PDA

View Full Version : Moderated: Имам приятели в даскало, но са от загубеняците



05-28-2007, 14:38
Здравейте.Аз съм на 15 години.Проблема ми е слодния.Имам приятели в даскало но загобеняците.Имам и някой от така наречените "маняци" но те ме гаврят.Хварлят ми раницата.Слагат ми вода в нея.И такива работи.Аз съм добро момче и момичетата мислятат така за мене.Не е проблема в боя.Ако искам мога да спукам от бой някой от тях но искам да бъдем приятели просто.Ходим понякога с тях на кафе ама мнгоо рядко иначе в махалата си имам приятели.....Ако примерно набия някой от тях той може да извика някоя битка.Това не е проблем,защото гаджето на сестрами е мутра.Но неискам да се озлобяват.Разбирате ли ме :?: Ако някой е изпадал в такава ситоациа и знае решението нека да драсне един пост :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

LuXuRy
05-28-2007, 16:18
Лелеее, ама ти много страшен си бил. Добре, че си се смилил над тях. :D Ами ако искаш да имаш приятели НЕзагубеняци, самият ти не се дръж като такъв. :wink:

05-28-2007, 16:50
Ми помосли си що то4но към теб се даржат така!

05-29-2007, 18:10
Да, да, знам - в училище е от някакво особено значение от чий отбор си: лузърите или готините. Само че, хора, какво се впрягате толкова?! тва е едно училище, мамка му! избутвате си годините, гледате да ви минава що-где нормално денят, нататък, в живота е съвсем различно. На никой не му пука от коя група си бил преди. Гледат се качествата.
В училище изграждаш характер. И аз съм твърдо против това, че трябва да се опитваш да изглеждаш, да се държиш по друг начин, освен по този, който си себе си, само заради разделението на групички и групенца... Събирай се с хората, с който се чувстваш свободен да говориш това, което мислиш. Дори да са "загубеняците". "Маняците" не знам какво правели, ама от време на време ходиш на кефнце с тях - разбери какво искаш, в крайна сметка. Осми клас си (предполагам), би трябвало да си в ново училище (след изпитите в седми клас), ако толкова си искал да промениш положението си (защото, предполагам, си бил в подобна група и преди) - е, имал си шанс. Изпуснат е. Чудо голямо. Живей си живота, крайа си дните и чакай 12т клас. Оттам - накъдето ти видят очите. :wink:

05-29-2007, 18:39
Ave spok ve pi4 kvito sa ti priqtni s takiva hodi ti si izbira6?

05-29-2007, 19:10
Какво значение има дали приятелите ти са от "загубеняците"? Важното е, че са ти истински приятели (предполагам). Всеки човек трябва да дружи с хора, които му допадат, независимо от коя от групичките са. :)

Shadow_Walker
05-29-2007, 20:17
Аплодисменти за момчето, което не се прави че разбира мм несвързан първи пост =D>
Не, наистина не го разбрах какво иска тоя човек...а може би не се и помъчих :lol:

Dead`Paladin
05-30-2007, 17:41
ave izlizai i dryji s koito ti haresva i s koito si iskash .... reshenieto si e tvoe.... po-dobre da imash priqteli - zagybenqci otkolkoto da nqmash vaobshte takiva.... [-X ... no kakto veche podchertah .. resheneito si e tvoe... aE Yspeh ot mene :smt004

ICeDrink
05-30-2007, 19:27
ами секи гледа в даскало да се праи на много оборотен..... и тва е супер тъпо... без да осъзнава секи го прави тва.... аз принципно гледам да обръщам внимание на сички ама има такива дето се праат и викат "Ауе мани го тоя,виж го къф е прост..и кви ли още не глупости... :-k :-k
така че да не ти пука бе.. гледай тама да завършиш,а пък приятелите се намират рано или късно .. 8-[

Levane
05-30-2007, 19:36
Здравейте.Аз съм на 15 години.Проблема ми е слодния.Имам приятели в даскало но загобеняците.Имам и някой от така наречените "маняци" но те ме гаврят.Хварлят ми раницата.Слагат ми вода в нея.И такива работи.Аз съм добро момче и момичетата мислятат така за мене.Не е проблема в боя.Ако искам мога да спукам от бой някой от тях но искам да бъдем приятели просто.Ходим понякога с тях на кафе ама мнгоо рядко иначе в махалата си имам приятели.....Ако примерно набия някой от тях той може да извика някоя битка.Това не е проблем,защото гаджето на сестрами е мутра.Но неискам да се озлобяват.Разбирате ли ме :?: Ако някой е изпадал в такава ситоациа и знае решението нека да драсне един пост :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
аххаха при мен пък пак са некви здухани обаче поне ме оважават поне момичетата са свесни горе доло :)

Poredniq
05-31-2007, 04:17
пич на 15 си... водиш се по свиракта на тия дет те ебават и много те ебе дали фр са ти смотани или "готини". Ко ти пука кво мислят другите за тебе ве. Не се води по скапаната мода. Дръж сеестествено-койт те хареса брао бате-отиваш и се сприятеляавш с него и толко почвате си говорите и т.н. нема значение смотан готин омотан гъзар скин хейтър скейтър наркоман раста... а кой не те хареса-ко те боли имаш си твоете той неговото кво си гледаде у паницата. Не се притеснявай че фр са "смотани" нали са ти иситнски те кат се ебат един друг в гърбовете за китни :P другия ти вариант е нашия-отиаш да магазина за маратонки у махалта,зимаш едни кецки и отиаш до втора употреба да се намъкнеш с нефки яки дреи и си пак як-просто в друг аспект за други хора. Мое да заебеш твойте фр,да си купиш един гел,един ланец и да се праиш на гъзар и да си фалшиво копеле без иситнски фр и да живееш като самозванец заблуден. Можеш да станеш скин,МС (ако моеш да пееш) или тма квот мислиш чее готино. Ма ти препоръчвам да си тва дет най-ти изнася:така ще ахреста хората дет най-ти изнасят :wink: