PDA

View Full Version : как се справяте



05-28-2007, 11:25
имам предвид с цикъла
мразя кат съм на у4или6те и да ходя до тоалетната, за да... и в резултат на това се6тате се какво става
не искам никои да разбира 4е съм в цикъл затова не ходя до тоалетната и последиците са траги4ни
вие какво правите ????????? :cry:

05-28-2007, 11:29
ходим до тоалетната :?: :!:

experiment_m
05-28-2007, 12:14
И какво ще стане като разберем, че си в цикъл. Айде чакай пък да излезе през дрехите.
П.П. Ей тези деца се притесняват и от сянката си. Ще се напикаят, ама от срам няма да отидат до тоалетната.

mila_pila
05-28-2007, 12:21
е добре, дори да не си в цикъл не ходиш ли до тоалетната? и ти като си стоиш на чина и се надяваш да не ти протече превръзката да не мислиш, че другите няма да забележат?
ако все пак толкова много те е срам да ходиш до тоалетната може да си слагаш тампон и превръзка и да се надяваш, че няма да се изцапаш, което обаче не препоръчително, защото доколкото знам тампоните трябва да се сменят на 3 часа най-много както и превръзките. ако ги задържаш повече рискуваш да си навлечеш инфекция.

Exothermic
05-28-2007, 15:37
Бе, ти нормална ли си! :shock:
Я по-добре си ходи до кенефа,а и защо всички разберат да не си размахваш превръзката като знаме насам натам! :-D :| :lol:

sun4e
05-28-2007, 16:53
Еми аз понеже сън наблизо много наблизо до даскалото живея и идвам до у нас голямото междучасие с една приятелка.Обаче само ако ми е в най-гадния ден иначе не ми е чак токос много.Ама понякога съм ходила и на училище ко толкос?И как ще разберат другите ако ходиш до тоалетна ,за да си смениш превръзката не мога да разбера?

SINDEL
05-29-2007, 07:06
Добре бе, моми4е, как може да си толкова зле! Срам я било да отиде до тоалетната, да не разберат, 4е й е дошло. Извинявай, ама тва е най-глупавото нещо, което съм 4увала! ](*,)
Нали на вси4ки моми4ета ни идва, не е като да си единствената в света и да те е срам. Освен тва ти кво, да не би да обявяваш на вси4ки, 4е отиваш до тоалетна, за да си смениш превръзката?! Мислиш на някой много му пука защо то4но висиш в кенефа и кво правиш...

05-29-2007, 08:28
отивай през часа,кажи на тези който седят до теб че ще идеш да пиеш вода или,че ще се разходиш по коридора и тва е, пък ако искаш да отидеш в междучасието кажи,(със смях) че си прекалила с пиенето на вода и трябва да отидеш до тоалетната аз така правя ,питат ме дойде ли ми и аз не :-D

05-29-2007, 17:52
да ама как през 4аса да си скрия превръзката някъде :( ина4е готин съвет мерси

Exothermic
05-29-2007, 19:12
Как така да си я криеш, ти джобаве нямаш ли????????Или чантичка ,или.. де да знам! :smt011

black_idiot
05-29-2007, 20:59
пффффффф хахахаха ми хади вмирисваи си се :lol:

05-30-2007, 07:53
слагаш си раницата върху коленете бъркаш си в чантата уж да си вземеш нещо,правиш превр на две и слагаш в джоба или вътре в дънките :-)