PDA

View Full Version : molia za pomo6t



qnkasladuranka
05-28-2007, 19:42
Sega v u4ili6te pi6eme mnogo raboti i ve4erta predi vsiaka rabota ne moga spq i mnogo e mnogo gadno i imam 4uvstvuto 4e neznam ni6to a za men e vajno da imam dobri ozenki ina4e ne se 4uvstvam dobre .Pred vsiaka rabota mislia 4e 6te se uleq.Mnogo sam stegnata pri takiva ne6ta i vinagi kogato imam lo6i ozenki mi stava mnogo tajno i daje po4vam da reve.
Daite mi moliavi se saveti da ne sam tolkova stegnata da mi e malko pone vseedno. ](*,) ](*,) ](*,)

mid_get
05-28-2007, 20:22
Мила, не се притеснявай [-X :wink: Когато получиш незадоволителна оценка, не бива да приемаш това като някаква трагедия, на всеки се случва \:D/ Не е краят а света :!: ;-) А относно напрежението преди изпитване - ами аз мисля, че е по-добре поне малко да се притесняваш, отколкото да не ти пука изобщо. Дори и да ти е гадно в първия момент, което е нормално, защото е един вид личен провал, трябва да се научиш да намираш положителното във всяко лошо нещо :) Например, сега не си успяла (казвам "сега", т.е. не говоря за нещо конкретно, а относително - сега, утре, когато и да е), но вместо да се терзаеш, защо не използваш този неуспех, за да се амбицираш и следващият път да се представиш по-добре :?: :!: :smt016 Ще видиш след това, колко тъпо е било да се притесняваш за глупости, а същевременно ще си и доволна от постигнатото :wink: Успехчета, горе главата и не се панирай :smt006

slOw
05-28-2007, 20:23
Пий диазепам.

Seducti0n
05-29-2007, 07:19
Мила, не се притеснявай [-X :wink: Когато получиш незадоволителна оценка, не бива да приемаш това като някаква трагедия, на всеки се случва \:D/ Не е краят а света :!: ;-) А относно напрежението преди изпитване - ами аз мисля, че е по-добре поне малко да се притесняваш, отколкото да не ти пука изобщо. Дори и да ти е гадно в първия момент, което е нормално, защото е един вид личен провал, трябва да се научиш да намираш положителното във всяко лошо нещо :) Например, сега не си успяла (казвам "сега", т.е. не говоря за нещо конкретно, а относително - сега, утре, когато и да е), но вместо да се терзаеш, защо не използваш този неуспех, за да се амбицираш и следващият път да се представиш по-добре :?: :!: :smt016 Ще видиш след това, колко тъпо е било да се притесняваш за глупости, а същевременно ще си и доволна от постигнатото :wink: Успехчета, горе главата и не се панирай :smt006 Налълно подкрепям мнението много добре казано.Да допълня само че лошата оценка за теб може би е най-ужасното и пагубно нещо на този свят но ако се замслиш е нещо прекрасно.Учителката ми по история казваше че не бива да се учи заради някакви числа в бележника а заради самите нас.Знанията които поучаваш са много по-ценни по-важни от сакакви успехи или неуспехи под формата нна оценка.Така че по-спокойно и повярвай не е хубаво да ти е все едно и да бъдеш непокист защото така малко по малко ще зарежеш ученето и тогава ще видиш колко трудно ще ти бъде.Когато си на дъното буквално и не можеш въпреки усилията си да се върнеш на повърхността и защо ли-защато ти самата си се докарал до това състояние проявявайки безхаберие и немъривост към уроците.Така че само напред и нагоре знам че на моменти ти е адски трудно и буквално ити идва да зарежеш всичко но точно тогава се замисли за сладостта която ти доставят постигнатите успехи.Късмет мацка. :wink: