PDA

View Full Version : И Само Левски Але !!!!



DisturbinThePeace
05-27-2007, 18:15
Е Най-добрите сме просто !!!! Левски - Литекс 6-2 :-D

WE ARE THE CHAMPIONS OF THE WORLD !

bulgarche
05-27-2007, 20:07
Честито

the_o.c_girl
05-27-2007, 20:11
Айде да пускаме теми след всеки мач!!! :smt012 :smt011

teenkopele
05-27-2007, 20:33
Айде да пускаме теми след всеки мач!!! :smt012 :smt011

Ми пусни за ЦСКА...някой да те е спрял?

KuPO
05-27-2007, 20:39
хахаха тая the_o.c_girl колко я е яд остай се.... :smt005 :smt005 :smt005 :-$

Ziezi
05-27-2007, 23:24
Айде да пускаме теми след всеки мач!!! :smt012 :smt011

Ми пусни за ЦСКА...някой да те е спрял?


За кво да пусне викаш?За 5 те човека ,които правят страшната атмосфера :lol:щщщ пиле само за публики недей да говориш,щото тва ще е не само нагло,но и просташко!Я ми кажи великата ви публика що така не напълни стадиона при свободен вход?15 000 човека при вход свободен в София срещу Литекс,спечелени титла и купа-много респектиращо...Просто велика публика,сигурен съм,че пак сте мълчали като бити гъзове както при мачовете с Барселона,Челси,Вердер и Беверен(тогава бях на мача,за тва го давам като пример).Ма то кво и да пеете,вие имате тамън три песни,в които думата "Левски" е 90% от текстовете.Мизерно,мизерно ...Иначе браво,Левски най-заслужаваше титлата,все пак се класираха миналата година в ШЛ...

dmi
05-28-2007, 08:42
Сини шампиони!

sedem-dva,com

Sevt
05-28-2007, 10:29
Честито.
Тая година минаваме групите ;)

Disrespect
05-28-2007, 12:04
АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХА ХАХАХАХАХАХХА


тъй де... :lol: Честито да ни е :roll:

IRRIDUCIBILI
05-28-2007, 16:44
Айде да пускаме теми след всеки мач!!! :smt012 :smt011

Ми пусни за ЦСКА...някой да те е спрял?


За кво да пусне викаш?За 5 те човека ,които правят страшната атмосфера :lol:щщщ пиле само за публики недей да говориш,щото тва ще е не само нагло,но и просташко!Я ми кажи великата ви публика що така не напълни стадиона при свободен вход?15 000 човека при вход свободен в София срещу Литекс,спечелени титла и купа-много респектиращо...Просто велика публика,сигурен съм,че пак сте мълчали като бити гъзове както при мачовете с Барселона,Челси,Вердер и Беверен(тогава бях на мача,за тва го давам като пример).Ма то кво и да пеете,вие имате тамън три песни,в които думата "Левски" е 90% от текстовете.Мизерно,мизерно ...Иначе браво,Левски най-заслужаваше титлата,все пак се класираха миналата година в ШЛ... izkly4itelno t1po laino,ti li 6te govori6 za publika sme6ko,na ma4a s rodopa kolko 4oveka ima6e 60 :D da ne govorim 4e sled vseki ma4 koito zavar6i x ili zagybite se po4vat protesti i pak hodqt po 100 4oveka i se op1vat transparanti v1n 4ernite ot armiqt v1n govedata ot (*Ska,4e to ako tiq si tragnat nikoi nqma da ostane :D v na6te pesni moje da se povtarq dymata Levski ama va6te sa 100% edna pesen nqmate v koqto da ne se spomenava imeto na na6iq otbor taka 4e TIHO!!!!!!!

GossipGirl89
05-28-2007, 16:57
Честито на всички левскари!!! :-({|=


САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!!!!!

И...Е*АХМЕ ЛИТЕКС В Г*ЗА!!!! Е*БАХМЕ ЛИТЕКС В Г*ЗА !!!! :wink:

KuPO
05-28-2007, 17:00
Честито на всички левскари!!! :-({|=


САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!!!!!

И...Е*АХМЕ ЛИТЕКС В Г*ЗА!!!! Е*БАХМЕ ЛИТЕКС В Г*ЗА !!!! :wink:
Евала моме =D> :smt006

PR0
05-28-2007, 18:03
Айде да пускаме теми след всеки мач!!! :smt012 :smt011

Ми пусни за ЦСКА...някой да те е спрял?


За кво да пусне викаш?За 5 те човека ,които правят страшната атмосфера :lol:щщщ пиле само за публики недей да говориш,щото тва ще е не само нагло,но и просташко!Я ми кажи великата ви публика що така не напълни стадиона при свободен вход?15 000 човека при вход свободен в София срещу Литекс,спечелени титла и купа-много респектиращо...Просто велика публика,сигурен съм,че пак сте мълчали като бити гъзове както при мачовете с Барселона,Челси,Вердер и Беверен(тогава бях на мача,за тва го давам като пример).Ма то кво и да пеете,вие имате тамън три песни,в които думата "Левски" е 90% от текстовете.Мизерно,мизерно ...Иначе браво,Левски най-заслужаваше титлата,все пак се класираха миналата година в ШЛ...

злоба, злоба.....само че нашите песни не са против някой отбор, те са за Левски. Има много песни на свинете против Левски и кво това не променя фактите. Купа, шампионат, поставени в ШЛ

Exothermic
05-28-2007, 20:13
http://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gif
http://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gif
http://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gifhttp://hexewelt.forumi.bg/images/smiles/cy_levski.gif

Ziezi
05-28-2007, 21:19
Айде да пускаме теми след всеки мач!!! :smt012 :smt011

Ми пусни за ЦСКА...някой да те е спрял?


За кво да пусне викаш?За 5 те човека ,които правят страшната атмосфера :lol:щщщ пиле само за публики недей да говориш,щото тва ще е не само нагло,но и просташко!Я ми кажи великата ви публика що така не напълни стадиона при свободен вход?15 000 човека при вход свободен в София срещу Литекс,спечелени титла и купа-много респектиращо...Просто велика публика,сигурен съм,че пак сте мълчали като бити гъзове както при мачовете с Барселона,Челси,Вердер и Беверен(тогава бях на мача,за тва го давам като пример).Ма то кво и да пеете,вие имате тамън три песни,в които думата "Левски" е 90% от текстовете.Мизерно,мизерно ...Иначе браво,Левски най-заслужаваше титлата,все пак се класираха миналата година в ШЛ... izkly4itelno t1po laino,ti li 6te govori6 za publika sme6ko,na ma4a s rodopa kolko 4oveka ima6e 60 :D da ne govorim 4e sled vseki ma4 koito zavar6i x ili zagybite se po4vat protesti i pak hodqt po 100 4oveka i se op1vat transparanti v1n 4ernite ot armiqt v1n govedata ot (*Ska,4e to ako tiq si tragnat nikoi nqma da ostane :D v na6te pesni moje da se povtarq dymata Levski ama va6te sa 100% edna pesen nqmate v koqto da ne se spomenava imeto na na6iq otbor taka 4e TIHO!!!!!!!охо пиленце,пак ли се правим на отворени у форумите?Трябва ли да споменавам на драгите съфорумци как няколко пъти ми отказваш да си чукнем една среща и да ми ги кажеш тия неща лично?
Относно публиките-на мача с Родопа и другите мачове имаше много малко хора,щото хората не искат да си дават парите да гледат как тия нещастници си въртят далаверки и въобще не им пука за клуба!Те тва е причината!
А вие при положение,че сте спечелили шампионат,суперкупа,купа и сте поставени за ШЛ,вход свободен на Герена в неработен ден да съберете 15 000 човека...Както и да е...
За песните кво да ти кажа,самият факт,че казваш,че в песните ви(или може би трябва да е в единствено число тая думичка) не се споменава ЦСКА говори,че си ходил най-много на два три мача...Ама пък като се замисля няма как да чуеш какво се пее в песните ви,защото никой не ги пее...

