PDA

View Full Version : как мога да го върна ????



LoLoTy
05-27-2007, 14:35
ей,хора с приятелят ми скъсахме наскоро и аз все още съм влюбена в него,и преди десетина дни и той ми каза,че има чувства към мен ,но така е по - добре да сме разделени защото се познавал...кажете ми как мога да си го върна в смисъл,някакви трикчета,как да привлека вниманието му отново към себеси,как да го накрам да се влюби отново във мен,и възможно ли е това и как,просто незнам ,отчаяна съм а си искам сладурчето обратно....някакви трикчета или просто нещо да направя.....плс помогнете ми :( :(

FiRe_LaDy
05-27-2007, 14:40
Ami ti go poznavahs po - dobre ot nas i znaesh kakvo mu haresva i kakvo ne.Prosto pravi tova,koeto znaesh,che shte e v tvoi plus i shte go nakarao tnovo da poiska da e s teb.NO!Ako ne iska i ne e vluben - ti prosto ne mojesh da go nakarash da se vlubi.Nasila nishto ne stava.

TreeHill
05-27-2007, 14:49
Не може да си го върнеш...Точка,Фин,Конец,The End....

nasty_f
05-27-2007, 14:56
Може да ти е казал,че още те харесва,но всъщност да те лъже,за да не те разочарова...Има и такъв вариянт,но ако не те е излъгал и си сигурна,че е истина...То само ще си стане,поддържай връзка с него,излизайте,веселете си се заедно,но бъде себе си,все пак вече дори си била с него,така че знаеш той какво харесва и какво не.Но не възлагай големи надежди.Ако не стане се примири,че вече няма да сте заедно и чакай следващия.Нали знаеш,че след автобус и мъж не се тича,следващия е след 5 минути :wink:

Ra-
05-27-2007, 15:04
Pomisli Malko i sama shte Razberesh kakvo trqbva Da napravish! Ti sama ako ne si pomoGnish Nqma Koi drug Da ti pomogni!! Bori se Za toVa koeTo iskash!! :smt023

sexy_for_you
05-27-2007, 15:32
Автор Съобщение
Ra- Пуснато на: Нед Май 27, 2007 6:04 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Pomisli Malko i sama shte Razberesh kakvo trqbva Da napravish! Ti sama ako ne si pomoGnish Nqma Koi drug Da ti pomogni!! Bori se Za toVa koeTo iskash!!

napalno sam saglasna s Ra- :P

FunkyFresh
05-27-2007, 15:39
Za sega kato nemoje da ste ni6to pove4e ot fr poddurjai priqtelstvoto a ako toi naistina te haresva vse o6te 6te razbere kvo e izgubil... :smt112

LofYou
05-27-2007, 15:43
Може да ти е казал,че още те харесва,но всъщност да те лъже,за да не те разочарова...Има и такъв вариянт,но ако не те е излъгал и си сигурна,че е истина...То само ще си стане,поддържай връзка с него,излизайте,веселете си се заедно,но бъде себе си,все пак вече дори си била с него,така че знаеш той какво харесва и какво не.Но не възлагай големи надежди.Ако не стане се примири,че вече няма да сте заедно и чакай следващия.Нали знаеш,че след автобус и мъж не се тича,следващия е след 5 минути :wink:

=D> =D> =D> Напълно съм съгласна

iNsaNE`giRL
05-27-2007, 15:49
Изчакай дай му време. Ако наистина те обича ще се върне при теб.

Presley
05-27-2007, 15:52
Просто му кажи ,че го обичаш и искош отново да сте эаедно.Ако те обича може би ще се съберете отново.

koalka
05-27-2007, 18:25
Не ми се вярва скоро да успееш и въобще да успееш.Щом сте се разделили чувствата му не са силни, а ако не са сега-кога да са?Ако да речем след време е възможно да ги има, то при него е мнооого малко вероятно да стане, защото той още в началото е нямал силни чувства.Ако разбираш какво искам да кажа...
По-добре го забрави.