PDA

View Full Version : 2 vyprosa..



Freak4oy
05-27-2007, 14:33
1vo- Imam si priqtelka ot 2 sedmici ve4e..Vsi4ki znaqt 4e hodime , vsi4ki ni poznavat , mn ni se radvat si4ko si e O.K. Celuvame se gushkame se nqma problemi..No kogato q gushna v daskalo pred si4ki i trugna da q celuvam tq se obru6ta i me celuva i tq , NO po buzkata ... :oops: Kade moje da e problema az i zadadoh tozi vypros ,a tq otgovori "Mi neznam,Ne mi e konfortno" Priqtelkata mi e rusa ... :S Mnooogo se obi4ame i 2ta ama..tfa me drazni mnogo .. :D
2ro - Kogato se celuvate s priqtelq/kata si s otvoreni o4i li ste , ili sus zatvoreni ?? (Tup e vaprosa no mi e interesno ... :-k)
3to - Ako Priqtelkata vi ne vi celuva , ima li ne6to..Shtoto na men mi se nalaga kogato iskam celuvka .. az da q celuvam..Tq ne se durpa , no ne idva da me celuva ..
Mersi za vnimanieto i sorka za tupanarskite vuprosi :smt004 :? 8)

Just_say_no
05-27-2007, 14:55
:arrow: v daskalo e normalno da se pritesnqva malko ... ( a kvo kato ti e rusa priqtelkata ? da ne namekva6 4e e blondirana :smt005 (za tezi koito sva6tat bavno -blokninka- tupa ) ) ne se trevoji za tva .. vajnoto e 4e se obi4ate :)
:arrow: az li4no si zatvarqm o4ite ( momi4e sam )

:arrow: ne se pritesnqvai 4e tq ne te celuva parva .... vajnoto e 4e se celuvate ...

P.S. spoko pi4 problema ti ne e tolkova seriozen ... :wink:

nasty_f
05-27-2007, 15:03
1-во-а ти от къде си толкова сигурен,че те обича...И дори,че ти я обичаш...?От две седмици сте заедно и се обичате?!Странно...Ти,човек, наеш ли колко време трябва да си с някой,колко добре трябва да го познаваш,за да го обичаш?Това много ме дразни...Вече всички започнаха така,от 1 седмица ходят и веднага "Оо,колко го обичам"...Глупости говорите колкото си щете.Може би изпитваш много силно привличане към нея,много силно харесване,но обич...Съмнявам се!
2-ро-сигурно се дърпа,защото не иска да я виждат всички.Но има и друг вариянт,друго момче да и е симпатично и да не иска той да я вижда с теб,макар да е ясно,че ходите.
3-то-когато се целувате с отворени очи...Всеки път е различно,някои го правят от любопитство,други от безразличие...Може така да й е по-"удобно".Но за мен лично човек,който се целува с творени очи няма чувства.
Лично мнение.

BebeTooOoo
05-27-2007, 15:05
Еми за първият ти въпрос мога да кажа че сигурно се срамува или не й е удобно пред сички да се целувате.Нормално е.И аз съм по - срамежлива , но в това няма лошо.А за това , че е руса...не те разбирам.Няма нищо общо и няма значение дали е руса или не.На вторият ти въпрос - с затворени (момиче съм).А на третият ... Няма за какво да се тревожиш , че тя не те целува първа... :wink: Споко .

sladko_dete
05-27-2007, 15:11
Mmm i az imam gadje ot moito daskalo i ne se pregra6tame i celuvame za6toto e mn nekulturno [-X
celuvam sas zatvoreni ochi zashtoto chustvoto e po qko, no ima hora koito kazvat che koito te celuva s otvoreni o4i te laje
a tva che ne te celuva parva, moje prosto da q e sram ili da e nazad s materiala sesh se :P

05-27-2007, 15:17
ami az li4no mislq 4e e mnogo gadno da vidi6 nqkoi da se natiskat v agala na y4ili6te. az hodq s mom4e ot moito daskalo i sam my kazala kakvo mislq i ne se celyvame v daskalo. sas zatvoreno o4i razbira se.

Just_say_no
05-27-2007, 15:22
6to nqkoi pat ne q zavede6 da se ponatiskate v toaletnata ? :lol: tam koi 6te vi gleda ? :lol: :lol:

sexy_for_you
05-27-2007, 15:29
emi mn qsno che malko shte se pritesnqva v daskalo,tam pred neinite fr.prosto sigurno i trqbva vreme.pochakai,pogovorete i se opitai da q otpusnesh :P

FunkyFresh
05-27-2007, 15:33
Kak moje da hodite ot 2 sedmici i da tvurdi6 4e q obi4a6!? :-s A i tq ti kazva 4e ne i bilo komfortno ili mai se prai na mn trudna i si e izmislila slojnosta,az sum protiv natiskanicite v daskalo ako tvoqta prqtelka e na tva mnenie 6to ne ti go kaje ami izpolzva tupi izvineniq!

