PDA

View Full Version : Душевни терзания



Vivienne Westwood
05-28-2007, 10:21
Чуствам се абсолютна уличница.
Този уикенд ми се случи така че се спах с едно моче и се целувах с още две.
Проблемът е там че бях изцяло под влияние на алкохола.
Чуствам се адски зле и омърсена.
На някое друго момиче да му се е случвало :( .
Превръщам ли се в курва? :|

Ако трябва да съм честна едната вечр се целувах с момче което харесвам от много време , а на следващата пък спах с друг който ми е тръпка от 3-4 години.
А с третият докато се целувах заспах , защото не бях в състояние дори да гледам.

Умолявам ви кажете ми какво мислите защото аз мисля че всеки момент ще се побъркам :(

Valar
05-28-2007, 10:24
:shock: :shock:
И на каква възраст го правиш това!?

Vivienne Westwood
05-28-2007, 10:26
Много скоро правя 18.

Оф знам че от това което написах изглежда че съм 14 годишна курва , но никога не съм предполагала че мога да извърша такива лудости в рамките на два дена. Наистина никога.

Just_say_no
05-28-2007, 10:27
:oops: :oops: :oops: :oops: na men mi se e slu4valo ne6to podobno .. miii .... ne moje da se kaje 4e si kurva ama ... opredeleno ako prodaljava6 6te ti izleze lo6o ime ... :| po dobre se izqsni sas vsi4ki i nai ve4e sas sebe si ...

Valserp
05-28-2007, 10:40
Щом ти е кеф к'во се коркаш?
Може да намалиш малко алкохола все пак. =;

Merito_
05-28-2007, 11:12
Мисля, че повечето от момичетата са правили подобни грешки, включително и аз. Определено не е хубаво да го правиш, но хубавото е,че осъзнаваш,че си вършила нещо нередно.Както каза някой там, ако продължаваш в този дух определено няма да ти излезе хубаво име,затова намали скапания алкохол и прави каквото ще правиш в трезвено състояние и само с един човек.Човек се чувства много по-добре така.

Digital
05-28-2007, 11:45
Чуствам се абсолютна уличница.
Това не е добре. [-X

Превръщам ли се в курва?
Не. Ти вече си курва. :)

Чуствам се адски зле и омърсена.
Епа и аз да бях на твое място и аз така щях да се чувствам. :::

А с третият докато се целувах заспах , защото не бях в състояние дори да гледам.
Нанкай сладка, нанкай. :-({|=

Умолявам ви кажете ми какво мислите защото аз мисля че всеки момент ще се побъркам
Е, спокойно, тия неща ще изчезнат. Все пак си едва на 18. ( :shock: ) Ще свикнеш. ;)

Mementomori
05-28-2007, 11:56
Никога не ми се е случвало!Държа на морала.(Не го приемай лично).

fulldelight
05-28-2007, 12:20
:oops: :oops: :oops: :oops: na men mi se e slu4valo ne6to podobno .. miii .... ne moje da se kaje 4e si k***a ama ... opredeleno ako prodaljava6 6te ti izleze lo6o ime ... :| po dobre se izqsni sas vsi4ki i nai ve4e sas sebe si ...
Мисля, че трябва да спре НЕ защото ще и излезе име, ами заради самата себе си - тва другите за ква я мислят не е кой знае кво, въпроса е тя как се чувства, а явно и е кофти, за това СТОП :smt006

BAYO
05-28-2007, 12:22
Щом ти е кеф к'во се коркаш?
Може да намалиш малко алкохола все пак. =;

Slushai batko ti gosta :> Toi gi razbira neshtata.

vikipf
05-28-2007, 12:56
Алкохолът праи многу неша... :-D
Не те оправдавам с това.. Но щом разбираш грешката си и не искаш да ставаш "к*рва", не мисля че имаш основания да е притесняваш... :D

Just_say_no
05-28-2007, 13:23
:oops: :oops: :oops: :oops: na men mi se e slu4valo ne6to podobno .. miii .... ne moje da se kaje 4e si k***a ama ... opredeleno ako prodaljava6 6te ti izleze lo6o ime ... :| po dobre se izqsni sas vsi4ki i nai ve4e sas sebe si ...
Мисля, че трябва да спре НЕ защото ще и излезе име, ами заради самата себе си - тва другите за ква я мислят не е кой знае кво, въпроса е тя как се чувства, а явно и е кофти, за това СТОП :smt006
saglasna :)

bai_brother
05-28-2007, 13:44
Чуствам се абсолютна уличница.
Това не е добре. [-X

Превръщам ли се в курва?
Не. Ти вече си курва. :)

Чуствам се адски зле и омърсена.
Епа и аз да бях на твое място и аз така щях да се чувствам. :::

А с третият докато се целувах заспах , защото не бях в състояние дори да гледам.
Нанкай сладка, нанкай. :-({|=

Умолявам ви кажете ми какво мислите защото аз мисля че всеки момент ще се побъркам
Е, спокойно, тия неща ще изчезнат. Все пак си едва на 18. ( :shock: ) Ще свикнеш. ;)


Е това е верния отговор. =D>

HeDa
05-28-2007, 14:11
Превръщам ли се в курва?
Не. Ти вече си курва. :)
Абе айде стига глупости.. курва!!
Не го слушай бе мила.. глупости говори...
На мене ми се е случвало подобно нещо...целувах се с един .. после с друг и след това правих секс с него (2-рия) .. след ден -два се целувах и с 3-ти при това си имах гадже, но не бях в добри отнушения с него .. може би на това се дължеше .. е естественно и алкохола беше намесен, когато се целувах с 3-тия (за него съжалявам) .. но за другите не.. какво толкова съм направила...било ми е яко и толкова!

Presley
05-28-2007, 14:36
Имаш си глава на раменете-не эа украса.Ако ти самата съжаляваш,эначи си сгрешила.Ако не съжаляваш ,эначи нема проблеми.

alkobalko
05-28-2007, 15:38
Не ми се е случвало.
Не сме ние хората, които трябва да определят каква си.

koalka
05-28-2007, 18:49
Не мисля, че си к***а, но аз не бих направила такова нещо.Това, че си го направила под влияние на алкохола ме навежда на мисълта, че може би трябва да го понамалиш малко, след като не ти харесва какво правиш.

05-28-2007, 21:37
А с третият докато се целувах заспах

Пхахахахахахахахахахахаха хахаха :lol: :lol: :lol:
Неееее ненене
Сериозно ли? Ахахаха смех
А като си заспала откъде знаеш че пича не си е довършил работата с тебе докато ти си спяла? :lol:

nasty_f
05-28-2007, 21:48
Щом се е случилао веднъж не може да се каже,че си курва.Нормално е да се чувстваш гузна и да ти е кофти,да се чувстваш курва,но ще го преживееш с времето лека полека ще забравиш.Но ако това ти се случва всеки път,или достатъчно е още 1 и вече си КУРВА!