PDA

View Full Version : призна ми че ми е изневерил



05-29-2007, 07:49
мамицата му...вчера си призна,обаче ми се кълне че го е направил още в началото на връзката ни и каза че още не сме били тръгнали на сериозно.като го чух това,спрях да му говоря.звъни ми постоянно,но аз не му вдигам....какво да правя?не мога да реша просто.да му простя ли?все пак си призна,ама незнам пак.....заедно сме почти година и много се обичаме.според вас???

Shadow_Walker
05-29-2007, 07:57
Ами ако наистина е било в началото на връзката, когато тепърва сте тръгнали би трябвало да му простиш-пък и все пак си е признал...е все пак ти си решаваш.

05-29-2007, 08:04
Имаш 2 избора.

1. Да го скъсаш, заебеш, захвърлиш като малко котенце на дъжда след година връзка, в която (според теб) се обиате. После няколко месеца всеки ден ще си мажеш задника с люта чушка за да забравиш за него и ще проклинаш деня, в който си го скъсала. Той ще го приеме тежко, но във всеки случай по-добре от теб, ще си намери друга напук на твоята разпокъсана психика и ще ревнуваш.

2. Преглътни глупавото си женско самочувствие и поне един път направи правилното решение. То ясно, че ще е един път, ама поне да е в правилния момент.

Повече мисля че не е нужно да казвам.

P.S - Патка.

05-29-2007, 08:10
"патка" е на това вече мястото не му е тук.нито ме познаваш,нито имаш основание да го кажеш,така че може би патката си ти!

merinka__
05-29-2007, 08:13
:-k pO doBRe oPiTaI dA mU pRoStIsH aKo nAIstina e bilo f na4aloto na vryzkata :)))) nqma smisal prosto 6tom ste se obichali... da go kusash :)

koalka
05-29-2007, 08:18
Сама трябва да решиш.Зависи от това и дали можеш да простиш изневяра.Ако нещата не са били сериозни-не го оправдава, но пак е по-добре, от колкото сега.Вече е минало и ти решаваш дали ще го забравиш.Но напълно заслужава да не му вдигаш телефона.

Sladko_Izkushenie
05-29-2007, 08:24
Какво разбираш под думата изневяра?!
Защото за мен изневяра е не някой като си легне с някой или се целнали няколко пъти.Изневяра е когато започне да изпитва чувства към друг/а. Тогава много повече боли...А това че си е задоволил нуждите не означава нищо.Все пак сте били и в началото на връзката.Няма смисъл да се сърдиш и да се цупиш и да не вдигаш телефоните.Няма от какво да си засегната.Обичайте се и това е :!: :!: :!:

Sevt
05-29-2007, 08:31
Реши дали го обичаш ;)

05-29-2007, 08:38
определено го обичам и то адски много,а съм 100% сигурна че и той също.не искам да го зарежа,но ми е адски гадно че са се подиграли с мен.момичето не го познавам лично,само по физиономия.

HYPE
05-29-2007, 08:48
определено го обичам и то адски много,а съм 100% сигурна че и той също.не искам да го зарежа,но ми е адски гадно че са се подиграли с мен.момичето не го познавам лично,само по физиономия.

" обичам го, не искам да го зарежа" и тн.

не виждам смисъл от темата

Sevt
05-29-2007, 08:48
Щом го обичаш, а и той теб, не съсипвай, може би истинската любов, заради една глупава грешка и то още в самото начало. Имало е обстоятелства, човекът е направил грешка, но не съсипвай всичко заради нея. И когато продължите не му я натяквай постоянно ;)

nasty_f
05-29-2007, 09:01
Прости му щом си е признал.Ако беше научила от друг,или ти беше видяла-НЕ!Но щом си е признал може да му дадеш втори шанс.Но да внимаваш сега много,защото веднъж като го е направил,не се знае дали ще се повтори.А ако се повтори вече го зарежи,защото ще почне да му става навик.Но сега може да се порадвате на 2ри шанс :wink: .

