PDA

View Full Version : Супер кофти...



Тъжно f-че
05-28-2007, 20:38
Значи преди време се запознах с едно момче, което много ми хареса и си личеше, че и аз не съм му безразлична.Почнахме да пием кафета и когато той е на работа (бачка в бар-дискотека - не мога да го определя) ходя да пия по нещо и си лафим.И предната седмица в сряда бяхме се събрали в едно ресторантче и се оказа, че и той е там и цяла вечер погледи ала бала и накрая когато успяхме да останем 1 мин сами ме целуна.После ходихме на дискотека и там зарибявки, натискания.После ме изпрати до вкъщи като през цялото време се държахме все едно ходим.На другия ден беше на работа и се разбрахме след работа (сутринта към 6 или 7) да доиде до вкъщи.И дойде той и целувки, милувки и щях да го направя с него, но нямаше презервативи, а и аз нямах и в крайна сметка нищо не направихме.Тръгна си малко по-късно като каза, че у нас няма да може да спи понеже си мисли за други работи като е краи мене.Днес (тази вечер) бяхме на бира с още 2 приятелки и го помолих да ме изпрати до някъде понеже беше бая тъмно там където бяхме седнали, че да не вървя по тъмното сама.Изпрати ме той и аз мисля, че е нормално пак целувчици и няква се опитвам да го целуна и той се дърпа и се върти и вика не искам, нахална ставаш незнам си кво си...Много тъпо ми стана, почувствах се като пълна тъпачка.А още като се запознахме той ми каза, че не гледа на сериозно на момичетата и мен ми беше ясно, но май взех да го харесвам повече от границата която си бях поставила.Сега ми е кофти понеже когато искахме и двамата аз първо му казах не (това е след като ме изпрати от дискотека) и после когато след работа доиде до вкъщи не стана понеже неподготвени и сега когато супер много съм се навила да го направя (да си легна с него) той ми казва не искам, много си настоятелна и с тази си настоятелност ставаш нахална.На въпроса защо не искаш отговори с "така ме кара от вътре"... Какво да правя? :( Чувствам се супер глупаво щото хем ми вика искам да съм с теб (физически), хем аз като му казах че и аз искам да съм с него той ми каза че не иска ... ;( Уф много е гадно така .. Моля ви помогнете ми.

SiLveToOo```
05-28-2007, 20:52
Такива като него нете заслужават..........Неси струва да си легнеш с него след като знаеш, че след това ще те зареже напълно :smt013 Според мен той гледа на теб като на секс - играчка и нищо повече. Дано да не е така, но от това което ти е казал.. си личи че само си играе с теб....Помисли преди да направиш каквото и да е било с него....И наистина неси заслужава..... Дръж се по студено със него, найстина ако има нещо кам теб , той ще те потърси сам :? :? :?

05-28-2007, 21:13
Той да не е гей, че да не иска да спи с теб? :smt017

nasty_f
05-28-2007, 21:13
По-добре,че ти е казал,че ставаш нахална.От тук си прави изводи за него,не те е излъгал,като е казал,че не обича да се задържа с момичета.Защото,ако не ти го беше казал сега можеше да си спала с него и да те е зарязал.Остави го,няма смисъл нищо да продължава,защото може да съжаляваш.Личи си,че е от бройкарчетата.Искал е да ти свали гащичките,както всички мъже и после айдее в боклука.Стана ли ти ясно сега?

Тъжно f-че
05-28-2007, 21:15
Той искаше когато ме изпаща след дискотеката, но аз му се дърпах и после в петък вечерта след работа, т е в събота сутринта исках вече ама нямаше презервативи и казах че без не съм навита и днеска като му се хвърлих да го целувам за чао ме отряза :( не е гей определено

05-28-2007, 21:17
По-добре,че ти е казал,че ставаш нахална.От тук си прави изводи за него,не те е излъгал,като е казал,че не обича да се задържа с момичета.Защото,ако не ти го беше казал сега можеше да си спала с него и да те е зарязал.Остави го,няма смисъл нищо да продължава,защото може да съжаляваш.Личи си,че е от бройкарчетата.Искал е да ти свали гащичките,както всички мъже и после айдее в боклука.Стана ли ти ясно сега?

Ама аз искам да спя с него :oops: това е странното че знам за какво става въпрос ама пак искам и се чувствам тъпо защото ме отряза.Хем ме харесва хем не.Пък и каза че всичко е било на сила защото съм била много настоятелна и да не ме обиди или засегне.

nasty_f
05-28-2007, 21:31
По-добре,че ти е казал,че ставаш нахална.От тук си прави изводи за него,не те е излъгал,като е казал,че не обича да се задържа с момичета.Защото,ако не ти го беше казал сега можеше да си спала с него и да те е зарязал.Остави го,няма смисъл нищо да продължава,защото може да съжаляваш.Личи си,че е от бройкарчетата.Искал е да ти свали гащичките,както всички мъже и после айдее в боклука.Стана ли ти ясно сега?

Ама аз искам да спя с него :oops: това е странното че знам за какво става въпрос ама пак искам и се чувствам тъпо защото ме отряза.Хем ме харесва хем не.Пък и каза че всичко е било на сила защото съм била много настоятелна и да не ме обиди или засегне.
На колко си?А той иска ли да спи с теб?Ако толкова много искаш просто му предложи неанажираща връзка и кажи,че е само за секса.Щом искаш да го използваш,давай :-D Но да знаеш,че ние дори да използваме момчетата те не го осъзнават и си мислят,че само те ни използват и накрая сме курви в нечии очи :wink:

MaKiNgMeCraZy
05-28-2007, 21:35
На колко си?А той иска ли да спи с теб?Ако толкова много искаш просто му предложи неанажираща връзка и кажи,че е само за секса.Щом искаш да го използваш,давай :-D Но да знаеш,че ние дори да използваме момчетата те не го осъзнават и си мислят,че само те ни използват и накрая сме курви в нечии очи :wink:


Хах колко вярно... Ама не съм съгласна, че трябва да му се предлага ... той я е прецакал тя да му се предлага.... тъпо е щото не само, че ще я изкарат курва в нечии очи, ами тя наистина ще е такава.
Стой си на задника и трай.Той ако е заинтересован ще те потърси, винаги ще намери начин.

05-28-2007, 21:40
Абе мани ги побърканите феминистки какво ти говорят
Слушай сега баце ти какво ще ти каже
Отиваш при пича и честно в очи сядате на раздумка с основна тема "Фък Френдс"
Ако го привличаш ще се навие и всички са щастливи и задоволени

MaKiNgMeCraZy
05-28-2007, 21:44
Хах т'ва си е един вид да му се предложи ... тъпо ще е мен ако питаш.Аз поне не бих го направила.К'во ще ходя да се моля на някой като долна курветина закъсала я от всякъде със секса ... Момичеее не прай глупости, момичеее !

IGNGN
05-28-2007, 21:47
Хах т'ва си е един вид да му се предложи ... тъпо ще е мен ако питаш.Аз поне не бих го направила.К'во ще ходя да се моля на някой като долна курветина закъсала я от всякъде със секса ... Момичеее не прай глупости, момичеее !


К'ъв е проблема? Тя иска, той иска защо не?

MaKiNgMeCraZy
05-28-2007, 21:50
Хах т'ва си е един вид да му се предложи ... тъпо ще е мен ако питаш.Аз поне не бих го направила.К'во ще ходя да се моля на някой като долна курветина закъсала я от всякъде със секса ... Момичеее не прай глупости, момичеее !


К'ъв е проблема? Тя иска, той иска защо не?


Ми виж има едно изречение "Хем ме харесва хем не." т'ва трябва да ти говори, че не е много сигурна работата.Поне на мен така ми изглежда, щото той ако е искал е щял да го направи.Друг е въпроса, че мъжете обичат да се правят и на недостъпни ;)

IGNGN
05-28-2007, 21:57
Мъжете не се правим на недостъпни
Това е типично за жените
Мъжете просто губим интерес ако не стане от воле :)

Както и да е
По темата
Единствения начин да разбере със сигурност е да говори с пича за това
Ако не стане - голяма работа
И за двамата има много риба в морето
А ако може да стане ама не се получи защото момата ви е слушала приказките се разсъхва хубавата работа
Което си е жалко направо :)

koalka
05-29-2007, 06:08
Щом не е станало да правите секс в началото, явно мерака му е минал към теб.Нормално, много момчета са така.Намери си някое свестно момче, а не, което държи веднага да спи с теб.