PDA

View Full Version : Какво си мисли тя?



ПишаНаКирилица!
05-27-2007, 00:06
Здр, малко съм скептично настроен към този сайт като цяло, не знам защо точно, но ето, че имам нужда от помощ.Нуждая се от някой с повече опит да ми разясни ситуацията ако може, а тя е следната:

Запознах се с едно момиче и няколко пъти излизахме заедно ( е не точно заедно, тя си водеше 1 приятелка ) аз нямах против и от своя страна канех 1 мои фр когато излизахме и така няколко седмици, след което просто спряхме да се чуваме.

Изведнъж обаче разбирам че моя приятел е излизал с тези 2 момичета без мен, а аз бях човека който ги запозна и съответно ми стана яко кофти, че съм вън от пейзажа по 1 или др причина..

И ето тази вечер досега си писах по скайп с едно от момичетата ( това което харесвам ) и си говорихме за бая неща като избягвах темата за моя фр и тн. Обаче тя се държеше доста странно, в смисъл понякога беше доста гадна с мен, но аз го приемах като майтап, а не знам дали тя го е чувствала като такъв, също така често си сменяше настроението и понякога се държеше мило.

Тя ме потърси в скайпа, което ме навежда на мисълта, че де да знам, интересува се от мен по 1 или др начин.

Не мога да разбера, това момиче има ли някви чувства към мен или просто си играе по 1 мн забавен за нея и болезнен за мен начин...

Valserp
05-27-2007, 01:03
Този тип държание не съм успявал да го разшифровам, защото като го видя си плюя на петите и бягам. Не ми се занимава с интриги и хора, които си променят настроенията по-често от мен. Съветвам те да направиш същото.

vesito_gb
05-27-2007, 01:19
по добре не се занимаваи ако има да ти казва нещо да го направи ако не да не си играе,тая госпойица явно не знае какво иска пази се за да не те вземат за мезе:)

vvs_go
05-27-2007, 05:29
ti ne znae6 kakvo da misli6 i pravi6 v tazi situaciq a tq znae li ? Mai ne za tova si zaqvqva6 qsno namereniqta 4e iska6 da izlezete nasame i 4e ne hapi6 i 4e 6te q vyrne6 jiva do vky6ti(izprati6) i togava ve4e 6te razbere6 sys sigurnost dali 6te stanat ne6tata

BAYO
05-27-2007, 12:26
ПишаНаКирилица! , ся ш'ти разкажа една моя случка, почти същата като твоята, само дето бях от страна на твоя приятел. Значи ,

Преди около 3-4 години един мой приятел се запознава с няк'во маце в ИРС. Пишат си около месец, след което той се пристрашава и я кани да излязат. Да, обаче, тя се срамувала и щяла да си кара приятелка с нея, казала на моя приятел, и => той да си закарал някой приятел с него. Окей, така и стана. Викна ме мене, заа съпорт, такова, за подкрепа (морална), да му вдъхвам кураж и т.н. Седнахме в кафето и в един момент се получи следното. ТОй сееее гътна. Т.е. изгуби си граматиката напълно. Не можа за 1 час да каже буквално 2 изречения. Реших като по-опитен да взема нещата в свой ръце. Започнах да бъзикам и двете, та разговора малко живна, но той за жалост продължаваше да мълчи. Е , свърши кафето, разделихме се ние, а аз и моя приятел поехме към вкъщи, По пътя си говорехме кфо е станало, а той вика, че се е бил притеснил, бил се срамувал, момичето е било мноо красиво, нямало да му обърне внимание и прочие. И за жалост така стана. След 2-3 пъти чат с нея, аз я поканих да излезем, харесахме се и тръгнахме. Казах на моя приятел, той ми беше мноо ядосан, но после се осъзна. Нямаше да има ник'ви шансове с нея, защото просто не знаеше какво да направи реално. В чата пише, като всеки нормален, но на живо се скоси, когато се видяхме и тва му изигра шега.

По твоя проблем. Може да е станало същото. Твоята "възлюбена", да е харесала приятеля ти, сега за това да излизат заедно и така. Тва, че те е потърсила в скайпа , просто начин, да потули нещата незабелязано. Тва е.

ПишаНаКирилица!
05-27-2007, 14:29
Амии, да разбирам какво е станало, но въпреки моята ситуация мога да дам обективна оценка на това което стана когато излизахме 4мата и мога да ти кажа, че моят приятел беше на мястото на твоя.

Аз не съм се спичал нито нищо, пък и мога да кажа, че аз съм по опитния от нас двамата ( от мен и приятеля ми )

Както и да е, реших да не се занимавам..

Благодаря на всички които писаха тук, за мен наистина означава много! :smt006

Batman
05-27-2007, 15:03
ПишаНаКирилица! , ся ш'ти разкажа една моя случка, почти същата като твоята, само дето бях от страна на твоя приятел. Значи ,

Преди около 3-4 години един мой приятел се запознава с няк'во маце в ИРС. Пишат си около месец, след което той се пристрашава и я кани да излязат. Да, обаче, тя се срамувала и щяла да си кара приятелка с нея, казала на моя приятел, и => той да си закарал някой приятел с него. Окей, така и стана. Викна ме мене, заа съпорт, такова, за подкрепа (морална), да му вдъхвам кураж и т.н. Седнахме в кафето и в един момент се получи следното. ТОй сееее гътна. Т.е. изгуби си граматиката напълно. Не можа за 1 час да каже буквално 2 изречения. Реших като по-опитен да взема нещата в свой ръце. Започнах да бъзикам и двете, та разговора малко живна, но той за жалост продължаваше да мълчи. Е , свърши кафето, разделихме се ние, а аз и моя приятел поехме към вкъщи, По пътя си говорехме кфо е станало, а той вика, че се е бил притеснил, бил се срамувал, момичето е било мноо красиво, нямало да му обърне внимание и прочие. И за жалост така стана. След 2-3 пъти чат с нея, аз я поканих да излезем, харесахме се и тръгнахме. Казах на моя приятел, той ми беше мноо ядосан, но после се осъзна. Нямаше да има ник'ви шансове с нея, защото просто не знаеше какво да направи реално. В чата пише, като всеки нормален, но на живо се скоси, когато се видяхме и тва му изигра шега.

По твоя проблем. Може да е станало същото. Твоята "възлюбена", да е харесала приятеля ти, сега за това да излизат заедно и така. Тва, че те е потърсила в скайпа , просто начин, да потули нещата незабелязано. Тва е.

Човече ти си един истински предател =D> Може да си прав затова че поради държанието си приятеля ти е нямало да може да има нещо общо с това момиче, но това не ти дава право да му я "крадеш".

И до автора на темата :D Както казаха и преди мен, това момиче още не е наясно какво иска. Ако е възможно излезте един път двамата насаме и си говорете, но не прави всичко за да й се харесаш на всяка цена. Дръж се естествено и не й пускай аванти(което не значи да се държиш грубо разбира се). Бъди откровен с нея и искай от нея същото. Важно е да не се впрягаш особено, това не е последното момиче на света. Успех!!! :D

Valserp
05-27-2007, 15:19
Човече ти си един истински предател =D> Може да си прав затова че поради държанието си приятеля ти е нямало да може да има нещо общо с това момиче, но това не ти дава право да му я "крадеш".

Да я "краде"?! Пикльото се е вдървил, момичето не е било "негово", че да му бъде "откраднато".

nasty_f
05-27-2007, 15:20
Мисля,че не изпитва нищо към теб.Това,че ти пише по скайпа не означава нищо.Просто се е чувствала самотна и не е имало на кой да пише.Не искам да те разочаровам,но мисля,че това е истината.
Ако се интересуваше от теб щеше да те кани да излизате,или да дава някакви намеци,да не се държи гадно с теб.
Абе,такава курва не ти трябва.Намери някое свестно момиче преди да е станало твърде късно :wink: С нея и без нея животът продължава.

Batman
05-27-2007, 15:26
Човече ти си един истински предател =D> Може да си прав затова че поради държанието си приятеля ти е нямало да може да има нещо общо с това момиче, но това не ти дава право да му я "крадеш".

Да я "краде"?! Пикльото се е вдървил, момичето не е било "негово", че да му бъде "откраднато".

Точно затова "краде" е в кавички. Въпроса е че пикльото се е запознал с нея, той я е поканил, той ги е зпознал........ Ако беше на мястото на въпросния "приятел" на пикльото и виждаш че това момиче те харесва, но в същото време знаеш че на приятеля ти ще му стане супер кофти в случай че тръгнеш с нея, ти би ли го направил? Ако да, то тогава ти не си приятел на приятеля си. :D

Just_say_no
05-27-2007, 15:30
Мисля,че не изпитва нищо към теб.Това,че ти пише по скайпа не означава нищо.Просто се е чувствала самотна и не е имало на кой да пише.Не искам да те разочаровам,но мисля,че това е истината.
Ако се интересуваше от теб щеше да те кани да излизате,или да дава някакви намеци,да не се държи гадно с теб.
Абе,такава курва не ти трябва.Намери някое свестно момиче преди да е станало твърде късно :wink: С нея и без нея животът продължава.
do nqkade sam saglasna .. no za6to momi4eto da e kurva ??? :shock: tq ne e ni4ie pritejanie .. ima pravoto da si izliza i da haresva koito si poiska ... avtora prosto trqbva da se otkaje ot neq ... moje bi ne e negov tip ... :-k

UnaBletoLoVeU
05-27-2007, 15:30
Моята история е същата, само дето аз съм момиче. С тази разлика, че много рядко се сеща да ми пише по скайп или в ИРК, но пък идва до нас. Понякога е много мил, друг път някак безразличен. Последния път много му се ядосах за една негова ''безразлична'' постъпка и го блокнах в скайп. Дойде до у нас и ми се извиняваше много и то в 11 часа вечерта, но после в скайп-отново същото хладно държание...Освен това се държи може би по сходен начин с едно момиче, което не е от нашия град..на нея и казва, че я обича, на мен, че си играе, а дори понякога като питам за нея ми казва ''Коя е тая ве :-D ''. Чудя се дали и с мен си играе така..
ПП. Сори, че завземам малко темата, но ако може и на мен да отговорите. Чудех се отдавна дали да пусна тема, но се спирах..

Just_say_no
05-27-2007, 15:35
Моята история е същата, само дето аз съм момиче. С тази разлика, че много рядко се сеща да ми пише по скайп или в ИРК, но пък идва до нас. Понякога е много мил, друг път някак безразличен. Последния път много му се ядосах за една негова ''безразлична'' постъпка и го блокнах в скайп. Дойде до у нас и ми се извиняваше много и то в 11 часа вечерта, но после в скайп-отново същото хладно държание...Освен това се държи може би по сходен начин с едно момиче, което не е от нашия град..на нея и казва, че я обича, на мен, че си играе, а дори понякога като питам за нея ми казва ''Коя е тая ве :-D ''. Чудя се дали и с мен си играе така..
ПП. Сори, че завземам малко темата, но ако може и на мен да отговорите. Чудех се отдавна дали да пусна тема, но се спирах..
moje bi te vazpriema kato "dovereno lice" ne kato "momi4e za gadje "... ina4e za6to 6te si gubi vrmeto da idva do vas ... :)

oba4e vapreki vs mai ima6 nqkvi 6ansove s nego .. trqaa ti malko pove4e smelost i uporitost i ni6to 4udno da go zabie6 ... :wink:

