PDA

View Full Version : iskam da si go vyrna...pone kato priqtel!



coMe_bacK
05-28-2007, 18:16
Situaciqta e slednata.Predi 2 sedmici se razdelih s priqtelq si.Mnogo plakah,zashtoto go obi4am i sravnqvaiki go s drugite mi gajeta toi beshe po-razli4en,zatova i se zadarjahme po dalgo,nqkolko meseca. :smt010 Ot 2 sedmici ne sam na sebe si,zashtoto vsi4ko svarshi izvednyj...priznavam si vinata,napravih si prizyrzan izvod.No i toi imashe vina! :cry:
Sega imam 4uvstvoto 4e neshto mi lipsva i bez tova neshto ne sam sashtata.Toi mi lipsva...i sled gadnata razdqla mnogo se promeni.Az sam go vijdala 2-3 pati ottogava,no nqkak si ...idva s nqkakvo momi4e pri men i fr mi naro4no(te mi kazaha taka),za da go vidq s neq.Kofti... i qvno vsi4ko zashtoto mu kazah ot qd 4e ne iskam da go poznavam.Ot edna strana sajalqvam za dumite si,zashtoto iskam da sam priqtelka s nego..pone tova.No ot druga strana i toi imashe vina.
Ta kakto i da e.. malko obyrkano,no se postarah da obqsnq.Ta iskam si go! :smt010 Super mnogo go obi4am.Pravilno li e kato go vidq sledvashtiq pyt da mu kaja Zdravei..Kak si? ?Prosto mi lipsva...i se 4udq.. a i dnes izlizah s drug(opitvam se da go zabravq)..tozi drugiq me gushkashe,celuvashe...a az misleh samo i edinstveno za bivshiq :smt011 :smt010
Iskam da si go vyrna...pone da sme priqteli...no neznam kak.Priqtelkata mi kaza da mu pisha sms,no ne moga.Nqkak si s sms neshtata vinagi ostavat nedoizqsnenie i nerazbrani.Zatova si mislq ako pak go vidq da mu kaja Zdravei... :cry: I se nadqvam i toi da mi otvyrne,zashtoto ne e losh 4ovek.Toi e mom4eto,za koeto vinagi sam si me4tala...i go zagubih.. :smt010 Uff aide stiga sam pisala.Vyprosa mi e qsen.Da se opitam li pone da sam fr s nego?

hforce
05-28-2007, 18:32
6to ste se razdelili i ot kolko vreme hodihte? A ina4e zabravi da stane6 priqtelka s nego na tozi etap, qvno i toi mnogo te obi4al, no si go naranila s dumite ti i sega si go vru6ta, ako bqh na negovo mqsto nqma6e da ti kaja zdrasti ako ti mi kaje6, 6tqh da te izgledam vuprositelno da iscepa ne6to ot sorta na: "Kakvo zdrasti, nali ne iska6e da me vijda6 pove4e?"

05-28-2007, 18:42
6to ste se razdelili i ot kolko vreme hodihte? A ina4e zabravi da stane6 priqtelka s nego na tozi etap, qvno i toi mnogo te obi4al, no si go naranila s dumite ti i sega si go vru6ta, ako bqh na negovo mqsto nqma6e da ti kaja zdrasti ako ti mi kaje6, 6tqh da te izgledam vuprositelno da iscepa ne6to ot sorta na: "Kakvo zdrasti, nali ne iska6e da me vijda6 pove4e?" :smt011 Mi toq post mi razbi nadejdite.Otkazvam se...
ama neshtata ne stoqt taka kakto ti gi razra..qvno ne uspqh da obesnq kakto trqbva.Imah si pri4ina da mu kaja 4e ne iskam da go poznavam..vqrno vinata beshe i v men no i v nego.Prosto ne smqtam 4e ako me e obi4al tolkova sega shtqhme da sme v tova polojenie vapreki 4e toi e golqm inat po princip :-k .. i vse pak 10x za otgovora. Qvno nqma smisal da si pravq iluzii 4e pak shte si se usmihvame edin na drug pone.

Katence
05-28-2007, 18:42
ami vij come_back i na men mi se e slu4valo ne6to podobno,no vinagi 6tom obi4a6 nqkogo trqbva da s ebori6 za nego ,a v slu4aq pone da si ostanete priqteli.qsno 4e kogato ima problem vinagi ima dvama vinovni no s1s sigornost s lubov kato tazi koqto obisa s1m sig 4e itoi os1znava 4e ne moje bez teb i s koqto i d amine pokrai teb i kakvoto i da pravi v mislite mu si samo ti i s1m sigorna 4e kogato go vidi6 otnovo i go pozdravi6 toi 6te ti otv1rne ,zashtoto 100% i toi iska da zapo4nete otnovo ot momenta v koito se bili prosto priqteli .Ot men USPEH mila --- i da kaje6 kak e minalo (sledva prod1ljenie)

hforce
05-28-2007, 19:12
dam, katenceto e prava, moje puk verno da ti otvurne, kakto i da e de, ni6to ne ti pre4i da probva6 puk ako stane stane, ako ne produljava6 napred i 6te si nameri6 drug, 4e i po svesten ot nego