PDA

View Full Version : как да напълнеем?



shalqlql
05-28-2007, 21:02
здр, много ще се радвам ако някой ми сподели някакъв начин за напълняване освен да се яде!!римерно ако някой е имал такав проблем и ако е ходил на лекар или пък е чувал за някакви хапчета за повишаване на апетита!!!

05-29-2007, 06:31
домата повишава апетита ;-)

dan4ety
05-29-2007, 08:18
Еми и аз много искам да разбера, защото съм с поднормено тегло и искам да кача някое друго килце :-) Ама не ми казвайте нищо за повишаване на апетита, защото ям по наистина МНОГО и не действа. Айде казвайте нещо! :)

05-29-2007, 08:22
ядете мноого и веднага лягате даспите така се надебелява

charovnata_
05-29-2007, 09:54
i az iskam da nadebeleq i zastva qm poveche mazni hrani hlebni izdeliq i piq malko voda ne hodq mn leja prez povecheto vreme

05-29-2007, 10:31
i az iskam da nadebeleq i zastva qm poveche mazni hrani hlebni izdeliq i piq malko voda ne hodq mn leja prez povecheto vreme
I deistva li?

charovnata_
05-29-2007, 15:12
i az iskam da nadebeleq i zastva qm poveche mazni hrani hlebni izdeliq i piq malko voda ne hodq mn leja prez povecheto vreme
I deistva li? mi pri men deistva xaxa tupkam se po cql den ne hoda mn ne piq mn voda

neusan88
06-02-2007, 14:33
ами освен много ядене трябва и да не се хабят нервите защото с притеснения и други такива се губи много енергия...:smt009
и аз искам да напълнея защото съм с поднормено тегло...
и аз ям много хлебни,мазни и други калорични храни но няма резултат кои знае какъв!
наистина ако има нещо казвайте! [-o< :!:

§
06-02-2007, 19:46
Миии..хапване на хлебни изделия,месо,яица, овесени ядки с една кофичка кисело мляко по два пъти на ден ...бирена мая на хапчета ..хранене по 4-5 пъти на ден... и с времето би трябвало да се качат килца :)

Adwokat
06-02-2007, 19:54
da vi imam problemite...

neusan88
06-02-2007, 21:03
da vi imam problemite...
ами незнам какви проблеми имаш ти...но това с поднорменото тегло си е доста сериозен проблем! [-X :!:

Ivoоо
06-18-2007, 08:42
решението на проблема ти е:
значи може да не се тъпчеш защото няма смисъл,яж си нормално по 3-4 пъти на ден,но нормални количества.Ключа към всичко е режима! Закуска,обед,вечеря по едно и също време,ставане и лягане пак.Много е трудно,но затова всички мъже напълняват в казармата..Аз там качих 16 кила :) Ако пушиш спри ги,ако си мн слаба внимавай да не качиш рязко защото ще си повредиш кожата!!!. Другия вариант ако не стане с режима е:
Хранителни добавки,както следва:
Креатин и протеин,но на MUSASHI
Бирена мая
Тренировки
И пак режим,режима е всичко което ти липсва явно :idea:

gabrielka@a
06-18-2007, 13:34
ОФ!Лесно е да се надебелее,ама да се отслабне......Ако искаш да напълнееш яж банани,хляб,фъстъци,чипс,пи й кола,не се движи много,вечеряй късно и ето ти резултата!

Ti i az
06-18-2007, 13:45
Ima6 burz metabolism koeto e dobre. Ne dei da se tup4e6, tva ni6to nqma da napravi. Trenirai i 6te izglegda6 mnogo gotino i 6te ka4i6 nqkolko kilograma koito sa muskoli.

neusan88
09-26-2007, 15:53
аз обичам да скачам на въже!тва е добре за крайниците и мисля за тренировка за правя това както и коремни преси!дано помогне!ина4е за яденето незнам доколко е мога да спазвам режим - старая се, но...

xXxScreamxXx
09-26-2007, 16:42
e qj kat za svetoovno na 3-tiq den 6te ima rezultat :wink:

neusan88
10-04-2007, 09:02
mhmmm....golqm rezultat ima!o6te sym si klio6tava:D :smt005

x-PeRiMenT
10-04-2007, 19:51
И как става това напълняване без ядене? От въздуха ли да паднат килата? Яй често но не преяждай и не яж до насита. Яж меса, яйца, картофи, ориз, хлебни изделия, но гледай да избягваш чистите мазнини като сланината например или прекалено мазните неща. Пий вода, сокове, нектари, яж банани, ако искаш и добавки пий(от тях има много големи резултати). Това е в общи линии.

LuCiFersAngeL
10-05-2007, 08:36
ОФ!Лесно е да се надебелее,ама да се отслабне......Ако искаш да напълнееш яж банани,хляб,фъстъци,чипс,пи й кола,не се движи много,вечеряй късно и ето ти резултата!

