PDA

View Full Version : искам да се променя



05-27-2007, 11:18
Тази година съм в ново училище и осъзнах, чe не правя нищо друго освен да уча. От началото имах приятелки в класа ходихме на кафе или някъде другаде понякога. Харесвах и едно момче и той май ме харесваше. После се разделихме с моите приятелки (не се скарахме, но почнахме да се отчуждаваме). Аз седнах до едно друго момиче (нямаше къде другаде). И с другото момиче си станахме най-добри приятелки. Аз почнах да не говоря с никой друг и то говорихме само за училище. Всички почнаха да говорят за нас като за "зубарките" и да говорят с нас, само за да им даваме да преписват. Сега май искам пак да съм като преди - да имам приятели, с които да излизам, но нямам.

Disrespect
05-27-2007, 11:22
кой клас си?

Enjoy_yourself
05-27-2007, 11:24
ami nali znae6 jivotat e takav kakavto si go napravi6 =)
Opitai se da se prisaedini6 kam "gotinite" ot klasa, pokaji im 4e i ti moje6 da se zabavlqva6 i 4e moje6 da bade6 kato tqh. Predlojii im nqkade da izlezete, opitai se da nameri6 nqkakvo ob6to zanimanie s tqh, taka otnovo 6te se sblijite =)

05-27-2007, 11:28
8 клас съм.

Enjoy_yourself, предложих да отидем на кино, но не се съгласиха.

Enjoy_yourself
05-27-2007, 11:41
na nqkoi hora samo4uvstvieto im stiga do nebeto, qvno ne sa ti bili istinski priqtelki, potarsi podkrepa v sasedniq klas, az naprimer se razbiram mnogo po dobre s horata ot drugite klasove ( e i s moq klas se razbiram ama tva e druga tema..)
Napravi o6te nqkolko opita predloji im da hodite na nqkakav spor zaedno ako i tozi pat otkajat, zabravi za tqh

Disrespect
05-27-2007, 11:43
нали си нова ученичка...засега си трай...постепенно ще се сприятелиш с някой и после друг и така...а може и с другия клас да...в предното даскало всяко междучасие аз бях в съседния клас...в моя клас бяха само кретени...кофти ситуация.. :|

AliceSw
05-27-2007, 13:24
пфффффф, заеби, за един месец надали има някво значение, лятото идва - намери си нова компания :wink:

05-27-2007, 14:47
пфффффф, заеби, за един месец надали има някво значение, лятото идва - намери си нова компания :wink:

suglasna do nqkude,ma vupreki tva probvai da se spreqteli6 s tezi hora....az naprimer do 4 klas dvijih samo s moite 2 frendki i s 4 mom4eta i be6e got,imahme si laf4eto ala baa,no minalata god n subraha 2 klasa i ostanahme v kompaniqta samo 3 momi4eta,bqhme mn izolirani,ma mi pisna i se sdrujih s vs i sq celiq klas sa mi best frendove (klasa ni e 32-ma 4oveka) i dori i ot drugite klasove ot vseki klas imam po pone 7-8 frenda...opitai da se sbliji6 s tqh,ni6to nqma da zagubi6!!!ae uspeh4eta

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-27-2007, 16:54
xaxa i az imam 2 takiva sau4eni4ki.. ednata i vika "ai da igraim na neshto" i drugata "ne en ne mi se igrae .. sq mi se u4i " :smt005 ami zashto trqbva da izlizash s hora ot klasa.... ne moje da nqmash drugi poznati... drunkash na nqkoi karash go da izlezete i ako se suglasi suglasi se :) ako ne ... probvash s drug :P \:D/

teenkopele
05-27-2007, 17:50
Върни се към предишния ти начин на живот. :)

Valar
05-27-2007, 17:59
Такива решения се взимат твърдо!
И не стават от днес за утре!
Трябва да си сигурна да положиш много труд!
Дори да претърпиш малко унижения но трябва защотот ти е и вече доста късничко!
По добре не в даскалото вече няма време!!!