PDA

View Full Version : Баща ми и тъпата му ревност !!!



05-28-2007, 21:17
Разбирам, че е нормално да ревнува ама това вече взе да ме задушава хептен!!! На 19 години съм, а ме третира като 5 годишна !!!
За някои неща, като чистене, готвене, пране, гладене и тем подобни дето него лично го засягат хич не съм малка, ама видите ли за гаджета и тем подобни съм мноооооооого малка.
Имам вечерен час мамка му !!! На 19 и с вечерен час до 20:00 часа!!!
Гаджетата ми и те били едни кретени, дето само искали да ме изчукат да ме зарежат... абе изобщо, най-добре е да си седя затворена при него, да му прислугвам, за да е убеден че няма да правя никога секс и, че никой никога няма да ми разбие сърцето!
Не знам кво да го правя вече... все още нямам възможността да се изнеса, защото само преди седмица завърших, а и няма да мога да си го позволя... не знам какво да правя вече... то бива бива закрила, ама самия той не разбира, че като ме държи толкоз изкъсо ми съсипва живота. :smt009 Когато нормалните хора на моята възраст излизат по дискотеки с гаджетата си, аз трябва да се прибирам щото нямало кой да му сложи салатата и ракията!!! Ами бахти... майка ми за кво е??? С извинение, ама той е женен за нея, а не за мен!!! :smt012

Forslor
05-28-2007, 22:18
... и ако кажеш ,че е военен направо картинката заспива. :D

koalka
05-29-2007, 06:47
Хах, възможно е.Е, то и баща ми е бивш военен, но не се държи така.

anastacia89
05-29-2007, 08:35
Полицаи и военни.Мани,мани.Но си зависи от човека. :-D

Seducti0n
05-29-2007, 09:44
Професията на баща и по нкакъв начин не оправдава поведението му което границчи с деспотизъм.Дай му да разбере че вече си голяма че имаш свой собствен живот и той няма право да ти се меси.Нека знае че си достатъчно зряла и разумна че да можеш сама да подбираш не само приятелите си но и интимните си партньори.Той може би се опитва да те предпази от света защото вижда колко страшни са днешните временена особено през неговия мироглед.Сигурно често ти казва какво е било едно време и че въобще нещата са били много по-разбични от сега.Ти обаче живееш в едно по-модерно и свободно общество за добро или лошо.Ето за това трябва да си намериш място в него а не да робуваш на предрасъдъци.Трудно е да бъдеш самостоятелна при положение че си зависима финансово от родителите ти но поне напарви опит да докажеш че си момиче на мясо което заслужава доверие.Успех. :smt008

05-29-2007, 17:49
:shock: Е стига аз съм на 17 и вечерния ми час е 22:30 говори с баща ти и най-добре е да го запознаеш с приятеля си и така :wink:

LoVe_RuSlAn
05-29-2007, 18:46
Iztyrpi o6te malko syberi pari i se iznesi da vidim togava koga 6te te vikada mu sluguva6 ili moje bi 6te se iznese s tebe xaxaxa
:lol: :lol: :lol:

Reed
05-29-2007, 19:04
Къде пък пише,че е военен?И баща ми е,пък съм на 13 и не ме ограничават така :-s аре питай го той на колко е излизал и да видиш,че ще замълчи.Или освен иска да те напрай като него
:lol: Щом си на 19 и до сега не си се опрайла и разбрала с него няма да можем да ти помогнем с нищо...Просто гледай колкото се може по-бързо да започнеш самостоятелен живот :-D и тогава се отнасяй с него,както ти е кеф/тфа май грубо прозвуча/ :-D

Forslor
05-30-2007, 00:51
anastacia89 Моля те смали си аватара ,защото навираш постовете на всички в 3 та глуха .

Always`Sad
05-30-2007, 05:57
Мила незнам какво да ти кажа. Това дето ти се случва е много лошо. Но според мен щом до сега не си му дала да разбере, че ти си голяма то вече е късно за това. Просто потърпи още малко докато си стъпиш на краката и се изнесеш, макар че ми звучи невъзможно да си намериш работа с такъв баща, той няма да те пусне да започнеш работа според мен.

tears_of_anger
05-30-2007, 06:09
sk1pa,trqbva sama da si izdestva6 nezavisimostta,prekaleno si golqma...govori s nego,pomoli maika ti da ti pomogne,pitai q kakvo misli po v1prosa...ako ve4e ne si q pitala...trqbva da spe4eli6 doverieto mu...moje bi ima pri4ina da se d1rji taka...a drugiq variant ne iskam da go spomenavam.a moje6 da govori6 s psiholog ;) pomaga...li4en opit i az imah s16tiq problem s ba6ta mi...minalata godina...sega s1m na 16 i me puska dosta pove4e:}}

