PDA

View Full Version : Важен въпрос! Моля без спам



Zabluden13
05-27-2007, 21:32
бе вчера си обръснах войника, но не посмях да минавам и топките с бръсначката. иначе и под мишниците се бръсна, ама със сапун - топките ги обръснах с гела за бръснене, по съвет на приятел. знам че имало някакви кремчета - мажеш и падали космите, ама ми е неудобно да питам така директно казвайте за какво ми е в аптеката/супермаркетът. някой да ми препоръча нещо? в центъра на София съм - ако може и цена да ми кажете, поне приблизително. благодаря ви предварително!

btw, те са напълно безвредни тези кремчета иначе нали? че нещо съм бос с химията и това - ти мажеш и след няколко минути те си окапват сами всички... малко жестокичко ми звучи

ще помоля за по-малко спам, само! ако не можете/искате да ми помогнете - теми колкото искаш - тази не съм я правил за това! мерси!

sh3_1s_7h3_0n3
05-27-2007, 21:35
говориш за тез' кремове на Veet. мажиш се и след т'ва с нещо като шпатулка ли к'во минаваш на мазаното място и те косъмчетата падат.. и нищо не усещаш... мисля, че са безвредни, 'щото много момичета ги ползват за техните си срамни части 8)

05-27-2007, 23:57
Има много кремчета и пяни дето като се намажеш и след няколко минути минаваш със шпатулката и космите уж падат...ама не сички деистват или поне не деистват така както искаш нз кои са най-добрите. Аз лично ползвам бруснача просто трябва да си по-внимателен. Иначе няма срамно да питаш и в аптеката ще търсиш крем за обескосмяване и те ще те насочат...аз бях взимал една пяна, ама не съм доволен от нея "Leocrema" na NOVITA такаче не си я зимай ;)