UnaBletoLoVeU
05-27-2007, 15:38
Моята история е същата, само дето аз съм момиче. С тази разлика, че много рядко се сеща да ми пише по скайп или в ИРК, но пък идва до нас. Понякога е много мил, друг път някак безразличен. Последния път много му се ядосах за една негова ''безразлична'' постъпка и го блокнах в скайп. Дойде до у нас и ми се извиняваше много и то в 11 часа вечерта, но после в скайп-отново същото хладно държание...Освен това се държи може би по сходен начин с едно момиче, което не е от нашия град..на нея и казва, че я обича, на мен, че си играе, а дори понякога като питам за нея ми казва ''Коя е тая ве :-D ''. Чудя се дали и с мен си играе така..
ПП. Сори, че завземам малко темата, но ако може и на мен да отговорите. Чудех се отдавна дали да пусна тема, но се спирах..
moje bi te vazpriema kato "dovereno lice" ne kato "momi4e za gadje "... ina4e za6to 6te si gubi vrmeto da idva do vas ... :)

oba4e vapreki vs mai ima6 nqkvi 6ansove s nego .. trqaa ti malko pove4e smelost i uporitost i ni6to 4udno da go zabie6 ... :wink:
Пропуснах да кажа, че ми казва колко ме бил обичкал и то много пъти..надали говори за истинска обич, но все пак дали може да е отчасти истина или са само празни думи..Това ме обърква още повече..

LofYou
05-27-2007, 15:55
Чесно казано мисля че това момиче не те заслужава .. не си губ времето с нея :?

Presley
05-27-2007, 15:59
Ами това ми се е случвало ,само че съм момиче.Тогава положението беше същото.Эаебах момчето,эащото се апалих по приятелят му...беше отдавна и не ми е достигал много моэък явно :-D ....тааа според мен тя просто е харесала приятелят ти.

Valserp
05-27-2007, 17:08
Човече ти си един истински предател =D> Може да си прав затова че поради държанието си приятеля ти е нямало да може да има нещо общо с това момиче, но това не ти дава право да му я "крадеш".

Да я "краде"?! Пикльото се е вдървил, момичето не е било "негово", че да му бъде "откраднато".

Точно затова "краде" е в кавички. Въпроса е че пикльото се е запознал с нея, той я е поканил, той ги е зпознал........ Ако беше на мястото на въпросния "приятел" на пикльото и виждаш че това момиче те харесва, но в същото време знаеш че на приятеля ти ще му стане супер кофти в случай че тръгнеш с нея, ти би ли го направил? Ако да, то тогава ти не си приятел на приятеля си. :D

Не, просто не се събирам с хора, каквито описваш ти, следователно няма как да имам такива приятели, на които да им стане кофти в описаната ситуация.

Just_say_no
05-27-2007, 17:58
Моята история е същата, само дето аз съм момиче. С тази разлика, че много рядко се сеща да ми пише по скайп или в ИРК, но пък идва до нас. Понякога е много мил, друг път някак безразличен. Последния път много му се ядосах за една негова ''безразлична'' постъпка и го блокнах в скайп. Дойде до у нас и ми се извиняваше много и то в 11 часа вечерта, но после в скайп-отново същото хладно държание...Освен това се държи може би по сходен начин с едно момиче, което не е от нашия град..на нея и казва, че я обича, на мен, че си играе, а дори понякога като питам за нея ми казва ''Коя е тая ве :-D ''. Чудя се дали и с мен си играе така..
ПП. Сори, че завземам малко темата, но ако може и на мен да отговорите. Чудех се отдавна дали да пусна тема, но се спирах..
moje bi te vazpriema kato "dovereno lice" ne kato "momi4e za gadje "... ina4e za6to 6te si gubi vrmeto da idva do vas ... :)

oba4e vapreki vs mai ima6 nqkvi 6ansove s nego .. trqaa ti malko pove4e smelost i uporitost i ni6to 4udno da go zabie6 ... :wink:
Пропуснах да кажа, че ми казва колко ме бил обичкал и то много пъти..надали говори за истинска обич, но все пак дали може да е отчасти истина или са само празни думи..Това ме обърква още повече..

ooo da .. v takav slu4ai moje bi naistina imate 6ans ... moje da go obraboti6 ( kakto nie jenite pravim) v smisal da go omaq6 malko i bas darja 4e skoro 6te e tvoi ;) uspeh !!!