PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е ?



Тъжно момиче
05-28-2007, 11:56
Случвало ли ви се е да нямате желание за секс с приятеля ви с който ходите от година и половина ?? Обичам го .. но просто нямам желание .. незнам защо обичам го но просто не ми се иска от близо 3-4 месеца вече .. в началото го правехме всеки ден поне по два пъти .. Какво да правя .. Как да си върна желанието .. Правим го само да му угодя и той го знае .. почнахме да сакараме повече и т.н. Просто незнам какво да правя :( :oops: :oops: :oops:

fulldelight
05-28-2007, 12:06
Уау....3-4 месеца си е доста време, мацка! Не знам...малко е странно - за няколко дни е ок да се слу4и, ама за толкова време наистина не знам какъв би могъл да е проблема. Пробвайте да раздвижите нещата - нещо интересно...може играчки, интересни пози, секс на публично място... такиа работки :lol:


УСПЕХ!! :smt006

05-28-2007, 12:06
изневери му, но гледаи да не разбере
след това ще имаш желание

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
05-28-2007, 14:48
изневери му, но гледаи да не разбере
след това ще имаш желание
Да ве да ве ще си го върне тя, най-много да го зареже... Както каза fulldelight пробвайте нещо ново, щтото иначе сте така да кажа обречени 8-[

05-28-2007, 14:54
Мацка, т'ва е лошо... Не те привлича сексуално ли? Защото можеш да си го обичаш, но ако не те привлича, значи имаш по-скоро приятелски чувства към него. Възможно е да си с него просто по навик. И на мен ми се е случвало, макар и в много по-краткотрайна връзка - просто осъзнавам, че човека отсреща не може да ме накара да го пожелая по никакъв начин. Приемам, че нямам чувства към него и си тръгвам.
Преди да започнеш да се чудиш как да върнеш нещата в предишната им форма, се замисли дали наистина го искаш... как се чувстваш ти, какво желаеш ти. Ако искаш да си с него и занапред и приемаш, че, това е някакъв проблем, който има решение - започвайте да го търсите. И хич не се свени да потърсиш и негоата помощ по въпроса - ще е изключително отзивчив ;)
И успех!

alkobalko
05-28-2007, 14:54
Случвало ми се е да не ми се прави секс по някакви причини, но не и зашото вече не искам да го правя с приятеля ми. За повече от 2 години не съм загубила желанието и страстта. Не знам защо при теб се е получило така, може би еднообразието е оказало влияние. Опитайте се да разнообразите връзката си.

bloodybaby
05-28-2007, 16:31
Причината за нежеланието на жената обикновенно е в мъжа!
Приятеля ти докарвал ли те е някога до оргазъм?Много е лесно да кажеш да, защото не ти е било зле като си правила секс с него.Ако обаче не е, това е сериозна причина да не ти се прави секс.
Преди да срещна гаджето си, с което съм и в момента, направо не исках и да чуя за секс!След като ми докара няколко оргазма станах нимфоманка и ако мога по цял ден ще съм в леглото с него :-D Ама вината си е негова - аз ли съм виновна, че е наистина страхотен любовник?
Така, че не търси причината за нежеланието си за секс, само у себе си!

FelisDirus
05-28-2007, 22:17
Случвало ли ви се е да нямате желание за секс с приятеля ви с който ходите от година и половина ?? Обичам го .. но просто нямам желание .. незнам защо обичам го но просто не ми се иска от близо 3-4 месеца вече .. в началото го правехме всеки ден поне по два пъти .. Какво да правя .. Как да си върна желанието .. Правим го само да му угодя и той го знае .. почнахме да сакараме повече и т.н. Просто незнам какво да правя :( :oops: :oops: :oops:


И аз имам същия проблем, миличка.
С приятеля ми сме заедно от 2 години и няколко месеца, но при мен това започна преди доста време.

С месеци не ми се правеше никакъв секс (а преди това като вас двамата - всеки ден). Той горкия оглупяваше. Беше му кофти, а на мен - три пъти повече, защото го лишавам от това.
И не беше в него вината. Просто нямах желание за секс!
Насилвах се и го правех само заради него и то супер рядко.

Какво да ти кажа... не знам как можеш да промениш нещата.
Аз сега съм на моменти - 2 седмици съм полудяла и само му налитам, после се дърпам и не искам нищо.
Няма оправия... поне аз не знам как.

ultra
05-29-2007, 03:33
изневери му, но гледаи да не разбере
след това ще имаш желание
При мен пък е точно обратното.Щом съм изневерила вече съм нямала желание да бъда с него! Тогава пък ми се отщява да го гледам даже.Пък и себе си,че съм постъпила по този начин.
Напоследък и на мен ми е супер тъпо от към сексуална гледна точка.От 2,3 месеца нямам грам желание.Моментите,в които ми се е правило най-много,сега просто даже не им обръщам внимание.По-лошото е,че съм с ново гадже(да се похваля-зарязах си старото :-D ) и би трябвало да ми е мн тръпка,а само съвсем малко.Почвам да се плаша,че причината е в мен.Да се надявам,че е от времето хехе.Та,оплаках се,ама не ти помогнах.Понякога така се получава при по-дългите връзки.При мен се е случвало (с бившия по същия начин) и просто го зарязах.Вземете нещо да експериментирате,накарай го да те подхване по-по различен начин...разнообразете си живота.Направете го навън,сега е по-топло.Тръпка да има.Или изпий 100 гр.водка и се отпусни...

SINDEL
05-29-2007, 06:57
Ами и при мен има такива периоди, но те са от по няколко дена, седмица макс... Не знам, 3-4 месеца ми се виждат супер много и явно има някакъв проблем. Единият вариант е да ти е омръзнало да бъдеш с него. Ако е така, не о4аквай нещата да се оправят, все по-зле ще стават от тук нататък. Друго, което ми идва на ум е, 4е той примерно не е много добър и сексът с него не ти е особено приятен. Тва се оправя с малко разговори и добро желание от страна и на двамата

maybelline
05-29-2007, 07:12
Случва се да не си в настроение за секс.Това е нормално.Друг въпрос е обаче,ако приятелят ти вече не те привлича сексуално.Ако е първият случай,просто се успокой.Обясни на приятеля си,че не винаги си в настроение и ти трябва малко време без секс(но това не означава да спрете и любовната игра и т.н.).Ако е втория случай - проблемът вече е по-сериозен и зависи много дали обичаш приятеля си.

WaKo
05-29-2007, 07:25
Абе хайде не обвинявайте направо момчето - повечето пъти вината за това да не ви е кеф си е изцяло и само във вас. Ако имате желание за секс си свършвате каквото и да ви правят, ако нещата не са наред в главите ви, каквото и да ви прави човек е все тая. При мацката обаче проблема е по-скоро, че й е писнало, от което оправяне няма. Аз бях така с бившата - бяхме 3 години заедно - секса си беше супер и за двамата, ама просто накрая и двамата го правехме по навик - беше хубаво, ама нямаше тръпка. А тая тръпка според мен няма как да се върне, ако си е отишла вече веднъж. Това с изневярата колкото и тъпо да звучи е донякъде вярно - ако изневериш после ще видиш, че ще имаш по-голямо желание - било то породено от чувство за вина или че просто другия те е извадил от това летаргично състояние, ама пък си е изневяра, което си е гадно, независимо с какви намерения си го направила

krem4et0
05-29-2007, 07:42
Не ми се е случвало все още. Не съм правила секс известни периоди, но не заради липса на желание. С моя да има как всеки ден да го правим, ама не. може би и честотата си играе роля в случая. Когато сексът не е ежедневие, а се случва относително рядко, той е нещо специално за двамата.

