut e kato mnogo dobra priqtelka ili kato ne6to pove4e...Trqbva da govori6 s nego,za da se izqsnite :)

experiment_m
05-26-2007, 21:54
Ако освен вас двамата е имало и някой друг покрай вас, когато е казал, че не си негов тип е напълно възможно да е излъгал. Дори и да сте били само двамата е възможно да се е помайтапил. Но щом толкова много те ревнува... Струва ми се, че момента е много подходящ да си поговорите за чувствата си. :smt008

AliceSw
05-26-2007, 22:16
аз лично бях шашната като най-добрият ми приятел ми каза, че ревнува, или като почне да плюе всеки мои бивш или настоящ, но сме си само приятели...приеми нещата, каквито са, може просто да не си негов тип, но да държи на теб като приятелка...ако не е така, все някога той ще се предаде и ще спре да си играе с теб

ОбърканУ
05-27-2007, 06:14
Мда...всички ми казват,че трябва да поговорим,но никога не стигаме до там...Когато идва такъв момент,че наистина трябва да говорим и двамата го знаем и мълчим..Незнам и аз може би и той неиска да говорим за това...Страх ме е,че ако говоря с него той после няма да гледа на мен като приятелка (ако не изпитва нищо), а неискам да губя приятелството му.С много труд успях да спечеля доверието му,неискам да го загубя.И без това съм един от малкото хора,с които може да си каже нещо повече от "здравей" и "здрасти"... :-s

koalka
05-27-2007, 07:02
Може би наистина те ревнува само като приятелка, не знам.Кой ли знае какво му е в главата?Може би и ти няма да разбереш.Щом е казал, че не си негов тип надали има нещо към теб.Не е изключено, но ако те харесваше щеше да иска да е с теб, а не да си пропилява шансовете като ти казва такива неща.

alkobalko
05-27-2007, 08:27
Аз също имах приятели, които ме ревнуваха в началото на връзката с приятеля ми, но не от любов, а от приятелски чувства. Може да е това, може пък наистина да изпитва нещо повече към теб. Ние не можем да гадаем. Следващия път говорете, не мълчете, а обсъдете всичко. Ако продължавате така, скоро на един от двамата тази ситуация ще му дотегне и тогава и най-малкия шанс да сте заедно ще се изпари.

vvs_go1
05-27-2007, 08:59
abe kvo se ceremoni6 q go zabii pi4a sq slu6ai kvo 6te naprai6:
obli4a6 bustie, rizka ili nqkyv sexy potnik i edna pola prava ne mn kysa ili do kolqnoto ili malko nad nego i edni sexy obuvki s visok tok izlizate si praite si kot si pravite po nqkoe vreme spira6 ako vyrvite de i slaga6 ryka na vrata mu sled tova q prokarva6 po gyrdite do korema mu i spira6 do tam ne bydi nagla to4no sled kato stigne6 korema mu kaji kolko sexy/dobre izglejda v tazi riza/bluza/potnik . Togava toi 6te reagira v zavisimost kak reagira 6te razbere6 kakyv e otgovora na vyprosa ti ki sa mu 4uvstvata,adjeba? variqnt 1 - missi (iz4ervqva se i se obry6ta)-zna4i proqvqva golqm interes kymteb 2 - prekalqva6 nie sme priqteli ili ne6to ot sorta-tva ozn 4e naistina prekalqva6 i ste samo priqteli

playful_baby
05-27-2007, 09:05
abe kvo se ceremoni6 q go zabii pi4a sq slu6ai kvo 6te naprai6:
obli4a6 bustie, rizka ili nqkyv sexy potnik i edna pola prava ne mn kysa ili do kolqnoto ili malko nad nego i edni sexy obuvki s visok tok izlizate si praite si kot si pravite po nqkoe vreme spira6 ako vyrvite de i slaga6 ryka na vrata mu sled tova q prokarva6 po gyrdite do korema mu i spira6 do tam ne bydi nagla to4no sled kato stigne6 korema mu kaji kolko sexy/dobre izglejda v tazi riza/bluza/potnik . Togava toi 6te reagira v zavisimost kak reagira 6te razbere6 kakyv e otgovora na vyprosa ti ki sa mu 4uvstvata,adjeba? variqnt 1 - missi (iz4ervqva se i se obry6ta)-zna4i proqvqva golqm interes kymteb 2 - prekalqva6 nie sme priqteli ili ne6to ot sorta-tva ozn 4e naistina prekalqva6 i ste samo priqteli

