PDA

View Full Version : Imam edin teoriti4en vapros ;)



Levane
05-29-2007, 09:31
Iskam da pitam gore dolo kakva e vazrasta kadeto mom4etata e normalno da pravqt sex s momi4e smisal za parvi pat nqkakva sredna vazrast dali ima ili seki kogato se po4ustva gotov ?!

05-29-2007, 09:34
Стига с това :roll: Толкова е индивидуално...всеки се развива различно...и психически и физически. Сам трябва да откриеш кога си готов. Но това не значи 12 или 13...тогава едва ли може да си готов...но все пак всеки сам за себе си :roll:

Levane
05-29-2007, 09:36
Стига с това :roll: Толкова е индивидуално...всеки се развива различно...и психически и физически. Сам трябва да откриеш кога си готов. Но това не значи 12 или 13...тогава едва ли може да си готов...но все пак всеки сам за себе си :roll:
ne me razbra nad 13 godi6en sam otdavna prosto pitam kakva e vazrasta ;)

bebito0o
05-29-2007, 09:37
ами по-добре го направи когато си готтов/а няма възраст ма тфа на 12-13 не е нормално :-s Щом си на 13 и не си го правил го направи като му дойде времето :wink:

П.С успехчета :wink:

05-29-2007, 09:39
Стига с това :roll: Толкова е индивидуално...всеки се развива различно...и психически и физически. Сам трябва да откриеш кога си готов. Но това не значи 12 или 13...тогава едва ли може да си готов...но все пак всеки сам за себе си :roll:
ne me razbra nad 13 godi6en sam otdavna prosto pitam kakva e vazrasta ;)
Знам разбрах де =) Чела съм твои мнения из форума. Просто казвам че възраст няма. Над от 14-15 години средно е нормала всяка възраст

Levane
05-29-2007, 09:41
ами по-добре го направи когато си готтов/а няма възраст ма тфа на 12-13 не е нормално :-s Щом си на 13 и не си го правил го направи като му дойде времето :wink:

П.С успехчета :wink:
Ei 4akai mersi ama ne sam na 13 :D:D:D smisal uni mesec pravq 16 ... imal sam mnogo vazmojnosti no sam smetnal za dobre togava 4e nee sega vremeto a prosto vaprosa mi be6e da razbera va6eto mnenie :)

05-29-2007, 09:44
Мой човек според мен форума не е мястото защото кой когато е спал с момиче/момче казва че това е правилната възраст. Примерно сульо се ебал на 12 и вика че на толко трябва па пульо са ебал на 20 и вика че тогаав е нормаллно. Тъй че... :)

Levane
05-29-2007, 09:47
Мой човек според мен форума не е мястото защото кой когато е спал с момиче/момче казва че това е правилната възраст. Примерно сульо се е*** на 12 и вика че на толко трябва па пульо са е*** на 20 и вика че тогаав е нормаллно. Тъй че... :)
Taka e vij sq az pitam az znam koga az 6te go napravq az pitam gore dolo koi koga misli 4e e redno da se stori :)) az ne tarsq pomo6t plz help koga da spq s momi4e az sam dostata4no izrasnal 4e sam da precenq sa6tnosta na vaprosa e da razbera kakvo mislqt horata koga 1 mom4e e normalno da go napravi :)

bebito0o
05-29-2007, 09:47
мойто мнение мой човек е когато тогава после никой няма да те съди, че си го направил ,така че когато искаш

П.С успех :wink:

после да разказваш!!!! ::: ::: :::

05-29-2007, 09:57
И такаааа. Твоят въпрос са всъшност два въпроса :
1) - колко е средностатистическата възраст на която момчетата еб ът за първи път
2) - каква би трябвало да е възрастта на която да еб ът.

1) - за различните държави е различно, за различните групи от обществото е различно. Ефект оказват религиозни, идеологически, културни, образователни, климатични и други фактори. Примерно циганите се еб ът от по-малки. Точни данни не знам, но за България сигурно е около 16.

2) - тука отговорът е много по-сложен, просто той не е само количествен. ЛИЧНО мое мнение - малко след като усетят че им се е_бе, или примерно 2-3 години преди завършавне на училище.

MaKiNgMeCraZy
05-29-2007, 10:16
Ei 4akai mersi ama ne sam na 13 :D:D:D smisal uni mesec pravq 16 ... imal sam mnogo vazmojnosti no sam smetnal za dobre togava 4e nee sega vremeto a prosto vaprosa mi be6e da razbera va6eto mnenie :)


Евала!Един да каже, че не иска да си легне с всяка, която му се предложи.Няма значение кога ще го направиш за първи път.Приятеля ми го е направил за първи път на 21... Просто не мисля, че за това има възраст, но е тъпо т'ва "когато се почустваш готов/а". Повечето не са готови нито го искат силно, правят го защото приятелите/приятелките им са го правили ... не е нормално т'ва нещУ...