Merito_
05-29-2007, 09:10
Да и на мене ми се беше случило нещо подобно, но хубавото е че е дошъл и ти го е признал, а не ти да го чуеш от друг.Явно е решил, че ще е по-добре да сте наясно един с друг и да не криете нищо.Пък и не мисля, че ако не съжаляваше ще дойде да ти го признае.Пък и все пак е станало отдавна.Така, че недей го зарязва, а се опитай с времето да забравиш за тази случка, но го накарай да разбере, че повтори ли се няма да има втора прошка.Всеки заслужава втори шанс. ;)

BAYO
05-29-2007, 09:27
Обичаш го, той теб също. Признал си е, било е отдавна ... кфо се чудиш? Че ще се повтори? Едва ли, ако те обича. Дай шанс на връзката ви, не занемарявай всичко, заради гордостта ти [-X

HeDa
05-29-2007, 09:39
Това се случи на една приятелка.Само, че не той и изневери , а тя на него .. и пак така беше в началото на връзката.Тя си мислеше, че няма да е сериозна, но се оказа такава и вече са година и 6 месеца заедно. Тя найстина съжалява, но с една разлика - не му е казала.. и засега не мисли да му казва. Това беше грешка от нейна страна. Мисля , че приятеля ти също съжалява, щом ти звани постоянно .. прости му. Постави се на негово място.. изневерила си и искрено съжаляваш не би ли искала и на теб да ти се прости грешката.Всички правят грешки, но трябва и да се учат от тях.. ако го направи пак, независимо дали ти каже или разбереш сама или от приятел (познат) вече не трябва да му прощаваш.Та и нали му е за 1-ви път и то в началото. Сподер мен както казах вече - прости му , но ако се повтори недей

PankO
05-29-2007, 09:52
Ебати смешната тема.
Аз ако имам такъв случай само бих заобичал човека до мен още повече, защото знам, че той ми има пълно доверие! :-s

LetiCherry
05-29-2007, 09:52
По какъв повод ти каза, 4е ти е изневерявал?! Ами 6том е било в на4алото...може да му прости6, но аз не бих могла да забравя...

05-29-2007, 11:36
"патка" е на това вече мястото не му е тук.нито ме познаваш,нито имаш основание да го кажеш,така че може би патката си ти!

Не ми е нужно. Пускаш тема във такъв форум по такъв въпрос и очакваш съвет, с помоща на който да вземеш решение ?

Сега ми кажи честно:Поставила си си срок да следиш темата, след което ще сортираш всяко мнение, ще преброиш колко хора са 'ЗА' и 'ПРОТИВ' и ще вземеш решение ?

Не, ти вярно си патка. Оня сигурно е по-голям задник, но и ти не изоставаш. Съжалявам.

05-29-2007, 11:38
Впрочем изобщо не съжалявам.

PankO
05-29-2007, 13:33
хахахахха, смях ;-)

Гост, би ли ми казал ти по какъв случай влизаш във форума?
Развлечение, наредба, едвали ще е търсене на помощ ;-)
Избиване на комплекси? хахахах :D
(това по-горе не е лична нападка или да искам да те обидя!)
(аз влизам за да не мисля за учене и работа о.0)

Digital
05-29-2007, 13:41
мамицата му...вчера си призна,обаче ми се кълне че го е направил още в началото на връзката ни и каза че още не сме били тръгнали на сериозно.като го чух това,спрях да му говоря.звъни ми постоянно,но аз не му вдигам....какво да правя?не мога да реша просто.да му простя ли?все пак си призна,ама незнам пак.....заедно сме почти година и много се обичаме.според вас???
Ми това е било отдавна бе ! Цупи се още малко и не прекалявай.

loving_you_
05-29-2007, 14:00
Наистина трябва да решиш сама. Но според мен след като казваш, че го обичаш трябва да му простиш. Било е в началото на връзато ви и може би той не е знаел точно какво иска. Освен това си е признал, кото поазва, че държи на теб и иска да е откровен... Говоря толова сигрно, защото и аз съм правила същото като приятля ти. Тогава просто бях объркана и не знаех точно каво искам и му изневерих. И ми беше толкова гузно, че още когато го видях на следващия ден му признах всичко. И той ми прости... И все още сме заедно и все още съжалявам за това, което стана тогава...
Така че както вече ти казах ти си решаваш, но спорд мен трябва да му простиш.

05-29-2007, 14:06
НЕка позвъни още 1-2дена и тогава ...

naia
05-29-2007, 15:55
Прости му минало е............ ](*,) остани с него и се обичайте не се карайте за това ако наистина е било отначалото

Barbie
05-29-2007, 17:34
Що па нападнахте момичето? Да не би тя да е лягала с тоя и оня зад гърба на приятеля си? В началото или не - връзката си е връзка, доверието е доверие, отговорността е отговорност. И тя има пълното право да се чувства наранена и объркана.

