PDA

View Full Version : Момчетата и чувствата



vesito_gb
05-26-2007, 21:55
ей сладури имам нужда от вашето мнение -мислите ли че момчетата колкото повече хлътват по едно момиче като ходят,толкова по трудно си показват чувствата и защо всъщност на повечето момчета чувствата са болна тема?//:))))))

hoseto_
05-26-2007, 22:03
защо ли за мъжете чувствата са болна тема? ами защото много повече мъжете биват наранявани отколкото жените. а колкото до задълбочаването на връзката едно момче си мисли "баааа сега ако ме остави колко ще страдам" и все повече се пази

experiment_m
05-26-2007, 22:31
По принцип има нещо такова и то е защото колкото повече харесваш едно момиче, толкова повече се притесняваш да не кажеш или направиш нещо, с което да се изложиш пред нея. Пък и покажещ ли си чувствата на девойче, което не изпитва подобни към теб чувства, автоматично ставаш обект на подигравка или пък ще те кара да и ходиш по гъза докато и писне и ще те разкара. :D

vesito_gb
05-27-2007, 01:11
добре де но нали по този начин момичетата ще ги разберат погрешно-че вече са им омръзнали:)

koalka
05-27-2007, 07:12
Някои момчета ги е страх да разкрият чувствата им, за да не се почувстват уязвими или слаби.Това им е един вид защитна реакция.

mICRO_pEACE
05-27-2007, 07:21
Аз не мисля обеден съм (поне за мен :-D ) защото ние(или аз нз) колкот по дълго ходим с някого рабираме че лубов съществува м/у нас и за тъй не показваме това което се очевадно и в същото време не рабираме че вие имате нужда от това. :-D

OrL_SeX
05-27-2007, 07:39
Primen sastoqnieto e takova 4e : Az sam Vliuben v neq stra6no mn i sam sigoren 4e i tq ima izvesni 4uvstva kam ! Ama ima nqkoi momenti kogato me izbqgva i az nz za6to ni6to ne sam napravil ili kazal za da q qdosam ! I sega po cql den ne spiram da mislq za neq i daje Reve !!! :-$ :-s :smt010

OrL_SeX
05-27-2007, 07:42
Kagete mi kakvo da naprava za da spre da me otbqgva !!! ](*,) ](*,) ](*,) :smt012 :smt017

mICRO_pEACE
05-27-2007, 07:42
Ми изненадаи я с нещо пчти всички момичета + Азис обичат изненадите. :-D

OrL_SeX
05-27-2007, 07:45
Dai nqkakva ideq de !!! [-o< [-o< #-o #-o

alkobalko
05-27-2007, 07:49
Голяма част от момчетата се страхуват да признаят чувствата си.
Има обаче и такива, които имат смелостта да си признаят без да се страхуват.

hristowow
05-27-2007, 07:50
Това е защото мъжете говорят за факти, а жените за чувства. Затова, когато мъжете говорят с жени, на жените им е скучно до сълзи. Почти всички мъже не умеят да изразяват чувствата си, ако трябва да кажат повече от две думи. Това няма нищо общо, с това че "повече били наранявани", ако е така.

Мъжки разговор:
-Здравей, какво правиш?
-Поправям лодката. Защо?
-Незнам, просто съм любопитен. Къде ще я караш после?
-Отивам... (някъде си)
-ООО това е далече. Колко е далече?
-Около 50 км. Трябва да заредиш.
и т.н

Женски разговор:
-Здравей Ина.
-Здравей, току що преминах изпита.
-Уау! Толкова се радвам за теб. Как се почувства?
-Толкова съм отпусната сега. Бях толкова нервна... Сега мога да излеза с Тони после.
-Мога да си представя. Аз почувствах същото на изпита по математика. Едвам можех да мисля. Беше ме толкова страх да не се проваля.
и т.н

OrL_SeX
05-27-2007, 07:51
Ama tq znae 4e q obi4am ! Nali celuvame se pregra6tame se no tq sega ot v4era me izbqgva !!! HELP MEEEEEEE

mICRO_pEACE
05-27-2007, 07:55
http://store2.data.bg/serendipity/Books/LOVE&SEX/101_Romantic_Ideas.rar земи некоя идея от тук :-D

OrL_SeX
05-27-2007, 07:59
Brato s tova ni6to ne stava !!! :-k :-k ](*,)

mICRO_pEACE
05-27-2007, 08:07
ем фани я ръката и и се извини завсичко което си напраил (дайе да не си напрал и нищо) подари и неко букет ако не букет фафла или нещо дет ша и хареса :!:

puhkav_mecho
05-27-2007, 08:31
Голяма част от момчетата се страхуват да признаят чувствата си.
Има обаче и такива, които имат смелостта да си признаят без да се страхуват.