Levane
05-29-2007, 10:24
Ei 4akai mersi ama ne sam na 13 :D:D:D smisal uni mesec pravq 16 ... imal sam mnogo vazmojnosti no sam smetnal za dobre togava 4e nee sega vremeto a prosto vaprosa mi be6e da razbera va6eto mnenie :)


Евала!Един да каже, че не иска да си легне с всяка, която му се предложи.Няма значение кога ще го направиш за първи път.Приятеля ми го е направил за първи път на 21... Просто не мисля, че за това има възраст, но е тъпо т'ва "когато се почустваш готов/а". Повечето не са готови нито го искат силно, правят го защото приятелите/приятелките им са го правили ... не е нормално т'ва нещУ...

Emi ot 12-13 godi6ni kakvo o4akva6 :) pravqt tova koeto pravqt si4ki :) vodqt se po akala i na drugite dori i kato porasnat :)

ГостЪТ
05-29-2007, 10:36
Iskam da pitam gore dolo kakva e vazrasta kadeto mom4etata e normalno da pravqt sex s momi4e smisal za parvi pat nqkakva sredna vazrast dali ima ili seki kogato se po4ustva gotov ?!

Не особено грамотно зададен въпрос, но ще отговоря и аз. Аз бях почти на 17. Повечето ми приятели - и те около тази възраст, но зависи от много неща. При момчетата е по-късно, обикновено, защото виждаш 13-16 годишните "моми", че ги лъжат/привличат батковците. Някакво измамно чувство за сигурност усещат, май. Както и да е - според мен(или поне за мен) първия път винаги ще го помниш, както и при момичетата е така - постарай се да бъде хубав. Стастика оттук трудно ще събереш, иначе, ако това те интересува, защото малко хора биха били откровени. Успех и ... направи го, когато си готов(не става въпрос физически), не очаквай много и дано ти хареса! :)

Levane
05-29-2007, 10:38
Iskam da pitam gore dolo kakva e vazrasta kadeto mom4etata e normalno da pravqt sex s momi4e smisal za parvi pat nqkakva sredna vazrast dali ima ili seki kogato se po4ustva gotov ?!

Не особено грамотно зададен въпрос, но ще отговоря и аз. Аз бях почти на 17. Повечето ми приятели - и те около тази възраст, но зависи от много неща. При момчетата е по-късно, обикновено, защото виждаш 13-16 годишните "моми", че ги лъжат/привличат батковците. Някакво измамно чувство за сигурност усещат, май. Както и да е - според мен(или поне за мен) първия път винаги ще го помниш, както и при момичетата е така - постарай се да бъде хубав. Стастика оттук трудно ще събереш, иначе, ако това те интересува, защото малко хора биха били откровени. Успех и ... направи го, когато си готов(не става въпрос физически), не очаквай много и дано ти хареса! :)
Xax mersi i blagodarq za otgovorite na si4ki vi :)

05-29-2007, 10:48
на 19 съм и не съм го правил :smt010 :smt010 има ли спасение за мен? :(

ГостЪТ
05-29-2007, 11:18
на 19 съм и не съм го правил :smt010 :smt010 има ли спасение за мен? :(

Има, Чадо, не се притеснявай! Ааамин!

П.С.: Сега сероизно - един от най-добрите ми приятели още не е(на 21 е вече) - това не го прави по-малко мъж! :wink: Въпрос и на избор е преди всичко. Какъв е проблемът, какво толкова се влияеете от "общественото мнение" не мога да разбера? Като е толко' на зор някой - нима малко к*рви има в София? Даже и срещу пари - голям праз! Това да Ви е проблемът..

05-29-2007, 11:18
на 19 съм и не съм го правил :smt010 :smt010 има ли спасение за мен? :(

Глупак! Аз съм на 17 и не съм го правил. Възможности съм имал - да.
Но ако ще и на 20, че и нагоре да стана, ако не срещна подходящия човек НЯМА НЯМА НЯМА да го направя.
Какво по дяволите те бърка, че не си го правил ? Сега ако те срещне на улицата някоя кучка, курва, патка, пача и ти се предложи безплатно ще се възползваш ли ? Като те чета - вероятно да. Трагичен си. Fool !

Levane
05-29-2007, 14:31
на 19 съм и не съм го правил :smt010 :smt010 има ли спасение за мен? :(

Има, Чадо, не се притеснявай! Ааамин!

П.С.: Сега сероизно - един от най-добрите ми приятели още не е(на 21 е вече) - това не го прави по-малко мъж! :wink: Въпрос и на избор е преди всичко. Какъв е проблемът, какво толкова се влияеете от "общественото мнение" не мога да разбера? Като е толко' на зор някой - нима малко к*рви има в София? Даже и срещу пари - голям праз! Това да Ви е проблемът..
XaX pi4 kurvi kolko 6te6 momi4eta kolko 6te6 ne govorq za men iskam da vidq 4ujdoto mnenie qvno e vajno 6tom sam pusnal tema ... ama ti ne pro4ete predi6nite postove mai :) nikoi ne tarsi sex tuk iskam prosto da pitam kakvo mislqt drugite..

bloodybaby
05-29-2007, 14:46
При всеки е страхотно индивидуално!
Няма определена възраст!
Всеки по различно време започва да се чувства готов за секс...

MaRiNkA_16
06-01-2007, 19:53
spored men i mom4etata i momi4etata e normalno pone sled 14 godini predi tva ne ve4e vseki naistina rali4no se razviva i moje da zaksnenee no ne i predi 14 6toto e sme6no.tva e moito mnenie.

Adwokat
06-01-2007, 20:41
Iskam da pitam gore dolo kakva e vazrasta kadeto mom4etata e normalno da pravqt sex s momi4e smisal za parvi pat nqkakva sredna vazrast dali ima ili seki kogato se po4ustva gotov ?!


Razbraxme veche che si devstven :)))))

Adwokat
06-01-2007, 20:42
на 19 съм и не съм го правил :smt010 :smt010 има ли спасение за мен? :(


Ne nqma :smt010 Amin !

tin4eto91
06-01-2007, 22:27
Mn malko mom4eta go pravqt spored men kogato sa gotovi i kogato sa namerili MOMi4ETO.pove4eto go pravqt ot gazariq i kolkoto da kajat 4e ve4e (izvinqvam se) sa ebali

06-01-2007, 22:33
Mn malko mom4eta go pravqt spored men kogato sa gotovi i kogato sa namerili MOMi4ETO.pove4eto go pravqt ot gazariq i kolkoto da kajat 4e ve4e (izvinqvam se) sa ebali

Защо това не важи ли и за момичетата, дори в по-голяма степен? Огледай темите наоколо! Разликата е тази, че на тях такава възможност обикновено им се предоставя по-рано.

love_girls
06-02-2007, 00:46
Абе гледам малко по-интересна тема и аз да взема да се включа:
Според мен правилната възраст е някъде около излизането от пубертета някъде може би между 17 и 19 години (трябва да си малко по-узрял за тези работи) , понеже при евентуален неуспех първия път ще си дадеш сметка че това е в рамките на нормалното , защото колкото по малък си толкова по-голяма травма можеш да си докараш, поради липса на образованост по темата. Ама я се огледайте по темите да видите колко се шашкат децата от това че са го правили без презерватив или не им стават половите органи(визирам ерекция при мъжете и суха и свита вагна при жените). Това е точно поради факта че прекалено рано са решили да го направят!
А не го разбирам това да го направиш само защото приятеля ти го е направил!!!
При мен поне мога да кажа че си стана с първото по сериозно гадже, което си ми и остана първата любов! И то стана след половин година ходене :)

neusan88
06-02-2007, 07:13
ами според мен е нормално да започнат да правят секс на 17/18години ... може да е доста късна възраст(според някои) но все пак... =;

naia
06-02-2007, 07:14
16 e nai dobrata vuzrast a tova 4e se podlugvat malkite e drug vupros

bloodybaby
06-02-2007, 07:32
Секс се прави, когато можеш да носиш отговорност за последствията!Секса не е само удоволствие - секса е отговорност!Обаче много хора пропускат този факт,затова е пълно с кабинети, изхранващи се от незаконни аборти, клиники обиращи до шушка девойчетата, кабинети за анонимна проверка за спин и още куп гадости...
Много е лесно да правиш секс, да се мислиш за велик и после да ревеш, щото мама и тати са разбрали някък си, че си пипнал нещо, или пък си бременна или пък куп други неща!
Някой от вас задал ли си е въпроса - всъщност каква отговорност поемам, започвайки да правя секс?
Другото е бош лаф...кеф - ми че много девойчета, даже и не се кефят, ами го правят заради гаджето, което пък с извинение не знае къде да си вкара пишката, ама нали са вече МЪЖЕ и ЖЕНИ на по 12 - 13 - 14 - 15 - 16 ... :-k

Lestat357
06-02-2007, 07:51
16 e nai dobrata vuzrast a tova 4e se podlugvat malkite e drug vupros

Как го сметна? С калкулатор? :shock: И това при положение, че развитието при всеки е строго индивидуално. Дори и да предположим, че това е средно най-ранната подходяща възраст за това, да я наречеш чак пък най-подходяща.

sinful`girl
06-02-2007, 08:36
Като намериш подходящото момиче,като разбереш,че имаш някакви чувства към нея,освен сексуалното привличане.А като те гледам ти си си готов за секс,но не си намерил подходящото момиче ;) Дерзаййй и успеех ;) :)

06-08-2007, 20:27
Ei 4akai mersi ama ne sam na 13 :D:D:D smisal uni mesec pravq 16 ... imal sam mnogo vazmojnosti no sam smetnal za dobre togava 4e nee sega vremeto a prosto vaprosa mi be6e da razbera va6eto mnenie :)


Евала!Един да каже, че не иска да си легне с всяка, която му се предложи.Няма значение кога ще го направиш за първи път.Приятеля ми го е направил за първи път на 21... Просто не мисля, че за това има възраст, но е тъпо т'ва "когато се почустваш готов/а". Повечето не са готови нито го искат силно, правят го защото приятелите/приятелките им са го правили ... не е нормално т'ва нещУ...
Аз съм тоя пич дето го е направил на 21 :-). И честно казано дори за тогава съжалявам че съм го направил щото беше с неподходящия човек. Радвам се че вече го правя с това момиче което много обичам. Това мисля че прави секс-а по добър. MaKiNg`Me`CraZy щастлив съм че те има {P}.

korabokroshenec
06-08-2007, 21:32
ами по-добре го направи когато си готтов/а няма възраст ма тфа на 12-13 не е нормално :-s Щом си на 13 и не си го правил го направи като му дойде времето :wink:

П.С успехчета :wink:
Ei 4akai mersi ama ne sam na 13 :D:D:D smisal uni mesec pravq 16 ... imal sam mnogo vazmojnosti no sam smetnal za dobre togava 4e nee sega vremeto a prosto vaprosa mi be6e da razbera va6eto mnenie :)ah 4ovek az ako sum imal vuzmojnost i na 10 6tqh da go napravq :D a go napraih na 16 :D prosto togava mi se otvori para6uta :D

fire_magic
06-09-2007, 06:28
Ei 4akai mersi ama ne sam na 13 :D:D:D smisal uni mesec pravq 16 ... imal sam mnogo vazmojnosti no sam smetnal za dobre togava 4e nee sega vremeto a prosto vaprosa mi be6e da razbera va6eto mnenie :)


Евала!Един да каже, че не иска да си легне с всяка, която му се предложи.Няма значение кога ще го направиш за първи път.Приятеля ми го е направил за първи път на 21... Просто не мисля, че за това има възраст, но е тъпо т'ва "когато се почустваш готов/а". Повечето не са готови нито го искат силно, правят го защото приятелите/приятелките им са го правили ... не е нормално т'ва нещУ...

Emi ot 12-13 godi6ni kakvo o4akva6 :) pravqt tova koeto pravqt si4ki :) vodqt se po akala i na drugite dori i kato porasnat :)
da taka e..

pkgtool
06-09-2007, 07:31
ами по-добре го направи когато си готтов/а няма възраст ма тфа на 12-13 не е нормално :-s Щом си на 13 и не си го правил го направи като му дойде времето :wink:

П.С успехчета :wink:
Ei 4akai mersi ama ne sam na 13 :D:D:D smisal uni mesec pravq 16 ... imal sam mnogo vazmojnosti no sam smetnal za dobre togava 4e nee sega vremeto a prosto vaprosa mi be6e da razbera va6eto mnenie :)ah 4ovek az ako sum imal vuzmojnost i na 10 6tqh da go napravq :D a go napraih na 16 :D prosto togava mi se otvori para6uta :D Пич, мене ми се отвори парашута на 12 или 13 бях... не се сещам вече... след това пак ми се е отварял ама не съм искал. Просто партниорите не бяха подходящи пък и аз бях малък. Затова предпочетох да си карам на ръчна докато дойде момента и в краина сметка като станах на 21 го направих. Но мисля че даже тогава трябваше да го правя. Бях разочарован. Но за сметка пък на това след това случих на идеалната. :-)

06-09-2007, 07:53
as sam na 15 bes 2 meseca i mislq che sledvashtite i mislq che e perf na 15-16 god da se pravi seks za purvi pat