PDA

View Full Version : На сутринта?



Barbie
05-27-2007, 17:39
Не знам дали тук трябва да я сложа таз тема, ама карай. Да се оплача - снощи се напих ужасно. Аз сега разбирам какво е това "махмурлук"! Ужас, цял ден не мога да задържам никакви течности, които поемам... Винаги съм пила доста, но на следващия ден нищо ми няма. Та сега тука пия кисело мляко, компот и каквото друго се сетих (и се задържа в стомаха ми за повече от 5-10 мин...може ли да съм толкова глупава - с тоя гастрит и колит... :smt011 ).
Та, как се чувствате на следващия ден след пиянска нощ? И ако имате махмурлук, какво правите по въпроса? Аз за всичкото това време, откакто пия алкохол, не бях преживявала такъв ад. :smt009

(Сори ако темата се повтаря, но не намерих друга...(аз още съм се малко неадекватна де...):oops: )

AliceSw
05-27-2007, 17:45
хапни нещо сладко и пий кола, на мен доста ми помага напоследък =)

teenkopele
05-27-2007, 19:20
Най-хубавото, което можеш да направиш в този случай е да спиш.

Как се чувствам след подобни вечери?...размазан, меко казано. Ако требе да върша нещо, правя го на автопилот. :lol:

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 19:47
OOo az spq ama ne mi se slu4va 4esto tova vypreki 4e pieme kato 6TAIGI i ne mojeme malkoto si ime da kajeme samo dva pyti mi se e slu4valo na sledva6tiq den da mi e MNOGO zle

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 20:07
хахахха ами нека ти! кой те кара да пиеш?! и ако пък можете да ми дадете поне една добра страна на алкохола..?

teenkopele
05-27-2007, 20:12
хахахха ами нека ти! кой те кара да пиеш?! и ако пък можете да ми дадете поне една добра страна на алкохола..?

Събира хората, прави незабравими преживявания, понякога те кара да забравиш...

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 20:15
хахахха ами нека ти! кой те кара да пиеш?! и ако пък можете да ми дадете поне една добра страна на алкохола..?

Събира хората, прави незабравими преживявания, понякога те кара да забравиш...

оо моля ти се, тфа се постига мн по-лесно и безопасно и весело и без махмурлуци с едно козче.. да се напиеш е най-глупавото нещо на света..

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 20:15
xaxaxa dam qko e samo da poqsnq 4e te kara da zabravi6 samo dokato si piqn na sledva6tiq den pak se se6ta6 za vsi4ko osven zatova kakfo si pravil dokato si bil piqn

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 20:17
понякога дори не се и сещаш.. само ти разправят.. и благодариш, че не помниш в какъф олигофрен си се бил превърнал.. пълна загуба на контрол.. алкохола тряа да се забрани със закон!

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 20:23
Ako se pie v normalni koli4estva koeto malko hora go pravqt ne vijdam za6to trqbva da se zabranqva!

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 20:28
но малките количества винаги водят до по-големи.. и хоп ставаш алкохолик.. тъжно..

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 20:30
emi da ama ako go nqma6e alkohola moje6e da ima po lo6i ne6ta taka 4e ... a I mi kaji kato ima6 rojden den ili nqkyf praznik ne moje da ne piine6 po edno malko za da ti stane po veselo a i ako umee6 da se vladee6 nqma da stane6 alkoholik!!!

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 20:32
хахахха ами не, не пия.. нито на рожденни дни, нито на нищо.. защо да се тровя? че и да ми е гадно после хах

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 20:35
emi dobre ama ne moje6d a mi kaje6 4e nikoga ne si pila malko i ne ti e haresalo 6toto nqma 4ovek koito da ne e opitval alkohol

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 20:39
пих едно време.. даже 1 година ми е в бели петна.. а колко глупости направих тогава.. затова знам какво е.. колко е зле.. и не се занимавам повече (4-5 години вече) с алкохол.. просто ставаш леке..

