PDA

View Full Version : Самоуважавате ли се (момичетата)



05-28-2007, 11:47
Вскички момичета искат да ги харесват но как като 80% са дебели което малко отвъщава по-голямата аудитория от момчетата дразнещо е казвам ви вземете си оправете телата :smt015

fulldelight
05-28-2007, 11:49
Е чак 80% не са - в България има много на брой хубави момичета. А тези закръглените е кофти ако са надебеляли от плюскане, защото някои просто имат здравословни проблеми и не са виновни, но по принцип хората (и М и Ф ) които дебелеят от седене и плюскане не ги уважавам :evil:

die
05-28-2007, 12:15
hora sqkvi

vikipf
05-28-2007, 12:26
Аз се самоУважавам.. И то многууу.. Изобщо ен мисля че съм дебела.. Та аз съм за корицата на "Вестник за жената" (децата :-D ) ...
:smt005 :smt005 :smt005

05-28-2007, 12:38
Аз съм тъп грозен смотан парцал 8)

Valar
05-28-2007, 12:41
Скречвате!
А! :-D

experiment_m
05-28-2007, 12:43
Съгласен съм, че напоследък повечето момиченца стават по-пухкави. Но определено не бих казал, че не се самоуважават, а дори някои от тях са с доста претенции и се имат за голямата работа. Ще е хубаво ако поне малка част от тези момичета си дадът сметка, че трябва да си обръщат повече внимание и да се поддържат.

vikontiii
05-28-2007, 12:48
аз пък мисля че напоследък все повече момичета стават ебливи корвета което не е много добре :smt009

Valar
05-28-2007, 12:55
аз пък мисля че напоследък все повече момичета стават ебливи корвета което не е много добре :smt009
Доидохме си на думата!

Victorya
05-28-2007, 13:04
Как да се самоуважавам...я ме виж какво съм същество... лелеееее, че мен ме е страх да се гледам в огледалото докато си мия зъбите... тцтцт :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Абе я стига...били дебели и кво да не живеят ли?Като не ти изнася хвани си някоя манекенка на концлагер и си живей живота...тя ще си се поклецва с 82564752785 момчета ама няма да е дебела и живота продължава...Айди бутай... :smt005 :smt005 :smt005

sasha_90
05-28-2007, 13:12
хубаво че не съм в тези "80%" :-D

alkobalko
05-28-2007, 14:38
Да уважавам се. Не виждам нищо лошо в това. И съм на мнение, че всяко момиче трябва да се харесва и цени. Защото, ако ние не се харесваме как очакваме другите да ни.

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2007, 14:41
Да уважавам се. Не виждам нищо лошо в това. И съм на мнение, че всяко момиче трябва да се харесва и цени. Защото, ако ние не се харесваме как очакваме другите да ни.

:smt023

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
05-28-2007, 14:42
Познавам едно момиче дето е така леко пухкавичко (здравословни причини) ама ко от това супер готин човек е, а ако видите с какви момчета илиза ще паднете-the best of the best и не е от курвите [-X
Супер мн се дразня на някои момичета дето ги гледам седят и плюскат мазни банички и казват на приятелките си "Тцтц трябва да отслабна..." и продължават с баничката! Движение му е майката и без банички :mrgreen:

Gothique♫
05-28-2007, 14:43
абе 80% точно едва ли са по-малък е процента,но по трвожещ в процента на тези дето правят секс на 11,12,13 и дори 14 години

05-28-2007, 15:29
оф на 12 е дебела на 15мое вече да е слаба,неразбрахте ли,чевк расте още в тая възраст,ако говорим за ния ....

vikontiii
05-28-2007, 15:43
Как да се самоуважавам...я ме виж какво съм същество... лелеееее, че мен ме е страх да се гледам в огледалото докато си мия зъбите... тцтцт :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Абе я стига...били дебели и кво да не живеят ли?Като не ти изнася хвани си някоя манекенка на концлагер и си живей живота...тя ще си се поклецва с 82564752785 момчета ама няма да е дебела и живота продължава...Айди бутай... :smt005 :smt005 :smt005

Ако всяко второ момиче в българия беше кат теб нямаше да има демографски срив :smt005 :smt004 \:D/

Victorya
05-28-2007, 15:48
Как да се самоуважавам...я ме виж какво съм същество... лелеееее, че мен ме е страх да се гледам в огледалото докато си мия зъбите... тцтцт :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Абе я стига...били дебели и кво да не живеят ли?Като не ти изнася хвани си някоя манекенка на концлагер и си живей живота...тя ще си се поклецва с 82564752785 момчета ама няма да е дебела и живота продължава...Айди бутай... :smt005 :smt005 :smt005

Ако всяко второ момиче в българия беше кат теб нямаше да има демографски срив :smt005 :smt004 \:D/
Това като комплимент ли да го приема? :wink:

korabokroshenec
05-28-2007, 16:05
Познавам едно момиче дето е така леко пухкавичко (здравословни причини) ама ко от това супер готин човек е, а ако видите с какви момчета илиза ще паднете-the best of the best и не е от курвите [-X
Супер мн се дразня на някои момичета дето ги гледам седят и плюскат мазни банички и казват на приятелките си "Тцтц трябва да отслабна..." и продължават с баничката! Движение му е майката и без банички :mrgreen:баничките рулз бе :-D движение му е майката... и 1 баница да изядеш ти като несе движиш неможеш да изгориш калориите от нея и се натрупват ф СЛАНИНА :-)

vikontiii
05-28-2007, 16:28
Как да се самоуважавам...я ме виж какво съм същество... лелеееее, че мен ме е страх да се гледам в огледалото докато си мия зъбите... тцтцт :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Абе я стига...били дебели и кво да не живеят ли?Като не ти изнася хвани си някоя манекенка на концлагер и си живей живота...тя ще си се поклецва с 82564752785 момчета ама няма да е дебела и живота продължава...Айди бутай... :smt005 :smt005 :smt005

Ако всяко второ момиче в българия беше кат теб нямаше да има демографски срив :smt005 :smt004 \:D/
Това като комплимент ли да го приема? :wink:

Ти как мислиш :)

Victorya
05-28-2007, 16:36
Как да се самоуважавам...я ме виж какво съм същество... лелеееее, че мен ме е страх да се гледам в огледалото докато си мия зъбите... тцтцт :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Абе я стига...били дебели и кво да не живеят ли?Като не ти изнася хвани си някоя манекенка на концлагер и си живей живота...тя ще си се поклецва с 82564752785 момчета ама няма да е дебела и живота продължава...Айди бутай... :smt005 :smt005 :smt005

Ако всяко второ момиче в българия беше кат теб нямаше да има демографски срив :smt005 :smt004 \:D/
Това като комплимент ли да го приема? :wink:

Ти как мислиш :)
Ако е така както си мисля тогава "Сърдечно благодаря" :-D

vikontiii
05-28-2007, 17:11
[quote=vikontiii][quote=Queen_Victorya]Как да се самоуважавам...я ме виж какво съм същество... лелеееее, че мен ме е страх да се гледам в огледалото докато си мия зъбите... тцтцт :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Абе я стига...били дебели и кво да не живеят ли?Като не ти изнася хвани си някоя манекенка на концлагер и си живей живота...тя ще си се поклецва с 82564752785 момчета ама няма да е дебела и живота продължава...Айди бутай... :smt005 :smt005 :smt005

Ако всяко второ момиче в българия беше кат теб нямаше да има демографски срив :smt005 :smt004 \:D/
Това като комплимент ли да го приема? :wink:

:smt023

Victorya
05-28-2007, 17:13
Благодаря :)

изгонена__от__рая
05-28-2007, 17:15
80% ....тит айде да не говоря глупости!!!Имаме толко хубави момичета...Ти какво искаш да имаш за приятелка анорексичка.По темата-да самоуважавам се...(и не съм дебела :-D )

eclipseee
05-28-2007, 17:53
А вие момчетата ядете като свине и нищо не ви се лепи пък все претенций за слаби момичета. Който какъвто си е такъф тцтц :smt011

AngelOfDarkness
05-28-2007, 18:08
Queen_Victorya това на снимката ти ли си, защото отдолу пише... :(

По темата: напоследък (отново глупава западна мода, пропаганда и не знам си к'ви глупости) налагат много слаби мадами. Говоря за анорексичните манекенки, които ходят почти без дрехи, говоря за глупавите поп и поп фолк клипчета, които са издялкани от paint shop и още 666 компютърни програми, говоря за снимките от списанията и рекламите. Всичко е грешно. Нереално. Не цели да прави хората по-добри и стремящи се към по-добро, а ги комплексира и обърква.
Сега всички пичове са много готини, ако имат "полуумряло на килограми" гадже. Защо? Казано е, че е красиво. А красиво ли е? На вас какво ви харесва?
После ядяли много, на фитнес да ходели... Тези неща не са за всеки. Някои стават по-обенми от фитнеса. Някои не могат да ядат малко, нуждаят се от тази енергия, ама дебелеят. Метаболизъм по дяволите. Как обвинявате хората?!

Добре, че са неграта с глупавите, банални клипове с дебелогъзи мадами с целулит. Нали сте големи рапъри и е модерно? Защо не вземете един биологично по-нормален модел?

И все пак, моля ви, потърсете в себе си отговора на въпроса:
АЗ ХАРЕСВАМ ЛИ МОДЕРНОТО? Какво харесвам аз, какво намирам за естетично.

И не забравяйте, че сте манипулирани от всякъде и ви контролират постоянно. Не бъдете марионетки, които седят празно с мозък, промит от ариел....

