PDA

View Full Version : FRIENDS(TAKA KAZANO)



05-28-2007, 16:30
Моля ви за помощ!Тази година съм в нов клас.В на4алото се запознах с едно моми4е и станахме мн добри приятелки.Но сега ме използва.В един момент е до мен и иска да ходи с мен а щом се пояВят другите Веднага ти4а при тях и ме оставя!Какво да правя?

deva
05-28-2007, 16:35
Ами явно тя не ти е приятелка щом се държи така с теб. В класа ти би трябвало да има и други момичета с които да се движиш. Или пък и ти се дръж по същия начин с нея, когато ти трябва ходи при нея.. иначе я отбягваи. Може пък да се досети че не е много правилно това дето прави .

saninka91
05-28-2007, 19:18
Stanali ste mnogo dobri priqtelki? Pomisli si pak! Po -dobre si nameri dr priqtelka

iskam
05-28-2007, 19:34
Кажи й че не харесваш начина по който се държи ии .. кажи й какво искаш от нея. Пък е добре да си намериш още приятели, а да не зависиш само от това момиче..

qnkasladuranka
05-28-2007, 19:46
Ами явно тя не ти е приятелка щом се държи така с теб. В класа ти би трябвало да има и други момичета с които да се движиш. Или пък и ти се дръж по същия начин с нея, когато ти трябва ходи при нея.. иначе я отбягваи. Може пък да се досети че не е много правилно това дето прави .

To4no taka!!! i si nameri drugi priqtelki taka 6te e nai dobre! Kasmet!!!!!!! :wink:

Exothermic
05-28-2007, 19:52
Бий и` шута на тая царевица ,бе!

MaRiQnKa
05-29-2007, 14:25
Не се занимавай с нея вече. Все пак цял клас на разположение имаш. Опознай и другите си съученици. Сигурна съм, че като го направиш ще си намериш по-добри приятели от тая въпросната... :roll: Според мен е добре да общуваш да общуваш с абсолютно всички .. е с които имаш сходни теми за разговор де :lol: Аз лично така съм правила през всички години в даскало и рядко ми доскучава :wink: Айде успех