PDA

View Full Version : Колко време се намират в кръвта екстазите ПЛС ХЕЛП



05-27-2007, 12:08
Оффф омазах се, снищи ядох бонбони а майка ми някак си е разбрала и иска да ме води да ми правят тест. МОЛЯ ви кажете ми колко време се откриват в тестовете и има ли някакъв начин да се направи резултата отрицателен ПЛС ХЕЛП АДСКИ СПЕШНО Е, урина ли се взима, кръв ли, повече вода ли да пия, какво да правя МОЛЯ ВИ

05-27-2007, 12:11
dokolkoto sam zapoznat, minimum edna sedmica trqbva da mine sled kato zi vzimala, za da se iz4isti ot organizma napalno.

sWeEt_SeEd
05-27-2007, 14:20
зависи много от тфа дали е кръвен или се прай с урина.Не съм напълно сигурна но кръвния ше те хване и след 1 месец.Т.е не можеш ад се изчистиш по рано от месец ,а от урината за 1-2 седмици макс.За коза знам,че се капва в теста(този с урината) една капка белина или нещо , но за бонбоните нз дали важи.То даже маи има тестове само за АMPH,но пак ще хване щото бонбоните тука са натъпкани с тва повечето ,ай :smt006

05-27-2007, 19:49
s dve dumi-nema izmykvane! :D

NFW`
05-27-2007, 19:52
Тестовете са кофти, брат...Желая ти успех. [-o< :)

bloodybaby
05-27-2007, 20:02
Оффф омазах се, снищи ядох бонбони а майка ми някак си е разбрала и иска да ме води да ми правят тест. МОЛЯ ви кажете ми колко време се откриват в тестовете и има ли някакъв начин да се направи резултата отрицателен ПЛС ХЕЛП АДСКИ СПЕШНО Е, урина ли се взима, кръв ли, повече вода ли да пия, какво да правя МОЛЯ ВИ
Сега ще ти обясня, как приятеля ми процедираше, когато ме е лъгал, че не е взимал.Взима тест за бременност и тест за хероин(той е на хероин),слага в хероиновия тест теста за бременност и теста му излиза винаги отрицателен - два пъти успя да ме метне така!
Кажи на майка си, че по аптеките се продават тестове и си купи самичка, направи подмяната и се изпишкай пред нея, да види, че не я лъжеш!гарантирам ти, че няма да те усети!
Другото - бонбонките май оставаха в организма 3 дни, но не съм сигурна!
С тестовете, винаги работи - освен гаджето ми, имаме и един приятел, който всеки месец го проверяват поне по два пъти и досега не са го хващали, а нищо не е спирал да друса от това, което си друса по принцип :-D

05-30-2007, 19:59
Abe vie po sofiq ste si ebali maikata we hora...kato gledam vseki gi e probal tiq raoti i gi znaa vsichkite ebasi...pri nas rabotata e napravo perfekta sravnenie s vaz vaobshte....nz nakude otivate be #-o

bloodybaby
05-31-2007, 09:11
Abe vie po sofiq ste si ebali maikata we hora...kato gledam vseki gi e probal tiq raoti i gi znaa vsichkite ebasi...pri nas rabotata e napravo perfekta sravnenie s vaz vaobshte....nz nakude otivate be #-o
Завиждам ви искренно.Не е кой знае каква ли гордост да си пробвал или да продължаваш да друсаш.Ползата е = 0

05-31-2007, 10:23
Bloodbaby незнам как те е метнал но на самите лентички в тестовете от аптеките си пише за какво са на тест за опиати пише OPI на лентата и е невъзможно някой да е толкова прост да не разбере че ОPI означава опиат на теста за марихуана на лентата пише THC :] знам от собствен опит


+ пак от собствен опит БЕЛИНА НЕ ПОМАГА така че недейте премята хората пробвал съм да заблудя родителите си с белина в урината но пак си показва положителен

bloodybaby
05-31-2007, 10:30
Bloodbaby незнам как те е метнал но на самите лентички в тестовете от аптеките си пише за какво са на тест за опиати пише OPI на лентата и е невъзможно някой да е толкова прост да не разбере че ОPI означава опиат на теста за марихуана на лентата пише THC :] знам от собствен опит


+ пак от собствен опит БЕЛИНА НЕ ПОМАГА така че недейте премята хората пробвал съм да заблудя родителите си с белина в урината но пак си показва положителен
Ами метнал ме е защото нищо такова не пише на тестовете!Не успя да ме метне, когато лично аз му купих тест, а на него никъде нищо не пишеше, освен в указанията за ползване!
Досега аз поне не съм попадала на тест за каквито и да е наркотици, на който да има надпис, какъвто и да било - особено пък на тестовете лентички!А съм купувала доста тестове за дрога през живота си!С което не се гордея!

05-31-2007, 10:34
еми като купаваш често да ти дам съвет че да не те премятат купувай CLEAR TEST ;) оранжева опаковка струват по 2.80лв и освен ако не е с чиста урина не минава номера :) (освен ако не я смени с нечия разбира се :D )

bloodybaby
05-31-2007, 10:37
еми като купаваш често да ти дам съвет че да не те премятат купувай CLEAR TEST ;) оранжева опаковка струват по 2.80лв и освен ако не е с чиста урина не минава номера :) (освен ако не я смени с нечия разбира се :D )
Погрешно си ме разбрал приятел - не купувам често, купувала съм много! :D
Сега не ме засяга, кой какъв и каква марка, защото нито вече проверявам някого, нито пък мен ме гонят да ме проверяват.
Аз за чистата урина :-D задължително пред мен пиш :-D да се полюбувам малко или пък да го изнасиля между другото :-D Ами така де - няма само да гледам :-D