PDA

View Full Version : Това реално ли е или просто аз така си мисля...



GiRo
05-28-2007, 17:14
Дръпнах си една програмка за смаляване на песни...за телефон иии
ги смалих супер много :lol: но това не се отрази на записа нз или на мене така ми се струва или...показва ми че цялата песен е 4кб :lol: :lol: :lol:
не вярвам и за това ако може да ви помоля да ми кажете някоя друга програма за смаляване...плс :P

Благодаря предварително!!! :wink:

Merito_
05-28-2007, 17:20
Еми уж искаш да си ги смалиш пък не вярваш.Има такива програмки да и аз имам и не се отразява на записа, а само се смалява големината.Нищо чудно не виждам :)

GiRo
05-28-2007, 17:25
явно с тая програма с която работех не става...прекалено не реално е!4кб за една мп3 песен...нене
@Merito_ би ли ми казала с каква програма си? :P

kat4enceto
05-28-2007, 19:11
еми явно е реално !!!! :D :D :D :smt004 :smt004

Shadow_Walker
05-28-2007, 19:16
Дръпнах си една програмка за смаляване на песни...за телефон иии
ги смалих супер много :lol: но това не се отрази на записа нз или на мене така ми се струва или...показва ми че цялата песен е 4кб :lol: :lol: :lol:
не вярвам и за това ако може да ви помоля да ми кажете някоя друга програма за смаляване...плс :P

Благодаря предварително!!! :wink:Тей ти се струва, пък и на телефон-какво очакваш.Я ги слушай на уинамп една след друга и ще разбереш за какво става дума...пък ако не разбереш-аз съм насреща-фащам всякакви отклонения от качеството :lol:

А и да добавя нещо по-технически казано (доколкото аз разбирам-не претендирам, че е много).Всяка мп3ка е отрязан уейв файл-режат се най-високите стойности (с програми ест), които ухото не чува (и въпреки това има разлика когато слушаш мп3 с висок и със нисък битрейт-голяма ако питате мен)...това колко е отрязано си личи по, както казах, битрейта - 128,192,224,256,320 - като 320 е най-високия и при него качеството е най-голямо (има и под 128 ама те вече не са хубави...).Като смалиш битрейта обема намалява.Та щом си намалила обема предполагам, че битрейта е смъкнат...а колкото е по-нисък-качеството е по-лошо.Пък и как във 4кб ще се събере толкова информация?!Абе може да приказвате, че не се отразява на качеството, ама като слушам такива смалени песни от някой телефон ми идва да се гръмна...

Edna`Ot`Vsichki
05-28-2007, 20:59
kajete koq e tazi programka da q drypna i az

nelkalee
05-28-2007, 21:23
kajete koq e tazi programka da q drypna i az

Мхм