п.с. съжалявам, ако имам грешки, писах набързо и няма време да проверявам...

cacegka_3a_cekc
05-28-2007, 18:10
Вскички момичета искат да ги харесват но как като 80% са дебели което малко отвъщава по-голямата аудитория от момчетата дразнещо е казвам ви вземете си оправете телата :smt015


i as taka mislq...ima si nqkoi det sa si s takava natyra...ama ima i takiva det pak imam 4ystovoto 4e samo na qdene sa se otdali...i sa se otkazali napalno ot jivota...tova ne e hubavo..kam palnite momi4eta..vzemete se v race :!:

mi6ani
05-28-2007, 18:13
Как да се самоуважавам...я ме виж какво съм същество... лелеееее, че мен ме е страх да се гледам в огледалото докато си мия зъбите... тцтцт :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Абе я стига...били дебели и кво да не живеят ли?Като не ти изнася хвани си някоя манекенка на концлагер и си живей живота...тя ще си се поклецва с 82564752785 момчета ама няма да е дебела и живота продължава...Айди бутай... :smt005 :smt005 :smt005

:smt005

05-28-2007, 18:22
I vse pak nqkoi nqma li da se vslu6a v dumite na Angelofdarkness..spored men tq e nai-prava ot vsi4ki tuk..naistina ne za vseki e postijimo da ima po hubavo tqlo. Ne delq horata na debeli i slabi - nervq se samo na takiva koito sqka6 izob6to ne zabelqzvat na kakvo sa zaprili4ali i samo4uvstvieto im e do nebeto..no vse pak - tehen problem, a p1k avtora e dosta pretenciozen ... neka si nameri slabo gadje i da si se radvat na jivota..kakvo go zasqgat 4ak tolkova vsi4kite momi4eta...

dan4ety
05-28-2007, 18:23
Ами ... аз се самоуважавам. Не съм пълна. Но съм прекалено слаба. Аз съм с поднормено тегло :oops: Ама си се харесвам такава, каквато съм си, защото много хора биха искали да се тъпчат с каквото си поискат и да не дебелеят, а аз съм точно така (само коремчето ми се появява като се натъпча здрави, ама след това се маха :P :P :P :smt016 :smt016 :smt016 )

your_fantasy
05-28-2007, 19:00
Queen_Victorya това на снимката ти ли си, защото отдолу пише... :(

По темата: напоследък (отново глупава западна мода, пропаганда и не знам си к'ви глупости) налагат много слаби мадами. Говоря за анорексичните манекенки, които ходят почти без дрехи, говоря за глупавите поп и поп фолк клипчета, които са издялкани от paint shop и още 666 компютърни програми, говоря за снимките от списанията и рекламите. Всичко е грешно. Нереално. Не цели да прави хората по-добри и стремящи се към по-добро, а ги комплексира и обърква.
Сега всички пичове са много готини, ако имат "полуумряло на килограми" гадже. Защо? Казано е, че е красиво. А красиво ли е? На вас какво ви харесва?
После ядяли много, на фитнес да ходели... Тези неща не са за всеки. Някои стават по-обенми от фитнеса. Някои не могат да ядат малко, нуждаят се от тази енергия, ама дебелеят. Метаболизъм по дяволите. Как обвинявате хората?!

Добре, че са неграта с глупавите, банални клипове с дебелогъзи мадами с целулит. Нали сте големи рапъри и е модерно? Защо не вземете един биологично по-нормален модел?

И все пак, моля ви, потърсете в себе си отговора на въпроса:
АЗ ХАРЕСВАМ ЛИ МОДЕРНОТО? Какво харесвам аз, какво намирам за естетично.

И не забравяйте, че сте манипулирани от всякъде и ви контролират постоянно. Не бъдете марионетки, които седят празно с мозък, промит от ариел....

п.с. съжалявам, ако имам грешки, писах набързо и няма време да проверявам...


edno mnogo smisleno mnenie...
a po temata i az imam nqkolko kilca otgore ama 4esno kazano nito na gajeto mi my pre4at nito na nqkoi dryg, nito na samo4ystvieto mi.. i ne sum nekfa ogromna koeto ve4e da e grozno

sexy_for_you
05-28-2007, 19:09
еми ся секи си праи избор как да изглежда.тебе като не те кефят тия момичета,не ги гледай.има някой момчета,които си падат.за всеки влак си има пътници.а относно тва за самоуважениетп,секи тряа да се уважава,за да иска уважение и от другите

Victorya
05-28-2007, 19:24
Queen_Victorya това на снимката ти ли си, защото отдолу пише... :(
На снимката съм аз,а отдолу пише за един приятел,който загина при автомобилна катастрофа.Теди е момче.Не се бях замисляла,че може да се получи такава двусмислица... :-k