PDA

View Full Version : След като свърши всичко?



кой?
05-28-2007, 17:00
Какви са отношенията ви с бившите?

След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?

Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.

А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?

Изобщо - всичко свързано с бивши гаджета, което искате да споделите...

UnaBletoLoVeU
05-28-2007, 17:21
Какви са отношенията ви с бившите?
Имала съм 2 гаджета. С едното скъсах преди година и нещо и сега се разбираме. Дори бяхме излизали 1-2 пъти.
Със второто ми гадже скъсах преди месец някъде. Не мога да го трая. Дразни ме ужасно много. Винаги, когато го видя не мога да спра да злобея срещу него. Не знам защо..може би, защото по някакъв начин си връщам за тъпите му лъжи, които подсъзнателно ме накараха да тръгна с него. Не мога да спра да се подигравам и на тъпите му страсти - алкохола и хазарта. На 16 е все пак, а се напива редовно..пропаднала работа и е толкова прост..думи нямам

След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?
Контактувам си аз и с 2мата с тази разлика, че с 1вия сме приятели, а с 2рия...храня го само общо взето, когато ми пише в скайп. Е, ще ми мине. И 2те връзки аз ги късам, така че начина на късане няма общо с държанието ми към тях.

Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.
Ако имах чувства нямаше да ги зарязвам

А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
Ами не съм в такава ситуация, но бих се опитала да спра срещите му с нея. Тя го е зарязала, той може би още я обича и позволявайки им да се виждат е само в мой минус. Най-много да се разпалят старите страсти и аз да се окажа зарязана и самотна. Определено ще ревнувам много. Ако го обичам ще се боря да потуша напълно жарта, останала от връзката им.

MalKa_BLuDnica
05-28-2007, 17:22
sled kato vsi4ko svur6i otno6eniqta sled tova zavisiq ot ot tova kakvi sa bili otno6niqta predi skusvaneto..i razbira se ako ste izneverili sa dosta tqgosni i nelovki kogato se sre6net... i da zavisi kak e prekartena vruskta i to dosta zavisi..ako e po vzaimno suglasie 6te ste priqteli ako ipredi tova ste bili :-) i nali znae6 izraza "moito si e moe-4ujdoto e ob6to " na tozi princip sa ne6tata sled skusvneto..stava ti gadno kato go/q vidi6 s drug 4ovek am ako si silna minava mnogo burzo i produljava6 napred :) moite vsi4ki biv6i gadjeta sa mi priqteli sega..dovolna sum 4e sme v takiva otno6eniq za6toto sa mi po-cenni kato priqteli otkolkoto sa mi bili kato gadjeta :-k

loving_you_
05-28-2007, 17:35
Какви са отношенията ви с бившите?
:arrow: С повчето отношенията ми са приятелски :)

След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?
:arrow: Ами до сега само аз съм прекратявала връзките най-вече защото чвствата жече са угасвали... И 2 пъти заради изневяра от тяхна страна... Но въпреки това продължаваме да контактуваме и дори с накои от бившите ми сега имаме много по-силно приятелство, отколкото преди да тръгнам :)

Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.
:arrow: До сега не ми се е случвало да имам чувства към някой от бившите ми след като скъсаме. За мен когато нещо приключи няма смисъл да се опитваш да го започваш отначало...

А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
:arrow: Аз съм страшно ревнива (много пъти е неоснователно), но когато вярвам на човека до себе си и той оправдава доверието ми нямам причини да се карам с него за това, че се вижда с нея... И честно казано с мен и моя приятел стана така. Само че аз продължавам да се виждам с бившия ми...

05-28-2007, 17:42
Какви са отношенията ви с бившите?
Имала съм 2 гаджета. С едното скъсах преди година и нещо и сега се разбираме. Дори бяхме излизали 1-2 пъти.
Със второто ми гадже скъсах преди месец някъде. Не мога да го трая. Дразни ме ужасно много. Винаги, когато го видя не мога да спра да злобея срещу него. Не знам защо..може би, защото по някакъв начин си връщам за тъпите му лъжи, които подсъзнателно ме накараха да тръгна с него. Не мога да спра да се подигравам и на тъпите му страсти - алкохола и хазарта. На 16 е все пак, а се напива редовно..пропаднала работа и е толкова прост..думи нямам

След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?
Контактувам си аз и с 2мата с тази разлика, че с 1вия сме приятели, а с 2рия...храня го само общо взето, когато ми пише в скайп. Е, ще ми мине. И 2те връзки аз ги късам, така че начина на късане няма общо с държанието ми към тях.

Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.
Ако имах чувства нямаше да ги зарязвам

А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
Ами не съм в такава ситуация, но бих се опитала да спра срещите му с нея. Тя го е зарязала, той може би още я обича и позволявайки им да се виждат е само в мой минус. Най-много да се разпалят старите страсти и аз да се окажа зарязана и самотна. Определено ще ревнувам много. Ако го обичам ще се боря да потуша напълно жарта, останала от връзката им.
Точно тва последното е поведение на проста жена, която я е страх да не загуби мъжа си/гаджето си. Нали сте големи тарикати кво се плашите като излизат приятелите/приятелките ви с бивши? Ако приятелката ми ми каже, че не мога да излезна с бившото си гадже на по кафе за да си полафиме ше я заеба веднага.... доверие му викат хората и яснота в отношенията, а не селските изпълкнения... осъзнайте се, че ме дразните яко

05-28-2007, 17:43
изпълнения* моя грешка :)

HYPE
05-28-2007, 17:53
Какви са отношенията ви с бившите?

не поддържам отношения с тях :P


След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?


да ако се видим си казваме здрасти и толкоз


Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.

нямам нищо към тях, квото е било е минало вече.


А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?

ще трябва да избира бързо


Изобщо - всичко свързано с бивши гаджета, което искате да споделите...

стига толкоз ;) :mrgreen:

tedinkata_
05-28-2007, 19:15
Какви са отношенията ви с бившите?

ne mn dobri..imam navika kato skusam s nqkoi da skusvam i otnoshenia s nego..nai mn s 2-3ma se vijdam i to mn rqdko


След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?


zavisi ot prichinata za kraq na vrukzta..po 4esto NE


Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.

nikoga ne bix napravila purvata krachka ako iskam da sam pak s nqkoi bivsh no tva zasega ne se e slu4valo...nqkolko dni i razbiram 4e ve4e moga bez tqx i druga lubov me goni xexex :::

А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?

revnost..ne bix go turpqla tova..


Изобщо - всичко свързано с бивши гаджета, което искате да споделите...

vsi4ki sa idioti s izklu4enie na 1 :D

maybelline
05-29-2007, 07:08
Зависи страшно много и от двамата.
Когато скъсахме с бившето ми гадже(бяхме ходили около 1 година),отношенията ни бяха отвратителни,предимно по негова инициатива.Но той беше наранен(нищо че и той искаше да скъсаме) и ядосан,затова така се получи.Постепенно,след като срещнах сегашния си приятел(един от най-страхотните хора,които съм срещала) и вече изобщо не ме интересуваха опитите на бившия ми да ме накара да ревнувам,нащата се поуталожиха.Не мога да кажа,че сега сме в прекрасни отношения,но поне...се търпим(в един клас сме и се налага) ;)

Sevt
05-29-2007, 09:15
Единствената ми бивша, с която имам някакви що годе прилични отношения, и си пишем от време на време, в момента учи в САЩ...

BAYO
05-29-2007, 10:10
Какви са отношенията ви с бившите?

-> Нямам такива.


След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?

Имам само един такъв тип контакт, с едно бившо гадже, свястно момиче. Скъсахме , щот тръгнах с друга. След време осъзнах грешката си, ма беше късно да се връщам назад. А и никога не го правя.


Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.

Имам, но не се надявам да се събереме пак. Както казах по-горе, никога не се връщам назад. Вървя само и единствено напред и нагоре.


А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?

Как реагирам? Еми имаше такова нещо. Просто и помогнах да го преодолее, за да бъдем заедно, happy. Беше изключително трудно и отне доста време, но си заслужаваше. Не ревнувах, нямаше смисъл. А да съм бил несигурен ... точно обратното бих казал.


Изобщо - всичко свързано с бивши гаджета, което искате да споделите...

Споделих :::

nasty_f
05-29-2007, 10:25
Какви са отношенията ви с бившите?
С доста от тях са добри.Нямам нищо против тях,освен 1,с който си поддържам връзка.
След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?
Зависи от това как е прекратена връзката,а не кой я е прекратил.Продължавам да контактувам,без 1,с другите сме си приятели.
Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува
Нямам чувства към никой бивш.Не се надявам да се събирам и не искам с никой от тях.Има само 1 момче,с което дори не бяхме гаджета,но имаше нещо между нас,случиха се някои неща,но сега като се видим само здравей си казваме.А аз още имам чувства към него,а й ако е вярно това,което твърди значи и той има,но не правим нищо,имам си приятел #-o
А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
Не,нищо пдобно.Може би ще съм малко несигурна,но...Щом се е хванал с мен значи е обмислил какво иска.Въпреки,че според мен,ако преживява тежка раздяла не би трябвало да поддържа известно време контакт с бившата,мое мнение.Но не бих му го казала.

mechtaq_za_teb
05-29-2007, 10:43
Otno6eniqta zavisqt ot tova kak e priklu4ilo vsi4ko.Imam bivshi priqteli,s koito poddyrjam priqtelski otno6eniq.Dori s edin se vijdam dosta 4esto vapreki gadniq na4in po koito vsi4ko svarshi mejdu nas.Ima oba4e i slu4ai,kogato ne zapazvame nikakvi otno6eniq i po ulicata se podminavame sqkash nikoga ne sme se poznavali.
Za 4uvstvata kam bivshite...vinagi sled kato priklu4a vryzka imam takiva.Osobeno sled poslednata sa dosta silni.
Prosto vsi4ko si zavisi ot situaciqta i ot na4ina na kysane.

Barbie
05-29-2007, 17:56
Бивши приятели, които да съм обичала, по начало нямам. Затова и не си позволявам да казвам, че съм имала връзки - просто сме излизали известно време...преди аз да реша, че не съм заинтересована в повече от приятелство. С тези момчета сега или не поддържаме никакъв контакт, или сме в приятелски отношения. Винаги аз съм се отдръпвала (освен един младеж, който си се върна в родната страна) и никога не съм си променяла решението след това. На сегашното ми момче бившите приятелки...знам ли - старая се да не се меся в персоналното му пространство. Той не говори за това, а отношенията им са си негова работа. Един гост горе се възмущаваше - е, вярвам, че никое момиче няма да тръгне да забранява на половинката си да поддържа контакт с който и да е било, въпреки че не виждам нищо странно в това дадената девойка да се почувства притеснена или несигурна. И аз да разбера нещо, което ми се струва необичайно за отношенията им, и аз сигурно ще изревнувам или ще ми стане притеснено...

KisskilleRcHe
05-29-2007, 18:46
Аз с всичките ми приятелки след раздялата имам много добри приятелски отношения. Освен това има една приказка " Старото ръжда не хваща!" Така че към всяко едно бившо гадже имам малки или по големи чувства!

teardrop
05-29-2007, 18:53
След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате?
Да, с всичките поддържам връзка. Виждаме се, излизаме, приятели сме.

Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново?
Имам. Към последния. Но пък и ние не сме скъсали съвсем...

А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
Досега не съм попадала в подобна ситуация.

Винаги гледам при късане (независимо дали той или аз късаме) да съм възможно най-спокойна и да не се карам с него, за да можем да останем в що-годе добри отношения.

MoHuTo
05-30-2007, 08:47
Какви са отношенията ви с бившите?
:arrow: Ами с повечето ми бивши поддържам добри отношения, но има и такива с които дори едно здрасти не си казваме :::


След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?
:arrow: Ами в момента контактувам само с 2-3 бивши :wink:


Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.
:arrow: Имах...


А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
:arrow: Ами ще му кажа, че това ми е неприятно и че ревнувам, но въпреки това ще му имам доверие.Все пак той има глава на раменете си и знае как да постъпи...а ако нещата се окажат в мой минус накрая... - е може би така е трябвало да стане... :wink:

mademoiselle_de_Soleil
05-30-2007, 09:39
Какви са отношенията ви с бившите?
Po-skoro priqtelski, ne obi4am da si razvalqm otno6eniqta s horata!! :)

След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате?Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?
tV interes na istinata vinagi produljavam da poddyrjam vruzka tqx, ni6to 4e obiknoveno az sum zarqzanata.

Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува.
To4no tova mi se slu4va v momenta :smt010 i prosto si nqmam ideq kakvo da pravq .... :smt010
А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
I dvete, no nai-ve4e revnost! Ako 6te e s men, 6te e s men, zabravq za drugata i tolkova.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-30-2007, 12:54
Cлед като се разделите с някого продължавате ли да контактувате?
da:) v pove4eto slu4ai.. ima samo 2ma s koito ne si govorim.. daje neshto ne moga da gi traq :?

Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка? Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново?
da imala sum .. sega nqmam no sum imala.. karah go da izlezem oba4e .. az sum si vinovna azgo zarqzah ... v posledstvie n6 ne stana ...

А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
ne sum popadala v takava situaciq ..

sasha_90
05-30-2007, 13:01
Какви са отношенията ви с бившите?

След като се разделите с някого продължавате ли да контактувате? Или зависи от това кой и как е прекратил връзката?
Имах за сега само 1 гадже и изобщо не общуваме с него!
Имате ли все още чувства към бивш приятел/приятелка?Не ми е безразличен Какво правите ако се надявате някак да се съберете отново - опитвате се да запазите близостта си или примерно демонстративно започвате да излизате с други, за да го/я накарате да ревнува. Държа се безразлично!

А ако приятелката/приятелят ви в момента е преживял тежка раздяла преди да бъде с вас....а сега продължава да поддържа контакт с въпросният/ната бивш/а? Как реагирате? Ревност? Несигурност?
Огромна ревност макар и без основание,но какво да направя като съм толкова ревнива :-k
Изобщо - всичко свързано с бивши гаджета, което искате да споделите...Нямам какво да споделям!

Th3MaN
05-30-2007, 13:07
Живота продължава! Няма да плача за тях. Ако се видиме здрасти здрасти и тва е.