PDA

View Full Version : Грешка ли е?



Desi_90
05-26-2007, 22:13
Как мислите,дали е грешка да те изчука пича и да станете гаджета след това?Онази вечер така се получи на един абитуриентски бал на една приятелка.Запознах се с едно момче и в хотела легнах с него и вече трети ден се виждаме.Та мислите че секса преди вразката е грешка?

malka_sladuranka
05-26-2007, 22:21
Зависи, но щом се е случило.. Продължавай напред. Може пък да излезне някоя доста сериозна връзка..

experiment_m
05-26-2007, 22:37
Не е невъзможно. Аз съм имал такава връзка. Не виждам защо да не се получи така и при теб. :D

Adwokat
05-26-2007, 22:42
xqxq vajnoto e che te e ushibal;]

B1ZzY
05-26-2007, 22:52
e kvo nema losho shtom ste se haresa li :smt007 :mrgreen: :roll: :roll: :roll:

TORBALAN
05-26-2007, 23:01
еми щом имат връзка .. нема лошо ;]

05-27-2007, 02:08
ако искаш да се получи парви секс с куче или с котка и ще стане всичко ок

maini4ka_sladka
05-27-2007, 04:05
.....

Sh@d0w
05-27-2007, 05:07
не мисля че е грешка....все пак някои връзки започват именно по този начин :wink:

Sisilota
05-27-2007, 10:15
Как мислите,дали е грешка да те изчука пича и да станете гаджета след това?Онази вечер така се получи на един абитуриентски бал на една приятелка.Запознах се с едно момче и в хотела легнах с него и вече трети ден се виждаме.Та мислите че секса преди вразката е грешка?

Споед мен не е нормално да си легнеш с някой който не познаваш и след това да се опознавате ии да започвате връзка и + това изгледай "Ти гониш" сигурна съм че ще откриеш поуката!
П.П пише се врЪзка

05-27-2007, 10:29
А какъв вид секс правихте. Ти прави ли му свирки, той изпразни ли ти се в устата, ти повърна ли след това и такива неща от сорта.

kindergarden
05-27-2007, 10:31
ne e spox taka pone 6te znae6 4e ne e trugnal s teb samo za da go napravite i posle da te rezne

MaKiNgMeCraZy
05-27-2007, 10:31
А какъв вид секс правихте. Ти прави ли му свирки, той изпразни ли ти се в устата, ти повърна ли след това и такива неща от сорта.


Забрави да споменеш аналния секс и аналните горелки :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

SuN4o_F
05-27-2007, 10:41
evtina si mila...vseko uvajava6to sebe si momi4e ne si lqga s parviq sre6tnat ..but go fuck your self ..6tom te vle4e

Desi_90
05-27-2007, 10:47
Ami mislq 4e ne e ot golqmo zna4enie kakvo sme pravili..mislq 4e kazax sex.I ne mi se e izprazval v ustata i ne sam povra6tala!i za info pravihme si4ko + analen i svirki.no ne vijdam kakvo ob6to ima vida na sexa s temata mi?

gosta ot mars
05-27-2007, 11:06
Desi_90 mai sa se pozabavlqli dobre s tebe.Prasnali sa ti i zadnika hahaha.Mi da ti pojelaq osven da izkarate po-dlago.Az li4no ne se kefq na takiva momi4eta kato tebe.Vinagi 6te mi se struva 4e 6tom sa legnali taka s mene 6te go napravqt i s drug.aide 4ao i neka te pori otzad :-D

ГостЪТ
05-27-2007, 11:30
Здрасти, аз първо искам да ти кажа, че никого не съдя, също не съм и никой, за да те съдя, така че не ме разбирай погрешно моля те! Може да е било моментна грешка, но искам да ти кажа само, че и аз съм на това мнение:


.Az li4no ne se kefq na takiva momi4eta kato tebe.Vinagi 6te mi se struva 4e 6tom sa legnali taka s mene 6te go napravqt i s drug. .

С уточнение - може и да се окаже, че не е така, но точно заради това аз не бих(и не съм, още по-точно) продължавал такива авантюри. Сега - хора различни, пък може и да съм малко консервативен в това отношение, макар и да съм на 21 само, знам ли? Това, обаче важи и за повечето ми приятели знам, та сама си направи изводите. В края на краищата - нека злобеят другите "непорочни" тук - да не ти пука, нали сте си направили кефа! :wink:

korabokroshenec
05-27-2007, 11:39
evtina si mila...vseko uvajava6to sebe si momi4e ne si lqga s parviq sre6tnat ..but go fuck your self ..6tom te vle4eне сички са моногамни като теб :smt019

Morpheus
05-27-2007, 11:55
Ami mislq 4e ne e ot golqmo zna4enie kakvo sme pravili..mislq 4e kazax sex.I ne mi se e izprazval v ustata i ne sam povra6tala!i za info pravihme si4ko + analen i svirki.no ne vijdam kakvo ob6to ima vida na sexa s temata mi?

Ако той се уважава поне малко трябва сложи край на връзката ви. А ти си помисли какво говорят за тебе подобни изпълнения.

alkobalko
05-27-2007, 12:31
Това е въпрос на личен избор. За някои хора това е нормално, за други не. Лично аз не съм привърженичка на такъв секс, но това е лично мое мнение.

fulldelight
05-27-2007, 13:08
Е, щом 1 път сте правили просто секс има мн голяма вероятност от тук нататък сичко да е просто секс. Тва, че ще се виждали после нищо не значи - за него може да си просто лесна бройка, той за теб - също. Факайте си се щом си искате, но мисля, че сериозна връзка от това няма да излезе

bebito0o
05-27-2007, 13:58
lesna si pada6 izebi se o6te vednuj i postni temata pak ''gre6ka li e..'' i posle pitai pak axaxa
gre6ka e az ne lqgam sas seki sre6nat axaxa

P.S kurve si pada6 malee sigurno si na 12 te na tolkova takiva si padat

cacegka_3a_cekc
05-27-2007, 14:14
Как мислите,дали е грешка да те изчука пича и да станете гаджета след това?Онази вечер така се получи на един абитуриентски бал на една приятелка.Запознах се с едно момче и в хотела легнах с него и вече трети ден се виждаме.Та мислите че секса преди вразката е грешка?


spored men ne e...iskla si go napravila si go...a i 6tom o6te ste zaedno zna4i ne e bilo samo zaradi sexa :-D

ГостЪТ
05-27-2007, 14:17
lesna si pada6 izebi se o6te vednuj i postni temata pak ''gre6ka li e..'' i posle pitai pak axaxa
gre6ka e az ne lqgam sas seki sre6nat axaxa

P.S kurve si pada6 malee sigurno si na 12 te na tolkova takiva si padat

Е, коренно различно е да си на 14 и да претендираш за голям опит в секса, нали? От мойта камбанария и ти си още по-лесна да ти кажа, както и поне 1/3 от пишещите тук, вероятно. Защо ли, не съм го казал досега, обаче? Ти как мислиш? Подчертавам мислиш... даже, за да съм сигурен, че ще ме разбереш - misli6?

bebito0o
05-27-2007, 14:19
axxaxa hoi se zastrelqi weee

P.S ne6to dneska si4ki ste mnogo otvoreni kvo vi stava??? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :!: :?: :!: :?: :?: :!: :!: :!: :?: :?:

FelisDirus
05-27-2007, 15:23
Как мислите,дали е грешка да те изчука пича и да станете гаджета след това?Онази вечер така се получи на един абитуриентски бал на една приятелка.Запознах се с едно момче и в хотела легнах с него и вече трети ден се виждаме.Та мислите че секса преди вразката е грешка?


Според мен не е грешка.

FelisDirus
05-27-2007, 15:24
lesna si pada6 izebi se o6te vednuj i postni temata pak ''gre6ka li e..'' i posle pitai pak axaxa
gre6ka e az ne lqgam sas seki sre6nat axaxa

P.S kurve si pada6 malee sigurno si na 12 te na tolkova takiva si padat

Е, коренно различно е да си на 14 и да претендираш за голям опит в секса, нали? От мойта камбанария и ти си още по-лесна да ти кажа, както и поне 1/3 от пишещите тук, вероятно. Защо ли, не съм го казал досега, обаче? Ти как мислиш? Подчертавам мислиш... даже, за да съм сигурен, че ще ме разбереш - misli6?