tazi golqma chast, koito ne iskat da si pokazvat chuvstvata go pravqt s cel da ne gi pomislqt za jenchovci ili pyk geiove, poneje e prieto myja da e silen, korav i t.n., no veche ne e taka. Spored men momche ili myj, koito si razkrie chuvstvata moje samo da byde admiriran =D> , ima edna reklama "aplodismenti za myja koito ne se sramuva da nosi cvetq za priqtelkata si pred mn hora =D> ili da sleze ot avtobus, zaradi neq =D> "... :)

OrL_SeX
05-27-2007, 11:24
Eto i predi 1 h bqhme s kompaniqta mi i tq be6e s tqh ! Ama pak ni6to pak me izbqgva,a 1000% sam sigoren 4e si pada qko po men za6toto nainata nai dobre fr mi go kaza 4e e bila luda po men !!!

LofYou
05-27-2007, 16:28
Винаги е било така... за момчетата е много трудно да показват своите чувства .. така са устроени :wink:

hoseto_
05-27-2007, 20:23
мразя да казвам на хората какво да правят, затова ще ти кажа какво бих направил аз. До момента което съм разбрал от живота е че колкото по-чето обръщаш внимание на една жена толкова повече тя ти се катери на главата. Затова просто покани я някъде на барче, по възможност вечерта, пиййте по един ром с кола(може и друго просто аз това предпочитам) и поговорете като приятели. Ако ти откаже кажи: "Ми хубу тогава друг път" и не й се обаждай поне 3 дена. после пак по същия начин. Ако след втория или третия път пак те отбягва тогава човече по-добре поговорете сериозно за връзката ви.

vesito_gb
05-27-2007, 20:33
ами аз съм момиче но мерси все пак:)

hoseto_
05-27-2007, 20:37
упс :oops: :oops: :oops:
май 5 дена поред нощна смяна зе да ми са отразява 8)

MoHuTo
05-28-2007, 07:00
По принцип съм забелязала, че момчетата много рядко показват чувствата си, дори избягват да го правят, от страх да не бъдат наранени, докато при нас момичетата е обратното. :wink:

Valento
05-28-2007, 08:45
Всички мъже знаем как се обича и цени женското сърце и душа,а това че вие си правите каквото си поискате с нас това не го приемаите че не показваме чувствата си защото вие жените наранявате най-много защото си мислите като сте жени ние не можем да ви нараним....!Това е отговорът ми!!!!

Sevt
05-28-2007, 09:15
"Знай мъжете сме различни като лед и огън,
някой могат да обичат , други пък не могат... "

`Death`Whore``
05-28-2007, 09:17
Момчетата попринцип НЕ трябва да си показваме чувствата пред едно момиче,поне до такъв етап,в който вече може да сме сигурни (а това рядко се случва),че 100% и момичето има същите чувства... Защо?
Защото когато се откриеш пред едно момиче и тя знае,че си неин,интереса и към теб спада и не е малък шанса да те заебе... Голяма част от привличането на едно момиче към едно момче се крие в това,че тя постоянно се колебае дали ти я харесваш и колко я харесваш и това и вдига интереса към теб... Затова възможно най-дълго ние момчетата трябва да се правиме,че нямаме кой знае какви чувства към вас,за да сме ви интересни и да тече един постоянен флирт,една игра между нас и вас... Разбира се,в един момент картите се свалят на масата,но само когато сме достатъчно сигурни,че и вие сте влюбени/много ни харесвате...
Общувал си само или с малки момиченца, или с много неориенетирани и разглезени пикли.

vesito_gb
05-28-2007, 22:36
Момчетата попринцип НЕ трябва да си показваме чувствата пред едно момиче,поне до такъв етап,в който вече може да сме сигурни (а това рядко се случва),че 100% и момичето има същите чувства... Защо?
Защото когато се откриеш пред едно момиче и тя знае,че си неин,интереса и към теб спада и не е малък шанса да те заебе... Голяма част от привличането на едно момиче към едно момче се крие в това,че тя постоянно се колебае дали ти я харесваш и колко я харесваш и това и вдига интереса към теб... Затова възможно най-дълго ние момчетата трябва да се правиме,че нямаме кой знае какви чувства към вас,за да сме ви интересни и да тече един постоянен флирт,една игра между нас и вас... Разбира се,в един момент картите се свалят на масата,но само когато сме достатъчно сигурни,че и вие сте влюбени/много ни харесвате...
_________________
Добре много си прав и има логика в думите ти но това може да се отнася и за момичетата нали тях също ги е страх да не бъдат отхвурлени или наранени или да не омръзнат на момчето но все пак в повечето случаи си показват чувствата:)

Lilou
05-29-2007, 00:20
Ами значи, аз не прикривам чувствата си:) даже обратното винаги казвам каквото мисля и чувствам, така знам, че после няма да има недоизказани неща и няма да съжелявам, че не съм ги казал когато му е било време.