LofYou
05-27-2007, 16:01
1-во нормално е в училище да е малко по дръпната много момичета са така .. дори самата аз ... странно ми е ... не че ме е срам ама има хора които не го приемат толкова спокоино и ... ох немога да обесня :wink:
2-ро по принцип е по прияно когато и 2-мата партнюори са с затворени очи .. някак си по романтично ..
3-то тва е малко тъпо ... ама както казах всяко момиче има различен характер :roll: :roll:

Presley
05-27-2007, 16:04
1.Явно найстина и е неприятно в училище да се мляскате пред всички.В това няма нищо странно,просто се опитай да я раэбереш...даже може би след време нещата ще се променят.Дай и време,все пак от скоро сте эаедно.
2.Амииии в повечето случаи със эатворени очи....лошо няма,кой как му е кеф :-D

koalka
05-27-2007, 18:18
Кажи й го, не го крий.Тъпо е да й е неудобно, ама явно може...
Понякога съм със затворени , а понякога не.
Не мисля, че е проблем, че не идва да те целува.Но ако те притеснява-кажи й.

05-27-2007, 19:11
2-ро-сигурно се дърпа,защото не иска да я виждат всички.Но има и друг вариянт,друго момче да и е симпатично и да не иска той да я вижда с теб,макар да е ясно,че ходите.
3-то-когато се целувате с отворени очи...Всеки път е различно,някои го правят от любопитство,други от безразличие...Може така да й е по-"удобно".Но за мен лично човек,който се целува с творени очи няма чувства.
Лично мнение.

дано няма вярно в отговора ти на 2рия въпрос..Аз лично не вярвам да има друг.. То вярно че сякви хора има и може да ме използва наистина , но тя не е такава.. Много се привличаме и невярвам друго момче да е причината..А и приятелите ни са общи..Няма кво да я е срам от тях...Незнам..и тя не ми дава точен отговор.. " Не ми е конфортно" не мога да го разталувам и тва е.. Пък и вие нзм кво разбирате от натискане ..Ние не се целуваме като простаци защото аз съм по срамежлив дори и от нея... Просто 1 нормална целувка не нищо друго... Обарване... или нещо такова..Незнам.. МЕРСИ НА ВСИЧКИ СЕ ПАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-k

Freak4oy
05-27-2007, 19:12
2-ро-сигурно се дърпа,защото не иска да я виждат всички.Но има и друг вариянт,друго момче да и е симпатично и да не иска той да я вижда с теб,макар да е ясно,че ходите.
3-то-когато се целувате с отворени очи...Всеки път е различно,някои го правят от любопитство,други от безразличие...Може така да й е по-"удобно".Но за мен лично човек,който се целува с творени очи няма чувства.
Лично мнение.

дано няма вярно в отговора ти на 2рия въпрос..Аз лично не вярвам да има друг.. То вярно че сякви хора има и може да ме използва наистина , но тя не е такава.. Много се привличаме и невярвам друго момче да е причината..А и приятелите ни са общи..Няма кво да я е срам от тях...Незнам..и тя не ми дава точен отговор.. " Не ми е конфортно" не мога да го разталувам и тва е.. Пък и вие нзм кво разбирате от натискане ..Ние не се целуваме като простаци защото аз съм по срамежлив дори и от нея... Просто 1 нормална целувка не нищо друго... Обарване... или нещо такова..Незнам.. МЕРСИ НА ВСИЧКИ СЕ ПАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-k

Blo0dG1rl
05-27-2007, 20:31
РадВаЙ Се Че Те ЦелУва..Ххах..тъпо е ама аз ходих с един и не го целунах нито веднъж а когато той се опитваше аз бягах..ЯкУ..Споко пич..При ВаС СичКо Е ТОчНо :smt008

slyn4iceto
05-28-2007, 16:21
пържото което искам да ти кажа е че това че в даскалото не се осмелява да те целуне по устата да не те притеснява просто можеби е срамежлива.другото което е по жъпроса за очите докато се целужате лично за мен (момиче съм)аз предпочитам със затворени очи така ми харесва пове4е и както казаха някои от форума с отворени очи за мен няма чувства а и тръпка!!!

Victorya
05-28-2007, 16:47
Priqtelkata mi e rusa ...
И какво общо има фактът,че е руса?
1.-Наистина е некомфортно пред цяла сбирщина подсвиркващи гаменчета да си обменяте лиги.Поне за мен е некомфортно,въпреки,че не се срамувам от това...но да ме зяпат в устата,докато пускам език на някой....да супер!
2.-Затварям очи,не знам и аз защо просто така става
3.-Всяко момиче си има определен характер.Някои са по-студени,по-срамежливи,по-страхливи.Аз лично съм от по-студените,но не знам някой да ми е направил забележка,че рядко подарявам целувки или нещо такова. На който не му изнася-винаги има следващ! [-X