И все пак, това, че си е признал, накланя везните в негова полза. Аз лично уважавам честността, дори и когато е закъсняла. И на твое място бих простила (ако обичам момчето). Но ти трябва да прецениш можеш ли да го преглътнеш или не.

HYPE
05-29-2007, 18:28
Що па нападнахте момичето? Да не би тя да е лягала с тоя и оня зад гърба на приятеля си? В началото или не - връзката си е връзка, доверието е доверие, отговорността е отговорност. И тя има пълното право да се чувства наранена и объркана.

И все пак, това, че си е признал, накланя везните в негова полза. Аз лично уважавам честността, дори и когато е закъсняла. И на твое място бих простила (ако обичам момчето). Но ти трябва да прецениш можеш ли да го преглътнеш или не.

http://ziza.ru/sites/ziza/emoticons/biggrin.gif http://ziza.ru/sites/ziza/emoticons/biggrin.gif

ShY`GiRl
05-29-2007, 19:24
Az sashto napravih neshto kato priqtelq ti.S moq sme veche godina i polovina,a az mu izneverih oshte na 1 sedmica naistina ne misleh che neshtata tolkova shte se zadalbochat pomejdu ni.Ne sam izneverqvala poveche no sajalqvam che go napravih.Nqmam smelost da mu kaja i nqma da go napravq...Taka che vlez mu v polojenieto i badi blagidarna che sam ti priznava a ne go nauchavash sluchaino.Spored men prosti mu i badete shtastlivi :smt008

05-29-2007, 22:56
хахахахха, смях ;-)

Гост, би ли ми казал ти по какъв случай влизаш във форума?
Развлечение, наредба, едвали ще е търсене на помощ ;-)
Избиване на комплекси? хахахах :D
(това по-горе не е лична нападка или да искам да те обидя!)
(аз влизам за да не мисля за учене и работа о.0)

Не съм сигурен. Възможно е и последното, но малко.
По-скоро е за убиване на време - имам много свободно време и нямам с какво да го запълня - всичко ми писна :| .
Гледам да пиша все вярни неща, пък не знам ...

Valserp
05-29-2007, 23:23
хахахахха, смях ;-)

Гост, би ли ми казал ти по какъв случай влизаш във форума?
Развлечение, наредба, едвали ще е търсене на помощ ;-)
Избиване на комплекси? хахахах :D

Аз лично точно затова се регистрирах.
Вече се чувствам като истински мъж.

Vikitooo
05-29-2007, 23:48
Az ako obicham nqkoi, ste mu prostq za vsi4chko-kolkoto i da me boli sqkash zabravqm loshoto i pak prodaljavam. No samo ako znam ,che toi me obicha, che az go obicham i che tazi greshka nqma da se povtori pak! Ne mi se e slu4valo takova neshto,ili pone neznam :-k no pak vseki s problemite si..Ti si reshavash kakvo da napravish....Ako naistina go obichash, i vqrvash v nego...prosti mu!

05-30-2007, 07:21
благодаря ви много за точните и изчерпателни отговори.А на "Госта" му пожелавам от все сърце някой слънчев ден да отнесе една тарелка с лайна на главата си.Иначе простих на приятеля ми и всичко е ок.Обичаме се още повече \:D/

PankO
05-30-2007, 08:05
Ебати смешната тема.
Аз ако имам такъв случай само бих заобичал човека до мен още повече, защото знам, че той ми има пълно доверие! :-s

благодаря ви много за точните и изчерпателни отговори.А на "Госта" му пожелавам от все сърце някой слънчев ден да отнесе една тарелка с лайна на главата си.Иначе простих на приятеля ми и всичко е ок.Обичаме се още повече \:D/
Радвам се, че сте се събрали ;-)


хахахахха, смях ;-)
Гост, би ли ми казал ти по какъв случай влизаш във форума?
Развлечение, наредба, едвали ще е търсене на помощ ;-)
Избиване на комплекси? хахахах :D
(това по-горе не е лична нападка или да искам да те обидя!)
(аз влизам за да не мисля за учене и работа о.0)
Не съм сигурен. Възможно е и последното, но малко.
По-скоро е за убиване на време - имам много свободно време и нямам с какво да го запълня - всичко ми писна :| .
Гледам да пиша все вярни неща, пък не знам ...
Хей!
Човек трябва непрекъснато да се осъвършенства, да става по-добър иначе ще го прегазят.
Не си губи времето в този форум. Аз не отделям повече от 15 минути на ден и то 5 дена в месеца максимум.
Сядай да учиш за нещо... Стани по-добър в областта, която те интересува най-много. Но тийнфорум областта е загуба на време!
Не се шегувам и се надявам да си ме разбрал!


хахахахха, смях ;-)
Гост, би ли ми казал ти по какъв случай влизаш във форума?
Развлечение, наредба, едвали ще е търсене на помощ ;-)
Избиване на комплекси? хахахах :D
Аз лично точно затова се регистрирах.
Вече се чувствам като истински мъж.
Не ти разбрах поста. Какво общо има това да си мъж с този форум?

sasha_90
05-30-2007, 08:46
Поне си е признал!Този път му прости,но ако има и друг път го остави- не си струва да се тормозиш заради него.

CrazyInLove
05-30-2007, 10:04
Мисля че щом ти е признал си има чувстрва към теб и то не какви да е а искренни "По-добре късно отколкото никога" ако наистина е било в началото те съвтвам да му простиш ... аз дето съм толкова против изневярата и незнам дали бих простила някога ама в тоя случай ако покаже че е искрен и докаже че ме обича бих простила Признавам си :wink: Хайде успех :-D

WindfaLL
05-30-2007, 10:23
Еми според мене не си заслужава е така да съсипете сичко между вас..Щом е било в началото спокс..И щом ти е казал значи си те обича :)

05-30-2007, 11:16
благодаря ви много за точните и изчерпателни отговори.А на "Госта" му пожелавам от все сърце някой слънчев ден да отнесе една тарелка с лайна на главата си.Иначе простих на приятеля ми и всичко е ок.Обичаме се още повече \:D/

Госта сигурно ти е повлиял най-много със първоначалният си пост.
И все пак браво - взела си правилното решение, само можем да се надяваме, че няма да е за първи и последен път.

А лайняната тарелка - нямаш си и най-малка представа колко си падам по такива извратени неща.

05-30-2007, 11:19
Хей!
Човек трябва непрекъснато да се осъвършенства, да става по-добър иначе ще го прегазят.
Не си губи времето в този форум. Аз не отделям повече от 15 минути на ден и то 5 дена в месеца максимум.
Сядай да учиш за нещо... Стани по-добър в областта, която те интересува най-много. Но тийнфорум областта е загуба на време!
Не се шегувам и се надявам да си ме разбрал!

Конфуции, ти колко време мислиш че отделям аз ?
Много се радвам, че си осъзнал неща, които за мен са ясни от прилично много време.
Благодаря ти за съвета - връщам го към теб с най-топли пожелания.

fantasigirl
05-30-2007, 12:21
Trqbva da mu prosti6,sled kato ti e priznal moje bi sujelqva.A i vie imate ve4e seriozna vruzka-1 godina.Sega trqbva da mu prosti6 ama i da govori6 s nego,taka 4e toi da e naqsno,4e ako otnovo ti izneveri toiz put nqma da mu prosti6...

Th3MaN
05-30-2007, 13:29
Всеки има право на втори шанс. Дай му го. Но го следи стриктно. Ако пак посмее да направи нещо край! Така трябва според мен.

Uptown_soldier
05-30-2007, 13:31
мамицата му...вчера си призна,обаче ми се кълне че го е направил още в началото на връзката ни и каза че още не сме били тръгнали на сериозно.като го чух това,спрях да му говоря.звъни ми постоянно,но аз не му вдигам....какво да правя?не мога да реша просто.да му простя ли?все пак си призна,ама незнам пак.....заедно сме почти година и много се обичаме.според вас???

Нали се обичате. Допуснал е грешка. но тя е простима, според мен.

lady_bird
05-30-2007, 13:38
ako e bilo v na4aloto moje6 i da se prejali6 ama ako ne e bilo...bie6 mu duspata i "be6e mi mn priqtno" :lol:

putenceto
05-30-2007, 15:48
Моят съвет , макар и да не познавам приятеля ти , е да му простиш,защото не е малко жеста че си е признал.Аз например в момента съм в такова положение ... преди година изневерих на приятеля ми,въпреки че го обичах,не му казах,и наскоро момчето,с което спах,му каза.И сега всъщтност го загубих :cry: ... Сама съм си виновна все пак :-s

PankO
05-30-2007, 17:52
Конфуции, ти колко време мислиш че отделям аз ?
Много се радвам, че си осъзнал неща, които за мен са ясни от прилично много време.
Благодаря ти за съвета - връщам го към теб с най-топли пожелания.
Забележи обаче как хората продължават да си пишат - Прости му, не недей - а то момичето вече си каза, че му е простила..
Как постват само без да са в час...