SupremacyGirl
05-30-2007, 07:22
tears_of_anger, ти малоумна ли си или да? :shock:
Смали си шибания аватар!..

anet
05-30-2007, 08:25
Проблема ти е сериозен,знам от опит.Знам също ,че този тип деспотични родители,никога не падат по гръб,трудно ще бъде да го убедиш ,че не е прав.Когато аз скъсах тази деспотична връзка,в крайна сметка скъсах всички,просто така се случи,защото разбиране нямаше .Сега след години сме по близки от всякога,няма и помен от преградите между нас и той отново е моят татко.Ако ти не му го кажеш,той няма да се усети..Не се страхувай да проведеш разговор с него и да му обясниш това ,което те претеснява и ти тежи.Нека и майка ти ти съдейства,помоли я. \:D/ УСПЕХ

krasivata_luvica
05-30-2007, 08:42
ами направи така:заплаши го че ще се изнесеш при гаджето си,
а ако не действа заплахата направо си земи парцалчетата и отивай да живееш с гадже то си :roll: или пък седнете един ден и говори с баща си и майка си

nasty_f
05-30-2007, 12:45
УУУУУУУУааааааУУУУУУУУ!!!

Как може да си на 19 и да имаш вечерен час до 20:00 и да се държи така с теб??????Такова нещо не бях виждала...А аз си мислех,че моя баща е гаден!?Много съм се объркала :roll: Това честно ти казвам,не мога да си го обясня.Ти си на 19 години!Кажи му всичко което мислиш.Друг вариянт няма,разкрещи му се и това е.
"Писна ми от теб!!!!!!!НА 19 СЪМ!Пълнолетна съм,завършила съм,не искам да съм слугиня на никого!Искам да излизам,както правят всички нормални ЖЕНИ на моята възраст!Ти си голям егойст!Мислиш само на теб как ще ти е добре,а не разбираш,че с този контрол ме измъчваш и "заравяш в земята" направо!Писна мии,искам си живота!На 90 години ли да излизам и да си търся гаджета?Младостта ми отмина докато ти ме пуснеш да излезна!!" Аз така бих му се разкрещяла.Дори бих се изнесла,ако ще и на същия ден да съм завършила.И да отида някъде,където той няма да разбере.Иди при гаджето си!Майка ти тава мърза ли е?.....Боже,Боже,аз за такова нещо не бях чувала.Аз,че съм на 15 вече не питам баща ми за някои неща,както и майка ми,но това не означава,че съм пропаднала...А ти,че си на 19 и още чакаш разрешението му.Излизай си,без да ти пука!

05-31-2007, 13:22
ole az sam 6 klas ve4e da de pochti 6-ti i ve4erniq mi 4as e 22:00

AmyLeeRall
06-02-2007, 15:00
Ми аз съм на 17 и час нямам.Може би щото наще се познават с приятеля ми и му имат доверие, пък и никога не съм се прибирала късно. В смисъл до към 1 часа съм си в нас.

06-03-2007, 08:52
Много съжалявам. Иди да учиш в друг град и започни да работиш, друг начин няма. Съветвам те да се спасяваш от тоя преди да те затрие. И моя баща беше подобен урод но сглупи сам да ни напусне и се отървах от него. Сега съм на 20 и съм мн прогресивен студент и си имам доста $, да не кажа че си имам и мой бизнес. Не сме си говорили от 6- 7 години вече не помня, не ми и трябва. Най хубавите години в моя живот.

06-03-2007, 08:54
намери си гадже и избягай от вас,кат няма кой да му сервира да види той,хамалин с хамалин ...

rali4ka91
06-03-2007, 09:39
:shock: :shock: :shock: Вечерния ти час направо ме уби!Горкичката ти.Ами седни една вечер и поговори с баща си на тая тема, обясни му че с това не прави нищо друго освен че те отдалечава от себе си.Обясни му че вече си голяма, и че няма вечно да си неговото малко момиченце.Че имаш нужда от свобода.Абе вместо да си мълчиш завържи тая тема.Но без да се караш с него :smt014 А майка ти дявол да я земе защо не се опитва да те защити?!?!?! :smt013
Айде успех миличка!