+1
За най-добри резултати слагате един удобен фотьойл пред компютъра, запасявате се с тлъсти сандвичи и чипс и си прекарвате деня в бездействие и ровене в нет-а или гледане на филми. Не съм го пробвала, но предполагам, че ще подейстава.

voodoodoll1
11-23-2007, 19:05
ми и аз искам да наддам с няколкo kилца,защото съм с поднормето тегло.Ям мазни,тестени изделия,много сладко,не спортувам,не ходя много,седя повече пред компа или ако излизам ходя само до кафето.Ама няма ефект,пак съм си много слаба

Choko Princess
12-01-2007, 16:02
офф и аз съм мн слаба имам апетит обаче не мога да дебелея ходих на лекар пък тя зе че ми изписа хапчета за апетит :D

bebotity
12-01-2007, 17:27
Ам то и аз сам слаба 1.68 и сам 48 кг в 8 клас .това се ппределя зависимост от годините с сяка вдна година костите ти растат и ти се заформя6.А не е ли по хъбаво да си слаба???Например на мен ми харесва и вси4ките ми приятели са закраглени и ми завиждат така 4е си предаи някво само4увствия(аз нямам такова)и запо4ни да си мисли6 пове4е за фигърата си е ако си прекалено слаба ве4е не знам :-k

Roguemood
08-23-2008, 01:01
Абе тооо и аз съм много слабаа......ям си супер редовно имам апетит...купих сибирена мая-не действа,рибено масло-не действа, какво ли не съм пробвала.Чета из форумите милиони диети за напълняванее и нито една не помогна.Всичко си е въпрос на структура... и все пак искам да отбележа,че ако изразходвате повече енергия (калории) отколкото приемате няма начин да качиш кг :) Сега съм 42кг а преди 2 месеца бях 47 а как да кача и аз незнам.....ако някой прави вълшебства да пише :D :D :D :D :D :D :D :D :D

silver_moon
08-23-2008, 06:08
момичета, ако ядете мазнотиите, шоколадите, снаксовете и колите няма да качите...

за да качите се хранете по около 5-6 пъти на ден, като менюто ви включва: много картофи/не пържени/, много ориз/не мазен/, много пълнозърнест хляб, много месо, мляко, сирене, извара, яйца, овесени ядки, плодове, зеленчуци...гледайте да ядете по около 2000килокалории на ден...ето ви сайт където да смятате колко килокалории сте приели http://healthyfood.info.bg/Calculators.html

най-важното: ходете да тренирате, ма не днеска тренирате, утре и други ден ви мързи, трябва постоянство, най-добре тренирайте през ден...преди и след тренировка яжте ориз, картофи, хляб

айде сега вместо да седите и да се вайкате марш на стадиона да тичате или в басейна да плувате или във фитнеса :)

Isabelle
08-23-2008, 08:25
i az iskam da nadebeleq i zastva qm poveche mazni hrani hlebni izdeliq i piq malko voda ne hodq mn leja prez povecheto vreme
Да и кво аз ако искам да напълнея дай цял ден да не мърдам от нас да се тъпча с хляб което е толкова вредно :smt078 да ям мазни баници :smt078 и изобщо мазно :smt078 да не пия вода както кръвното ми е ниско и ми казаха да пия течности само това остава и да припадам още повече
Това ще е много отвратителен живот..

Vladokaaa
08-23-2008, 08:47
i az iskam da nadebeleq i zastva qm poveche mazni hrani hlebni izdeliq i piq malko voda ne hodq mn leja prez povecheto vreme

Внимавай защото аз започнах такъв живот да висна у нас и да ям и се улях с килограмите тай че внимавай .. и недей се затваря само за да напънлееш излизай си :)

Vladokaaa
08-23-2008, 08:48
Еми и аз много искам да разбера, защото съм с поднормено тегло и искам да кача някое друго килце :-) Ама не ми казвайте нищо за повишаване на апетита, защото ям по наистина МНОГО и не действа. Айде казвайте нещо! :)

Не става защото си с бърз метаболизъм :)

xxxSnowflakexxx
08-23-2008, 09:44
домата повишава апетита ;-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sladur4etyYy
08-23-2008, 10:27
Ам то и аз сам слаба 1.68 и сам 48 кг в 8 клас .това се ппределя зависимост от годините с сяка вдна година костите ти растат и ти се заформя6.А не е ли по хъбаво да си слаба???Например на мен ми харесва и вси4ките ми приятели са закраглени и ми завиждат така 4е си предаи някво само4увствия(аз нямам такова)и запо4ни да си мисли6 пове4е за фигърата си е ако си прекалено слаба ве4е не знам :-k

ее ти пък кво се оплакваш сега? ти си супер според мен! аз допреди месец бях 45 кг 165, на 15 станах наскоро и не се имах за твърде слаба, по-скоро исках още 1-2 кг и толкова.. оба4е сега съм станала 42 кг и напрао отка4ам :x нз за вас, аз ше зема да послу6ам silver_moon, явно разбира кво говори :D оба4е тва, което някой правите, само да лежите и да се тъп4ете, е УЖАСНО вредно!!! не го правете, от тва 6е ви се полу4и целулит, 6е ви се отпуснат телата и после...нз кво 6е стаа... трябва да има някакво движение ! и трябва да се пие вода, особено сега в жегите нз как издържате, някой бе6е казал 4е гледа да не пие мн вода... :?