Това ме изпълни! :lol:
Браво, Госте! =D>

За втори път: а ти за много голяма и опитна ли се мислиш?
Голямата гордост, че не лягала с всеки срещнат - то и това оставаше на 14. Ти и да искаш няма как да стане.

Спести си епитетите, които лепваш на всяко момиче, и влагай маааалко, мъничко само мисловна дейност преди да пуснеш някой пост. Ей така, за разнообразие само. Пък може и да ти хареса.

Ааа, относно "12-годишните курвички", както често наричаш повечето тук, позволи ми да те светна, че 12 не е много далече от 14. :lol:

girlpower
05-27-2007, 15:49
Значи една приятелка спа с момчето преди да тръгнат ,след това тръгнаха,ходиха година и половина и тя го заряза,а той много я обичаше!С това искам да кажа ,че има различни хора,и аз незнам твоя пич какъв човек е,дали е със теб заради секса.Но внимавай много!Мисля ,че трябва да поговорите.Защото в последнствие да не се влюбиш във него,а за него ти да бъдеш секс играчка!Внимавай мацка!

Също подкрепям това мнение
gosta ot mars написа:
.Az li4no ne se kefq na takiva momi4eta kato tebe.Vinagi 6te mi se struva 4e 6tom sa legnali taka s mene 6te go napravqt i s drug.

Violenza
05-27-2007, 15:49
Щом ти е било гот и си го искала защо да е грешка?

ГостЪТ
05-28-2007, 00:56
axxaxa hoi se zastrelqi weee

P.S ne6to dneska si4ki ste mnogo otvoreni kvo vi stava??? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :!: :?: :!: :?: :?: :!: :!: :!: :?: :?:

"Отворената" си ти! :wink: Неа'м, обаче дотолкова излишно време, че да споря с теб. Пък и по-смислен спор мога да проведа с всеки тук. Другите поне в началото се опитват да се придържат към темата - ти просто пишеш. Дразнещо (и) неграмотно. Ти и още няколко души с никове и бая мнения тук, сте причината не само аз, но и други хора, които познавам и за разлика от мен напълно си влизат още в понятието "teen", да не сме си й помисляли да се регнем тук. Съществуването ти тук, под този ник, без дори да си е направил и най-малкия труд кой да е от модераторите да редактира поне най-идиотските/детинските/просташките/неграмотните от тях е показателно за нивото на форума, като цяло. Жалко е, защото от техническа гледна точка, вероятно и като замисъл този форум би могъл да бъде наистина много по-полезен.

Ще се радвам, ако това ми мнение бъде прочетено от кой да е модератор, затова използвам и bold в момента, уж да се пооткрои малко. Изводите аз съм си ги направил - да видим кога ще си ги направите и Вие. Също и дали ще съвпаднат с моите, но (и) в това отношение, убеден съм, не съм никак..ъмм.. уникален. В края на краищата всичко опира до сериозно отношение и до това на кой (е, не от потребителите, де) доколко му пука! Поправете ме, ако греша!

New York City Boy
05-28-2007, 01:43
Gluposti, ne gi slushai ne e greshka!!! Moje da izlezne neshto, dosta vrazki sa zapochnali taka.

SINDEL
05-28-2007, 07:07
За мен сексът преди връзката не е грешка. В крайна сметка слу4ва се да ти се прииска, да го направиш с някой и после да се окаже, 4е с този 4овек си пасвате и бихте могли да имате връзка. Вярно, рядко се слу4ва, но се слу4ва. Така или ина4е при вас ве4е се е полу4ило, така 4е не го милси

`Death`Whore``
05-28-2007, 07:44
Не е съвсем удачно и поне аз при запознанството чак не бих се отпуснала достатъчно, за да правя секс, а и поне се убеждавам, че човекът е сносен за връзка - поне 1 разговор, е баси...иначе няма лошо.