PDA

View Full Version : ПоМогНетЕ Ми..Да Си Го ВъРнА ;(



Blo0dG1rl
05-27-2007, 20:01
Ам..Обичкам си едно момче..Ходихме 8 месеца..Ама той каза че му е омръзнало..Вече мина бая време от както не ходим..но аз Много искам пак да се съберем..защото си го обичкам много и от много време.Между другото продължаваме да правим секс..и т.н.. Но на мен това не ми е достатъчно..Искам пак да Бъдем заедно..и се се Каня да му развия някаква тема..ама като го видя..и направо онемявам.Моля Ви помогнете ми кажетте ми как да си го върна,какво трябва да е държанието ми..И всичко останало!Мерси предварително :smt007 :smt007 :smt007

bungle
05-27-2007, 20:05
Как така си му омръзнала, пък правите секс ?


Я го разкарай тоя дришльо. Тоя не знае какво иска. Или се опитва да те върти на малкия си пръст ( и както виждам успява..)

SiLveToOo```
05-27-2007, 21:01
Според мен мила той само си играе с теб или по точно се възползва............ Вижда че може да е си негова и без да ходите, а по принцип момчетата , (една голяма част от тях )точно това и искат. Незнам как може да си го върнеш , но според мен такова момче неси заслужава.....

Digital
05-27-2007, 21:04
Я го разкарай тоя дришльо. Тоя не знае какво иска. Или се опитва да те върти на малкия си пръст ( и както виждам успява..)
А така ! Тоя не знае какво иска ! Заслужава да го пречукаш ! Удари го в топките ! Нека ти лази в краката ! Гледай го в очите и псувай всички мъже ! Феминизъм пауър ! Бунгъл фуревър !

MoHuTo
05-28-2007, 06:56
Това момче само те използва и няма смисъл да си с него.Не си му играчка.Остави го и продължи напред.Колкото и да ти е трудно - не е невъзможно! :::

koalka
05-28-2007, 08:11
Според мен той няма чувства към теб.На него така му е удобно.Задоволява си нуждите и се възползва от теб.Не се занимавай с него, разделете се.Ти му имаш доверие, а той какво прави...

Sevt
05-28-2007, 09:16
Той те използва само за секс, докато си хване друга, такаче шанс никакъв. Спрете да се виждате и го забрави ;)

`Death`Whore``
05-28-2007, 09:20
Как така си му омръзнала, пък правите секс ?


Я го разкарай тоя дришльо. Тоя не знае какво иска. Или се опитва да те върти на малкия си пръст ( и както виждам успява..)
Много добре знае какво иска - да ебе. И да, постига го. Много е лесно да зарежеш някого и после само да се ебете.
Момиченце, много си наивна. На него не му пука за теб изобщо. Един мъж ако се интересува от чувства и иска връзка, но не я иска с теб, няма да се съгласи да правите секс просто така.

Sladko_Izkushenie
05-28-2007, 09:28
Не е трябвало изобщо да продължавате да правите секс...Как може да си била съгласна само на това...достойнство нямаш ли?!Не може ли да разбереш , че само те използва - пък и да си го връщаш....Не може да си го върнеш.Най добре го остави и продължавай напред!

Krem4eto
05-28-2007, 09:31
Явно,че той не е скъсал с тебе!Захвани някоя тема от сорта ти обичаш ли ме още или нещо такова!
Не мисля,че те използва!Ако беше така щеше да си хване някоя и друга и освен това да прави секс с теб,но не го прави нали?!Значи не те изполва!


УСПЕХ!

_[LiFe-StiLe]_F
05-28-2007, 09:33
направила си грешка като си се съгласила да продължите отношенията си само заради едното ебане :? явно той не иска нищо сериозно, а чисто и просто неангажираща връзка, която да се базира само на физическия контакт! не позволявай да си му играчка в ръцете! и как изобщо можеш да казваш, че още изпитваш чувства към него?! такива използвачи не заслужават дори презрението ти!

`Death`Whore``
05-28-2007, 09:34
Кремчето, това ти мнение ме учудва. Тя от къде е сигурна, че той няма приятелка? Или че не прави секс с няколко дурги момичета? Не е всеки ден постоянно с него, не знае постоянно какво прави и с кого е /поне предполагам, де, ако беше така, щяха да ходят, а не само да се води, че правят секс/. А и той ако иска да бъде с нея, ще бъде с нея. Подобни наивни неща "Ние правим само секс, ама той ме обича и иска да бъдем заедно..." са ми смешни лично на мен.

05-28-2007, 10:44
Еми..ДА..ВиждаМе се Всеки ден.Имаше Си Приятелка но и изневери с мен.Той КАза че тя го ревнува от мен.Както и да..е./Мерси

05-28-2007, 10:45
И при това неможе да не се виждаме защото сме в една компания.А да ви питам има ли според вас разлика от това да правиш секс някой или да правиш любов с него?

`Death`Whore``
05-28-2007, 10:57
Сексът си е секс. Трудно ще разбереш по секса дали има чувства към теб - може и да се преструва след и преди акта, за да не спираш да му пускаш. И забележи - има приятелка и спи с теб, т.е. като цяло е неверен и не иска връзка, за сериозна такава да не говорим. Ревнува го и има защо!

your_fantasy
05-28-2007, 12:16
nekuf piklio e zareji go, znam 4e ne e lesno no ako ne go napravi6 posle samo 6te te boli pove4e... ima priqtelka i se 4*ka s bif6ata, zamisli se kakva vruzka moje da se polu4i v bude6te??? tva e moito mnenie a puk ti si znae6 nai dobre

BAYO
05-28-2007, 12:27
Не се заблуждавай да се връщаш при такъв. Ти не си нек'фа играчка... а пък ако искаш да си... най-лесния начин да си го върнеш (с оглед на тва, че гледам се говори за секс) е кат му се натрапиш по бельо :>>

Но все пак света продължава да се върти, ще се усетиш ти, дано не е късно.