PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



05-27-2007, 20:43
Моля ви помогнете ми. Онзи ден с приятелят ми правихм секс и прзерватива му остана вътре в мен,но разбрахме 4ак след като той свърши (мисля,4е не свърши в мен). След тва успяхм да извадим презерватива, но сега м е страх да не съм забремняла...Моля ви кажете ми коло врем след половия акт тстовете за бременност показват с точност дали си брменна или не? И ако случаино съм акви таблетки да пия??? Моля ви помогет ми! Наистина е спешно!!!!!!

05-27-2007, 21:24
tva zvu4i gadno.po dobre idi na genekolog da ti go izvadi.Tam sigo5rno ima nqkakvi instromenti.

FelisDirus
05-27-2007, 21:31
Моля ви помогнете ми. Онзи ден с приятелят ми правихм секс и прзерватива му остана вътре в мен,но разбрахме 4ак след като той свърши (мисля,4е не свърши в мен). След тва успяхм да извадим презерватива, но сега м е страх да не съм забремняла...Моля ви кажете ми коло врем след половия акт тстовете за бременност показват с точност дали си брменна или не? И ако случаино съм акви таблетки да пия??? Моля ви помогет ми! Наистина е спешно!!!!!!

Ако не е свършил в теб, не си бременна. Бебетата не се правят толкова лесно, спокойно! :-D

05-27-2007, 21:48
ami to ima edni xap4eta deto se piqt do 3 dena.ako ne e kasno pii tqx.a dokolkoto za testovete tqx moje6 da probva6 dni sled kato ti zakasnee cikala i dase moli6 na ne e s 2 4erti4ki.no ako ve4e e minalo 3 dena i nqma smisal za xap4etata konsultirai se vednga s lekar koito ve4e 6te ti dade predpolagam ne6to koeto da ti pomogne,.

jony
05-28-2007, 05:29
Хапчетата се казват "постинор дуо"
Тест, можеш да си направиш след 7 дена(ти можеш и сега, но няма да е точен)
Постинора действа до 72 часа след акта, но след първите 24 ефекта драстично намалява.
Най-добре ще е да идеш на лекар или да кажете на ваще, защото т'ва може да се случи на всеки ;)

krem4et0
05-28-2007, 08:10
Хапчетата се казват "постинор дуо"
Тест, можеш да си направиш след 7 дена(ти можеш и сега, но няма да е точен)
Постинора действа до 72 часа след акта, но след първите 24 ефекта драстично намалява.
Най-добре ще е да идеш на лекар или да кажете на ваще, защото т'ва може да се случи на всеки ;)
Не разбра ли? Постинорът е спрян от внос. Остава Ескапел!!!!

bloodybaby
05-28-2007, 16:41
Ами миличка не си ли чувала за Постинор Дуо?
Ако не си била в овулация, едва ли си забременяла, а овулацията е към средата между два цикъла.
тестовете за бременност са много точни, но при някой жени отчитат едва след закъснението.При мен отчете положителен около седмица след като забременях, което беше и седмица преди датата на следващият ми цикъл
Ако не искаш бебе, бързо отиди на лекар, за да имаш време да отреайгираш, защото колкото повече време минава, толкова по - опасно става да се прави аборт!