PDA

View Full Version : Е това е Вече Супер Въпрос изискващ супер отговор ..



fotisvetlin
05-28-2007, 16:37
така ..
ем
поредната глупава любовна история .. . Има достатачно,но моята е някак нз както в всяка серия на сапунка тъкмо идва краят и .. to be continiune... maй така се пишеше .. така все тая ..
Какво ?
ем добре запоЧвам ..
Така .. Аз Съм човек който не обича да му правят мръсно и съм ревнив мн .. Така с една дума аз съм зодия Овен, а Тя Стрелец ...
ем на нея и трябва свобода..
Тя е от моят клас !!!
да и това е пак голям - ...
нз дали ме харесва
не съм грозен ако се постарая мога да имам примерно от тия приятелки който ходят по мн .. а аз не искам...
от 7 месеца я харесвам всеки ден сме заедно понякога се караме
даже има и голям смях
ем запознах се с баща и брат и Майка и ..
но нз дали ме харесва имало е моменти в които усещам че има нещо но .. нз .
вече трудно издържам
там е проблема как може да не ме харесва
нейният извод за Живота е
"Да се изуча пак после ще видя . ."
ем това направо .. постоянно я питам за момчета и глупости и тн..
казва ми и дя годя да я видя
аз и казвам да ми казва кога е наван за да знам иначе няма да излезне но тя така и не ми каза ......
мн голяма обърквация ..
Но Такова нещо не съм изпитвал до сега .. към момиче има момиче което ме харесва и ревнува но като си помисля за нас просто нещо ме свива съцето




Е това беше кратката версия ако някои може да каже нещо .. Винаги може да послужи ..

sexi_futbolist4e
05-28-2007, 16:59
moje i da e strelec ama neinoto si e neino...zatova nqma ni6to lo6o da q ostavi6 da podi6a i da ne i obra6ta6 golqmo vnimanie a i ako moje da si poflirtuva6 s nqkoq macka....taka 6te vidi6 dali revnuva,a ako revnuva qvno ima nqkavi 4uvstva..... :wink:

jim_beam
05-28-2007, 17:02
moje i da e strelec ama neinoto si e neino...zatova nqma ni6to lo6o da q ostavi6 da podi6a i da ne i obra6ta6 golqmo vnimanie a i ako moje da si poflirtuva6 s nqkoq macka....taka 6te vidi6 dali revnuva,a ako revnuva qvno ima nqkavi 4uvstva..... :wink:

priema se :P

BlueDevil
05-28-2007, 17:27
Евалата за перфектно уцеления раздел!
:smt038