PDA

View Full Version : Може ли да дадете съветче :)?



Raging Storm
05-28-2007, 08:59
Ще бъда кратък - харесвам едно момиче и то доста, но дори не я познавам лично Как мога да я накарам да ме забележи?... Аз съм 10 клас, а тя е по-малка - 9-8 клас.

Sevt
05-28-2007, 09:14
Кво значи 9-8 клас ? Дори не знаеш кой клас е , така ли :shock: ?
Ми измисли някаква ситуация да се запознаете, и от там засичания, лафчета в междучасията, после кафенце и тн...

Krem4eto
05-28-2007, 09:24
Ще бъда кратък - харесвам едно момиче и то доста, но дори не я познавам лично Как мога да я накарам да ме забележи?... Аз съм 10 клас, а тя е по-малка - 9-8 клас.

Още по-лесно е това,че е по-малка от тебе!Просто отиди запознай се с нея и я покани да отидете някъде с повече хора и тя да вземе някоя нейна фр и така и двамата ще се отпуснете и ще си говорите!УСПЕХ!

DeXtRoFeR
05-28-2007, 09:33
Виждам че си от срамежливите ... :-D
Ако питаш мен-накарай някоя твоя фр-ка или фр да те запознае,след това и вземи тела,кафета и т.н и т.н :D
---И зарежете тоя срам момчета ;) Момичетата не хапят...е само понякога :P :lol:

_[LiFe-StiLe]_F
05-28-2007, 09:36
за да й направиш впечатление докато разговаряте наример трябва да си наясно с интересите й и нещата, които я вълнуват. научи повече за нея от приятели или познати. като начало се постарай да уточниш кой клас е :lol:

Valserp
05-28-2007, 11:22
Кво значи 9-8 клас ? Дори не знаеш кой клас е , така ли :shock: ?

Не, не... 9 - 8 клас значи "9 *минус* 8 клас", сиреч момиченцето е 1-ви клас, той пича зат'ва е и толкова притеснен сигурно.

:?

Mementomori
05-28-2007, 12:01
Здравей,Raging Storm!Просто отиди и се запознай с нея!Заговаряй я често,опознай я поне бегло и я покани да излезете,да прекарате повече време заедно,да се опознаете.Недей да бързаш с поканата,опознай я малко,за да разбереш дали толкова много ти харесва и излезте като приятели!Успех!

fulldelight
05-28-2007, 12:17
Еми заговори я бе, пич....спираш я и я питаш нещо; ако пушите и поискай огънче и се заговори....абе намери нещо - не е толкова трудно ;)
Айде успех :smt006

BAYO
05-28-2007, 12:19
Ще бъда кратък - харесвам едно момиче и то доста, но дори не я познавам лично Как мога да я накарам да ме забележи?... Аз съм 10 клас, а тя е по-малка - 9-8 клас.

Еми пропуск. Тряя да се запознаеш с нея, щом ти харесва. Нали не мислиш, че тва ще стане ей така, без да направиш нищо? Давай, действай, запознайте се. Дръж се мило с нея, обръщай и внимание, тва е. Успех!

yourfantasy_f
05-28-2007, 13:19
Ehhhh emi to i ti mojesh da se setish.Prosto otivash i se zapoznavash s neq ili karash nqkoi fr da te zapoznae ama v nikakuv slu4ai ne 4akai tq da napravi purvata kra4ka... [-X Ina4e ostanaloto si zavisi ot tebe ama gledai da i napravish dobro vpe4atlenie,druj milo s neq i sum sigurna 4e shte uspeesh posle kafence tva onova i si gotov.... \:D/

vikipf
05-28-2007, 13:34
Запознай се с нея ... и после и предложи да я изпратиш до тях... По пътя минавата покрай някоя горичка, ти я фащаш и я изч*кваш... :-D И вече е твоя... :-D

Bezrazli4na
05-28-2007, 14:08
Riskuvai be pi4, ot opit glava ne boli samo da NE SE NATRAPVA6 mn mn 4e stava dosadno :roll:
I zahvyrli tozi sram :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HeDa
05-28-2007, 14:23
Само недей веднага да и казваш всичко..Можеш като за начало да й намериш от някъде мобилния ... смс-чета .. после да и кажеш кой си.. после да се запознаете ... и т.н.т. абе ти като си 10 клас момче не ти ли се е случвало да попаднеш в такава ситуация?До сега момичетата сами ли идват при тебе ... изобщо как става? Момчетата трябва да са свикнали да си харесат някое момиченце и да знаят (поне горе-долу) как да й напрарят впечатление и така :P

Presley
05-28-2007, 14:38
Riskuvai be pi4, ot opit glava ne boli samo da NE SE NATRAPVA6 mn mn 4e stava dosadno :roll:
I zahvyrli tozi sram :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Подкрепям

Presley
05-28-2007, 14:39
Само недей веднага да и казваш всичко..
И това е вярно

slyn4iceto
05-28-2007, 14:41
според мен наи лесния начин е да и намериш номера от неин приятелили нещо такова след това да и пращаш сладки смс-4ета после се запознаите но не прибарзваи за нещо повече отидете на кафенце няколко пъти и чак след това ако мислиш че може да стане нещо между вас и предложи и да видим какво ще стане.УСПЕХ!!! \:D/

didonko
05-28-2007, 15:07
Мммм... Познато, срам, притеснение, при теб не знам какво още. Минавал съм през това и продължавам да минавам. Как да впечатлиш едно момиче? То ако си имаше формула за това, или правилен отговор, ехеее... ама НЯМА :smt009 Всяко момче сваля момичетата по различен начин и всяко момиче обича да бъде ухажвана по различен начин. Но едно е сигурно - Бъди приятел с нейната компания - първо ще имаш повод да движиш с момичето на сърцето ти, второ ще можеш да "получаваш" достоверна информация за нейните интереси и какво ли още не (ако сам не го разбереш, ама нали си срамежлив...), ще и направиш впечатление че си общитетелен, ще можеш да и правиш комплименти без да заподозре нещо. Има какво още да "извлечеш" от компанията и, но това е главното.
Хмммм... Аз например си служа с поезия (колкото и да е странно, има ни и такива момчета) и мога да кажа че всяко момиче ще оцени мила дума, цвете, стихче специално за нея, а защо не и балада?

alkobalko
05-28-2007, 15:32
Поинтересувай се какво и допада, какви са интересите и. Просто отиди при нея и се запознайте. Поговорете, сближете се, след няколко дни я покани на кафе, на разходка. Опознайте се и виж как реагира на случващото се.