PDA

View Full Version : Знаят ли вашите ?



05-28-2007, 21:21
Не съм виждала такава тема до сега , съжалявам , ако се повтаря.
Казвали ли сте на вашите или въобще знаят ли , че се обезкосмявате на интимниет места.
И ако някой има случка как са го хванали , ако иска да сподели с аудиторията .

шадоуче
05-28-2007, 21:45
Знаят естествено. То си личи особено на морето, ако под банския има една гора седи ужасно, а и косъмчетата минават през плата и се подават на места :-)

sherry
05-29-2007, 06:05
Боже, аз всичко ли трябва да им казвам?! :shock: А и какво като се обезкосмявам, да няма да ме накажат, я :-D Пък и как ще ме накажат, като съм вече голямо момиче :lol:
Както и да е...Майка ми знае, отдавна даже. Предполагам, че и баща ми знае. Няма нищо срамно в това, че един млад човек се обезкосмява :lol:
Би било странно, ако не го правех :shock:

teenkopele
05-29-2007, 06:21
...Няма нищо срамно в това, че един млад човек се обезкосмява :lol: ...

koalka
05-29-2007, 06:24
Баща ми предполагам се досеща, а майка ми знае. :wink:

SINDEL
05-29-2007, 07:15
Пфф! Аз да не съм длъжна да им казвам за сяко нещо, което реша да направя с тялото си... Освен тва космите са си мои. Дали ще ги махам или не си е мой избор.
Така или ина4е знаят. Особено като си с по-изрязано бельо или по бански няма как да не си ли4и дали си ги махал или не.

Shadow_Walker
05-29-2007, 08:13
Който където иска там да си се обезкосмява.А относно родителите-
Боже, аз всичко ли трябва да им казвам?! :shock:

gabbybon
05-29-2007, 09:13
Боже, аз всичко ли трябва да им казвам?! :shock: А и какво като се обезкосмявам, да няма да ме накажат, я :-D Пък и как ще ме накажат, като съм вече голямо момиче :lol:
Както и да е...Майка ми знае, отдавна даже. Предполагам, че и баща ми знае. Няма нищо срамно в това, че един млад човек се обезкосмява :lol:
Би било странно, ако не го правех :shock:
Мдам.... :)

_donna_
05-29-2007, 09:37
ама за тва нещо трябва да са специално осведомени ли?

"мамо,от днес ще се обезкосмявам"? :smt005

sh3_1s_7h3_0n3
05-29-2007, 10:13
ама за тва нещо трябва да са специално осведомени ли?

"мамо,от днес ще се обезкосмявам"? :smt005

по този повод трябва съответния ден да бъде превърнат в ежегоден празник... 8)

`Death`Whore``
05-29-2007, 10:24
Майка ми узна наведнъж, че се бръсна отдолу, и че използвам тампони...и беше голям ужас...естествено, обвини баща ми.

tears_of_anger
05-29-2007, 11:02
xaxa 6to za v1pros,ami nai malkoto e nehigieni4ko ako ne se obezkozmqva6...est 4e znat...

NaDuFcHe
05-29-2007, 11:30
Xaxaxax da daje na vratata na banqta imame razpisanie koi koga trqbva da se obezkosmqva..maika mi ne e glupava da si misli che hodq obrasla kato armenski pop no ne sum i kazvala "mamii pochvam da se brusna " xaohxoahaoh Malko e tupichka temata

Rocky_girl
05-29-2007, 15:02
Звучи ми като фукане....се едно нашите се прибират от работа и аз скачам като луда при тях ГОЛА да им покажа колко ми гладко #-o мисля,че не знаят :smt018

alkobalko
05-29-2007, 15:08
To e логично.

InitialD
05-29-2007, 16:02
Ми предполагам че се досещат...но не бих искал да разбират от първа ръка..доста конфузно ще е!

lady_bird
05-29-2007, 18:19
mi az vednuj se bqh sburkala da si vzema kram depilatoar,koito mire6e na roza i posle apartamenta ni miri6e6e na tva cqla sedmica,vupreki neprekusnatoto provetrqvane,a ba6ta mi kato se pribra vika_Abe,kva e taq smrad!" i nagrabi tubata s krema i go metna prez prozoreca i vika:"Abe q si zemi ne6to po-taka!" :lol:

Mimka_sweet
05-29-2007, 19:35
Ами не съм им казвала :lol:

ама ще им оставя бележка ,че очи в очи ме е срам :-D

{S}BaBY{G}
05-29-2007, 21:31
ахах боже...като ги знам как нямат време за нищо последно за моето обезкосмяване ще седнат да отделят време и да го мислят :) ама не мисля че тънат в невидение,при положение че самобрасначката ми и гелчето ми са в шкафа на видно място спретнати :) Дано не е голям шок за тях :) " ОМФГ тя се обезкосмява?!?!??! " :lol:

bulgarche
05-29-2007, 21:42
Майка ми знае...досеща се жената

Vikitooo
05-29-2007, 23:32
:smt005 :smt005 oohh hubava tema :smt005 Maika mi lichno razbra, i se prie normalno..daje i akali vze da dava :idea: A za bashtata kvo da kaja, choveka kvoto i da praqvq s tqloto mi nqma problemi.. :mrgreen: Samo obica na papa ne dava da si sloja... ](*,) ](*,)

cherinka
05-30-2007, 04:35
Аха. Знаят.
Случка :arrow: бях дребна, бях в банята, обръснах си шундричката и си казах, че като излизам от банята, веднага ще си сложа гащички, за да може мама да не ме усети.
И кво стана, лепнах се за 203 мин. пред огледалото да се видя как изглеждам отстрани и мама влезна в стаята :-D и ме изгледа едно учудено и ми каза "още ти е рано, бе, миличка", ам на мен току-що ми бяха поникнали мъхчета и аз ги махнах. май верно не ми е било време.

И мама веднъж се изпусна пред баща ми, че си обесмосмявам краката, и той на следващия ден ми купи самобръсначка.

Пък много ми е чудно, тати като разбра, че съм почнала да си скубя веждите, много ми се кара и всеки път ме гледаше злобно и така, все едно ще ме нападне, ще ми се скара.

Та, той тате е пич бе, иска на сякъде да съм гладка. Веднъж като го ядох, ме приклещи в банята, включи машинката, дето си бръсне главата и крещи та се къса "ИДВай тука, веднага! Ся ще ти махна косата" :-D
хъхъ. ся ми е смешно, ама тогава не беше......

krasivata_luvica
05-30-2007, 06:49
и за кво трябва да им казвам [-X :lol: :lol: :lol: :smt005 върша си квото ми е кеф :-D пък представяте ли си да кажа :lol: :lol: тате аз се обезкосмявам на интимните си части :-D :lol: :lol: :smt005 човека ще каже сигурно мене това кво ме вълнува :lol: :lol: :lol:

ninsy
05-30-2007, 10:29
тях пък какво толко ще ги интересува аз каде се обескосмявам,аз не ги питам тях ,те не питат мен :-D

lunnoto_momi4e
05-30-2007, 11:19
Боже, аз всичко ли трябва да им казвам?! :shock: А и какво като се обезкосмявам, да няма да ме накажат, я :-D Пък и как ще ме накажат, като съм вече голямо момиче :lol:
Както и да е...Майка ми знае, отдавна даже. Предполагам, че и баща ми знае. Няма нищо срамно в това, че един млад човек се обезкосмява :lol:
Би било странно, ако не го правех :shock:
Абсолютно подкрепям! O:)

krasivata_luvica
05-30-2007, 13:07
Боже, аз всичко ли трябва да им казвам?! :shock: А и какво като се обезкосмявам, да няма да ме накажат, я :-D Пък и как ще ме накажат, като съм вече голямо момиче :lol:
Както и да е...Майка ми знае, отдавна даже. Предполагам, че и баща ми знае. Няма нищо срамно в това, че един млад човек се обезкосмява :lol:
Би било странно, ако не го правех :shock:
Абсолютно подкрепям! O:)

и аз Абсолютно подкрепям! =D>

05-30-2007, 14:33
E znaqt mnogo qsno... to tfa da ne e nekfa prisyda ili da mi zabranyt :smt005 daje bashta mi mi e kupuval lentichki za obezkosmqvane, zashtoto az izpolzvam specialni.. ne nekfi bokluci, a toi e distributor i mi gi zima na edro :smt019 taka che ... znaqt :smt005

Qnchety
05-31-2007, 19:26
Ми мисля че ен знаят, но преспокойно мога да кажа на майка ми :wink: !

Adwokat
05-31-2007, 19:42
Еми сигорно знаят да не са малумни я...

[m!s$_k@pr!$]
05-31-2007, 19:50
ми не съм казвала... тя не знае ама ко я интересува майка

06-01-2007, 06:44
абе дали знаят,що за въпрос?майка ми не знае,че ми е дошло и че хода на кола маска на триъгълник,мишници и крака,за кво трябва да знае кво правя с тялото си :smt012