хахахаха не направо ме убиваш с твоите съвети :smt043 и чакай да те питам вариант забивам те заради спорта и после те оставям има ли???
:smt005 :smt005 :smt005

BAYO
05-27-2007, 12:00
аз лично бях шашната като най-добрият ми приятел ми каза, че ревнува, или като почне да плюе всеки мои бивш или настоящ, но сме си само приятели...приеми нещата, каквито са, може просто да не си негов тип, но да държи на теб като приятелка...ако не е така, все някога той ще се предаде и ще спре да си играе с теб

Съгласен съм с тва напълно. Просто ако намериш някой, с когото да си и той те ревнува, просто не му обръщай внимание. Така ще се почувства притиснат до стената и ще предприеме нещо. Какво? Не знам, но няма да седи безучастен.

ОбърканУ
05-29-2007, 18:27
abe kvo se ceremoni6 q go zabii pi4a sq slu6ai kvo 6te naprai6:
obli4a6 bustie, rizka ili nqkyv sexy potnik i edna pola prava ne mn kysa ili do kolqnoto ili malko nad nego i edni sexy obuvki s visok tok izlizate si praite si kot si pravite po nqkoe vreme spira6 ako vyrvite de i slaga6 ryka na vrata mu sled tova q prokarva6 po gyrdite do korema mu i spira6 do tam ne bydi nagla to4no sled kato stigne6 korema mu kaji kolko sexy/dobre izglejda v tazi riza/bluza/potnik . Togava toi 6te reagira v zavisimost kak reagira 6te razbere6 kakyv e otgovora na vyprosa ti ki sa mu 4uvstvata,adjeba? variqnt 1 - missi (iz4ervqva se i se obry6ta)-zna4i proqvqva golqm interes kymteb 2 - prekalqva6 nie sme priqteli ili ne6to ot sorta-tva ozn 4e naistina prekalqva6 i ste samo priqteli

Ne ne nikoga.Toi ne haresva takiva momi4eta,a i si pada malko spek,ta samo 6te go pritesnq izli6no. :lol: A i ne otiva na moq stil,az sym po4itatelka na gothic :lol: Predstavqm si se s poli4ka i potni4e :lol: :lol: :lol: Ne ne...a pomislih si za tova,dali moje da e priqtelska revnost i ne go izklu4vam kato variant,no v tova vklu4va li se i tova,4e toi me kara da revnuvam kato se opitva da zabiva nqkoq pred mene i vmesto da q gleda gleda men kak 6te reagiram i taka???Razbiram,4e ne ste gadateli,no pone do nqkakva stepen mi pomagate kato mi davate novi varianti,a moje bi i variant s koito da go zabiq osven goreposo4eniqt :lol:

Uptown_soldier
05-29-2007, 18:39
Трудно ми е да ви разкажа всичко,но ще дам накратко.Влюбих се в едно момче,с което после станахме много добри приятели.Адски много го харесвам,а дори незнам какво чувства.Странно....винаги ме гледа необикновенно,ревнува МНОГО - гледа ме гадно като съм с друго момче,разпитва ме защо съм клипнала на някой и се държи много резервирано и странно понякога.Всички приятелки,които са били свидетели на някой признак казват,че е луд по мен,но той казва друго.Каза ми,че не съм негов тип....Какво мислите?Казва го,за да ревнувам,да ме е яд,да страдам,да ме нарани?Или наистина е така...Може би се бори със себе си? :cry:

Сигурно не иска да признае чувствата си към теб.

05-29-2007, 18:54
Сигурно не иска да признае чувствата си към теб.[/quote]

Това дава ли право в такъв случай да й казва, че не е негов тип?!
Според мен наистина те чувства като приятелка.Ревнува, може би, защото си мисли, че като си хванеш приятел, ще започнете да излизате по-рядко примерно.
Другото, което е.Може би гледа реакцията ти, за да разбере дали си падаш по него, защото всеки иска да е харесван.
Но може и да греша.

nasty_f
05-29-2007, 20:01
Спокойно,мила.Момчетата са много горделиви и в повечето случаи не искат да си признават нищо,за каквото и да става на въпрос.Щом прави така значи те харесва МНОГО,но още не е преценил дали да бъде с теб и да ти признае,или да продължава да ревнува...Ти се прави на по-недостъпна,момчетата обичат да правят всичко възможно да имат,това което им бяга от ръцете.. :wink:

ОбърканУ
05-30-2007, 08:07
Сигурно не иска да признае чувствата си към теб.[/quote]

Ето тук е цялата работа.Така мисля и аз и приятелите ми.И даже предполагам защо не иска,но незнам как да го накарам да го направи....

05-30-2007, 08:09
Сигурно не иска да признае чувствата си към теб.

Ето тук е цялата работа.Така мисля и аз и приятелите ми.И даже предполагам защо не иска,но незнам как да го накарам да го направи....[/quote]

ОбърканУ
05-30-2007, 08:10
Спокойно,мила.Момчетата са много горделиви и в повечето случаи не искат да си признават нищо,за каквото и да става на въпрос.Щом прави така значи те харесва МНОГО,но още не е преценил дали да бъде с теб и да ти признае,или да продължава да ревнува...Ти се прави на по-недостъпна,момчетата обичат да правят всичко възможно да имат,това което им бяга от ръцете.. :wink:

Мерси много за съвета!

05-30-2007, 21:57
1 сек да си погледна в кристалната топка :D

DaMn`LaDy
05-31-2007, 21:12
Здравейте,аз съм ОбърканУ - вече се регнах...та така...погледна ли в топката? :lol: Защото на мен май ми се поизясни...

Poredniq
06-01-2007, 03:44
харесва те супер много но се опитва да ти втълпи че си му само фрд. Вервай ми знам кво е :P

DaMn`LaDy
06-01-2007, 14:40
Ох,дано...стискайте палци днес ще го видя.Дано успея да разбера нещо повече...

cedri
06-01-2007, 14:45
Понякога хората ревнуват и приятелите си.Според мен в случая е точно така.Надали те харесва,ако те харесваше може би щеше да ти каже...приятелска ревност. ABSOLUTNO VERNO poznavam takaf 4ovek, i na men mi se e slu4valo

DaMn`LaDy
06-03-2007, 12:42
Ами мн странна е цялата работа,мисля че вече обърках и себе си и вас...Ще изчакам още малко.Вече подразбрах едни неща,но нищо не е сигурно.Като разбера на 100% ще ви кажа. :)

tirintina
06-03-2007, 13:03
Spored men tova e moje bi poveche priqtelska revnost :smt017

DaMn`LaDy
06-05-2007, 21:59
Ами аз вече разбрах к'во е,защото то стана от ясно по-ясно.Явно беше,че няма да го държи дълго в себе си,а и аз нямаше да издържа вече.Ще изчакам известно време и ще ви кажа със сигурност к'во стана точно...

misSsX
06-05-2007, 22:31
mom4eto moje i da te haresva ama nqma da izlezne ni6to az trygnah s nai dobriq si priqtel i sled 8 meseca hop trop vsi4ko stana ad ni6to ne izliza ot takiva vryzki.... [-X

DaMn`LaDy
06-13-2007, 07:42
Ами то при нас още от самото начало отношенията не са много много като между приятели...Даже всички,които са ни виждали заедно казват "Ама вие от колко време ходите?"- да ама не...просто изглеждаме като гаджета даже :smt005 Само дето не се целуваме :lol:

Th3MaN
06-13-2007, 11:53
Ами то при нас още от самото начало отношенията не са много много като между приятели...Даже всички,които са ни виждали заедно казват "Ама вие от колко време ходите?"- да ама не...просто изглеждаме като гаджета даже :smt005 Само дето не се целуваме :lol:


Нормално

sasha_90
06-13-2007, 12:04
Аз мисля че или те харесва или просто те пази за да не страдаш.Ако е първото тоест те харесва -не иска да си признае защото си мисли че не го харесваш(като повече от приятел).

Vladokaaa
06-13-2007, 12:26
Eми незнам сигурно не те харесва.

06-16-2007, 06:37
Аз мисля че или те харесва или просто те пази за да не страдаш.Ако е първото тоест те харесва -не иска да си признае защото си мисли че не го харесваш(като повече от приятел).

Нaпълно възможно 8-[

simba007
06-16-2007, 06:50
Мхм...Разбирам те бях лисала за един Мишо и той Е на някакви моменти.Ако един път се даржи така че все едно ме харесва после е мн. странен

DaMn`LaDy
06-16-2007, 21:10
Мхм...Разбирам те бях лисала за един Мишо и той Е на някакви моменти.Ако един път се даржи така че все едно ме харесва после е мн. странен

Абе те момчетата са голяма разбота,направо толкова са неразбрани :lol:

BAYO
06-17-2007, 00:59
Абе те момчетата са голяма разбота,направо толкова са неразбрани :lol:

Хах, недей говори така, че по-объркани същества от вас няя, чатиш?

Обичат ме, ма не искам да е с теб! 2- Може да те обичам, ма ш' пробвам и с другия, риск, ма такъв е живота. (прост пример из Човешко битие) ](*,)