PDA

View Full Version : Изгубен звук



Kar4eto
05-27-2007, 16:22
Знам,че питането ми е много общо ама изведнъж звукът на целия ми компютър изчезна :-k И звукът на всичките програми не работи - нито на Winamp,нито на Windows Media Player,нито на DVD-то или програмата за филмите,дори като се включва компютъра вече не издава никакъв звук :smt017
Моля ако някой може поне да даде предложение от къде може да е станало ще съм му много благодарна [-o<

DeXtRoFeR
05-27-2007, 16:26
Значи най-малкото е да си спряла звука...можеш да го оправиш като намериш на лентата до часовника едно сиво кръгче...щракни върху него 2 пъти и усили всичките.Ако не стане това си виж драйверите за звука и си ги инстални наново ..
Също така виж отзад на компа ти дали е вкаран кабела както трябва :arrow:

Kar4eto
05-27-2007, 16:33
Ако не стане това си виж драйверите за звука и си ги инстални наново ..

Sorry за тъпия въпрос ама къде да потърся драйверите за звука ? :oops:

Desi_90
05-27-2007, 16:36
Ami po princip sa na disk koito varvi zaedno sas Saound kartata.Ako ne ti e van6na a e vgraden v danoto zan4i 6te gi tarsi6 na diska koito ti e za danoto.Kato kazvam disk imam predvid CD-ta koito si varvqt s kompa.No predi tova trqbva d amahne6 starite draiveri ot CONTROL PANEL/ADD OR REMOVE PROGRAMS
tam sa

DeXtRoFeR
05-27-2007, 16:39
Ако не разбра нищо влез тука и си изтегли каквито ти трябват :arrow: www.driver-zone.com