PDA

View Full Version : Kato se varne sa6toto li 6te e????????



coteto
05-28-2007, 17:34
Moqt priqtel i o6te negovi priqteli 6te zaminavat za bansko da rabotqt za lqtoto.a pak mai 4e i moqt priqtel 6te xodi s tqx.ta misalta mi e kak da go pusna da zamine kato se varne sa6toto kato predi li 6te e,nqma li da se ot4ujdim vie kak mislite slu4valo li vi se e i na vas taka.
strax me e 4e 6te go zagubq toi me obi4a i mi go kazva i dokazva.az na bazik mu vikam ti tam 6te si nameri6 nqkoq dr po xybava tyi onyi i toi mi vika uj nqma ama nz ne sam sigyrna?
kajete mi kakvo da pravq a a pak ne iskame da kasame za tova i dyma da ne stava .mnogo go obi4am [-X ne iskam i nego da zagybq.
sori ako ve4e ima nqkva podobna tema
[/b]

deva
05-28-2007, 17:38
Ако държите един на друг 2 месеца не са никакъв проблем. Гледай на това като на изпитание. Ако оцелее връзката ви след това, ще сте още по-силни. Успех !

nasty_f
05-28-2007, 17:40
Само 1 ще ти кажа-ако толкова те обича няма да замине и да те остави сама.


Според мен после нищо няма да е същото.Помисли логично,море,лято,момичета, купони,дискотеки,плаж,къси полички...Това е най-якият сезон в годината и при това в разгара си е към средата.Трябва да си доста найвна,за да му повярваш.Това са мъжете за съжаление,скъпа.Като види два дълги,слаби крака с къса пола и разголено деколте...полудяват ](*,) Ако отиде 100% ще ти изневери,защото това ще е доказателство,че не те обича достатъчно,само ако отиде...За това и ти си живей живота на макс,без него,защото после ще съжаляваш.Е,това естествено не включва безразборен секс с всеки срещнат.И като дойде ще си видиш дали ще се променят нещата... :wink:

BrokenInnocence
05-28-2007, 17:41
2 месеца са нищо, мила моя. Моята връзка е подложена на подобно изпитание за цяла година. Въпроса е да му имаш доверие.

coteto
05-28-2007, 17:42
blagodarq ti mnogo za okyrajenieto. =D> :smt008

koalka
05-28-2007, 17:43
Ако държи на теб и те обича истински, може би нещата ще са същите.Но все пак вие не се разделяте за постоянно през лятото, ти можеш да ходиш да го виждаш там.Примерно, ако има квартира ти можеш да оставаш там за по няколко дни.

coteto
05-28-2007, 17:44
Само 1 ще ти кажа-ако толкова те обича няма да замине и да те остави сама.


Според мен после нищо няма да е същото.Помисли логично,море,лято,момичета, купони,дискотеки,плаж,къси полички...Това е най-якият сезон в годината и при това в разгара си е към средата.Трябва да си доста найвна,за да му повярваш.Това са мъжете за съжаление,скъпа.Като види два дълги,слаби крака с къса пола и разголено деколте...полудяват ](*,) Ако отиде 100% ще ти изневери,защото това ще е доказателство,че не те обича достатъчно,само ако отиде...За това и ти си живей живота на макс,без него,защото после ще съжаляваш.Е,това естествено не включва безразборен секс с всеки срещнат.И като дойде ще си видиш дали ще се променят нещата... :wink:
ne mislq 4e moqt priqtel e takav.toi ne obra6ta mn vnimanie na takiva.ne kazvai 4e vsi4ki sa takiva

HYPE
05-28-2007, 17:44
може и да гости да му ходиш ако те пуснат родителите ти :)

coteto
05-28-2007, 19:07
ako otide sas sigyrnost i az 6te ida pri nego za nqkolko dena.osven ako ne zamina pri ba6ta mi v sloveniq.mersi mnogo ama mnogo za podkrepata i okyrajenieto koeto vsi4ki mi dadoxte.poneje nqma s koi da si spodelqm takiva ne6ta tova zna4i adski mnogo za men.
blagodarq vi =D> =D> =D> \:D/
:smt008

nasty_f
05-28-2007, 22:04
Само 1 ще ти кажа-ако толкова те обича няма да замине и да те остави сама.


Според мен после нищо няма да е същото.Помисли логично,море,лято,момичета, купони,дискотеки,плаж,къси полички...Това е най-якият сезон в годината и при това в разгара си е към средата.Трябва да си доста найвна,за да му повярваш.Това са мъжете за съжаление,скъпа.Като види два дълги,слаби крака с къса пола и разголено деколте...полудяват ](*,) Ако отиде 100% ще ти изневери,защото това ще е доказателство,че не те обича достатъчно,само ако отиде...За това и ти си живей живота на макс,без него,защото после ще съжаляваш.Е,това естествено не включва безразборен секс с всеки срещнат.И като дойде ще си видиш дали ще се променят нещата... :wink:
ne mislq 4e moqt priqtel e takav.toi ne obra6ta mn vnimanie na takiva.ne kazvai 4e vsi4ki sa takiva
Еми,хубаво.Дано не е така,пожелавам ти го.Няма да кажа,че всички са еднакви,а ще кажа,че може да не го познаваш достатъчно добре,колкото и време да сте били заедно.

^_JoHn_DoE_
05-28-2007, 22:15
Vajnoto e kakvo e predi da zamine, za da znae6 kakvo 6te e kato se vyrne.

nelkalee
05-28-2007, 22:24
Ами аз познавам хора, които са на мн. по - големи разстояния и за мн. по - дълго време, но си се обичат и това не им пречи.В крайна сметка това са само 2 месеца, които ще минат мн барзо. :wink:

Lilou
05-29-2007, 00:28
@ nasty_f

Това не е вярно, човека неможе да е вързан само с нея, трябва да има малко свобода:) нека замине да се види с приятелите си и хем пари да направи малко:) това ще му се отрази добре.

Но и както казва @ BrokenInnocence
Всичко е до доверието:) ако си имате доверие тогава няма какво да се притесняваш.

_[LiFe-StiLe]_F
05-29-2007, 05:43
ако чувствата му са истински няма проблем, макар че е хубаво да имаш едно на ум - мъж е все пак ;)

just_smile^back
05-29-2007, 05:51
Vajnoto e kakvo e predi da zamine, za da znae6 kakvo 6te e kato se vyrne.
napulno sum suglasna...ako toi sega kazva che mn si te obicha bi trqbvalo i kato se vurne da e taka i obratno no moje bi samo ti si poznawash choveka i samo ti mojesh da kajesh!!!!

koalka
05-29-2007, 05:54
ako otide sas sigyrnost i az 6te ida pri nego za nqkolko dena.osven ako ne zamina pri ba6ta mi v sloveniq.mersi mnogo ama mnogo za podkrepata i okyrajenieto koeto vsi4ki mi dadoxte.poneje nqma s koi da si spodelqm takiva ne6ta tova zna4i adski mnogo za men.
blagodarq vi =D> =D> =D> \:D/
:smt008 Може няколко пъти да отидеш.Той е там за 2 месеца примерно.

tujni4ka_varna
05-30-2007, 17:44
mili4ka kato ti 4etoh posta naprao se razplakah , az sam na sa6ttoto deredje moia zamina na brigada nqma da go ima 5 meseca , ama otide zaradi nas iska da se ojenim kato si doide , mn mi e trudno da mu vqrvam ama se opitvam , vqrvai mu i ti , toi ako iska da ti izneveri 6te go naprai na 5 metra ot teb , raztoianieto ne e garanciq za iznevqra !!!!
i toi 6te se pritesnqva za teb , kakto i moia pr pravi az bqh 4 dena na bal na moreto no toi mi vqrva6e . ne6tata 6te badat sa6tite ako se obi4ate i darjite edin na dryg ! uspeh mili i doverieto mu e maikata :wink:

BeBsItO
05-30-2007, 19:24
:roll: 2 mesecA NE SA ni6to. az sa6t moje bi 6tqh da imam tvoq problem ama se otarvah :) se pak dori i da se be6e slu4ilo s nego sam dokrai :)

puhkav_mecho
05-30-2007, 20:26
Само 1 ще ти кажа-ако толкова те обича няма да замине и да те остави сама.


Според мен после нищо няма да е същото.


ммм 2 месеца са доста време... помисли добре, поговорете, сподели какви са ти опасенията

MoHuTo
05-30-2007, 20:35
Само 1 ще ти кажа-ако толкова те обича няма да замине и да те остави сама.
А замисляла ли си се, че щом ще работи може би му трябват тези пари? :smt017

Iv4eTy
05-30-2007, 22:13
Ако си имате доверие няма да е проблем. Но все пак 2 месеца не са нито много, нито малко така че се пак... :smt017