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 20:40
a pyk koza e o6te po zle ot alkohola

05-27-2007, 20:42
Pf mnogo qsno 4e nai-xubavo e da se napiem i da pulzim,otkolkoto da se napu6im i da letim.I kvo po tvoita logika ne trqq nikoga da opitvame cigari 6tot 6te se pristrastim i 6te umrem,ne trqq da qdem zaxar i sol 6tot 6te se pristrastim i 6te umrem(nali vse pak sa belite otrovi na 4ove4estvoto) ne trqq da qdem 6tot moje da nadebeleem i da umrem ot diabet i kup drugi ne6ta.dai da sedime po cql den zatvoreni v nqkoq styklenitza i taka da jiveem ako izob6to tva moje da se nare4e jivot.Na zemqta sme samo edin pyt i trqbva da opitame ot vsi4ko,ne e nujno da gledame tolkova pesimisti4no na ne6tata i vinagi da o4akvame nai-lo6oto kakto ti pravi6.Ne e zaduljitelno da stane6 alkoxolik ako udrq6 po 1-2-3 s priqtel4eta.
a po temata macko voda i syn tva 6te te opravi.pone pri mene tva e lekarstvoto :D

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 21:00
a pyk koza e o6te po zle ot alkohola

в огромна грешка си, но няма да ти се обяснявам сега и без това ще отричаш, както и аз ще отричам, че да се напиеш може да бъде яко..

алкохола е мн по-вреден от тревата във всякакъв аспект.. а това, че е легален, а тревата забранена говори единствено колко е "мъдро" нашето "напреднало" общество..

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 21:02
Pf mnogo qsno 4e nai-xubavo e da se napiem i da pulzim,otkolkoto da se napu6im i da letim.I kvo po tvoita logika ne trqq nikoga da opitvame cigari 6tot 6te se pristrastim i 6te umrem,ne trqq da qdem zaxar i sol 6tot 6te se pristrastim i 6te umrem(nali vse pak sa belite otrovi na 4ove4estvoto) ne trqq da qdem 6tot moje da nadebeleem i da umrem ot diabet i kup drugi ne6ta.dai da sedime po cql den zatvoreni v nqkoq styklenitza i taka da jiveem ako izob6to tva moje da se nare4e jivot.Na zemqta sme samo edin pyt i trqbva da opitame ot vsi4ko,ne e nujno da gledame tolkova pesimisti4no na ne6tata i vinagi da o4akvame nai-lo6oto kakto ti pravi6.Ne e zaduljitelno da stane6 alkoxolik ako udrq6 po 1-2-3 s priqtel4eta.
a po temata macko voda i syn tva 6te te opravi.pone pri mene tva e lekarstvoto :D


хах така ли било?! хм.. странно защо да изпиеш 1-2-3 с приятелчета не те прави алкохолик, а да изпушиш 1-2-3 козчета те прави наркоман?! логика?!?

NFW`
05-27-2007, 21:04
Pf mnogo qsno 4e nai-xubavo e da se napiem i da pulzim,otkolkoto da se napu6im i da letim.

Падаш си по пълзенето? :)

Не че съм много против алкохола де, просто логиката ти ме шашна. :)

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 21:09
ami da 6ti go obqsnq prosto 6toto kato pie6 1 2 4a6ki iprivikne6 byrzo sled vreme po4va6 po 2 3 4a6ki i efekta e sy6tiq dokato pri trevata ne pu6i6 1 2 koza a kato privikne6 i ne te hva6ta ne po4va6 po 3 4 koza da pu6i6 za da te hvane a po4va6 da tyrsi6 po silni narkotici i ot tqh umira6!!!!!Ne kazvam 4e ot alkohola ne se umira no popricip nie kato se napieme qko sled tfa 2 3 meseca 4e i pove4e ne ni se a tfa s trevata go pravi6 vseki den i zapo4va6 po 4esto!Obqsni mi za6to moje6 da se napu6i6 6 pyti naden a ne moje6 da se napie6 6 pyti? Ami mn prosto 6toto ot trevata efekta minava po byrzo i ti se iska [ak i pak i se stiga mn po lesno do pristrastqvane ... no nqma kfo da ti obqsnqvam tyi kato govorq ot li4en opit i edva li 6te me razbere6!

05-27-2007, 21:11
ne vidqx kude to4no sym govorela za treva.koza e tolkova vreden kolkoto i alkoxola taka 4e izob6to ne mi spori koe e po-xubavo.ili sega 6te mi izlezne6 s jelqznata logika 4e koza e po bezopasen ot alkoxola i cigarite?

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 21:16
само като ти гледам аватарчето и никчето ми е ясно кфо представляваш.. консенсус едва ли някога бихме постигнали, затова няма смисъл, пък и ми се спи вече..
просто исках да покажа колко е глупаво да говориш така.. мн ясно, че може да пиеш по малко и да имаш мярка, както обаче е и възможно да си се кефиш на тревата и да не се зарибиш на твърди вещества..
усети ли накъде бия? ако не прочети всичко отначало.. поогледай и другите темички, помисли малко по-обективно и ще разбереш..

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 21:19
ami i az tova ti kazah 4e nqma smisyl da zabranqvat alkohola sys zakon ako si ima6 mqrka! Ne otri4am 4e i dvete sa vredni no kakto sama kaza mojeme da si sporime taka do dr godina po tfa vreme i izob6to se otklonihme ot temata pove4e ot kolkoto trqbva6e i tq se prevyrna v typa i bezmislena i nqmam namerenie pove4e da sporq s tebe za6toto az 6te si dyrja na moito ti na tvoeto zatova leka no6t i priqtni syi6ta!!!!

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 21:21
a da i zabravih da kaja 4e nika mi naistina e mn typ i mene me drazni no nqma kak da go mahna no ne vijdam kfo mi ima na avatara ????

NFW`
05-27-2007, 21:34
a da i zabravih da kaja 4e nika mi naistina e mn typ i mene me drazni no nqma kak da go mahna no ne vijdam kfo mi ima na avatara ????

Скръбно ми е да ти го съобщя...ама и аватарът ти си е гадничък. :D
А,и между другото и към алкохола може да се привикне...и тогава ти трябва да пиеш повече. И към него се "зарибяваш" при редовна употреба...
Само че невинаги имаш възможността да пиеш...В смисъл поне на мен не ми е много удобно да мъкна постоянно бутилки със себе си. Пък коза е лесен... :)

LoVe_RuSlAn
05-27-2007, 21:37
dam tuk si prav no mene avataryt mn si mi haresva i tfa 4e ne slu6ate 4alga ne zna4i 4e postoqnno trqq da si izkazvate mnenieto za vsi4ko svyrzano s neq

NFW`
05-27-2007, 21:52
Дори не бях споменал думата "чалга" и ти скочи в дефанзива...Ама хайде стига off-topic :) .

Аз след пиянство се чувствам, все едно се прекарали в месомелачката...случвало се е да ми треперят краката примерно...ама досега не съм имал проблеми със задържането на течности ^_^ .

teenkopele
05-28-2007, 07:52
хахахха ами нека ти! кой те кара да пиеш?! и ако пък можете да ми дадете поне една добра страна на алкохола..?

Събира хората, прави незабравими преживявания, понякога те кара да забравиш...

оо моля ти се, тфа се постига мн по-лесно и безопасно и весело и без махмурлуци с едно козче.. да се напиеш е най-глупавото нещо на света..

Друго си е да праснеш 5-6-7-8 бири и да се накефиш на макс.
Всеки да си прави кефа, с каквото иска и това е. :wink:

teenkopele
05-28-2007, 08:02
понякога дори не се и сещаш.. само ти разправят.. и благодариш, че не помниш в какъф олигофрен си се бил превърнал.. пълна загуба на контрол.. алкохола тряа да се забрани със закон!

То закони има, както срещу алкохола, така и срещу марихуаната. Е, не са равностойни, но все пак...
Кой ги спазва?
Понякога точно това му е якото на алкохола- да не помниш какво е станало, да ти разправят, да нямаш контрол върху себе си...абре всеки знае какво е да си доста пиян. :lol:

bai_brother
05-28-2007, 14:37
Не знам дали тук трябва да я сложа таз тема, ама карай. Да се оплача - снощи се напих ужасно. Аз сега разбирам какво е това "махмурлук"! Ужас, цял ден не мога да задържам никакви течности, които поемам... Винаги съм пила доста, но на следващия ден нищо ми няма. Та сега тука пия кисело мляко, компот и каквото друго се сетих (и се задържа в стомаха ми за повече от 5-10 мин...може ли да съм толкова глупава - с тоя гастрит и колит... :smt011 ).
Та, как се чувствате на следващия ден след пиянска нощ? И ако имате махмурлук, какво правите по въпроса? Аз за всичкото това време, откакто пия алкохол, не бях преживявала такъв ад. :smt009

