PDA

View Full Version : "ЗОВ ЗА ПОМОЩ"



quench
05-29-2007, 05:48
Днес ще отида в БТВ, за да ги помоля да ми покажат номерата на банковите сметки. Въпросът е,че спешно и "животоспасяващо" ми трябват 800 000 евро за мезонет в кв. Южен Парк и 40 000 евро за нов автомобил.
Ако някой може да ми помогне, нека ми преведе всичко, което има на тези сметки!!!

Зов за помощ - моля ви, не подминавайте!

:smt010

И ако има работодател, който е съгласен да ме вземе на работа и всеки месец да ме пуска по болнични - нека ми напише имейл.

Айде,аз отивам да си гледам кефа!

:smt013

sherry
05-29-2007, 05:59
Да, има хора, които лъжат, за да спечелят пари, много измами са ставали. Но факт е, че има ужасно много болни хора, които отчаяно се опитват да спечелят живот, да се преборят с болестите. С две ръце съм ЗА инициативи, които подпомагат оцеляването на хора. Измамници има и винаги ще има, така е устроен света, но нека не забравяме, че има и много истински нуждаещи се!

Трябва да им помагаме с каквото можем, ако не можем да им пратим пари по сметка, нека поне да им изпращаме един смс лев и нещо, ще знаем, че сме допринесли ужасно много оцеляването за нечия надежда!

http://www.save-darina.org/ - ако някой има възможност, нека помага. Аз пратих смс за едно от момчетата, като си заредя ваучер, пак ще пратя.

experiment_m
05-29-2007, 07:52
А какво ще кажеш за картичките, които се предлагат по центъра. Струват 2 лв, а само един отива при нуждаещете се.

quench
05-29-2007, 12:53
паралелът не е същият

в сутрешното предаване на бтв оня пич с изрязаното лице и жена му направиха Убер-Просията - щото докато циганките с децата около Шератон биват виждани от 20 души симултантно, то тея бяха видяни от 2 милиона души.

и с присъщото нахалство на славянина - "дали няма някой, който да ме наеме на раобта и да ме пусне веднага в майчинство?" - ти да не си единствената бедстваща майка ма краво дебела????

или оня - "парите ми трябват за последната операция, за да стана отново красив" =D> аз ако реша да си увелича члена, да викам бтв да ми показват банковата сметка ли? щото операцията е козметична, живота му е спасен вече

ти ги каниш на гости, те остават цял месец и си тръгват със сребърните прибори.....



и така, нямате ли некои богати родители, които да ми купят кола - искам само един Аурис - и един скоремн мезонет в Южен парк - само по 1700 евро квадратния метър

ааа,да - и некви пари за джобни ако може

Disrespect
05-29-2007, 13:00
ами онея дето ходят по ДОМОВЕТЕ и събират пари?! последния месец два пъти идваше една и съща жена...и даже се правеше че не помни...

Valar
05-29-2007, 14:32
Кой ви кара да им давате кинти!?
Игноре и тва е!

alkobalko
05-29-2007, 15:11
ами онея дето ходят по ДОМОВЕТЕ и събират пари?! последния месец два пъти идваше една и съща жена...и даже се правеше че не помни...

И в нас идва. Но като я попитах за координати или как можеш да разбереш къде точно отиват парите се направи на обидена и бързо си тръгна. Това е толкова долно, че просто нямам думи.