Disrespect
05-28-2007, 21:43
кои са ЦСКА бееее кажете мииииииии :lol:

Disrespect
05-28-2007, 21:51
бе мислех си и аз, че ше е нещо подобно...няква си тука the oc girl се разпищяла...ми свинска му работа...

honey91
05-29-2007, 11:44
Честито на всички левскари!!! :-({|=


САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!!!!!

И...Е*АХМЕ ЛИТЕКС В Г*ЗА!!!! Е*БАХМЕ ЛИТЕКС В Г*ЗА !!!! :wink:
Само така!Браво мацка

GokuKakarot
05-29-2007, 23:12
Честито на всички левскари!!! :-({|=


САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ АЛЕ, САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!!!!!

GossipGirl89
05-31-2007, 18:53
http://www.vbox7.com/play:a48dcd7c

:arrow: Поздрав за всички цесекари 8)

DisturbinThePeace
05-31-2007, 20:43
http://www.vbox7.com/play:a48dcd7c

:arrow: Поздрав за всички цесекари 8)

тоя клип го гледам по няколко пъти на ден ! Ричи ми пълни душата с това "Бий Чорбата по главата бий бий бий " евала бе Ричи !!!!!!!


Тим любим единствен на света той е само Левски София !!!!!!

Go2HeLL
06-03-2007, 01:44
кои са ЦСКА бееее кажете мииииииии :lol:



Бяха нек'во квартално отборче май... доколкото помня :-k даже жалки :!:

radito
06-03-2007, 14:20
Кви шампиони сте вие беееее :smt019

Disrespect
06-03-2007, 14:37
ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХ АХАХАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! кой взе купата? м?

radito
06-03-2007, 18:35
Кви шампиони сте вие беееее :smt019

ИСТИНСКИ !
:smt005 не ми говори глупости!

DisturbinThePeace
06-03-2007, 19:22
Кви шампиони сте вие беееее :smt019

ИСТИНСКИ !
:smt005 не ми говори глупости!

Ради стига си криви душичката моля те [-X :-D :smt008 видя Левски как помете всичко пред себе си !

Disrespect
06-03-2007, 20:39
не бе да каже тя/той...кой взе купата?? ММ???!

radito
06-03-2007, 21:04
Ем айде радвайте се на измислената си купа! Крайно време беше и вие я подържите, но няма да е за дълго...до догодина :wink: 1 година си е 1 година... кой ти я дава :smt005

Disrespect
06-03-2007, 21:13
елате да си я вземете 8)

radito
06-03-2007, 21:52
елате да си я вземете 8)
Е естествено, че ще си я вземем! Малко аванта на никой не е излишна :smt005

Disrespect
06-03-2007, 21:53
елате да си я вземете 8)
Е естествено, че ще си я вземем! Малко аванта на никой не е излишна :smt005

ние аванта не даваме

radito
06-03-2007, 21:59
Пфффф :smt005 Няма нужда... можем и сами! Мисля, че ние достатъчно ви отпуснахме... :smt016

Disrespect
06-03-2007, 22:00
Пфффф :smt005 Няма нужда... можем и сами! Мисля, че ние достатъчно ви отпуснахме... :smt016

кой отбор има повече купи?

radito
06-03-2007, 22:02
Пфффф :smt005 Няма нужда... можем и сами! Мисля, че ние достатъчно ви отпуснахме... :smt016

кой отбор има повече купи?
Е ше ми кажеш, че това е Левски ли?

