PDA

View Full Version : Biv6 i novi iztorii .. ami sega ..



ani4kaA1
05-28-2007, 22:04
Biv6o gadje koeto az zarqzah . .. kum koito vse o6te imam 4ustva idva na rojdeniq mi den natiska se ,.. na sledva6tiq den bqh pri sestra mu u tqh ,.. nikakva reazkciq vse edno ne be6e toi ... a nakraq mi kazva razbira se sled kato go pitah .. 4rez sestra si prosto "bqh piqn .. odavna vsi4ko e priklu4ilo" togava ne be6e piqn koi kfoto 6te da kazva .. i sestra mu znae 4e ne be6e .. ne bqh skusala s nego odavna be6e minal mesec .. i izvednuj nito se bqhme vijdali do rojdeniq den nito ni6to idava i se natiska .. kakvo da mislq .. mislq az .. 4ustvam se kato nqkoq igra4ka deto moje da si idva i da si trugva kogato pojelae no ne sym .. i toi mn dobre go znae6e ... kakvo mislite e dobre da go ostavq koeto mislq i az .. ne vijdam s takyf 4ovek kakvo bih pravila makar 4e go obi4am vse o6te .. nagovorih kup glupozti na sestra mu 6te i se izvinq .. a i tq vidq 4e ne sym hi4 dobre sled kato mi go izcepi tva ..gleda6e me osobeno .. ne be6e bezrazli4en .. li4e6e mu .. vseki fr go kazva6e daje podobno dyrjanie ne e 'prosto bqh piqn .. " ne vqrvam .. vie kakvo mislite po vuprosa moq kajete nqkakyv syvet ... ! blagodarq vi .. :cry:

anss1
05-29-2007, 11:23
mislq 4e kolkoto i da e izlugal .. bi trqbvalo da ima drugo obqsnenie za vsi4ko .. ima ne6to koeto toi ne jelae da si priznae ... i to4no tova iska6 da 4ue6 ti .. ostavi go .. qvno go e strah .. ostavi go da te vidi .. 4e ne si tova koeto e bilo 4e si ne6to pove4e i ne bi se preklonila pred nego .. +tova ne e pyk edinstven q ... uspeh natatak skypa !

ninkata`
05-29-2007, 21:37
i az nz mila i az sym v podobna situaciq ama neznam .. kfoto stane tova ..

MoHuTo
05-30-2007, 08:52
Ами може би и той има някакви чувства, но не иска да си признае...не си ли се замисляла над това :-k