PDA

View Full Version : Дали да изневеря ... ?



Pooh
05-28-2007, 12:39
Значи сънувах един сън ... хубав... малко еротичен с едно момче от моя клас... Но си имам приятел... и от тогава от както сънувах въпросния сън си имам една малка фантазиика за това момче и се колебая дали да я изпълня...С приятеля ми сме от 2 месеца и половина ...Нз... много се колебая и дали момчето ще иска да има нещо с мен , той знае че си имам приятел даже се познават. Незная вие как мислите? И не говоря да правя секс с него .. ами просто целувки и т.н.т. пък ако ми хареса ... можеее... незнам...сещате се :roll:
П.П. Не искам да разбирате темата , така всякаш ще направя каквото кажете.. просто искам да знам какво мислите...

mila_pila
05-28-2007, 12:52
добрееее, ти обичаш ли го? аз не мисля, че човек, влюбен в партньора до себе си въобще би си помислил да кръшне. в момента, в който тръгваш с някой ти се отказваш от всички други. и въобще ти на колко си? това твойто ми прилича на детска прищявка....

eclipseee
05-28-2007, 12:58
Аз мисля, че не трябва. Все пак и те са приятели, хем ако го направиш ще се скараш с гаджето ти, хем и те ще се скарат, кофти ше се получи. Пък и ти незнаеш дали тфа момче иска нещо с теб. Също има риск, ако му кажеш и те отхварли оттам да изпорти на гаджето ти и да останеш съвсем на сухо. Абе като цяло изневярата е лошо нещо :smt004

yourfantasy_f
05-28-2007, 13:01
Emi to ti trqbva da si reshish no spored men ako obichash priqtelqt si ne trqbva da razvalqsh hubavata si vruzka samo zaradi edna fantaziq zashtoto moje da sujalqvash posle zatova... [-( Inache puk ot druga strana az ti kazah - ti si reshavash ako naistina fantaziqta ti e mnogo silna i haresvash mom4eto moje puk da e za dobro... :D

Presley
05-28-2007, 13:16
По-добре недей.Ако имаш такъв мерак първо скъсай с приятеля си.
Все пак той и другото момче се поэнават,така че 100% приятелят ти ще научи...и тогава ще му стане доста неприятно.А пък щом ти минават такива мисли,эначи не държиш особено на приятеля ти....ако ти е толкова голям эора първо скъсаите ,щото според мен иначе ще се вкарате в някоя драма.

Victorya
05-28-2007, 13:20
По-добре недей.
По-добре недеееееей,баце,по-добре недеееееей....ляляля ::: ::: :::

05-28-2007, 13:26
добрееее, ти обичаш ли го? аз не мисля, че човек, влюбен в партньора до себе си въобще би си помислил да кръшне. в момента, в който тръгваш с някой ти се отказваш от всички други. и въобще ти на колко си? това твойто ми прилича на детска прищявка....
На 17 съм.. .

JiMiTo
05-28-2007, 13:35
недеи

vikipf
05-28-2007, 13:38
Ми че и аз си сънувам "детскатЪ лУбоФ" :-D ЦЕНЗУРА... :-D Ама никога не бих си и помислила да направя нещо с него... Въпреки че мойта връзка не е сериозна.... Никак даже... Просто нз... Не бих го направила... Не заради мойто момче, а заради себе си.. После би ми било кофти...

UnaBletoLoVeU
05-28-2007, 13:39
Щом изобщо си си го помислила значи, че не държиш на сегашния си приятел :arrow: по-добре скъсайте и виж какво ще стане с другото момче!

BAYO
05-28-2007, 13:45
http://intimno.rozali.com/sex-taini/p1736.html

Не че е по темата, ама ... ;)

За мацето ; ако искаш толкова да направиш една грешна стъпка в израстването ти, направи я. Ще кривнеш от правия път, ще скъсаш с гаджето и за кфо? Заради едната тръпка? Направи го!

HeDa
05-28-2007, 14:00
http://intimno.rozali.com/sex-taini/p1736.html

Не че е по темата, ама ... ;)

За мацето ; ако искаш толкова да направиш една грешна стъпка в израстването ти, направи я. Ще кривнеш от правия път, ще скъсаш с гаджето и за кфо? Заради едната тръпка? Направи го!
Ей това го подкрепям ... макар че от една страна е гадно.. все пак помисли как ще се почувства приятеля ти ако евентуално разбере... и всичко това ми се вижда егоистично .. И сега си спомням - "Не съжалявай за това, което си направил, а за това, което не си!" Така че после може да съжаляваш, че не си направила нищо.

Presley
05-28-2007, 14:04
Ми че и аз си сънувам "детскатЪ лУбоФ" :-D ЦЕНЗУРА... :-D Ама никога не бих си и помислила да направя нещо с него... Въпреки че мойта връзка не е сериозна.... Никак даже... Просто нз... Не бих го направила... Не заради мойто момче, а заради себе си.. После би ми било кофти...
Кени ,а :smt005

vikipf
05-28-2007, 14:20
Ми че и аз си сънувам "детскатЪ лУбоФ" :-D ЦЕНЗУРА... :-D Ама никога не бих си и помислила да направя нещо с него... Въпреки че мойта връзка не е сериозна.... Никак даже... Просто нз... Не бих го направила... Не заради мойто момче, а заради себе си.. После би ми било кофти...
Кени ,а :smt005
Хей хей.... :oops: :-D Е кво да напрая.... Не го прая нарочно... :smt005 Има убаво тяло.. :-D Иначе е грозен... :-D

slyn4iceto
05-28-2007, 15:00
това което ти се върти в главата не е хубаво когато си с едно момче трябва да даржите един на друг и да си имате доверие а след като му изневериш (теоритично казано)как ще го погледнеш как ще разговаряш с него помисли първо за това и след това вземи трезво решение \:D/

alkobalko
05-28-2007, 15:35
Не го прави.

Your Moon Fairy
05-28-2007, 16:28
Естествено 4е НЕ.Ти иска6 да остане6 от два стола на земята

nasty_f
05-28-2007, 17:34
Малко разнообразие от време на време не е зле,ако не ходите от много време и не го обичаш...Но не за секс...А ако го обичаш недей...Въобще,ако го обичаш каквото и да ти казвам ти няма да го направиш,така че си прецени сама дали е редно,или не.

loving_you_
05-28-2007, 17:41
Според мен първо трябва да си изясниш каво чувстваш и към двамата, както и те към теб. И ако обичаш човека до себе си не си и помисляй да му изневеряваш, защото аз го направих преди година (с моя приятел сме вече година и половина) и мога да ти кажа, че все още съжалявам за това... Така че моя съвет е: изясни си чувствата си.

koalka
05-28-2007, 17:49
Тъпо е заради един сън да тръгнеш да изневеряваш, а и ще е тъпо дори и да го нямаше съня да го направиш.Той може би има някакво доверие в теб, а ти искаш и се чудиш дали да го предадеш...