`Death`Whore``
05-29-2007, 10:06
1. Ако млад човек няма принципно желание за секс, значи има проблем...най-вероятно психологически.
2. Как го обичаш, а не го желаеш? Не става така.

azazazazazaz
05-29-2007, 10:20
Не ми се е случвало все още. Не съм правила секс известни периоди, но не заради липса на желание. С моя да има как всеки ден да го правим, ама не. може би и честотата си играе роля в случая. Когато сексът не е ежедневие, а се случва относително рядко, той е нещо специално за двамата.

Много си права аз мисля същото! едно е да правиш нещо рядко каквото и да е то и да го очакваш с нетърпение да се случи,а съвсем друго е да го получаваш всеки ден и накрая да ти омръзне и да не го искаш!

bloodybaby
05-29-2007, 13:54
1. Ако млад човек няма принципно желание за секс, значи има проблем...най-вероятно психологически.
2. Как го обичаш, а не го желаеш? Не става така.
Е добре де - да попитам и аз - ако е гола вода в леглото, как да го желае?Ако не се справя успешно, няма ли да започне да изчезва желанието за секс?И в същото време - секса ли е най - водещото в една връзка?Само чрез секса ли може да се покаже любов към партньора?Ако момчето има чудесни качества, които тя да обича обаче в леглото не се справя добре, това значи ли, че тя не може да го обича и без да го желае особено?
Не си ли имал, не знам колко си годишен сега, но голяма романтична платоническа любов?Ако си имал, пак ли секса е бил водещ в тази платоническа любов?
Не се излагай, приятелю :-)

quench
05-29-2007, 14:07
секса е важен, защото хората са животни - любовта е самовнушение, което да те накара да се мотивираш към моногамия :) ако ще разглеждаме нещата в тяхната същност,а не като разни поетични глупости :)

секса е водещ в целия ти живот, кво остава за няква връзка???

bloodybaby
05-29-2007, 15:38
секса е важен, защото хората са животни - любовта е самовнушение, което да те накара да се мотивираш към моногамия :) ако ще разглеждаме нещата в тяхната същност,а не като разни поетични глупости :)

секса е водещ в целия ти живот, кво остава за няква връзка???
Ахахаххахаха ти ме разби приятел.От смях ме разби!
Ако сравняваш хората и животните, би трябвало да знаеш, че животните правят секс, за да създадат поколение, а не просто за удоволствие както го правят хората!Не вкарвай аудиторията в тъпи филми!
Не съм твърдяла, че секса не е важен, отбелязах само няколко причини, поради които на девойката, може да не и се прави секс, но въпреки това да обича партньора си!
Теб лично само секса ли те интересува, във връзка която имаш?
Арееееееее защо никой от големите отворковци, дето все много знаят никога не отговаря на нито един въпрос зададен към него, а?

WaKo
05-29-2007, 17:10
Ахахаххахаха ти ме разби приятел.От смях ме разби!
Ако сравняваш хората и животните, би трябвало да знаеш, че животните правят секс, за да създадат поколение, а не просто за удоволствие както го правят хората!Не вкарвай аудиторията в тъпи филми!
Не съм твърдяла, че секса не е важен, отбелязах само няколко причини, поради които на девойката, може да не и се прави секс, но въпреки това да обича партньора си!
Теб лично само секса ли те интересува, във връзка която имаш?
Арееееееее защо никой от големите отворковци, дето все много знаят никога не отговаря на нито един въпрос зададен към него, а?

Аз ще ти отговоря вместо него - секса е много важен. Да го кажем така - в една връзка не търся само секс, но без секс няма връзка. Ако се замислиш по-надълбоко за нещата и ако естествено си имала нещо подобно на истинска връзка ще разбереш, че това което казваме е истина. А и това за живота е също е така - ако се замислиш за истинската причина за всичко, което вършиш в живота си ще разбереш, че това е именно намирането на най-добрия партньор за секс

cacegka_3a_cekc
05-29-2007, 18:12
Случвало ли ви се е да нямате желание за секс с приятеля ви с който ходите от година и половина ?? Обичам го .. но просто нямам желание .. незнам защо обичам го но просто не ми се иска от близо 3-4 месеца вече .. в началото го правехме всеки ден поне по два пъти .. Какво да правя .. Как да си върна желанието .. Правим го само да му угодя и той го знае .. почнахме да сакараме повече и т.н. Просто незнам какво да правя :( :oops: :oops: :oops:

mojebi ste si omraznali...razdelete se za isvestno vreme... :roll:

shadow4e
05-29-2007, 19:40
По принцип правители някакви така по-романтични неща заедно, примерно да отидете на разходка за няколко часа., да си седите само двамата и да си говорите глупости, но без опипвания и тн или той винаги, когато сте заедно ти налита?

