PDA

View Full Version : Съществуват ли истински приятели?



NoTaLoNe
05-28-2007, 18:32
Здравейте....ами аз съм момиче на 15 години.Ха .. малко тъпо започнах .. както и да е .Ами искам да ви питам дали според вас съшествуват истинските приятели,защото аз още не съм намерила такъв...всеки гледа да те прецака както му е удобно!Веднъж ти се пишат за приятели,а в следващия момент...те заебават.Искам да разбера тва от мен ли е или...просто хората за супер големи егоисти.На мен лично ми се случи два пъти...след това мис е писаха за големите приятелки,но аз съм си инат и.... :)

Muse_of_Madness
05-28-2007, 18:42
Нормално... според мен възпитаните като момичета не са способни да бъдат приятели.

misssy
05-28-2007, 18:44
Да, истински приятели има.всеки ги отрива рано или късно.Имам двама и двамата много ги уважавам и мама тя също е много добър приятел за мен.Иначе приятели много, но хората с които можеш да споделиш абсолютно всичко са малко.

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2007, 19:38
има...

...или може би всичко е до едно време...

аз.... ИМАХ истинска приятелка...

...но уви... когато не играеш по свирката на някого и си 'извън играта'...
...или просто хората се променят...

майка ми ме убеждава, че има истински приятели и аз ще намеря наистина някой такъв...

дано...

...защото човек се чувства сам, когато няма с кого да сподели радостта си или да изплаче мъката си...

...сам...

Дано има истински приятели и всеки да намери своя....

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-28-2007, 20:14
razbira se 4e ima.. tova 4e ti ne si gi namerila zna4i samo 4e trqbva da produljish da tursish.. imam edna takava poznata koqto nqma fr :smt017 v smisul.. namira si nqkoq fr i sled 2 3 sedmici sa skarani ... shtot i namirat kusurite.. takiva hora kato neq ne mislq 4e biha bili dobri fr i moje bi zatova nqmat... pri teb problema sig e drugade no vij dali vse pak i ti ne greshish nqkude .. ne mojesh da obvinqvash drugite za vis4ko koeto stava okolo teb :smt016

05-28-2007, 21:00
има

NoTaLoNe
05-29-2007, 11:02
Да,може и да съществуват,но аз да не съм ги открила.Ами темата я пуснах за ИСТИНСКИТЕ приятели...вс мисъл не само приятели,защото приятелис и имам адкси много,но не искам такива.Искам човек на когото мога да си кажа всичко,и да знам,че в каквато и ситуация да съм ще е до мен.Така бях и с една ВЕЧЕ само приятелка...бях се скарала с няще(бях във тях за 3 дена) по нейно желание,дори напираше :) ... имала съм много тежки моменти,грешела съм не веднъж....смея да кажа често и... тя винаги си беше до мен,но после нещата се промениха...дали защотоо аз си намерих приятел...незнам и никога няма да си обясня...но надявам се,че има и се надявам всеки един да срещне такъв :) ::: ам...това за майка ми....на нея просто не мога да споделя всичко(не мога да й кажа примерно,че съм го правила,че с приятеля ми го правим,че съм взимала) някои неща просто..не мога да й ги кажа,не е както при приятелите :) :smt012

SW_madi
05-29-2007, 19:34
razbira se 4e ima i mogat da se namerqt istinski priqteli,prosto ne6ata ne stavat s val6ebna pra4ka ,a vs iziskava vreme i tarpenie \:D/ i az bqh kato teb i savsem neo4akvano namerih dve mn skapi za men sa6estva :smt041 :D

krasivata_luvica
05-30-2007, 08:56
moje i da sa na iz4ezvane no povqrvaite ima gi

Dead`Paladin
05-30-2007, 17:34
ISTINSKI priqteli .... IMA.. \:D/ makarche ne se sreshtat na vseki agal...
v1zmojno e dori da si go sreshtnala no da ne si razbrala.... zashtoto predi vsichko trqbva da go opoznaesh .... kakto veche kazaha drygite ''kolegi'' rano ili kusno shte namerish takuf :wink:

NoTaLoNe
05-30-2007, 18:03
Силно се надявам :)

05-30-2007, 18:23
Не занм дали има, но много бих се радвала, ако ги срещна някой път. Разбира се има хора, на които мога да да се обадя през нощта, да говоря с тях, ако ми е мъчно за нещо. да потърся съвет.Но спред мен "приятел е този, който остава, когато всички си тръгнат". а при мен хората са родителите ми. една братовчедка и гаджето. Когато имам нужда да ходя на кафе с някой, по магазините - "нея" все я няма. Абе тва "женското" е голямата работа. Все с интриги се занимава, все ше те лъже, маже и приятел не става. На това мнение съм. И точно в момента съм безкрайно разочарована. Някой съвет може ли да даде как да се справиме в тоя живот без приятели. Мн боли :(

