PDA

View Full Version : FCE



AliceSw
05-27-2007, 12:59
такам, имам проблемче

след 3 седмици имам изпит по английски, дотук хубаво, но днес госпожата ми ме вкара в някъв филм, процентите за издържал са се променили от 60% за C, на 75% и ся изпадам в паника, търся из сайта на британския конгрес, но не намирам за колко % е C, в смисъл минималните проценти за издържал

моял ви се ако знаете нещо напишете :-)

05-27-2007, 14:09
Във вторник имам изпит по немски. Трябва да покрия над 70%, за да влезна в паралелка за изцяло немско обучение. Не е лесно, знам. :-k

sinful`girl
05-27-2007, 15:00
такам, имам проблемче

след 3 седмици имам изпит по английски, дотук хубаво, но днес госпожата ми ме вкара в някъв филм, процентите за издържал са се променили от 60% за C, на 75% и ся изпадам в паника, търся из сайта на британския конгрес, но не намирам за колко % е C, в смисъл минималните проценти за издържал

моял ви се ако знаете нещо напишете :-)

Аз ще се явявам на такъв изпит само че за следващото ниво и там минаваш при 75%. Предполагам,че и за този първия сертификат е така :) Айде стискам палци да вземеш изпита...стискай и ти за мене :)

AliceSw
05-27-2007, 15:07
мерси, и аз ще стискам =)

знам, че за по-високото ниво са 75%, но за FCE не мога да намеря никъде ](*,)

бтв, от тая година ли си 75% или и преди е било така?!?

06-05-2007, 18:53
такам, имам проблемче

след 3 седмици имам изпит по английски, дотук хубаво, но днес госпожата ми ме вкара в някъв филм, процентите за издържал са се променили от 60% за C, на 75% и ся изпадам в паника, търся из сайта на британския конгрес, но не намирам за колко % е C, в смисъл минималните проценти за издържал

моял ви се ако знаете нещо напишете :-)
E*ati gadoriqta!!Btw i az 6te se qvqvam no dosega misleh 4e e 65%!!!Oh nz ako e &% 6te e trudno da se spravq/im

HopeLesss
06-06-2007, 08:34
Имам и FCE и CAE, но ги изкарах преди години и там оценка C е над 60%. Поне аз когато го вземах нямаше нищо за тия 75% дори за по-високото ниво. Честно казано ми се струва доста налудничево дори за С да е толкова висок критерия... Да не говорим, че за FCE С е ниска оценка :roll: Успех ти желая :wink:

06-08-2007, 20:36
:shock: crazy people :smt011 Kak moje edin u4itel da razpravq takiva ne6ta, a o6te pove4e i ti da ne moje6 da nameri6 informaciq v Internet?! Tova sa pulni izmi6liotini! HEEEEIIII!!! TOVA E CAMBRIDGE !!! Ne si promenqt toku taka iziskvaniq i pravila i ocenqvane i vsi4ko! Eto vi, gledaite, ako mojete da razberete ne6to, v oficialniq sait daje im go pi6e.

sWeEt_SeEd
06-09-2007, 13:24
няма никфи 75% нито при FCE нито CAE. 60% до 75 приблизително е С, 75-85-B и нагоре е А. И още една подробност, има и D, пак ти дават сертификат, то е под 60% но се води nearly failed, хубаво имаш сертификата, ама на практика нищо не ти помага, хем си минал хем..к**. трябва обаче всички компоненти да са ти около 50 и няколко процента, защото ако един ти е повече, примерно 70 а друг ти е 30 или 40 няма шанс. Дава се шанс само ако тези ниски проценти са горе-долу равни на всички компоненти(50-60%)

AliceSw
06-09-2007, 17:06
опрайх се, процентите са 60 за C, така става като някви заблудени хора не четат внимателно и разправят глупости :smt011