PDA

View Full Version : a mi sega kakvo ...?pls kajete s mnenieto ..



MimmmS
05-27-2007, 01:00
Skusah s biv6iq si .. makar 4e si go obi4ah ..bqhme zaedno 2 meseca.. mina mesec prez koito se zapoznah s maika mi i go bqh vijdala samo vednuj .. sled tkato se vidqhme togava me zapoznaha s maika i s sestra mu bahme 5 godini v edin klas, i vse o6te sme de . bqh izlugala 4e imam drug novo gadje a ne be6e taka sled sre6tata ni negov friend mu kazal 4e vupreki 4e imam drug o6te sym go obi4ala i toi mi pisa ssmsi .. ne otri4ah i mu kazha vs .. nikfa reakciq kaza 4e i toi ima 4ustva i tva .. posle ... posledno go vijdah na bala mi .. na 18-ti mai .. ne hodehme i ne se bqhme vijdali .. maika mu me pozdravi razceluva me .. nego na vlizane go nqma6e .. doide po sredata na bala i se natioska .. ima6e gu6kane ima6e i celuvki ,neznam 6to stana taka i za6to se polu4i taka .. snimahme se i si trugna na sledva6tiq den bqh pri sestra mu u tqh te s maika mu bqha na seloto .. i se pribraha zavariha me u tqh .. maika mu se razvika ama nekfo radostno 4e sym tam .. pak me razceluva nekfa super vesela na6iq doide i se uhili mn nekfo qko gotinko .. i stranno .. i opa tuka mai sa se oburkali .. da doidat -demek az .. ot kak skusahme ne bqh hodila u tqh .. i ni6to pove4e idva bazikahme se malko i vs edno ne be6e toq ot predbnata ve4er .. preobli4a si se .. nie s ssestra mu behme v staq s komp ..toi zad nas na6iq si se preobli4a ne4e tva mn me gree :P ama dnes karah sestra mu da go pita za kfo se durji taka .. i toi i kazal prosto 'taka iskah" kfo da razbiram pod tova .. idva natiska mi se .. psole se prai na udaren ama togava behme i s maika mu moje pa zaradi neq .. ne kazva ni6to samo bazikane .. psole i tehnite se ebavaha za nas :} 4e 6teli da me zimat toi se usmihna nekfo stranno lipsva mi of ..no nz kfo da kaja ..

koalka
05-27-2007, 07:10
Как ти разбра това, което си написала и аз не знам...
Вместо да се чудиш дали те харесва, вземете поговорете и го питай.Явно се интересуваш от него.Тъпо е било обаче да казваш, че имаш друг.Нямало е смисъл.

alkobalko
05-27-2007, 08:01
Всичко, което си написала е доста объркано. Вместо да се чудиш и да търсиш посредници, поговори с него директно. Попитай го дали може да се получи нещо между вас и защо се държи така.

MimmmS
05-27-2007, 09:51
a tova da se 4udq ili ne to prosto se znae .. 4e si ima ne6to kum men .. uj na ebavka no pak iska6e da hodq u tqh .. uj na ebavka pak se izdava6e .. sobstvenata mu sestra ne go poznava ta az li .. nqmam daje kyde da go vidq .. i nqmam i smelosta da govorq s nego .. osven kato go vidq nqkyde i kfo .. togava 6te si zabravq celiq rod ..pff tupo e a moito semeistvo e pritiv vsi4ko s nego .. i negovoto naistina neznam dori kakvo da mu kaja daje da e na blizo ..

MimmmS
05-27-2007, 10:43
a ako mu drasnq sms .. kakto toi me pita kfo mislq i 4ustvam da pitam i az ne6to .. daite nekfa ideq kak da izglejda molq vi .. blagodarq predvaritelno ..

BAYO
05-27-2007, 11:31
аБеее за кфо тряя да е с СМС ? Просто иди при него, погледни го леко такаа.... срамежливо и му кажи, че искаш да говорите и че е важно, и че не търпи отлагане. Тфа е.

