PDA

View Full Version : STRII kak da gi premahna???????



05-28-2007, 19:59
#-o :-k :x :smt017 hora imam tozi problem ot okolo 1 godina i nqkolko.predi bqh po pulna ot tova koeto sam sega. nai veroqtno rqskoto mi napulnqvane predi vreme e bilo pri4ina za tova deformirane na tqloto mi. striite mi sa v oblasta na bedrata i dupeto, kakvo da vi kazvam ujas kak da obuq banski na moreto.ta tova si e nakazanie.molq vi pomognete mi s ne6to.prepora4aite mi nqkakav produkt za otstranqvane na STRII! molq VI.!!!! :( :cry: :smt017

Exothermic
05-28-2007, 20:04
Първо година и половина е много време,второ да не те е яд поради това ,защото пак няма спасение,единствено май помагат някакви лазерни операции ако не се лъжа ,ама са бая кинти.....за съжаление нищо не помага........

tears_of_anger
05-29-2007, 03:34
spored men p1k moje da polzva6 nqkoe krem4 protiv strii,stqgat kojata ap1k i te izblednqvat,o6te pove4e ne e hubavo da zareje6 problema si,za6toto kojata ti e mlada i kato napravi6 nqkoq druga godinka,6te e mn po trudno da gi mahne6... produktite za strii sa adski mn i ama razl firmi.
daje ne sa i mnogo sk1pi :}}

tears_of_anger
05-29-2007, 03:35
spored men p1k moje da polzva6 nqkoe krem4 protiv strii,stqgat kojata ap1k i te izblednqvat,o6te pove4e ne e hubavo da zareje6 problema si,za6toto kojata ti e mlada i kato napravi6 nqkoq druga godinka,6te e mn po trudno da gi mahne6... produktite za strii sa adski mn i ama razl firmi.
daje ne sa i mnogo sk1pi :}} ama trqbva da si postoqnna i da gi izpolzva6 pone po 2 p1ti na den

krasivata_luvica
05-29-2007, 08:04
маслото на " ИКАРОВ" даже спряхя да ме сърбят местата кадето имам стрий =D>

lil4eto0
05-29-2007, 09:21
#-o :-k :x :smt017 hora imam tozi problem ot okolo 1 godina i nqkolko.predi bqh po pulna ot tova koeto sam sega. nai veroqtno rqskoto mi napulnqvane predi vreme e bilo pri4ina za tova deformirane na tqloto mi. striite mi sa v oblasta na bedrata i dupeto, kakvo da vi kazvam ujas kak da obuq banski na moreto.ta tova si e nakazanie.molq vi pomognete mi s ne6to.prepora4aite mi nqkakav produkt za otstranqvane na STRII! molq VI.!!!! :( :cry: :smt017 b v sashtoto polojenie sam mn iskam nqkoi da kaje neshto efikasno zashtoto naprovo me e sram da ubuq banski neznam kvo she pravimmmmm molq vi ako nqkoi znae neshto da go kaje

krasivata_luvica
05-29-2007, 09:26
#-o :-k :x :smt017 hora imam tozi problem ot okolo 1 godina i nqkolko.predi bqh po pulna ot tova koeto sam sega. nai veroqtno rqskoto mi napulnqvane predi vreme e bilo pri4ina za tova deformirane na tqloto mi. striite mi sa v oblasta na bedrata i dupeto, kakvo da vi kazvam ujas kak da obuq banski na moreto.ta tova si e nakazanie.molq vi pomognete mi s ne6to.prepora4aite mi nqkakav produkt za otstranqvane na STRII! molq VI.!!!! :( :cry: :smt017 b v sashtoto polojenie sam mn iskam nqkoi da kaje neshto efikasno zashtoto naprovo me e sram da ubuq banski neznam kvo she pravimmmmm molq vi ako nqkoi znae neshto da go kaje







ето кое маслото на " ИКАРОВ" :-D :wink: много действо повярвай =D> няма да сгрешиш ако си го купиш \:D/ пък и е скъпо няма и 3 лева пробвала сам скъпи кремови над 15 лева от ейван ама за нищо не ги бива а тово масло е кам 3 лева и даже спряха да ме сърбят местата където имам стрий [-o< =D>

05-29-2007, 09:32
spored men p1k moje da polzva6 nqkoe krem4 protiv strii,stqgat kojata ap1k i te izblednqvat,o6te pove4e ne e hubavo da zareje6 problema si,za6toto kojata ti e mlada i kato napravi6 nqkoq druga godinka,6te e mn po trudno da gi mahne6... produktite za strii sa adski mn i ama razl firmi.
daje ne sa i mnogo sk1pi :}}


mersi ,no moje6 li da po razpita6 za nqkakav krem koito e bil ve4e polzvan i e okazal efekta si??? :roll:

