PDA

View Full Version : da vi pitam



anonimkata_
05-26-2007, 23:20
zdr na vsi4ki az sam edno 17 god momi4e i iskam da vi pitam ne6to.s priqtelq mi polzvame kato kontracepciq krem spermicid i prezervativ samo 4e edin pat prezervativa se skasa toi be6e za savsem malko v men vednaga usetihme i ne be6e se izpraznil.pravih si testove:na 7 na 10 i na 21 den sled gafa,okolo 10 dni gafa mi doide(predi tretiq test) i trit testa sa otricatelni.i sega pove4e kam momi4etata:zabelqzali li ste predi da vi doide 6iikata na matkata vi se otvarq pove4e ta pri men e taka mai po4ti celiq mesec i imah leki bolki kam 11-12 den ot cikala i mejdu 17-20 den pak.po princip imam PMS naduvat mi se gardite i imam papki pove4e,sega imam papki no kato 4e zarnata me bolqt malko pove4e...vazmojno li e da sam bremenna i testovete da gre6at vsi4kite ili samo si vnu6avam?blagodarq predvaritelno i molq seriozni otgovori

vesito_gb
05-26-2007, 23:47
спокоино миличка най вероятно не си бременна използвали сте контрацепция нищо 4е единия метод се е променил 3 теста са отрицателни цикълът ти идва но е нормално да се притесняваш и това може да е причина за симптомите които описва6:)а за да си още по сигурна за всеки случай посети гинеколог:)вярвам че вси4ко е наред;)

05-27-2007, 01:51
да грешни са ти си бременна и то с момиченце с пенис и то голям та чак да звършиш докато го раждаш :P

Sh@d0w
05-27-2007, 05:19
според мен си внушаваш но за да си по спокойна виж тук http://www.biberonbg.com/info/oddsymptoms.htm ако нямаш от тези симптоми няма защо да се притесняваш :wink: