PDA

View Full Version : Kajete kfo da praq...



gosten4i
05-29-2007, 09:31
Hello!
Znachi iskam da vi popitam kfo da izluja klasnata.. Eto i situaciqta.. V4era ne mi se kara6e posleden 4as i izbqgah samo 4e tq me sre6tna do daskaloto kogato ve4e tree6e da po4va 4asa i pita kyde otivam.. az oba4e malko speknah.. ii .. 1voto koeto i kazah be6e 4e utivam do edna pr-ka i se vry6tam naburzo i 4e 6te zakysneq samo malko.. Samo 4e az nali ne se vyrnah za 4as.. I utre imam 2 chas pri neq.. i tq sys sigurnost shte pogledne dali sym izbqgala i kato vidi ocystvieto... Hora kajete mi kfo da q izluja zashto ne sym se vyrnala?.. Znam 4e sym q izlugala po-nai-glupaviq na4in... i utre kato me pita nz kfo da i kaja... Az po-principp ne bqgam.. i zatova iskym malko help ot vas... Trqbva da izmislq ne6to drugo.. zaradi koeto ne sym se vyrnala v 4as... Samo 4e ne moga da se dosetq pls.. dait enqkfi idei ...... :smt011 :smt012 :smt013 :smt010

sh3_1s_7h3_0n3
05-29-2007, 09:54
к'вото и да кажеш, тя не пасе трева....
на учителите им е пределно ясно...
не се забатачвай повече с лъжи... 8)

05-29-2007, 10:22
kaji 4e imash semeini problemi i se nalojilo da otsustvash kakvo tolkova imash da se obesesnqvash ,,,,

GiRo
05-29-2007, 11:28
Hello!
Znachi iskam da vi popitam kfo da izluja klasnata.. Eto i situaciqta.. V4era ne mi se kara6e posleden 4as i izbqgah samo 4e tq me sre6tna do daskaloto kogato ve4e tree6e da po4va 4asa i pita kyde otivam.. az oba4e malko speknah.. ii .. 1voto koeto i kazah be6e 4e utivam do edna pr-ka i se vry6tam naburzo i 4e 6te zakysneq samo malko.. Samo 4e az nali ne se vyrnah za 4as.. I utre imam 2 chas pri neq.. i tq sys sigurnost shte pogledne dali sym izbqgala i kato vidi ocystvieto... Hora kajete mi kfo da q izluja zashto ne sym se vyrnala?.. Znam 4e sym q izlugala po-nai-glupaviq na4in... i utre kato me pita nz kfo da i kaja... Az po-principp ne bqgam.. i zatova iskym malko help ot vas... Trqbva da izmislq ne6to drugo.. zaradi koeto ne sym se vyrnala v 4as... Samo 4e ne moga da se dosetq pls.. dait enqkfi idei ...... :smt011 :smt012 :smt013 :smt010

понеже си и казала че ще закъснееш...госпожата ти е писала отсъствие по погрешка и намери начин след това да си го оградиш/извиниш :D...и всичко е минало :wink:

dazzle
05-29-2007, 11:48
кажи на класната ти тва за семейните проблеми(както вече ти предложиха) а на ваще ако разберат за отсъствието, че ти е било лошо и си се прибрала
и по-добре повече не си тръгвай ей така...щото не ти се стои... =P~ :-s :wink:

sexa_na_kompleksa
05-29-2007, 13:08
Кажи,че ти е било дошло и че на магазина е нямало превръзки/тампони и че е трябвало да отидеш до вас,а после пък нямало за кога да се връщаш или нещо от тоя род :-)