05-29-2007, 12:47
spored men p1k moje da polzva6 nqkoe krem4 protiv strii,stqgat kojata ap1k i te izblednqvat,o6te pove4e ne e hubavo da zareje6 problema si,za6toto kojata ti e mlada i kato napravi6 nqkoq druga godinka,6te e mn po trudno da gi mahne6... produktite za strii sa adski mn i ama razl firmi.
daje ne sa i mnogo sk1pi :}}


mersi ,no moje6 li da po razpita6 za nqkakav krem koito e bil ve4e polzvan i e okazal efekta si??? :roll:

mersi ve4e si go kupih nadqvam se da deistva. :lol:

lunnoto_momi4e
05-29-2007, 13:36
И аз бях така пред около 1-2 години и мойте си избледняха (бяха по бедрата и бюста - УЖАС!!!!) без да позвам незнам си какви масла и кремчета.Сега са само бели линийки,които почти не се виждат :roll:

05-30-2007, 06:01
И аз бях така пред около 1-2 години и мойте си избледняха (бяха по бедрата и бюста - УЖАС!!!!) без да позвам незнам си какви масла и кремчета.Сега са само бели линийки,които почти не се виждат :roll:

e da no vse pak po dobre da gi nqma! a????? kakvo 6te kaje6? :-k

little-wild-lady
05-30-2007, 08:22
Az izpolzvam ot dva dni edin gel ot Avon v lilava opakovka,no ne sum sigurna kak se kazva6e.Maika mi go izpolzva 1 mesec i ima6e malko podobrenie ,a tq vse pak e jena na vuzrast.Az zasega ne moga ni6to da kaja ponatam 6te spodelq vpe4atleniq.Moq problem su6to e seriozen,za6toto sega svalih 13kg.
A moje i da probvam na Ikarov 6tom kazvate,4e stava. :roll:

krasivata_luvica
05-30-2007, 08:29
Az izpolzvam ot dva dni edin gel ot Avon v lilava opakovka,no ne sum sigurna kak se kazva6e.Maika mi go izpolzva 1 mesec i ima6e malko podobrenie ,a tq vse pak e jena na vuzrast.Az zasega ne moga ni6to da kaja ponatam 6te spodelq vpe4atleniq.Moq problem su6to e seriozen,za6toto sega svalih 13kg.
A moje i da probvam na Ikarov 6tom kazvate,4e stava. :roll:



скъпа използвах същият крем но първо никакъв ифект абсолютно никакъв второ много е ккъп и си даваш парите за нищо казва го човек който го е изсползвал а сега използвам масли ИКАРОВ и е само 3 лева и +това спяха да ме сърбят местата които имам стрии =D>

05-30-2007, 15:27
Az izpolzvam ot dva dni edin gel ot Avon v lilava opakovka,no ne sum sigurna kak se kazva6e.Maika mi go izpolzva 1 mesec i ima6e malko podobrenie ,a tq vse pak e jena na vuzrast.Az zasega ne moga ni6to da kaja ponatam 6te spodelq vpe4atleniq.Moq problem su6to e seriozen,za6toto sega svalih 13kg.
A moje i da probvam na Ikarov 6tom kazvate,4e stava. :roll:



скъпа използвах същият крем но първо никакъв ифект абсолютно никакъв второ много е ккъп и си даваш парите за нищо казва го човек който го е изсползвал а сега използвам масли ИКАРОВ и е само 3 лева и +това спяха да ме сърбят местата които имам стрии =D>
Не си мисли,че като е помогнал на теб ще помогне и на нея.Зависи от типа кожа,имам много познати на които маслото на Икаров не е помогнало,а това на Ейвън е.Трябва да опиташ няколко и да видиш кое ти се отразява най-добре.

mackata_vd
06-15-2007, 07:52
Аз също съм ползвала това на ИКАРОВ. И не ми помогна много. Може да е заради това, че го ползвах 2 месеца :-k Вие колко време сте го ползвали, за да ви се премахнат?

paradiso
06-06-2008, 20:26
#-o :-k :x :smt017 hora imam tozi problem ot okolo 1 godina i nqkolko.predi bqh po pulna ot tova koeto sam sega. nai veroqtno rqskoto mi napulnqvane predi vreme e bilo pri4ina za tova deformirane na tqloto mi. striite mi sa v oblasta na bedrata i dupeto, kakvo da vi kazvam ujas kak da obuq banski na moreto.ta tova si e nakazanie.molq vi pomognete mi s ne6to.prepora4aite mi nqkakav produkt za otstranqvane na STRII! molq VI.!!!! :( :cry: :smt017 b v sashtoto polojenie sam mn iskam nqkoi da kaje neshto efikasno zashtoto naprovo me e sram da ubuq banski neznam kvo she pravimmmmm molq vi ako nqkoi znae neshto da go kaje i az nachi sq otslabnah i vidqh v4era 4e imam po krasta i malko po dipeto revah dva 4asa i polovina imam krem na evelin za stqgane stqga ama ne moji da se zali4at 4eta naksqkade temi ii si4ki kazvat nqma mahane prodoljavam da se qdosfam supper mn nqkoi zn li kolko struva toq lazar i kolko e efikasen

girl91
06-06-2008, 20:49
Аз също имам стрии по дупето и бедрата. Преди около половин година забелязах, че имам. Не съм дебела, не съм и била... не знам защо са се появили :( Взех си кремчето на Avon за стрии и целулит- за сега май няма ефект,не го ползвам толкова често, колкото трябва.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-06-2008, 21:41
За съжаление се премахват само по оперативен път :(

glupacheE
06-07-2008, 06:10
стриите не могат да се премахнат напално с крем4ета аа колкото до лазерната операция освен че е много кинти у нас все още не е на много добро ниво

Yuna
06-07-2008, 07:30
ето кое маслото на " ИКАРОВ" :-D :wink: много действо повярвай =D> няма да сгрешиш ако си го купиш \:D/ пък и е скъпо няма и 3 лева пробвала сам скъпи кремови над 15 лева от ейван ама за нищо не ги бива а тово масло е кам 3 лева и даже спряха да ме сърбят местата където имам стрий

И аз имам маслото на Икаров ( за 7 лв. ) :)))) ..Както и да е.. Въпросът ми е по колко пъти се мажеш с него..?:)

MiLeNcHeToO
06-07-2008, 08:09
ето кое маслото на " ИКАРОВ" :-D :wink: много действо повярвай =D> няма да сгрешиш ако си го купиш \:D/ пък и е скъпо няма и 3 лева пробвала сам скъпи кремови над 15 лева от ейван ама за нищо не ги бива а тово масло е кам 3 лева и даже спряха да ме сърбят местата където имам стрий

И аз имам маслото на Икаров ( за 7 лв. ) :)))) ..Както и да е.. Въпросът ми е по колко пъти се мажеш с него..?:)
i az su6to iskam da pitam,kolko vreme go izpolzva?...az imam strii po dupeto i bedrata i naskoro si vzeh masajno maslo protiv strii na IKAROV (za 5.50 :D ) 4yvala sum 4e mn pomaga :)

BeBsItO
06-07-2008, 08:42
1ВО искам да кажа ,че не е от значение само колко си бил тежък и колко си отслабнал или обратното! Братовчетка ми е 178 някаде и тежи около 55 кг. Никога не е била пълна или отпуусната.........но по коленетеее има стрий!Това се е получило от бързото и израстване!
Аз също имам по бюста :( също от бързо..... :-D малко по бедрата....които все още не са проблем голям....но искам да ги махна навреме...за да не ходя белязана цял живот. Тук и гените играят важна роля! Майка ми има доста..... :(

По-големият ми проблем е портокаловата кожа.....в момента вече ползвам 2 ра опаковка на крема и серума на Евелин.Найстина стяга кожата....но ще видим дали ще се махне сичко....


Тааа по въпроса...... Разкажете повече за маслото на Икаров! МОЛЯ ВИ!

paradiso
06-07-2008, 08:49
1ВО искам да кажа ,че не е от значение само колко си бил тежък и колко си отслабнал или обратното! Братовчетка ми е 178 някаде и тежи около 55 кг. Никога не е била пълна или отпуусната.........но по коленетеее има стрий!Това се е получило от бързото и израстване!
Аз също имам по бюста :( също от бързо..... :-D малко по бедрата....които все още не са проблем голям....но искам да ги махна навреме...за да не ходя белязана цял живот. Тук и гените играят важна роля! Майка ми има доста..... :(

По-големият ми проблем е портокаловата кожа.....в момента вече ползвам 2 ра опаковка на крема и серума на Евелин.Найстина стяга кожата....но ще видим дали ще се махне сичко....
+1 a i da pitam nqkoi 4uval li e za utaika ot kafe 4uvala s1m 4e pomaga ama nit zn kaka se slaga nit ni6to

Тааа по въпроса...... Разкажете повече за маслото на Икаров! МОЛЯ ВИ!

mysterious93
06-07-2008, 11:46
И аз имам стрий и е много гадно :( имам маслото на "Икаров".още не мога да кажа какъв е ефекта понеже си го взех наскоро(преди 2 седмици някъде)за инфото купих си го за 5.81 8-) Доста се рових из нета и доста неща прочетох и навсякъде бяха единодушни че стриите се заличават напълно само чрез операция(те и преди мен го казаха)За маслото...на упътването пише,че за по суха и тънка кожа е достатъчен един 5-10 мин. масаж на ден,а за по мазна през 2-3 дена.Е..с каквото и да се мажат няма да изчезнат напълно,но поне трябва да се опита.Аз и веднъж седмично в банята се мажа с утайка от кафе и след 15 мин изплаквам.Та...надявам се да има някакъв ефект :) Общо взето трябва да се мажеш с по мазен крем.И не се притеснявай да излезеш по бански :) Има много момичета с такъв проблем,но на никой не му пука :-P

SwEeT_PriNceSsS
06-07-2008, 12:08
стриите не могат да се премахнат напално с крем4ета аа колкото до лазерната операция освен че е много кинти у нас все още не е на много добро ниво

колко пари струва тази лазерна операция? 8-)

paradiso
06-08-2008, 09:54
стриите не могат да се премахнат напално с крем4ета аа колкото до лазерната операция освен че е много кинти у нас все още не е на много добро ниво

колко пари струва тази лазерна операция? 8-) i az tfa pitam pisna mi MRAZQ 5IBANITE STRIII !

sladko_teenche_v
06-08-2008, 10:00
И аз имам стрии и мисля че ми се появиха от постоянното ми напълняване и отслабване!много е гадно! :( :( :(

pinkdiamonds
06-08-2008, 11:22
Масла ,кремчета и други глупости помагат единствено ако още не са се образували стриите!!!!!!!!Те правят кожата по еластична,но за вече появили се стрии лекарство няма-само по оперативен път!!!!!
Който успее да си махне стриите с кремче ,да мисе обади ,ще го почерпя :D

paola_Rey
06-08-2008, 13:20
emi i az imam ama kvo da se pravi,za lqtoto sam re6ila da si vzema vmesto normalniqt banski-bokserki ta pone da ne se vijdat ot okolnite 4e mi e nepriqtno.6te si kupq i tova maslo na IKAROV pak 6te vidim dali 6te ima efekt,aide uspex ot men

{}BlaCk_BeauTy{}
06-08-2008, 14:02
#-o :-k :x :smt017 hora imam tozi problem ot okolo 1 godina i nqkolko.predi bqh po pulna ot tova koeto sam sega. nai veroqtno rqskoto mi napulnqvane predi vreme e bilo pri4ina za tova deformirane na tqloto mi. striite mi sa v oblasta na bedrata i dupeto, kakvo da vi kazvam ujas kak da obuq banski na moreto.ta tova si e nakazanie.molq vi pomognete mi s ne6to.prepora4aite mi nqkakav produkt za otstranqvane na STRII! molq VI.!!!! :( :cry: :smt017 b v sashtoto polojenie sam mn iskam nqkoi da kaje neshto efikasno zashtoto naprovo me e sram da ubuq banski neznam kvo she pravimmmmm molq vi ako nqkoi znae neshto da go kaje







ето кое маслото на " ИКАРОВ" :-D :wink: много действо повярвай =D> няма да сгрешиш ако си го купиш \:D/ пък и е скъпо няма и 3 лева пробвала сам скъпи кремови над 15 лева от ейван ама за нищо не ги бива а тово масло е кам 3 лева и даже спряха да ме сърбят местата където имам стрий [-o< =D>

+1... маслото на "ИКАРОВ" е доста добро...лошото е, че стриите ти са на година и половина, инъче щях да ти препоръчам едно френско кремче, с което аз се мазах като ми се появиха стрии от напълняване.Казва се "PERCUTALFA" и се мажеш още докато са преснички, в смисъл, докато са розовички...В началото не бях доволна, защото резултата не беше моментален, и го спрях...Но те така и си изчезнаха...Добро е! Препоръчвам го :wink:

foreverr
06-08-2008, 15:45
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=856 Ето тва е сайта и на маслото и аз ще си го купя, защото имам малко по дупето от година/но не съм хич дебела/Иначе миналата година като ми се появиха и ги мазах с едно на дева против стрии и почти цялото го изхабих ама няма никво подобрение :(

mysterious93
06-09-2008, 11:21
А това PERCUTALFA на каква цена е ?

foreverr
06-09-2008, 12:15
А това PERCUTALFA на каква цена е ?Aко питаш мен не знам за какво говориш :?

krem4et0
06-09-2008, 13:59
Темата е стара!