PDA

View Full Version : от секса



разочарован
05-26-2007, 20:40
Здравейте!
на 17 години съм.
днес правих секс с едно момиче и като започна да ми прави свирки не усетих онова божествено чувство, което очаквах :?
след това правихме секс и не знам дали е била много широка или пениса ми е малък (15см) не можах да се насладя и след 15 минути ме заболяха краката. един час така и накрая едвам успях да се самозадоволя и свърших.
въпроса ми е има ли и други, на които да им се е случвало първия път, защото аз съм чувал, че се свършвало много бързо :?
п.с. бях с презерватив ама като видях, че няма свършване го махнах само за оралната любов и нямаше мн разлика...
може и да е психически, защото нямаше ласки и страст, а само секс и въпреки това момичето си ме привличаше сексуално

korabokroshenec
05-26-2007, 20:43
удължете любовната игра колкото може повече и ще видиш че има ефект

Adwokat
05-26-2007, 20:44
emi na men ne mi se e sluchvalo;]

experiment_m
05-26-2007, 22:01
Нещо ми се струва, че все още не можеш да прецениш кога ти се е*е и кога ти се пикае. Вземи та си намери момиче към което да изпитваш нещо. Секса не се състои само в ръчкане.

B1ZzY
05-26-2007, 22:59
Mi pri mene man purvia put ne svurshuh burzo daje bavno beshe ama tva deto go govorqt che svurshvash burzo ne m ise vqrva !!! [-X [-X [-X

Sh@d0w
05-27-2007, 05:33
хммм незнам пич...сигурно си бил под нопрежение за това как ще вине първия път,да не се изложиш...следващия път се отпусни и не мисли за това :wink:

jjjjjj6363
05-27-2007, 06:03
tai kat vijdam nqma lubovna igra nqma strasti kakto vikash ti a to trqbva da si ima isk4o lips an a lubovna igra tam e proglema

krem4et0
05-27-2007, 10:00
Вчера и гаджето ми не можа да свърши. Много жега беше нещо и се препотихме. Друго-ако ти се пишка се затварят с клапичка семепроводите и не може да еякулираш. За това и момичето, и момчето преди секс-в тоалетната.

разочарован
05-27-2007, 10:18
Мерси за всички отговорчета!
предполагам, че съм бил много притеснен и ми е липсвало желанието. Надявам се втория път да се справя по-добре :)
и последно да питам презерватива много ли притъпява усещането?

ThePainIsReaL
05-27-2007, 16:06
Принципно не. Но зависи какъв е. Замисли се - щом целият свят го ползва и свършва, значи не е това главната причина.

П.П. Имам един познат, който има същите проблеми в секса. Е*е, ама нищо не усеща, не може да свърши, да се накефи .. сякаш нищо не прави. Не му е кеф.
Или лиспва желание за секс, или липсват страст, чувства(каквито и да са) и влечение към обекта, с който правиш секс.

разочарован
05-27-2007, 18:56
днес пробвах пак с друго момиче и бях спокоен :oops: свърших за 20-тина минутки, ама само свирка(мн яка). после като влязох (беше много тясна)се едно е*а въздух и не свърших. дано занапред да имам повече късмет.
явно поговорката "чикии за кеф, секс за престиж" много ми приляга...

die
05-27-2007, 18:58
oooo na nas do sa s fr-to ne ni se e slu4valo

vikontiii
05-27-2007, 19:11
Тва първото ебане понякога е така ле пич :mrgreen:

love_girls
05-27-2007, 19:19
Абе момче нищо ти няма и аз първия път не свърших и ми трябваха малко сеанса за да се науча как ми харесва :P
В този случай е на психическа основа , кофтито е че прекалено много време си го чакал и изведнъж идва момента, а и момичето което е било с теб не е дало много от себе си...
А за презервативите спор няма, че притъпяват удоволствието, но просто без тях трябва наистина да знаеш с какво момиче го правиш!
Успех за напред!