PDA

View Full Version : Razdvoena sbm...Pls HelppppS



{Kiss`My`Lips}
05-28-2007, 17:20
Hi all.Imam si gadje ot 2 godinki-toi e mn mil,sladbk,ymni4bk,vnimatelen kym meni-izob6to e idealen naistina.Roditelite mi go priemat mn dobre...hodi na ma4 s tatko :? Izob6to mn si go obi4kam.No iznikna edin problem...Ot minalata god se poznavam s edno mom4e-toi oba4e ne mi e bil nikakav-daje ne se pozdravqvahme,no hodihme zaedno na ekskyrziq ot nqkolko klasa.Az ne poznavah nikoi-toi sa6to.Zatova vzehme da se dvijim zaedno za da ne sme sami na ekskyrziqta.Post bqhme zaedno i toi naistina mi stana mn dobar fr-toi e EDINSTVENOTO mom4e koeto me razsmiva,i ne e nqkakaf vnimatelen i mil kato gadjeto mi a e amm...nz obijda me,no go pravi po zabaven na4in i e golqm sladyr.Vyrnahme se v ka6ti, prodaljihme da se vijdame za6toto naiatina se sblijihme.Hodim na kafe,4atim si post,toi idva y nas,az y tqh...gadjeto mi se namysi o6te v na4aloto za6toto do sega toi be6e moq edinstven nai dobar fr a sega ima i dr mom4e s koeto se dvija.osven tova edin fr na gadjeto mi doide do nas da vzeme nqkakvi tetradki i sednana compa mi za malko dokato gi namerq vidql e logovete mi...a tam ima6e logove na mene i na moq nov fr,toi mi e pra6tal {},{P},i me e bazikal az sa6to sam my pra6tala {P} i sam go ebavala...fr na gadjeto mi e kazal na gadjeto mi za tezi logove v4era toi me osvedomi 4e 6te bie moq fr...az izbyhnah kazah my 4e obi4am tova mom4e mn..tova be6e nai-golqmata mi gre6ka...toi si pomisli 4e govorq za LOVE v istensiq smisal na dymata..nz kakvo da pravq obi4am moeto gadje ...no moq fr e mn vajen za mene...a i po4vam da yse6tam 4e izpitvam ne6to pove4e kam nego...imam nqkakva by4ka v stomaha kato go vidq....off nz.No ne sikam ne6to pove4e s nego za6toto toi pie,py6i i roditelite mi nqmat da go priemat toi e tipi4noto lo6o mom4e...nz..pls help me......

ShY`GiRl
05-28-2007, 18:12
Do kolkoto razbiram hich ne ti e lesno,ama kato nachalo bih ti kazala hubavo da si pomislish.Vse pak 2god.vrazka nikak ne e malko vreme.Otgovori si na vaprosa zaslujava li si da slojish krai na neshto koeto ti dava sigurnost,za da se vpusnesh v tazi avantura :-k .V kraina smetka kakvito i mneniq da prochetesh tuk reshenieto shte si ostane samo tvoe.Trqbva da si izqsnish chuvstvata i kam 2-te momcheta.Kakvoto i da reshish pojelavam ti kasmet i da si shtastliva :D

05-28-2007, 18:23
ne si preebavai 2 godini vrazka zaradi uvle4enie...

koalka
05-28-2007, 18:36
Според мен трябва да си с приятеля ти, а не с гаджето ти, защото той не ти е безразличен, явно намираш в него един прекрасен човек.Ти не го обичаш само като приятел, изпитаваш нещо повече към него.
И все пак трябва да си наясно с чувствата ти към приятеля ти.Дали си струва да си с него, искаш ли да сте заедно...

05-28-2007, 19:06
Ami gadjeto mi dava obi4,sigyrnost i az izpitvam kym nego pove4e ot obi4 toi mi e kato po-golqm brat vinagi me za6titava,roditelite mi mn go haresvat...no kogato kaza 4e 6te nabie Ivo(taka se kazva moq fr)az naistina mn qko my se razkre6tqh.Sega hodihme s Ivo na kafe,no na6iq grad e mn malak(Sliven)i Ivo me be6e gy6nal-bqhme sednali v edno separensi i vidqh moeto gadje s negoviqt fr i toi sy6to me vidq..posle tragna...nz kakvo da pravq-sega sam skarana s gadjeto si i toi mi se sardi si pada malko biq4 i se pritesnqvam za Ivo..a da i Ivo si ima gadje..... :| no s gadjeto my ne6tata hi4 ne sa rozovi-toi ne q obi4a...

{Kiss`My`Lips}
05-28-2007, 19:08
tova bqh az

05-28-2007, 19:20
:smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

{Kiss`My`Lips}
05-28-2007, 19:24
kakvo zna4e6e tova???? :)

Valserp
05-28-2007, 19:29
А ти тая 2-годишна връзка защо я поддържаш? От задължение? Защото родителите ти Го харесват? Или все пак си имаш чувства към това момче?
Няма нужда да отговаряш на мен. Решението на проблема се крие в това, как ще отговориш пред себе си.

Presley
05-28-2007, 19:35
ne si preebavai 2 godini vrazka zaradi uvle4enie...
Нямам какво да добавя!!!

asi_basi
05-28-2007, 19:47
Abe kvo tolkoz ti e stanal golqm fr tozi? ot skoro se znaete po taka..nqkakvo uvle4enie! Priqtelq ti ima pravoto da ti se musi za6toto toi kato gleda tiq fakti ... i ti bi se namusela ako be6e na negovo mqsto. Ne si precakvai 2godi6nata vrazka zaradi uvle4enie, utre 6te sajalqva6 ;) aide uspeh !

JiMiTo
05-28-2007, 19:49
Нещо като в моя случаи...приятелката ми ,една от най-добрите бяхме на екскурзия и се засякохме аз с мойто даскало тя с неиното...беше готино, преди не бяхме прекарвали заедно толкова време, имам чуството, че се сближихми още повече. Тя ми е казвала като на приятел, че ме обича и че знача много за нея, че като ме види нещо и се стопля от вътре, но си има приятел от около 2 години, късали са няколко пъти и темподобни работи. Сега се чудех дали да застана м/у нея и приятеля и но погледнато от страни това е гадно... незнам в твоя случаи работата вече отива на лошо...помисли на кого държиш, ако ти е по-скъп приятеля ти, родителите не трябва да те притесняваш, ще го приемат някак си, а ако е гаджето....май трябва да намериш начин да му се извиниш и да си се разберете.
Избора си остава твои, аз взех моя - да си мълча, надявам се поне този път да е правилен. :-s

nasty_f
05-28-2007, 19:57
Ами,кажи на гаджето си,че обичаш приятеля си само като такъв,не го възприемаш като нещо повече...То това мъжката ревност е много сложно нещо.Според мен има основание гаджето ти да се сърди.Ти как би се почувствала на негово място..?Просто не излизай толкова често с този твой нов приятел.Хем гаджето ти ще поутихне,хем и на теб ще ти се махне това внушение,че го харесваш от главата.

Anf3tamin4o
05-28-2007, 19:58
Ми свършилото се свършило.Трябвало е да го напуснеш да си си намерила ощте новия френд.Не е трябвало толкоз 1 година да го използваш.Ако питаш мене бих казал 1-вия, може би поради факта че не харесвам "лоши момчета".Другото което е че трябва тебе да бие не френда,защото той няма никаква вина вината е в теб че си го доближила толкоз близко до тебе.
Успех
Лека вечер

MiMiLoTaAaA
05-28-2007, 20:19
Nqma priqtelstva v tozi jivot mila . Nemoje momi4e i mom4e da sa mn dobri fr vinagi ima i 4ustva az ti go akzvam ot opit. A ti namira6 qvno v Ivo tova koeto ne ti e daval priqtelqt ti . Nemoje6 da si ve4no s gadjeto si nezavisimo dali roditelite ti go haresvat izqsni svoite 4ustva s kogo bi bila po 6tastliva . A nali znae6 po lo6ite mom4eta privli4at momi4etata da ima kakvo da te jegva :) macka predceni si :) :) :) :)

{Kiss`My`Lips}
05-28-2007, 20:31
am Amfitamin4o koi sam izpolzvala edna godina?Iskah da kaja 4e ot edna godina poznavam Ivo no beglo daje zdrasti ne sme si kazvali.Hahahah i mai naistina az sym za boi.Naitina obi4am gadjeto si ...pone taka mislq..no Ivo e....nz..ne6to pove4e ili pak ne...pf adski sam obarkana.Mnogo mersi 4e mi sly6ate glyypstite na vsi4ki.Celyvki{{{}}}leka i Meka{}