krem4et0
05-29-2007, 20:16
Ахахаххахаха ти ме разби приятел.От смях ме разби!
Ако сравняваш хората и животните, би трябвало да знаеш, че животните правят секс, за да създадат поколение, а не просто за удоволствие както го правят хората!Не вкарвай аудиторията в тъпи филми!
Не съм твърдяла, че секса не е важен, отбелязах само няколко причини, поради които на девойката, може да не и се прави секс, но въпреки това да обича партньора си!
Теб лично само секса ли те интересува, във връзка която имаш?
Арееееееее защо никой от големите отворковци, дето все много знаят никога не отговаря на нито един въпрос зададен към него, а?

Аз ще ти отговоря вместо него - секса е много важен. Да го кажем така - в една връзка не търся само секс, но без секс няма връзка. Ако се замислиш по-надълбоко за нещата и ако естествено си имала нещо подобно на истинска връзка ще разбереш, че това което казваме е истина. А и това за живота е също е така - ако се замислиш за истинската причина за всичко, което вършиш в живота си ще разбереш, че това е именно намирането на най-добрия партньор за секс
18 месеца с моя приятел имахме връзка без секс и смея да кажа, че тя не беше по-лоша от сега, когато правим секс!

bloodybaby
05-29-2007, 20:16
Аз ще ти отговоря вместо него - секса е много важен. Да го кажем така - в една връзка не търся само секс, но без секс няма връзка. Ако се замислиш по-надълбоко за нещата и ако естествено си имала нещо подобно на истинска връзка ще разбереш, че това което казваме е истина. А и това за живота е също е така - ако се замислиш за истинската причина за всичко, което вършиш в живота си ще разбереш, че това е именно намирането на най-добрия партньор за секс
Винаги се намира, някой, който да отговори вместо запитаният!Това ме дразни, а запитаният се скатава!
Освен, че съм имала сериозна връзка, освен че сериозната ми връзка продължава повече от три години,освен че съм на 23 и знам какво говоря и мисля...та освен всичко друго и дете имам!Ясно ми е колко важна част от връзката е секса, но ми е ясно и че държах приятеля ми на сухо повече от 6 месеца, преди да му пусна.През тези повече от 6 месеца изживяхме страхотни неща заедно, бяхме супер щастливи,заспивахме си голички един до друг,подлудявахме приятелите си с хармонията между нас!Четяхме поезия заедно, пътувахме насам натам,лудеехме по морето и разни планини,пиянствахме до припадъци,пишехме стихове един за другг...и още куп неща, които ни караха да се чувстваме страхотно заедно!Побърквахме се дори и ден да не сме заедно(защото живеем заедно от вторият ден, в който се познавахме),а не дай си Боже за повече от ден да се разделим!Времето ни беше изцяло запълнено от любов и хармония, още преди да започнем да правим секс!
Аз не отричам, че секса е нещо много важно за всяка връзка, аз твърдя, че освен секса има и много други много важни неща в една връзка!Ако със секса нещо куца, вината определено не може да се търси само у единият партньор, а и двамата трябва да намерят причината за проблема!Обикновенно обаче мъжът си получава удоволствието от секса и ако е малко по бос в тая работа, жената го пързаля, че и тя е получила нещо, а всъщност започва да губи желанието си за интимности!Сега успяхте ли да ме разберете?Затова смея да твърдя, че нежеланието за секс у жените, се корени предимно в неуменията на мъжете в леглото!
Не желая никого да засегна!Това си е лично мое мнение!