Disrespect
06-03-2007, 22:03
питам те...аз не знам

radito
06-03-2007, 22:04
питам те...аз не знам
Тогава кво си тръгнал да спориш? :smt017 :smt019

Disrespect
06-03-2007, 22:06
питам те...аз не знам
Тогава кво си тръгнал да спориш? :smt017 :smt019

:lol: лека нощ :-)

radito
06-03-2007, 22:07
питам те...аз не знам
Тогава кво си тръгнал да спориш? :smt017 :smt019

:lol: лека нощ :-)
лека и мека :smt016

SpOrTs_GiRl
06-04-2007, 13:56
от как се помня все съм си от ЛЕВСКИ.. велик отбор е ! \:D/ :wink:

PR0
06-04-2007, 15:40
елате да си я вземете 8)
Е естествено, че ще си я вземем! Малко аванта на никой не е излишна :smt005
Мммда...докато БКП бяха на власт имаше аванта с купите, ама сега.....

radito
06-04-2007, 20:57
Radito, не пиши повече ,че се излагаш.
От няколко поста се разбира ,че не схващаш нищо от футбол !
Аз ли бе пфффф :smt005 Много сте смешни

GossipGirl89
06-04-2007, 21:46
Radito, не пиши повече ,че се излагаш.
От няколко поста се разбира ,че не схващаш нищо от футбол !
Аз ли бе пфффф :smt005 Много сте смешни

Е има някой смешен ама де да видим кой е :-D :smt005

teenkopele
06-05-2007, 07:50
Като се почне с това кой бил по смешен... :lol: темата спокойно може да стигне 50-60+ страници.

peshkooo
06-05-2007, 17:17
Честито, честито.Сега да направим някой запомнящ се мач в Шампионската лига и ако успеем да вземем трото място ще се радвам много. :-)

Disrespect
06-05-2007, 17:23
Честито, честито.Сега да направим някой запомнящ се мач в Шампионската лига и ако успеем да вземем трото място ще се радвам много. :-)

хехееееееееееееееее Пешо ти ли си тоя Пешо за който си мисля??? :D :D

teenkopele
06-05-2007, 17:30
Честито, честито.Сега да направим някой запомнящ се мач в Шампионската лига и ако успеем да вземем трото място ще се радвам много. :-)

Абре ние да се класираме за групите, да видим с кой бихме се паднали, пък тогава ще го мислим. :wink:

PLAMENKO
06-05-2007, 21:13
Чшшш хората чиито отборчета играят на стадион "Картофена нива" "Гарга не каца" да не пишат щото в Б или В група е тежко!

PlamenMEN
06-11-2007, 22:18
За четири страници и половина прочетох доста простотия, комплексарщина, отказ да се погледне истината в очите, пълна липса на футболна култура и да не продължавам... Драги фенове на отбора от Подуяне. ДА вие имате ПОВЕЧЕ КУПИ, а ние имаме ПОВЕЧЕ ТИТЛИ. И наистина сте първите в лигата. Е да, това бе постигнато срещу седмия в Италия, който май ще изпада, ама хайде сега. Това след време няма да се помни, ще се помни влизането в ШЛ. Но за песните и феновте не сте прави. Никой няма право да атакува червената агитка. Нито пък имате право да говорите за песни.
Ние печелим титлата и диктора крещи "Кой сега е номер едно".
"Левски" (моля, името в кавички, нали сме грамотни хора все пак) печели титлата и диктора крещи "Бии чорбата по главата".
Това простата причина, поради която "Левски" НИКОГА няма да е голям отбор: ВИНАГИ се сравнява с ЦСКА. Нещо, което червените и сега не правят.
Хайде малко се успокойте...

the_o.c_girl
06-12-2007, 15:15
За четири страници и половина прочетох доста простотия, комплексарщина, отказ да се погледне истината в очите, пълна липса на футболна култура и да не продължавам... Драги фенове на отбора от Подуяне. ДА вие имате ПОВЕЧЕ КУПИ, а ние имаме ПОВЕЧЕ ТИТЛИ. И наистина сте първите в лигата. Е да, това бе постигнато срещу седмия в Италия, който май ще изпада, ама хайде сега. Това след време няма да се помни, ще се помни влизането в ШЛ. Но за песните и феновте не сте прави. Никой няма право да атакува червената агитка. Нито пък имате право да говорите за песни.
Ние печелим титлата и диктора крещи "Кой сега е номер едно".
"Левски" (моля, името в кавички, нали сме грамотни хора все пак) печели титлата и диктора крещи "Бии чорбата по главата".
Това простата причина, поради която "Левски" НИКОГА няма да е голям отбор: ВИНАГИ се сравнява с ЦСКА. Нещо, което червените и сега не правят.
Хайде малко се успокойте...

maldini
06-12-2007, 16:56
Хахаха :lol:
Кой го грее за купите бе,то като погледнеш само смешни отбори налитат там...важни са титлите...ТИТЛИТЕ,а там ние имаме 30 за 60 години :-D Играйте си в ШЛ,но никога няма да достигнете това,което ние правихме през 60-те,70-те в КЕШ. Ще си останете само с участието.А и не брой участието ви тая година толкова сигурно,щото като гледам кви отбори не са поставени... 8-[ нищо чудно да си заминете рано,рано...
Преките двубои...като се замислиш...в преките двубои Манчестър имат повече победи срещу Ливърпул...и какво от това? Това не им пречи да са вечно втори като вас и да са посмешището на Европа...а вие сте точно това...евроидиотите ,които за 3 минути бяха обърнати от "колоса" Антверпен :smt005

PlamenMEN
06-12-2007, 20:12
Вашите песни са плагиатствани от нас и преправени така ,че не да се пее за вашия отбор ,а да се пее против нашия !

О, Боже, Господи!!!!! Кажи ми, че не го вярваш наистина, кажи го. Ако вярваш в това, което казваш искам да се успокоиш. Има лекари, които могат да помогнат дори на теб. Искам само да си спомниш за една любима песен на Б сектор "Да запеем дружно песента", искам да провериш текста на тази песен в някой фен - сайт на сините и след това на червените. Искам след това да си направиш труда да разбереш от колко години се пее в Г сектор и от колко в Б. И след това ела тук и пак кажи същото нещо, което съм цитирал по горе...

PlamenMEN
06-13-2007, 08:46
Н А К А Ф Е В О !

" Да запеем дружно песента" я пеем доста преди вас !

"ЕЕЕЕ червени богове " ,Песента по "Тих Бял Дунав","Когато над София мръкне","На площад Сан Бабила" Всички тези песни са наши !

Ако за теб песни по стадионите се пеят от средта на 90-те, то в г сектор тази песен се пее почти от 30години (няма майтап). "Когато над София мръкне" - няма такава песен. Песента е "Когато над Витоша мръкне". Ами сега какво пеете най много (след Бии чорбата по главата - нали е кратка и вие я помните)? Ляляляля "Левски" шампион! Нагло плагиатсво. "В село Подуене" е написана 1972година. За да не се излагаш повече, по - добре не пиши...

maldini
06-13-2007, 13:18
За четири страници и половина прочетох доста простотия, комплексарщина, отказ да се погледне истината в очите, пълна липса на футболна култура и да не продължавам... Драги фенове на отбора от Подуяне. ДА вие имате ПОВЕЧЕ КУПИ, а ние имаме ПОВЕЧЕ ТИТЛИ. И наистина сте първите в лигата. Е да, това бе постигнато срещу седмия в Италия, който май ще изпада, ама хайде сега. Това след време няма да се помни, ще се помни влизането в ШЛ. Но за песните и феновте не сте прави. Никой няма право да атакува червената агитка. Нито пък имате право да говорите за песни.
Ние печелим титлата и диктора крещи "Кой сега е номер едно".
"Левски" (моля, името в кавички, нали сме грамотни хора все пак) печели титлата и диктора крещи "Бии чорбата по главата".
Това простата причина, поради която "Левски" НИКОГА няма да е голям отбор: ВИНАГИ се сравнява с ЦСКА. Нещо, което червените и сега не правят.
Хайде малко се успокойте...

