PDA

View Full Version : Един проблем.. може би глупав. Как да го разреша?



ПрОбЛеМа
05-28-2007, 13:10
Предупреждавам, че проблема може да ви се стори глупав или детински, но е истински.
Работата е следната: Няколко пъти в годината ходя на село. Прекарвам си яко там, но проблема е следния, че в съседство до нашата къща има една жена, която е леля на 2 момчета. тя малко клюкарка си пада и веднага като ме види, че съм си отишъл на село им звъни да дойдат ако искат, защото аз съм бил там. А те от своя страна ме мислят за техен приятел понеже един път се държах дружелбно с тях. Голяма досата са. Направо издивявам. Не ги търпя, а постоянно са ми наоколо като отида там заради тая леля. Даже ми идва да не излизам от къщи понякога ако те са там, понеже могат да ме видят кога излизам и веднага дофтасват. Не мога да говоря с лелята.. какво да й кажа :lol: ВЪпроса ми е как да ги отхвърля без да ги обидя много, защото са едни задръстеняци, а аз се ограничавам заради тях :( Не мога да се видя с приятелите си от страх да не дойдат и те, защото никой не ги харесва там :( Дайте идеи. Мерси!

A_JoLiE
05-28-2007, 13:38
Mi izreji gi be 4ovek ... ko 6 te nabiqt li ako im kaje6 4e ne ti e priqtno s tqh ... Ili se ebaai mnogo qko za da im stane gadno i sami 6 se mahnat ... abe nz :)

ПрОбЛеМа
05-28-2007, 13:51
Едва ли ще ме набият, но нали са съседи и леля им познава баба ми. Неприятна ситуация общо взето. Не искам те двете да се сдърпат нещо заради мене. А и баба ми е на позицията "занимавай се с тях нищо че не ти е приятно". Вика ми, че трябва да съм приятел с всички дори и да ме са ми приятни. За това е права де.. нищо не мога да кажа, но тези ми висят на врата по цели дни.. затова не ги търпя! :(

A_JoLiE
05-28-2007, 14:09
Mi 6 se izmakva6 taini4ko ot vka6to i 6 hodi6 pri po qkite horica :wink:

05-29-2007, 11:04
Ами нали казах, че те са ми съседи и няма откъде да се измъкна.. виждат ме :lol: Други идеи някой?

MaRiQnKa
05-29-2007, 14:20
Хех еми резни ги някак тактично...щом не са ти приятни няма какво да ти досаждат. Давай го по-смело. Не ми се вярва за това тая въпросната леля да направи проблем на баба ти. Пък и това си е личен избор - с кой да дружиш и с кой не. Следващия път като идеш на село кажи им на момченцата, че си зает имаш работа...знам ли. Предполагам, че 1-2 пъти като го направиш ще се осъзнаят и ще те оставят намира. Айде със здраве \:D/ \:D/

Seducti0n
05-29-2007, 18:24
Здравей от личен опит ти казвам че е очти невъзможно да се отървеш от подобен тип хора.Чувствайке се отхвърлени от общество дори и най-малката проява на внимание към тях би ги накарала да те вземат за голям приятел.Оптай се да им обесниш че няма какво да си говорите че нямате общи интереси и възгледи за нещата от животакато цяло.Когато не им обръщаш внимание когато не слушша когато ти мърморят нещо когато покажеш че нти пука за тях тогава те сами ще се отдръпнат от теб.А относно въпросната леля постъпв адски тъпо като ги кара да ходят при теб те сами ще си го решават това пък и ти не си длъжен да търпиш присъствието им само защото снте съседи.Живей си живота не се ограничавай заради другите на моменти се съобразявай с тях НО понякога бъди и поне мъничко егоист.Айде успех. :wink:

05-29-2007, 18:32
ami pi4 ako ne sa ti priqtni prosto kaji 4e ima6 rabota ili ima6 da y4i6 kato doidat a kato nqma6 s kvo da se opravdae6 im kaji 4e prosto iska6 malko da ostane6 sam ili pak iska6 i s drygi hora znam 4e sigyrno moje i da si sramejliv no im go kaji

Dead`Paladin
05-30-2007, 17:46
ako doftasat pri teb .. prosto badi studen .. nedei da badesh taka dryjeluben no ne i gryb .... po tozi nachin mislq che te samo shte se ottegchat ot teb i poveche nqma da se zanimavat s teb ... a taka kakto gi opisvash ne mi izglejdat mn golemi za tova mislq che te shte te izklukarat na lelqta i kogato te pita zashto taka.... prosto i go kaji v ochite.... losho nqma da badesh otkroven ... ;]

Rammstein
05-30-2007, 17:48
Убий ги и ги зарови в гората!!!!Или ги разфасовай за зимата!МУАХАХАХАХАХА

punky_girl
05-31-2007, 14:40
Казвай им,че си зает,надявам се това да помогне! :wink:

MeLeNcE
06-01-2007, 06:04
Щом баба ти и леля им са приятелки,говори с баба си,навий я някакси да говори с лелята им и да обясни каква е ситуацията.Според мен това е едно от решенията.Дано съм била полезна. :smt006

Poredniq
06-01-2007, 06:12
Ако си тъп:
Обръсни с иглавата,сложи си каомфалж,научи немски и дои с качулки. Сами ше си бегат оте тебе.
Ако си умен:
Еми нема как да не ги обидиш-случвало ми се е с момче от мойта махала с което седа на 1 чин. Само ми приакзва за WoW и накрая ми казах че немога да асимилирам в момента и не ми е до тва и се му отблъсквам темата и той сам се усети. Ако не се усетат им кажи направо "абе не съм на тая вълна ако исакте да говоирме за нещу др" и ако подващаш теми дет мразат сами ще те напуснат.

Вариахт:Кажи че всъщност исн екаф изпаднал наркоман и повече нема припарат

копче
06-02-2007, 11:50
Порови малко в себе си, за да откриеш нужния ти егоизъм, който явно си заровил надълбоко.
Не се притеснявай, а кажи на досадната тетка, че не искаш да ти натрапва племенниците си. Това, че си любезен, не те прави приятел с някого. В края на краищата кое е важно за теб - да те харесва някаква селска кокошка (с извинение) или ти да си изкараш добре.
И запомни - "боли" първия път. Направиш ли го веднъж, ще се чудиш защо си се колебал толкова дълго.

be3by
06-02-2007, 19:01
em leka po leka sa izm1kvai 4e ima6 raota ili trqa da vodi6 nqk1v seriozen razgovor malko po malko ignore..p1k moje i da sa usetqt ako i togava ne stane im go kazva6 naprao :smt019

Eagle_13
06-03-2007, 21:54
Абе пич на мен ако някой немие приятен просто го оставям.Ако почнат да се влачат след теб просто ги запознай с други хора от селото и ги остави да си говорят с тях.Тва е едно решение.
Второ направи се на скучен.Просто като те питат нещо отговаряй монотоно с 1-2 думи.Може да им умръзне да ти вадят думите с ченгел и да се откажат от теб.
Трето ако наистина неможеш да ги понасяш направи така, че и те да немогат да те понасят.Без значение изказването на баба-ти или ако все пак ще я слушаш питай я на твойта възраст когато с някой просто не и е бил приятен какво е правила :)
След като го направиш те просто няма да те търсят.
Дано нещо помогне :)

lovers
06-04-2007, 10:10
По все :-k възможни начини им намеквай.Дано се усетят!

06-04-2007, 11:11
сега ше ти дам формулата за успех:
1 резваш телефона на клиукарката
2 даваш НМЗ на глупаците или им обясняваш 4е не искаш да са виждаш пове4е с тях на въпроса защо отговора е: ЗАЩОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА !

стъпка номер 3 е инзвънредна:
3 ако пак дофтасат да ти се обясняват ги 4упиш от бой с компанията :::

gabrielka@a
06-05-2007, 11:30
Ми излезте някой път.Ако не намерите обща тема им кажи,че ти е скучно и не искаш да излизаш повече с тях или им стани противен и те да се отдръпнат,а ако това не помогне се обърни към баба си да говори с лелката........... :smt017