PDA

View Full Version : akne, ujas!



05-27-2007, 21:35
imam problem s akneto po liceto i garba, a dori ve4e i kam biusta(ujas) :smt013 , napravo nqmam dumi. Izpolzvah SKINOREN i efekta be6e obraten, papkite se odvoiha.re6ih da si pora4am LEPTEN no kato 4eta komentarite za nego ne6to se otkazvam. Molq Vi pomognete mi, kajete mi kakvo mislite za dr.produkti protiv akne i koi produkt bihte me preporu4ali ! :?: :?: :smt010 ](*,)
POMO6T :oops:

648541
05-28-2007, 07:33
emi gledai sega....az si bqh kupila DALACIT-T mn sum dovolna ot nego..v4era puk sestrata na edna fr mi kaza da si kupq AKNE OUT ialo go v aptetite i vur6elo mn dobr rabota...ako me pita6 mene zemi si 1voto 6toto na mene mi go kaza kozmeti4kata...aide uspeh :wink: :P

05-28-2007, 11:21
Sure.

Dalacin-T е добро. Zineryt също е страшно ефикасно.
И двете са на основата на спирт+антибиотици.
Можеш да си купиш салицилов спирт (spiritus salicilicus) 1% или 2%.

Обаче и трите са опасни, защото може да ти се обели кожата и да се зачерви перманентно (кофти).

Друг вариант са Акне-Аут, Скинорен, Продуктите на Биодерма са добри.
Не си мии лицето със сапун, а със почистващ гел (примено на Биодерма)
Спри да ядеш сладки неща, ограничи мазнините, увеличи плодовете, спри кафето и цигарите и марихуаната. Относно последното - ДА, при мен това била една от главните причини, спрях я и за 2 седмици почти всичко се махна. Причината е, че като се напафкам се изпотявам.
Което е и другото нещо - гледай да не се потиш много много.
Ако положението е драстично зле - отивай на дерматолог да ти прави пилинг.

WitcH_oF_DooM
05-28-2007, 17:42
zna4i, az polzvam edno krem4e VITASIN se kazva. To e za belezi poprincip oba4e za akne rezultata e napravo idealen. Az predi bqh polzvala kakvi li ne kremove, no bez rezultat. A kato zapo4nah da go polzvam tva krem4e za po malko ot 2 sedmici i papkite po4ti gi nqma6e \:D/

UnaBletoLoVeU
05-28-2007, 17:58
zna4i, az polzvam edno krem4e VITASIN se kazva. To e za belezi poprincip oba4e za akne rezultata e napravo idealen. Az predi bqh polzvala kakvi li ne kremove, no bez rezultat. A kato zapo4nah da go polzvam tva krem4e za po malko ot 2 sedmici i papkite po4ti gi nqma6e \:D/
А колко струва това нещо?

WitcH_oF_DooM
05-29-2007, 15:55
Em ne e skapo 6 ili 7lv nqkade :-)

ELiTyYy
05-30-2007, 16:38
лелe... WitcH_oF_DooM намали си аватара малко...

~[DaRk^gIrL]~
06-05-2007, 16:43
zna4i, az polzvam edno krem4e VITASIN se kazva. To e za belezi poprincip oba4e za akne rezultata e napravo idealen. Az predi bqh polzvala kakvi li ne kremove, no bez rezultat. A kato zapo4nah da go polzvam tva krem4e za po malko ot 2 sedmici i papkite po4ti gi nqma6e \:D/ъм имам едно въпросче към теб и изобщо към тези които ползват ВИТАСИН...купих си го и се намазах веднъж но ъъъ много е мазен и не попива въобще :( ..и има ли резултат от него или не си струва да стоя с мазна кожа :-s ,защото ако има ефект мисля да го ползвам преди лягане и ....чакам отговор :wink: