PDA

View Full Version : За цигарите и кожата на лицето



ф-че.
05-28-2007, 12:48
Абе, знам, че кожата по лицето от цигарите застарява клетките и намалява кръвообращението и кожата става гадна, а аз пуша вече близо 3 години и имам една от най-хубавата, гладка, мека и нежна кожа на лицето, много хора са ме питали дали използвам някакви козметични процедури, кремове и ала бала, а аз не ползвам такива неща и всички много учудено ме гледат като им го кажа.
та се чудя на какво се дължи това..
дали е на ген.. и т.н, защото и баба и мама като млади са имали много хубава кожа, та реших да се допитам и до вас.
На 16 години съм.

<black soul>
05-28-2007, 13:59
по принцип на 16 години е напълно нормално да имаш гладка кожа, все пак не си баба на 60 години че да те питат що ти е толкова гладка. не е до ген а до грижи. разбира се, повечето хора ядат мазни баници, не се къпят всеки ден, мажат се постоянно с кремове, които запушват порите и омазняват кожата, пък после викат, че толкова мн се грижили за кожата си, а тя ставала все по-зле! моята кожа също е идеално-гладка / на 14 съм, все пак / ... и това за цигарите е вярно, но това че кожата застарява по-бързо, не означава, че като си на 20 ще изглеждаш като на 40... просто може би ще бъде малко по-суха заради цигарите... :wink:

LoVe_RuSlAn
05-28-2007, 19:31
Vqrno e tfa za kojata i tzigarite no efekta se vijda sled kato pu6i6 pone 15 20 godini o6te si mlada za da ti se razvalq kojata :}

lady_bird
05-29-2007, 17:27
da,ako pu6i6 primerno 10-15 godini tva si dava rezultat na kojata i to ne samo na liceto,a to si zavisi i kolko pu6i6,ako si kato kumin i pafka6 po 2 kutii na den,4e i te da ne ti stigat burzo 6e se sbabi4osa6 :-D

05-30-2007, 13:40
А от цигари може ли да излиза акне ?

Bass maniaka
06-02-2007, 11:30
Golqma kasmetliika si.6toto v na6to uchili6te ima takiva det pu6at ot 1godina pa sq licata im prilichat na cherep.