PDA

View Full Version : Ujasno e...



Mxm
05-28-2007, 21:48
Boje tolkowa sum se pobyrkala po edno momche che prosto nqma dryg takuw sluchei w moq jiwot...Taka..Trygnax s negow priqtel i uj go pozabrawix malko, NO samo yj..Skusaxme i otnowo zapochna wsichko...Samo che toq pyt e malko po razlichno che UJ imaxme NE angajirashta wryzka,no qwno i towa nqmame..Celuwaxme se edna wecher w diskotekata, pregrydki, zakachki, pisheXME si redowno, zwyneshe mi...Dokato ne stana taka , che ne my bqx pyrwata...Tolkowa iskam da sym s nego che otkacham razbirate li spax s nego...A toi kaza che ne me xareswa, no ne e i bezrazlichen? Kaza mi kakwo prawim sega? No zashto da go karam da e s men na sila sled kato toi ne jelae, kaza che taka my e super gotino s men...Hareswa my da sme zaedno no nishto poweche ot towa (smisal da ne xodim) Kofti trupka, no se prejalix zashtoto go iskax i se syglasix po-dobre da go imam taka ot kolkoto izobshto da nqmam nishto obshto s nego..Beshe swesno momche ( ZA TAKUW GO MISLEX ) dokato ne se slychi che ne naeba 3 momicheta w edna wecher...A 4-ta mu prawila swirki...Strannoto e che ne razbrax ot nego..NORMALNO, toi dori ne me tyrsi weche, za kakwo da me tyrsi koq bqx az (uj edinstweniq chowek na koito mojel da spodeli wsichko) lyja sled lyja...Sega xodi s edna ot tiq deto e spal s neq...Zashtoto TQ iska???? A kogato az iskax, kakwo stana kogato iskax az...Nishty NE iskal seriozna wruzka? A sega ? Kakwo e po razlichno ? W momenta wsichko mi e mygla..Ne moga da go proumeq..Oshte ne sym gi wijdala zaedno...I ne jelaq...Ne znam kakwo da prawq imam chuwstwoto che umiram...Nikoi ne me interesuwa oswen priqtelkata mi i nai dobrq mi fr...Wsichko mi e bezrazlichno..Uchilishte, wsichko...Razseqna sym...Postoqnno mislq za towa...Ujasno e...Ne znam kakwo shte prawq weche a UJ bqx silna nqkoga.. I se oprawqx sama, qwno e bilo samo za predi... :smt011 Sry za obyrkanite misli no prosto ne moga da gi podredq..Blagodarq na tiq koito pone sa go procheli..Na nikoi ne go pojelawam... ](*,)

IGNGN
05-28-2007, 21:50
Толкова дълъг текст на шльокавица не мога да чета
Не можеш ли го сбиеш малко (текста, не младежа:))?

nasty_f
05-28-2007, 21:54
Ти какво си мислиш?Че тази ще е нещо повече за него?Не!Това,че й е казал "Ходиме." сигулно е прозвучало като "Айде от мен да мине..."...Същата работа си е.Дали ще ти каже,че ходите или не,но да си излизате си е същото.Но не е трябвало да спиш с него.Както и да е,стореното,сторено.Сега го зарежи този,избии си го от главата,занимавай се с всичко,което може да те разсее,и не поддържай връзка с него...Така ще го забравиш и ще започнеш от нулата.

vesito_gb
05-28-2007, 23:04
тои не те заслужава не заслужава да се ядосваш за него очевидно е просто един боклук които си търси нещо за чукане не позволяваи да ти провали живота

bloodybaby
05-30-2007, 10:02
Мило момиче, от написаното от теб разбирам, че момчето към което таиш тези чувства определено не ги заслужава!
Ще мине време докато изтриеш тази любов от сърцето си и преживяванията от съзнанието.Просто трябва да си силна и даго преодолееш - никой друг освен теб самата, не може да преодолее твоята болка и отчаяние!
Бих ти казала нещо, колкото и налудничево да ти звучи в момента - радвай се, че е тръгнал с нея, а не с теб!Ти вече знаеш що за човек е, как щеше да се чувстваш, ако си приятелката му?Нямаше ли да се чудиш постоянно, дали не е с друга, дали не ти изневерява, дали няма да ти лепне някое венерическо подаръче и тн и тн...Това затормозява ужасно!
Потърси, някой който заслужава горещите и искренни чувства, които имаш нужда да дадеш на някой!Потърси този, който ще те направи щастлива, а не психирана - защото евентуална връзка с въпросното момче без проблем може да ти докара психоза, с чувствата, които имаш!
Някой те чака някъде по белият свят, търси те и мечтае за теб!потърси го и ти и дано скоро се срещнете!
И не се отчайвай!

Th3MaN
05-30-2007, 13:27
Просто не мога да го прочета. Първо е много дълго и второ е написано на ужасна шлъокавица. Моля те като правиш теми поне се опитай да ги пишеш като хората.

TuZAra
05-30-2007, 13:31
тои не те заслужава не заслужава да се ядосваш за него очевидно е просто един боклук които си търси нещо за чукане не позволяваи да ти провали живота :!: :!: :!: :!: :!: :!:

sasha_90
05-30-2007, 15:04
Не мисли за него-това те наранява още повече!

koalka
05-30-2007, 15:08
Това момче не струва, поне да не ти даваше напразни надежди и да не те лъжеше...
Въобще не се занимавай с него.Просто е искал да си направи кефа с теб, колкото и грубо да звучи и после за не се занимава с теб.Спали сте, а и той това е искал, какво друго?Не сте заедно, не може не сила-както каза, той не иска.Това за четирите момичета няма да го коментирам, да прави, каквото си иска.Сама осъзнаваш, че не е свестен и е време да го забравиш.А и с онази е тръгнал може би, защото я е харесвал, с нея не е искал да бъде.Това е все едно да питаш някой защо харесва тази, а не онази.Просто заради самата нея.

Th3MaN
05-30-2007, 15:15
Ти си откачена! Как да ти го кажа по мило? Той ще спи с целя свят а ти ще го гониш. Той прави така защотов вижда че каквото и да прави може да те има. Я се стегай и го забрави. Не показвай никаква любов към него.

BAYO
05-30-2007, 15:45
Еми аз кфо ся, да пиша по - различно ... неа . Просто обобщавам написаното от всички по-горе - НЕ се занимавай с такива простомери, просто не си заслужава усилията. [-(