OneGirl
08-23-2008, 11:25
И аз много искам да напълнея.Храня се здравословно ,спортувам ,но нищо няма ефект :( .Пробвах и с стоене в къщи и тъпчене с ядене и пак няма ефект.

Decu
08-23-2008, 11:30
Много грешно правите като препоръчвате да ядат повече месо, яйца, сирене и кашкавал. :?
Тези неща са основните в отслабването.

Някъде бях чела, че като искаш да напълнееш може да ядеш торта преди лягане. Или нещо по-тежко, засищащо..

taamara
08-23-2008, 11:40
Много хубава тема =; и аз се присъединявам към искащите да напълнеят..
Тва да ядеш по цял ден сандвичи...торти, чипсове и не знам си още какво е супер нездравословно... да не говорим за последиците като целулит например :?
На много места съм чела, че трябва да се храниш нормално, но по-често.

silver_moon
08-23-2008, 11:49
Много грешно правите като препоръчвате да ядат повече месо, яйца, сирене и кашкавал. :?
Тези неща са основните в отслабването.

Някъде бях чела, че като искаш да напълнееш може да ядеш торта преди лягане. Или нещо по-тежко, засищащо..

ти чуваш ли се какво говориш???? за да качат мускули, не мазнини се нуждаят от ПРОТЕИНИ, а тях ги има точно в месо, риба, яйца, мляко и млечни продукти...но заедно с тях да ядат ориз, картофи и пълнозърнести храни!!!

дам хапни тортичка преди лягане и после ще има тема "как да си махна целулита" или "защо имам стрии"

:-x :-x :-x

sLim316
04-24-2010, 22:18
Първо по темата : в аптеките има едно "Жен Шен" ,то е като чайче повишава апетита .. споменатото по доре е много правилно РЕЖИМА Е ОСНОВА ! . Прочетох някой от коментарите .. Много по вредно е да се тъпчеш да не пиеш вода ... Създайте си режим с точни часове за храна , Тези който са с бърз метаболизъм да хапват по-малко ,но по-редовно .

Nakadah
04-24-2010, 23:06
темата не е от 2007 година?

spopi
04-30-2010, 09:02
Стои си така не ти трябва и аз съм слаба секи ми казва яж повече :lol: ама после кажете как да отслабна аз си ям само боклуци :o и не надебелявам обаче не се спирам в къщи :grin: всеки е различен карай си така да не ти пука 8)

reality
04-30-2010, 10:44
ядете мноого и веднага лягате даспите така се надебелява

Така и се повръща. Няколко пъти ми се е случвало и цяла нощ повръщах на другия ден не съм ставала от леглото не можех да си мърдам нито крака нито ръце ама буквално не можех да ставам и ми беше и много лошо. Не опитвай това...

skalata921
02-09-2011, 20:20
da vi imam problemite...
ами незнам какви проблеми имаш ти...но това с поднорменото тегло си е доста сериозен проблем! [-X :!:

Поднорменото тегло наистина е сериозен проблем, тъй като води до световъртеж, отпадналост и дори до припадъци, дължащи се на намалено подаване на кръв към мозъка. И аз бях така но се оправих с бирена мая без да се тъпча с храна (припадъци съм получавал при силна болка или голямо натоварване).
Съвета ми към тези които получават световъртежи или припадъци от ниско кръвно, дължащо се на поднормено тегло е да започнат да пият бирена мая.При мен световъртежите и припадъците изчезнаха след като започнах да пия. Ефекта от бирената мая не се появява след приемането на първите 2-3 хапчета, трябва да се приема около месец или два за да подейства.
При нея е добре че не би трябвало да вреди на организма, тъй като се състои от витамини.
На опаковката на бирената мая пише да се приемат по две-три хапчета три пъти дневно но може да се посъветвате с личния си лекар.
Бирената мая се продава в две разфасовки за малката не съм много сигурен но мисля че са 60 таблетки и струва 3-4 лева, а голямата е 125 таблетки и струва около 6 лева.

holypotatoes
02-09-2011, 20:27
Ядки и фрешове - и двете са много здравословни и супер калорични.

shupishup
02-09-2011, 20:51
Яж през нощта по много и мазно.. примерно към 12-1 часа, и лягай да спиш.

kidda2000
10-31-2011, 07:05
здравей! аз съм същата като теб а съм на 11 и съм само 32 кг но преди около седмица бях 30 опитай се да не гледаш кантара ии си яж спокойно и може би без да усетиш ще напълнееш! :)

kalpazanka
11-01-2011, 13:47
Старо! :-x