MimmmS
05-27-2007, 11:57
Za6to na sms li .. za6totot nqmam sili ve4e daje da go pogledna za podobno ne6to ,strah me e ot reKCIQTA mu .. strah me e kfo bi kazal strah me e da ne me otblusne ,makar do sq da ne mi se e slu4valo de .. vinagi ima 1 vi put .. pyk i toi kato iska6e da znae ne6to vajno .. be6e na sms .. kak da sybera smelosta .. kak ...

BAYO
05-27-2007, 12:10
.. kak da sybera smelosta .. kak ...

Е тук вече не мога да ти помогна. А и едва ли някой друг може. Направи така, както сметнеш за най-добре.

05-27-2007, 12:42
И аз няой път прая така м анз що просто така просто давам някви надежди ама само тва може да е искал някво малко флиртче или нещо такова

lilito90
05-27-2007, 15:05
това момче просто иска да му "поиграеш по свирката",за да се обеди сам за себе си че си луда по него.а може и да има лош вариант:да се ебава с теб и да си запълва времето(което се надявам да не е )

nasty_f
05-27-2007, 15:12
Едвам разбрах какво си написала :lol:
Ми,може би просто си му е кеф да е свободен и да знае,че никой няма да му се сърди,ако се натиска с други момичета,но в същото време да си флиртува с теб.И сигурно още изпитва чувста към теб,но просто иска да е свободен.

ani4kaA1
05-27-2007, 15:34
mislq 4e ne ti trqbva takyf .. a i ako e iskal ne6to da te e potursil .. ostavi go ,zabravi go .. taka 6te mu e po gadno ..

MimmmS
05-27-2007, 15:36
e hubavo da e svoboden i men me zadu6ava6e za tva go ostavih .. no toi sedi po cql den u tqh si .. daje i ne flirtuva s drugi .. ne go razbiram ..

sexy_for_you
05-27-2007, 15:38
най-добре събери смелост и поговори с него.ако ти само не успееш да събереш смелост,ние как да ти помогнем?

LofYou
05-27-2007, 15:49
Ох докато разбера кфо си писала .... както и да е .. според мен трябва да идеш и да си погожорите насаме и да се изясните .. за да се чувстваш и ти по добре

FunkyFresh
05-27-2007, 15:50
pyk i toi kato iska6e da znae ne6to vajno .. be6e na sms-mi tva dokazva 4e e meku6av i nqma smelosta da ti go kaje v o4ite togava ti napravi purvata kra4ka kvo tolkova sramno ima!A predstavi si 4e mu pi6e6 sms i toi pak te otblaska togava na jivo ili 4rez sms se si e sa6toto!

Presley
05-27-2007, 15:53
аБеее за кфо тряя да е с СМС ? Просто иди при него, погледни го леко такаа.... срамежливо и му кажи, че искаш да говорите и че е важно, и че не търпи отлагане. Тфа е.
И аэ съм на това мнение!

MimmmS
05-27-2007, 17:08
Edin fr mi kazva 4e .. ne se qvqvam igra4ka ,a tazi koqto iska oba4e ne iska da si priznae .. mislq 4e ima ne6to takova .. mislite li 4e e dobra ideqta da go pitam na smsi .. poradi nevuzmojnoosta da se vidim i do kraq na denq da e kazal ve4e kakvo i 6to ima .. a na sledva6tiq den po nqkakva pri4ina da ida do tqh .. 6te se razberem s ssestra mu i v zavisimost ot tova koeto e pisal na smsite .. da se durja s nego .. v slu4ei 4e .. isska ne6to po razli4no ot tova v smsite .. da si protivore4i ili tn .. ako se e durjal v smsite studeno az da se opitam da sym takava i tn .. makar 4e nemislq 4e 6te moga za6toto imam silni 4ustva kum nego .. e kak mislite .. dali bi bilo dobre ?

