PDA

View Full Version : Ne moga da svyr6a



nameless
05-28-2007, 20:08
Zdraveite. Ot godina i polovina hodq s edno mom4e, v koeto sym vljubena. Toi sy6to mnogo me obi4a, razbirame se 4udesno. Za syjalenie jiveem na razstoqnie i se vijdame rqdko. No ne za tova pi6a tuk.

Problemyt mi e, 4e kogato pravim sex, az ne moga da svyr6a. Problemyt ne e v nego, toi pravi vsi4ko taka, 4e da mi haresva samo na men, dori zabravq sebe si, stiga az da iskam ne6to opredeleno. Mislq, 4e problemyt mi e psihologi4eski, no ne znam to4no za6to stava taka... Mnogo pyti sym bila blizo, no dosega ne se e polu4avalo. Pravim go dosta otdavna. Kakvo mi ima *hlip* :cry:

slOw
05-28-2007, 20:12
ако го правиш по-често, ще свършваш по бързо- колкото повече, толкова повече.
СЪВЕТ- не си хващай гаджета от интернет, 90% те са на възможно най-далечно разстояние от теб :wink:

EDIT: 2рия ми сериозен пост ^_^

die
05-28-2007, 20:14
mda pove4ko opit s vremeto 6te stane :)

05-28-2007, 20:40
Имай в предвид, че чисто вагиналният оргазъм е доста трудно постижим за повечето жени - трябва ти и допълнителна стимулация. Някога изпитвала ли си оргазъм изобщо? Не е задължително приятелят ти да те доведе до такъв - първият ми си беше изцяло моя заслуга. А и така опознаваш себе си, какво те възбужда и ти доставя удоволствие, което знание впоследствие намира приложение в секса с партньора ти.
Как да е, важното е едно - на теб нищо ти няма. Ако се притесняваш да не си фригидна - щом като изпитваш удоволствие, значи не си. Може би просто си от по-трудните момичета. На приятелят ти ще му е трудно да те докара до първия оргазъм, но оттам нататък всичко ще започне да става много по-лесно. И аз съм в твоето положение - на разстояние, в началото също трудно стигах до оргазъм. А сега ги редя и три в редичка понякога. Както ти казаха по-горе - колкото повече, толкова повече ;)

dunapren
05-28-2007, 23:49
пък може и преди тфа.девойче аз нямам проблем с лизнето и преди и след
на разположение съм 24/7 за по левче

05-29-2007, 09:09
пък може и преди тфа.девойче аз нямам проблем с лизнето и преди и след
на разположение съм 24/7 за по левчеMainata ti,prase.

05-29-2007, 14:40
razbiram te!!!imam sy6tiq problem :( :( :( :( :(

05-30-2007, 09:16
Blagodarq za vsi4ki seriozni mneniq!