^FaiNt^F
05-30-2007, 18:53
Да, истински приятели съществуват. Да, има ги тези хора, които са способни да направят много за друг човек, да бъдат опора, да разбират. Но за да си такъв ти трябват определени качества. Разминаването идва оттам, че много хора (деца-за този форум) не знаят що е то истинско приятелство. Смятат, че щом прекарват 10 часа на ден с един човек, че щом са в един клас например....то те задължително са 'най-добри приятели'....и после разочарование и болка. Нормално е на тези години когато човек не знае какво сам иска от себе си...да е разочарован от околните. Както и да е....
Да има приятелства. :D

***DMX***
05-31-2007, 10:07
AWE VIE OT LUNATA LI PADATE WE AKO NEMA6E ISTINSKI PRIATELI 6TE6E SVETA DA E TAI ZLE OMFG!!!! KVI GI BRA6TOLEVQ I AS IMAM 1 FRKA MNOOO E PE4ENA AMA........ SEVGUZ 6E GI EBA O GAZA TAPITE LAMENCA KOITO GLASUVAT 4E NEMA (MAI 1 OT TQH SAM AS ) :d EBAKA AS IMAM 1 FR SE TAAAA TA KADE BEH AAAAAAAAAAAAAAAAAA NEKOI DA MI KAJE ISKA LI DA MI E FREND MALKO NIMFOMAN SI PADAM AMA KVO VI PUKA NALI AS 6E EBAM LELEELELELELLELELELELELLELE AS SAM GAY AXAXAXAXAXAXAX EBAVKA V4ERA 6IBAH 1 KOZA GRE6KA TVA MAI BE6E SASEDKATA AMA NE MOJAH DA RAZLI4A LICETO I OT LAINO SRY

Rammstein
05-31-2007, 10:21
От опит съм се убедил че истински приятели няма.Често "хора" на които вярвах са ме предавали жестоко.Така че не вярвам в приятелството.Засега само Скинхедс могат да ми се нарекат приятели.

NoTaLoNe
05-31-2007, 12:27
AWE VIE OT LUNATA LI PADATE WE AKO NEMA6E ISTINSKI PRIATELI 6TE6E SVETA DA E TAI ZLE OMFG!!!! KVI GI BRA6TOLEVQ I AS IMAM 1 FRKA MNOOO E PE4ENA AMA........ SEVGUZ 6E GI e** O GAZA TAPITE LAMENCA KOITO GLASUVAT 4E NEMA (MAI 1 OT TQH SAM AS ) :d EBAKA AS IMAM 1 FR SE TAAAA TA KADE BEH AAAAAAAAAAAAAAAAAA NEKOI DA MI KAJE ISKA LI DA MI E FREND MALKO NIMFOMAN SI PADAM AMA KVO VI PUKA NALI AS 6E EBAM LELEELELELELLELELELELELLELE AS SAM GAY AXAXAXAXAXAXAX EBAVKA V4ERA 6IBAH 1 KOZA GRE6KA TVA MAI BE6E SASEDKATA AMA NE MOJAH DA RAZLI4A LICETO I OT LAINO SRY

Айде като не ти харесва темата,мойто момче хващай пътя. [-X

punky_girl
05-31-2007, 15:03
Еми честно казано имам много приятели,но такъв какъвто го описваш ти(NOT ALONE) не съм имала.Имам много добра приятелка,но има теми, за които не мога да говоря с нея,защото са й неприятни.Често се караме за глупости,за които признавам много често и аз имам вина.
Мисля,че тя е истинска приятелка,защото въпреки това ме разбира много добре,когато съм тъжна,щастлива и т.н.
Така,че не знам обаче дали съществува човек,който да може да търпи да говорим с него на всякакви теми,освен ако имате еднакви интереси и вкусове!

Vikitooo
06-02-2007, 03:38
DA! Za vseki vlak si ima patnici...kakto i za tuk! Mnogo e vajno da popadnesh na to4noto mqsto s to4nite hora..Sredata kato cqlo trqbva da bade dobra, za da namerish i priqteli i neshto poveche ot priqtel. Az lichno sum mnogo dover4iva lichnost, i poradi tova mnogo chesto si patq..Do sega sum imala samo momicheta priqtelki i vsi4ki gledame edna s dryga da se naranim, da napravim losho..Ne znam kak e pri mom4etata,ama spored men priqtelki Momi4eta -rqdko se namirat! Mislq,che momchetata sa po dobri priqteli, az si imam 3-4 mnogo dobri priqteli mom4eta i moga da kaja che se razbiram s tqh mnogo po dobre otklkoto s ostanalite mi priqtelki...E vqrno, s momi4etata imame po obshti temi, no pak neznam-az taka go priemam... :)

Fiola
06-02-2007, 09:48
Слушай сега скъпа, ти не ми говориш за истински приятели, а за приятели. Прекалено бързо приемаш някой за истински приятел. Пробвай да прекараш повече време с човека до теб и тогава да го наречеш истински приятел, за да се избегнат неща като "Ма най-добрия ми приятел ми заби нож в гърба". За да сметнеш някой за истински приятел трябва да го/я познаваш отдавна и да го/я познаваш добре. Да му/й имаш пълно доверие. Да го/я чувстваш близо до сърцето си и да си готов/а на всичко за него/нея. Същото ще дойде и от негова/нейна страна ако толкова дълго те е 'търпял/а'. Ами успех в приятелството :wink: