PDA

View Full Version : inetrnet love



sweet_princess
05-27-2007, 09:25
zdr te!Imam proble s edno mom4e - pi6em si po internet (toj ne e ot bg , no idva vseka godina)kaza 4e moje da dojde da jivee v bg zaradi men i da u4i.az naistina go hr mnogo i toj men(taka zava).Vsi4ko e ok no kato zagovorim za po-intimni otno6eneiq t.e sex zapo4vam da se 4udq dali ako ne spq s nego nqma da me zareje.toj iska6e da napravq bnqkoi ne6ta , no az neiskah i toj kaza 4e nqma zna4enie za6toto me obi4a.Na men ne mi lipsva jelanie toj da mi e p1rvoto mom4e , no me e strah da ne se okaja izmamena.da uto4nq az sam na 15 ,a toj e na 18. kajete kakvo da pravq plz!Vie kakvo bihte napravili na moe mqsto?blago darq predvaritelno!!!! :-)

sweet_princess
05-27-2007, 09:35
ti kakvo bi napravil ?

cherinka
05-27-2007, 09:40
Аз бих си потърсила някой ПОЗНАТ от БЪЛГАРИЯ.

Ей заради такива като теб, като родя дете, съм решила да не му взимам компютър.
Кой знае какво може да стане!

Толкова ли нямаш с кой да излезеш и да се запознаеш с разни хора, че висиш пред тъпия компютър, та чак и 'момче' си си намерила.
Ейш, загубени хора.

Компютрите не са само чат!
Хората са ги измислили, за да спомогнат за човечеството и за да се развива, а вижте ние до къде го докарахме...



Съмнителна работа ми се струва..


И за този, който ще каже, че няма "интернет любов" да замълчи, освен ако не може да го докаже!
Няма, ми.
Тва е просто увлечение, привличане, от това, че някой си пише с теб - демек ти е обърнал внимание, и явно ти тва внимание в реалния живот го нямаш и затова си решил да го търсиш в нета.
С такива хора в обществото няма да преуспеем в държавата.

DeXtRoFeR
05-27-2007, 09:41
Поредната ,,риба'' на някой който знае как да постигне целта си :smt005 :smt005 :smt005

A_JoLiE
05-27-2007, 09:48
Аз бих си потърсила някой ПОЗНАТ от БЪЛГАРИЯ.

Ей заради такива като теб, като родя дете, съм решила да не му взимам компютър.
Кой знае какво може да стане!

Толкова ли нямаш с кой да излезеш и да се запознаеш с разни хора, че висиш пред тъпия компютър, та чак и 'момче' си си намерила.
Ейш, загубени хора.

Компютрите не са само чат!
Хората са ги измислили, за да спомогнат за човечеството и за да се развива, а вижте ние до къде го докарахме...



Съмнителна работа ми се струва..


И за този, който ще каже, че няма "интернет любов" да замълчи, освен ако не може да го докаже!
Няма, ми.
Тва е просто увлечение, привличане, от това, че някой си пише с теб - демек ти е обърнал внимание, и явно ти тва внимание в реалния живот го нямаш и затова си решил да го търсиш в нета.
С такива хора в обществото няма да преуспеем в държавата.

Cherinka kaza go mn dobre =D> Nqma kfo pove4e da se kaje iz4erpa go vsi4ko evala ti =D> =D> =D> =D> =D> =D>

05-27-2007, 09:55
p1rvo ne visq samo pred kompa i vtoro imam dostat1kono vnimanie ot stranq na mom4etata v realniq jivot!

cherinka
05-27-2007, 10:02
p1rvo ne visq samo pred kompa i vtoro imam dostat1kono vnimanie ot stranq na mom4etata v realniq jivot!
Ако беше така, нямаше да се занимаваш с 'интернет любов'-та.

Sladkata_Nansi
05-27-2007, 10:11
И за този, който ще каже, че няма "интернет любов" да замълчи, освен ако не може да го докаже!
Pravilno! Ne kazvaite,4e internet liubov nqma bez da ne ste q izpitali.Tq sa6testvuva,makar i rqdko sre6tana.Az sam dokazatelstvo!

05-27-2007, 10:11
moje da ima6 hilqdi obojateli , no da ne si pasva6 s tqh :!:

cherinka
05-27-2007, 10:14
И за този, който ще каже, че няма "интернет любов" да замълчи, освен ако не може да го докаже!
Pravilno! Ne kazvaite,4e internet liubov nqma bez da ne ste q izpitali.Tq sa6testvuva,makar i rqdko sre6tana.Az sam dokazatelstvo!
Ти правиш ли разлика между "интернет любов", "любов" и "внимание" ?!
Пф..

05-27-2007, 10:16
ne moje da kajete 4e nqma internet lubov bez da ste sigurni za6toto ima hora koito sre6tat lubovta na jivota si v internet prostranstvoto :!:

Sladkata_Nansi
05-27-2007, 10:21
И за този, който ще каже, че няма "интернет любов" да замълчи, освен ако не може да го докаже!
Pravilno! Ne kazvaite,4e internet liubov nqma bez da ne ste q izpitali.Tq sa6testvuva,makar i rqdko sre6tana.Az sam dokazatelstvo!
Ти правиш ли разлика между "интернет любов", "любов" и "внимание" ?!
Пф..
Ooo mn dobre pravia razlika.A ti vaob6te vliubval li si se nqkoga???Sas sigurnost ne si kato sadia po dumite ti!

alkobalko
05-27-2007, 10:23
На мен ми се струва, че това момче преувеличава. Колкото и да те харесва не ми се вярва да се върне в България, ако вече има уреден живот в чужбина.
Има познанства, започнали в интернет, който след време в реалния живот са се превърнали в любов. За мен лично в интернет не може да се роди истинска любов, все пак колкото и да сте си близки и да споделяте, никой не може да опознае другия през компютъра, така както би направил, ако се видят очи в очи.

Ceballos
05-27-2007, 10:35
aide tuk pak niakvi kompetentni mnenia ot cherinka ti be mucinko kvo znae6 4e govori6 az si imam mn goliamo vnimanie ot sre6topolojnia pol no sre6nah momi4eto koeto stra6no mn obi4am v internet i to ne e ot moia grad no kvo mi dreme obi4am si ia , ti ne znae6 kvo e ,za tva kvo si prai6 ustata zamal4i si dai edno otgovor4e po temata po umni4ka 6e izleze6 po toia na4in vmesto da rasi6 prostotiii tuka v koito ne si sigorna pak i ako ima6 dete, ti i da ne mu dade6 kompec to 6e si hodi po zalite :D :D aide i dano ne pi6e6 cherinke pove4e 4e da ne se izlaga6 o6te po :wink:

sinful`girl
05-27-2007, 11:22
Не се вразвай на такива ;) На 18 год. и да иска,няма да може да дойде да живее и учи тука...ааххаха а другото,което ми е интересно как може да каже,че те обича при положение,че вие даже не сте се виждали ?? По-хубаво не се занимавай с такива ;)

sinful`girl
05-27-2007, 11:26
ne moje da kajete 4e nqma internet lubov bez da ste sigurni za6toto ima hora koito sre6tat lubovta na jivota si v internet prostranstvoto :!:

Колко са тези хоора,бе душа ?? 1 на 1000...да не говорим,че "интернет-любовта" не трае мн дълго. Чувала съм за единични случаи на хора,който се запознават в нета и се женят и живеят дълго и щастливо ....ЕДИНИЧНИ СЛУЧАИ ;) :)

BAYO
05-27-2007, 11:35
Поредната ,,риба'' на някой който знае как да постигне целта си !

Така е. Просто тва в Интернет-а еее само фалш и измама. Избиване на комплекси и тфа е.

Just_say_no
05-27-2007, 12:10
ae kvo se zaqjdate vsi4ki e ???? Nali za tva e forum .. vseki da si kaje mnenieto ... :smt012

po temata :arrow: ne mu se doverqvai napalno kolkoto i da go haresva6 ... no vse pak ako doide v tvoq grad i se haresate o6te pove4e "na jivo" za6to ne internet lubovta da prerasne v ne6to pove4e :wink:

sinful`girl
05-27-2007, 12:33
Трябва ли да виждаш този, с когото комуникираш, за да прецениш какъв е?! Комуникацията е една и съща в "реалния живот" и в Интернет пространството!

Трябва да,защото в интернет най-големите сдуханяци стават най-готините пичове. Повечето хора избиват комплексите си там,което е уникално смешно,а още по-смешното е ,че има такива,които им вярват.. и си мислят,че комуникацията е една и съща в "реалния живот" и в Интернет пространството !!!

BebeTooOoo
05-27-2007, 12:43
Отново ще кажа , че за мен запознанствата по интернет...някак си не са реални и неможеш да прецениш човека през компютъра.Момчето малко преувеличава (според мен) , че само заради тебе ще дойде на живее в България и да учи тука.Незнам...аз не одобрявам такива запознанства , пък камо ли връзки.Все пак твой си е живота и ти избираш какво да правиш.Пък и той сигурно вече се е уредил в чужбина така че...

sinful`girl
05-27-2007, 12:48
Трябва ли да виждаш този, с когото комуникираш, за да прецениш какъв е?! Комуникацията е една и съща в "реалния живот" и в Интернет пространството!

Трябва да,защото в интернет най-големите сдуханяци стават най-готините пичове. Повечето хора избиват комплексите си там,което е уникално смешно,а още по-смешното е ,че има такива,които им вярват.. и си мислят,че комуникацията е една и съща в "реалния живот" и в Интернет пространството !!! Комуникацията *е* една и съща. И в "реалния живот" можеш да се правиш на пич, нали?! Какво е реален живот? Обясни ми! И изкарваш, че слепите нито могат да се влюбят, нито могат да преценят човек? Те преценяват много по-добре от зрящите.

ахахха една и съща е другия път.....знаеш ли колко сдуханяци познавам,който по нета се прават на големите биячи,а като им скочи момче,тежащо два пъти по-малко от тях,бягат като зайци...ето тва е реалността!!! Реалността е ,че в чата гъзарите ти свалят звезди,говорят ти кви ли не заучени фрази и когато се срещнете думичка не обелват,що ли? Ми щото няма кво да кажат,др е в чата където имаш време да измислиш кво да кажеш. Друго е на живо да говориш тва,което ти идва,а не да си пънеш мозъка да се сетиш за някоя банална фраза.Болшинството са такива ;)

fantasigirl
05-27-2007, 12:52
Purvo se uveri v dobrite 4uvstva na tova mom4e kum teb i togava re6i akkvo 6te pravi6,za6toto naistina ne se znae kakvi namereniq ima,dano ima6 kusmet!! :)

Just_say_no
05-27-2007, 13:28
Трябва ли да виждаш този, с когото комуникираш, за да прецениш какъв е?! Комуникацията е една и съща в "реалния живот" и в Интернет пространството!

Трябва да,защото в интернет най-големите сдуханяци стават най-готините пичове. Повечето хора избиват комплексите си там,което е уникално смешно,а още по-смешното е ,че има такива,които им вярват.. и си мислят,че комуникацията е една и съща в "реалния живот" и в Интернет пространството !!! Комуникацията *е* една и съща. И в "реалния живот" можеш да се правиш на пич, нали?! Какво е реален живот? Обясни ми! И изкарваш, че слепите нито могат да се влюбят, нито могат да преценят човек? Те преценяват много по-добре от зрящите.




ахахха една и съща е другия път.....знаеш ли колко сдуханяци познавам,който по нета се прават на големите биячи,а като им скочи момче,тежащо два пъти по-малко от тях,бягат като зайци...ето тва е реалността!!! Реалността е ,че в чата гъзарите ти свалят звезди,говорят ти кви ли не заучени фрази и когато се срещнете думичка не обелват,що ли? Ми щото няма кво да кажат,др е в чата където имаш време да измислиш кво да кажеш. Друго е на живо да говориш тва,което ти идва,а не да си пънеш мозъка да се сетиш за някоя банална фраза.Болшинството са такива ;)

подкрепям всичко казано от sinful`girl ... едно е да говориш пред някой на живо ... точно тогава си личи кой какъв е ... а съвсем друго е в чата ... [-X

No_Mercy
05-27-2007, 14:19
Ммм няма гаранция че и да преспиш с него няма да те зареже пък щом е на 18 едва ли ще дойде да живее и учи тук не разчитай...

cherinka
05-27-2007, 16:11
Повярвай, това твоето не е любов, Ceballos.
Представям си колко трябва да си закъсал, та чак момиче от друг град да си си хфанал.



ti i da ne mu dade6 kompec to 6e si hodi po zalite
я пак?
Къде ще ходи без пари?
Ще ходи там, ако не му дам нужното възпитание.


dai edno otgovor4e po temata
Нима не пиша по темите.

LofYou
05-27-2007, 16:20
Незнам на мен ми се стува че иска нещо от теб и то може да не е само секс ... по добре внимаваи да не съжеляваш

FunkyFresh
05-27-2007, 16:50
4atovete v neta i razgovorite i ob6tuvaneto na jivo nqmat ni6to ob6to.V neta si4ki imat smelosta da se otvarqt da se zaqjdat da se per4at oba4e na jivo nadali 6e sa tolkova otvoreni!Napulno sum saglasna s komentarite na cherinka!
a sega po temata za mene tva si4ko e edin fal6 nito 6e doide da jivee tuka zaradi tebe nito ni6to ot tebe se iska samo edno.. i posle 6e bude6 totalno razo4arovana!

Sladkata_Nansi
05-27-2007, 18:16
666 ei Cherinka q uspokoi malko topkata i nedei da kazva6 na drugite kakvo izpitvat i kakvo ne i kakvi sa tehnite 4uvstva.Pi6i v temite, v koito si kompetentna,a ne v tezi,za koito samo si 4uvala,bez da si go izpitvala na svoi grab.I ne kazvai goliama duma,4e nqma da kupuva6 na deteto ti komputar i nqma da mu dava6 pari za net, za6toto nakraq to4no tova 6te ti se stovari!!!

koalka
05-27-2007, 18:21
На мен ми се струва невъзможно да обичаш някой, когото дори не познаваш.Звучи абсурдно!
А относно това момче-защо си мислиш, че говори сериозно и наистина ще дойде?Ако го направи-тогава ще се съглася, че може би е изпитвал към теб нещо повече от увлечение.

Sladkata_Nansi
05-27-2007, 18:22
А и още нещо мила Cherinka - пише се хВанал, а не хФанал!

Sladkata_Nansi
05-27-2007, 18:24
На мен ми се струва невъзможно да обичаш някой, когото дори не познаваш.Звучи абсурдно!
А относно това момче-защо си мислиш, че говори сериозно и наистина ще дойде?Ако го направи-тогава ще се съглася, че може би е изпитвал към теб нещо повече от увлечение.
Не казвай, че е невъзможно!Няма невъзможни неща!Може да е рядкост, но понякога е по-истинско и от връзките на живо.

Ceballos
05-27-2007, 18:39
tctctc cheriiiii dali 6e mu dade6 vazpitanie nadiavam se pak pari ako ne mu dava6 mi to 6e po4ne da si krade nedei taka :D :D a i iskah da kaja da pi6e6 vednaj toest edin pat :wink: po temata i da spre6 da obejdava6 v neto v koeto ne si sigorna ,az tova ne6to sam go izpital viarno riadkost e no go ima moga da kaja za6tot sam sigoren taka 4e obi4ai te se a na4inite po koito da go pravite si go namiraite az moia ve4e go namerih i to kak stana-po internet e stavat takiva raboti zna4i :wink:

cherinka
05-27-2007, 19:13
Нанси, от любов до другите чувства, пътят е голям.

Ceballos, ОК! Щом в момента всичко ти е наред, няма да споря повече.
Ако всички бяхме на едно мнение, щеше ли да има смисъл да комуникираме.

И как човек може да вярва в едно нещо, докато не го види и не се обеди, че го има/няма.

За вас има 'интернет любов', за мен - не!
Точка.

m0rb1d
05-27-2007, 19:38
Според мен има интернет запознанства не любов :-O.
Интернет любов е силно казано.По скоро интернет свалки и т.н.
През маската на интернета много лесно се пишат думи които дори и не опират в мозъка...
100 пъти по-лесно е да се каже на някое момиче или момче "обичам те" по интернет от колкото на живо...

Shadow_Walker
05-27-2007, 20:00
Интернет любов няма.Не можеш да се влюбиш в някого само във виртуалния свят, колкото и хората да ръсят теории кое е реално и кое не е.Интернет е реалност да-но виртуална.
Можеш да се запознаеш, може да се сприятелиш, може да чатиш всеки ден, но да се влюбиш?!За да се влюбиш трябва да си близо до човека, да усещаш флуидите помежду ви,наистина да го познаваш.В интернет може да си мислиш, че си влюбен, но всъщност се самозалъгваш, вярвайки в един идеализиран несъщуствуващ образ.
Познаство-да, чат-да, някакво интернет приятелство-да, но истинска любов-не.


За вас има 'интернет любов', за мен - не!
Точка.
И за мен-не.

Sladkata_Nansi
05-27-2007, 20:46
Нанси, от любов до другите чувства, пътят е голям.

Ceballos, ОК! Щом в момента всичко ти е наред, няма да споря повече.
Ако всички бяхме на едно мнение, щеше ли да има смисъл да комуникираме.

И как човек може да вярва в едно нещо, докато не го види и не се обеди, че го има/няма.

За вас има 'интернет любов', за мен - не!
Точка.
E za teb moje da ima to4ka,no ne i za men!Pak i to si e vapros na mnenie i nikoi nqma da tragna da ubejdavam,4e ima liubov.Az znam,4e ima,za6toto sam ia izpitala i si ia izpitvam!A i Cherinka kazva6 ot lubov do drugite 4uvstva patqt e goliam.A koi sa "drugite 4uvstva"?Kogato si vluben tva e dostata4no-kakvo o6te trqbva?Ima li lubov ne trqbva drugo.I 4ovek moje da vqrva v ne6to i to ise ubejdava,za6toto istinskata lubov v internet ne ostava samo zad monitora,a prerastva v ne6to po-goliamo i to v realnia svqt!

koalka
05-28-2007, 08:12
На мен ми се струва невъзможно да обичаш някой, когото дори не познаваш.Звучи абсурдно!
А относно това момче-защо си мислиш, че говори сериозно и наистина ще дойде?Ако го направи-тогава ще се съглася, че може би е изпитвал към теб нещо повече от увлечение.
Не казвай, че е невъзможно!Няма невъзможни неща!Може да е рядкост, но понякога е по-истинско и от връзките на живо.Има.Това, че може да има привличане, харесване, но за истинската любов трябва да познаваш човека до теб.А ако лъже-и това го има и си мислиш, че "обичаш" някой, а той се окаже съвсем друг.И както каза Черинка-има разлика от чувства до любов.А ти изпитвала ли си я, за да кажеш, че има?

koalka
05-28-2007, 08:15
Нанси, от любов до другите чувства, пътят е голям.

Ceballos, ОК! Щом в момента всичко ти е наред, няма да споря повече.
Ако всички бяхме на едно мнение, щеше ли да има смисъл да комуникираме.

И как човек може да вярва в едно нещо, докато не го види и не се обеди, че го има/няма.

За вас има 'интернет любов', за мен - не!
Точка.
E za teb moje da ima to4ka,no ne i za men!Pak i to si e vapros na mnenie i nikoi nqma da tragna da ubejdavam,4e ima liubov.Az znam,4e ima,za6toto sam ia izpitala i si ia izpitvam!A i Cherinka kazva6 ot lubov do drugite 4uvstva patqt e goliam.A koi sa "drugite 4uvstva"?Kogato si vluben tva e dostata4no-kakvo o6te trqbva?Ima li lubov ne trqbva drugo.I 4ovek moje da vqrva v ne6to i to ise ubejdava,za6toto istinskata lubov v internet ne ostava samo zad monitora,a prerastva v ne6to po-goliamo i to v realnia svqt!Тя говори за други чувства без любов.Говори за харесване, привличане.Явно не си я разбрала.И авторката, и тя говорят за съвсем различно нещо.Те говорят, че има или няма истинска любов в интернет пространството, не говорим да се видите после и тя да прерастне в нещо повече.Говорим, ако тя си оставава само в интернет.Естествено, че има любов после.И аз изпитвам такава в момента.Чатих си с приятеля ми и после се видяхме и всичко това прераства в любов.

cskagirl
05-28-2007, 13:01
Интернет може да е само един посредник и начин да намериш любовта.Аз също съм пример за това.Намерих си страхотно момче без да искам и сега ходим от 7 месеца като се виждаме през ден, живее в близък град. Но любовта идва по-късно не ства с писането - така само може да го опознаеш като душевност ако е честен и казва всичко за себе си без да лъже.

UnaBletoLoVeU
05-28-2007, 13:07
'' Мама ми каза, че ще ми купи луната. Дори ми обеща да се заселя там. Но ме е страх как ще стигна до там. Освен това там няма въздух и ще ми е трудно дори да се разхождам..как се живее в скафандър нон-стоп. Притеснявам се как ще ходя до тоалетна и ще се къпя. Като заговорим за храна-откъде по дяволите ще си я купувам?! :? ''
Точно така ми звучи разказа ти. Не мисля, че има интернет любов..може би силно увлечение, заради което ми е много невероятно някой да си зареже живота,за да отиде при любимата си. Ако дойде все пак, тогава вече му мисли за секса и за това, което иска от теб!

your_fantasy
05-28-2007, 13:48
lubov v internet nqma. moje da se vlubi6 istinski samo kogato drygiq stoi sre6ty teb. moje da se zapoznaete v internet no nqma kak da ste vlubeni edin v dryg bez da ste se vijdali nikoga. tova e moeto mnenie..

BadFerry
05-29-2007, 07:55
a stiga we takova 4udo nqma ot li4en opit go kazvam... ](*,) godina i polovina 4atene dori i ne6to pove4e sled koeto kvo toi ne e bil mom4eto na snimkite ](*,) obi4al me iskal da me vidi i az mu vqrvax daje otvra6tax na 4uvstvata :roll: vsi4ko se preobarna i ve4e vqra na nqkoi ot 4ata nqmam :smt018

05-29-2007, 08:07
На мен ми се струва невъзможно да обичаш някой, когото дори не познаваш.Звучи абсурдно!
А относно това момче-защо си мислиш, че говори сериозно и наистина ще дойде?Ако го направи-тогава ще се съглася, че може би е изпитвал към теб нещо повече от увлечение.
Не казвай, че е невъзможно!Няма невъзможни неща!Може да е рядкост, но понякога е по-истинско и от връзките на живо.

В такъв случай на живо дори не е връзка значи.

Няма такова нещо като връзка по интернет. Самото понятие е крайно нетактично и нереално.

05-29-2007, 14:30
:smt011 старо

sinful`girl
05-29-2007, 14:40
Вижте сега,хората са си го казали:"Око да види,ръка да пипне! " Докато не видиш един човек на живо,не може да твърдиш,че го познаваш добре,камо ли да го обичаш...абсурдно е ! Така че такова понятие като интеренет любов няма! Има интернет познанство,но не и любов ;)

katerichkaa
05-29-2007, 14:44
emi inache internet lub0v 0predelen0 sushtestvyva,zasht0t0 az lichn0 taka se vlubih v edn0 m0m4e..zap0znahme se p0 internet vijdahme se i taka...blag0darenie na interneta kk0it0 e t0lk0va vajeeen...zat0va t0i ne se znae k0i e i kakuv e ti g0 chustvash blizuk n0 vse pak ne se d0verqvai prekalen0 mn0g0 na neg0,zasht0t0 p0 chata vsichki sa mn0g0 razlichni 0t t0va,k0et0 vsushtn0st sa i t0va,k0et0 predstavlqvat ..... uspeh! ;)

05-29-2007, 18:46
Аз пък момчето което обичам го намерих в интернет...може би е моментно ама съмнявам се...Та ако почнете да се виждате,да ти се обажда по-често и включително да си пишете къф е проблема?Хем няма да имаш ядоев както става с нормалните връзки...Само дето ще ти се иска да сте заедно и ще си тъжна понякога ,но чрез това ще си проличи кви са ти чувствата.Ако имаш сериозни намерения към и него,а и той към теб просто ви трябва търпение и всичко ще се нареди.
Но не забравяй,че ако наистина те обича все пак трябва да го докаже,а това в нета не знам как става...Има толкова други момчета до теб защо точно този -да те пита човек хахах та дано се оправиш ;)

nasty_f
05-29-2007, 20:09
На твое място бих продължила да поддържам САМО интернет връзка,като избягвам да става на въпрос за по-интимни отношения.Малко ме съмнява как човек може да те обича,като дори не те е виждал,това не е момчето от "Ангелинка".Ти си на 15,животът е пред теб.Сигурно има поне 2 момчета,които са влюбени в теб и са твои близки,а ти дори не подозираш.Стига с тази интернет любов,излезни на въ,разходи се,виж колко момчета има около теб,какъв избор.А ти си седнала пред този компютър и си въобразяваш някакви неща.Това за мен са глупости.Честно ти казвам,че няма да сбъркаш,не си пиши повече с него такива неща и ще видиш,че ще е по-добре.Ти какво искаш,ако дойде да си само с него.Дори ме съмнява,дали въобще ще дойде точно заради теб в България.Звучи ми тъпо.На 15 си и това са най-хубавите години,не ги пропилявай в отдаване на една мечта,а си живей пълноценно,като естествено сама разграничаваш кое е добре и кое не.

Vikitooo
05-30-2007, 00:27
На твое място бих продължила да поддържам САМО интернет връзка,като избягвам да става на въпрос за по-интимни отношения.Малко ме съмнява как човек може да те обича,като дори не те е виждал,това не е момчето от "Ангелинка".Ти си на 15,животът е пред теб.Сигурно има поне 2 момчета,които са влюбени в теб и са твои близки,а ти дори не подозираш.Стига с тази интернет любов,излезни на въ,разходи се,виж колко момчета има около теб,какъв избор.А ти си седнала пред този компютър и си въобразяваш някакви неща.Това за мен са глупости.Честно ти казвам,че няма да сбъркаш,не си пиши повече с него такива неща и ще видиш,че ще е по-добре.Ти какво искаш,ако дойде да си само с него.Дори ме съмнява,дали въобще ще дойде точно заради теб в България.Звучи ми тъпо.На 15 си и това са най-хубавите години,не ги пропилявай в отдаване на една мечта,а си живей пълноценно,като естествено сама разграничаваш кое е добре и кое не.

MNOGO PRAVO KAZANO! Imah sashtoto prejivqvane,az sum izvun Bg toi e tam...i mislq,che samo za taka sum si habila nervite, chustvata dori, nadejdite za edna Iluziq....moga da ti razkaja,ako iskash pishi na lichna...Ne zalagai mnogo!