(Сори ако темата се повтаря, но не намерих друга...(аз още съм се малко неадекватна де...):oops: )

На мен много ми помага "Спрайт" (Това не е реклама) след такава нощ задължително съм размазан , но като си пийна един "Спрайт" 0.5л. и почти ме оправя.

PaRty'GirL
05-28-2007, 14:45
като си пил много след това не можеш се оправи така лесно
казват 4е като пиеш зелев сок на сутринта нямало да имаш махмурлук не съм пробвала и не искам
аз лично като сам пила повечко като стана пия зверски много вода
обаче въпреки това главата ме боли и цяк ден не ям защото нямам апетит

<black soul>
05-28-2007, 14:50
хахахха ами нека ти! кой те кара да пиеш?! и ако пък можете да ми дадете поне една добра страна на алкохола..?

Събира хората, прави незабравими преживявания, понякога те кара да забравиш...

оо моля ти се, тфа се постига мн по-лесно и безопасно и весело и без махмурлуци с едно козче.. да се напиеш е най-глупавото нещо на света..
:arrow: пък козчето е мн умно решение, така ли!? простотии... съгласна съм с p4elata_brumze

:arrow: по темата : значи аз често си "пийвам" и с/у махмурлука пия аспирин и ям шоколад... не знам дали на тебе ще ти помогне, но аз така по-лесно понасям болката в главата, понеже при мене е наистина много зле, винаги! :wink: :-D ако много те цепи пък ии нямаш друга работа си полегни да поспиш вкъщи... утре няма вече нищо да ти има! :wink:

bai_brother
05-28-2007, 14:51
като си пил много след това не можеш се оправи така лесно
казват 4е като пиеш зелев сок на сутринта нямало да имаш махмурлук не съм пробвала и не искам
аз лично като сам пила повечко като стана пия зверски много вода
обаче въпреки това главата ме боли и цяк ден не ям защото нямам апетит

Вода?!
След запой с твърд алкохол?
Това те връща в първи клас.
Не го правете.

{Kiss`My`Lips}
05-28-2007, 18:41
Gorkoto ti-su4yvstvam ti.Mn e gadno...Pomnq az se napih min godina mnoooogooo qko predi klasno po matematika be6e ujs v 6 sytrinta na kraka pri polojenie 4e si si legnal v 5....ujs e6e i imah 2 na klasnata az ne mojeh da gledam kamo li da vijdam.Adski me bole6e glava,vie6e mi se svqt,koreme mi se obra6at6e nqmah apetiti.Sled takava no6t piq kafe,airqn,cola i spaaaaaa :|

NFW`
05-28-2007, 19:09
Вода?!
След запой с твърд алкохол?
Това те връща в първи клас.
Не го правете.

Ех, и ти с тези съвети...
Водата е призната от всички за лек срещу махмурлук. Не знам, дали си чувал, но от алкохола(какъвто и да е алкохол) човек се обезводнява. И е просто трезво мислене да възстановиш телесни течности като пиеш вода. За Спрайт-а съм съгласен. Също и Кола, Пепси, Фанта и каквато такава газирана напитка ти дойде в главата...защото така възстановяваш и загубените захари.(пак ефект от алкохола... :o )

krem4et0
05-30-2007, 09:03
Шкембе-чорба, зелева чорба, 1 биричка, малко апирини, 1-2 силни кафета без захар, много вода и сън. Друго не съм ползвала. Най ефикасно е за мен 3 литра водар 2 аспирина и 2 силни кафета. после съм свежарка :lol:

Poredniq
05-30-2007, 09:11
доста сте испростели и изфилмирани :smt012

krasivata_luvica
05-30-2007, 10:02
пий кафе

NFW`
05-31-2007, 09:16
Poredniq, доста си прост...че дори не си и филмиран.