mimssssssssss
05-27-2007, 17:57
zabravih da dobavq o6te ne6to kum na4aloto ...
""".. posledno go vijdah na bala mi .. na 18-ti mai .. ne hodehme i ne se bqhme vijdali .. maika mu me pozdravi razceluva me .. nego na vlizane go nqma6e .. doide po sredata na bala i se natioska .. ima6e gu6kane ima6e i celuvki ,neznam 6to stana taka i za6to se polu4i taka .. snimahme se i si trugna""""mejdu gu6kaneto i celuvkite na bala si bqh s brat mi .. toi togava znae6e .. mi mi kazva6e nali znae6 4e moje6e az da sym s teb sega .. i az mu otkovorih da moje6e ama ne si .. i toi mi povtori znae6 4e moje6e .. i po4na da me celuva .. moje bi se nalaga da sybera smelost i da go pitam kfo stava .. 6toto naistina neizdyrjam ve4e

Just_Be
05-27-2007, 18:26
zabravih da dobavq o6te ne6to kum na4aloto ...
""".. posledno go vijdah na bala mi .. na 18-ti mai .. ne hodehme i ne se bqhme vijdali .. maika mu me pozdravi razceluva me .. nego na vlizane go nqma6e .. doide po sredata na bala i se natioska .. ima6e gu6kane ima6e i celuvki ,neznam 6to stana taka i za6to se polu4i taka .. snimahme se i si trugna""""mejdu gu6kaneto i celuvkite na bala si bqh s brat mi .. toi togava znae6e .. mi mi kazva6e nali znae6 4e moje6e az da sym s teb sega .. i az mu otkovorih da moje6e ama ne si .. i toi mi povtori znae6 4e moje6e .. i po4na da me celuva .. moje bi se nalaga da sybera smelost i da go pitam kfo stava .. 6toto naistina neizdyrjam ve4e
Миличка.......нищо не разбрах кво си написала....беги във 3-ти клас бързо ,докат има време :lol: :lol: леле.....некъф ужас си ти..иначе по темата......ми недей да му пишеш смс нищо нема да разбере мацка :lol: :lol: начи......събери си всяка капка смелост дето е некъде из теб...иди при момчето и го питай дали иска да имате сериозна връзка или само тогаа си му била на кеф .....да те цунка и гушка......ама плс си попраи граматиката че........ :smt005

mimssssssssss
05-27-2007, 18:42
6t :P ne mi govori za gramoti .. i tn .. burzah

kindergarden
05-27-2007, 18:49
triabva da subere6 smelost i da su pogovorite

mimsssssssssssss
05-27-2007, 19:02
6te opitam .. pyk da stava kfoto 6te ..

iskam
05-27-2007, 19:10
Е бахти .. кво отношение очакваш от негова страна като вече си го наранила и зарязала.. Може нарочно да се е държал готино с теб,а после сякаш нищо не е имало та да ти направи гадно. А може и да е момент на слабост.. да те обича много и да иска да е с теб, ама на другия ден да се е осъзнал че не иска пак да му се изгавриш и да е стоял настрана.. стана доста объркано ама ако искаш да се получи нещо.. говори с него и се разберете .. не очаквай той да направи първата крачка!

lesistar
05-27-2007, 19:13
Е бахти .. кво отношение очакваш от негова страна като вече си го наранила и зарязала.. Може нарочно да се е държал готино с теб,а после сякаш нищо не е имало та да ти направи гадно. А може и да е момент на слабост.. да те обича много и да иска да е с теб, ама на другия ден да се е осъзнал че не иска пак да му се изгавриш и да е стоял настрана.. стана доста объркано ама ако искаш да се получи нещо.. говори с него и се разберете .. не очаквай той да направи първата крачка!
подкрепям мнението ти ^ :smt023

slyn4iceto
05-28-2007, 16:31
директно ходи при негои го питаи изпитва ли нещо към теб и защо се държи така кажи му че неискаш да си играе с чувствата ти и ако иска да има нещо м/у вас е по добре да си помисли как се държи и да ти каже направо.УСПЕХ!!!