Абсолютна глупост! Вие постоянно се сравнявате с нас,ние отдавна сме ви отписали,че сте живи. Нашата цел е Европа,това е видно от всички ;-) Неслучайно в дербито играеме на 30% от възможностите си и пак ви бием...
Играете на 30% вие :lol: Ако бяхте толкова по-добри от всички други отбори в А група,нямаше до предпоследния кръг три отбора да са в борбата за титлата.Но факт е,че дори и в най-добрите си години сте посмешището на Европа. :wink:

maldini
06-13-2007, 13:32
Влизането в ШЛ след отстраняването на гранда Киево,който отпадна в Серия Б?
В УЕФА наистина показахте класа,само че и там не играхте срещу кой знае какви класни отбори...

Disrespect
06-13-2007, 13:32
кво се лигавите? Левски просто са си по-добри...

maldini
06-13-2007, 13:38
кво се лигавите? Левски просто са си по-добри...
Да,за тия,които гледат футбол от година и половина...

maldini
06-13-2007, 13:41
Някой да отрича,че в момента ние сме слаби? Не,нали...

krasivata_luvica
06-13-2007, 15:05
Е Най-добрите сме просто !!!! Левски - Литекс 6-2 :-D

WE ARE THE CHAMPIONS OF THE WORLD !
е как ние сме БОГОВЕТЕ

PlamenMEN
06-13-2007, 17:50
Тия песни се пеят в сектор Б от края на 60-те години !
Първата песен е " Когато над София мръкне" ,а след тва вие измислихте смешния вариант "Когато над Витоша мръкне " .
Защо не кажеш нещо за всички песни ,които изредих ,а казваш за песните ,за които си чул недочул нещо ?

Ще ме умориш от смях, честно. Маааалко е трудно да се пеят от края на 60те години. Хахахаха, евала ти правя. Продължавай, може и да уцелиш годинките...

PlamenMEN
06-13-2007, 20:21
Е след този отговор се отказвам от целия форум, приятно прекарване...

DisturbinThePeace
06-13-2007, 21:10
Е след този отговор се отказвам от целия форум, приятно прекарване...
еми махай се бе чорбар !! :smt013

омръзна ми постоянно да завиждате бе чорбета смотани аре усетете се най-края и вие самите не знаете какво защитавате вече ! кфо ми дреме че през 70-80 години сте били най-добрите , ние не говориме за тогава , а говориме за сега !!! ако утре вие сте по-добри да не тръгна да го отричам а ??? ама и вие сте едни такива тъпи завистчии ! РАЗБЕРЕТЕ ГО ЛЕВСКИ СА НАЙ-ДОБРИ В БГ ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ НА САМ !

Fena
06-14-2007, 19:28
Nali pishtite da ne se vryshtame nazad v godini, togava kvo govorite za komunisticheskata zvezda ?! Tazi zvezda ot mnogo godini ne e simvol na tova za koeto povecheto si mislite. "A, komunisticheski otbor, teq sa ebati boklucite". Kvo komunistichesko ima v momenta v CSKA ?! Drug e vyprosa che bylgarskiq futbol, a i sporta kato cqlo samo sa pechelili ot tova che CSKA sa bili komunisticheski otbor. I mnogo qsno che kato otbora e zle nqma da vikame da prodyljavat v syshtiq duh, a se opitvame da im pokajem na KURVITE che ne nosqt koq da e flanelka !

Fena
06-14-2007, 19:36
Samo tova li shte kajesh? Qvno mozyka ti ne stiga za neshto poveche. Neshto za komunisticheskata zvezda nqma da li da spomenesh, ili moje da spomenesh samo che sym prav.

machoka
06-14-2007, 20:15
ДОстатъчно по темата, изприказвахте доволно глупости.